مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: خیانت همسرم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط manizhe نمایش پست ها
    وقتی مشکلت رو خوندم دقیقا مشکلات خودم برام مرور شد با این تفاوت که من فرزندی ندارم و این مورد برای 5 بار تکرار شده
    هرکار که به ذهنم میرسید انجام دادم این آخرین بار که دو هفته پیش بود حتی تمام وسایلم هم جمع کردم که برای همیشه از پیشش برم و اقدام به طلاق کنم ولی نذاشت مثل هر بار که بعد از فهمیدنم ابراز پشیمونی شدید میکنه الانم همینکارو کرد ولی فایده ایی نداره مثل روز برام روشنه که دوباره تکرار میشه
    ولی نمیدونم چرا دارم تلاش برای اصلاحش میکنم ، با وجود اینکه میدونم همسر شما و من بیش از اندازه هوس باز هستن که هم ابراز علاقه شدید به همسرشون میکنن هم بیرون از منزل با شخص دیگه ایی رابطه دارن
    نظر دوستان در مورد مشکلت رو حتما دنبال میکنم چون دقیقا مشکلمون مشابه هست ...
    ناراحت شدم دوست عزیز که مشکل بزرگی مثه من دارید..از اینجور مردها باید دل کند و ذره ای هم دلسوزی براشون نکرد همونطور که اونا هم بدون در نظر گرفتن ناراحتی و نابودی ما به هوسشون ادامه میدن.امیدوارم که مشکل هر دونفریمون حل بشه و به آرامش برسیم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از donya asemani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadad نمایش پست ها
    شکی نیست که همسرت یه ادم هوس باز و تنوع طلبه ولی یه چیزی رو بخاطر داشته باش که همه مردا بخاطر ماهیت جنسیشون تنوع طلب و علاقه مند به چندهمسری هستن و این مسئله رو با تعداد زیاد اسپرم هایی که برای باروری فعال می کنن ثابت کردن بالعکس زن ها وفادار و علاقه مند به تک همسری هستن
    اگر برای مردا فراهم می شد همشون قاطی این جریان چند همسری می شدن هر چند که اغلبشون با نجابت و وفاداری این آرزوی پنهان در دلشون رو سرکوب می کنن
    اما در خصوص مشکل شما. یه مسئله ای که هست همسرت قبل از این وقایع چقدر به شما نزدیک بود(عاطفی و احساسی و البته معاشقه)؟
    صادقانه اگر با خودت بخوای خلوت کنی اشتباهی در مقطعی از زندگیت مرتکب نشدی(منظورم تو برطرف کردن نیازهاشه) که باعث بشه ازت فاصله بگیره که این دختره از این خلاء عاطفی به نفع خودش استفاده کرده باشه؟
    یا نمی دونم در خصوص آراستگی و زنانگی هایی که همه مردها را جذب می کنه کم نگذاشتی که بالعکس این دختره...آره؟
    حرکت همسرت به هیچ عنوان صحیح نیست ولی اگر این مسائل را مشخص کنی بهتر میشه بهت کمک کرد. فدات بشم هیچ وقت مأیوس نشو
    خیلی خوبه که نظرهای متفاوتی از دوستان دریافت میکنم ..یجورایی حس میکنم تنها نیستم و بهم قوت قلب و امید میده.نظر شما برام محترمه .اما باید بگم مردی که عادت به این کارها داشته باشه دیگه زیبایی زنش و خوب بودنش وبراورده کردن نیازهاش از طرف زنش براش ارزشی نداره

4. کاربران زیر از donya asemani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

.TE=khodadad;95837]شکی نیست که همسرت یه ادم هوس باز و تنوع طلبه ولی یه چیزی رو بخاطر داشته باش که همه مردا بخاطر ماهیت جنسیشون تنوع طلب و علاقه مند به چندهمسری هستن و این مسئله رو با تعداد زیاد اسپرم هایی که برای باروری فعال می کنن ثابت کردن بالعکس زن ها وفادار و علاقه مند به تک همسری هستن
    اگر برای مردا فراهم می شد همشون قاطی این جریان چند همسری می شدن هر چند که اغلبشون با نجابت و وفاداری این آرزوی پنهان در دلشون رو سرکوب می کنن
    اما در خصوص مشکل شما. یه مسئله ای که هست همسرت قبل از این وقایع چقدر به شما نزدیک بود(عاطفی و احساسی و البته معاشقه)؟
    صادقانه اگر با خودت بخوای خلوت کنی اشتباهی در مقطعی از زندگیت مرتکب نشدی(منظورم تو برطرف کردن نیازهاشه) که باعث بشه ازت فاصله بگیره که این دختره از این خلاء عاطفی به نفع خودش استفاده کرده باشه؟
    یا نمی دونم در خصوص آراستگی و زنانگی هایی که همه مردها را جذب می کنه کم نگذاشتی که بالعکس این دختره...آره؟
    حرکت همسرت به هیچ عنوان صحیح نیست ولی اگر این مسائل را مشخص کنی بهتر میشه بهت کمک کرد. فدات بشم هیچ وقت مأیوس نشو[/QUOTE]

بایدباید بگم خوشبختانه و خدا رو صدهزار مرتبه شکر نعمت زیبایی شامل منم شده و کلا خیلی بفکر آراستگی و ظاهرم هستم و همینطور خیلی احساساتی و بقولا رمانتیک و عاشقه عاشق بودن هستم ..ولی متاسفانه میگن که محبت و مهربانی زیادی دله طرفو میزنه و اینجا حکایت زندگی منه .

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گاهی باید صبور بود ... آنقدر زیاد که آدمها را فقط نگاه کنی...
    شماره عضويت
    17281
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    121
    تشکر شده 107 بار در 74 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=donya asemani;96366]ناراحت شدم دوست عزیز که مشکل بزرگی مثه من دارید..از اینجور مردها باید دل کند و ذره ای هم دلسوزی براشون نکرد همونطور که اونا هم بدون در نظر گرفتن ناراحتی و نابودی ما به هوسشون ادامه میدن.امیدوارم که مشکل هر دونفریمون حل بشه و به آرامش برسیم[/QUOTE
    امیدوارم عزیزم

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6252
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    217
    تشکر شده 190 بار در 126 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

اگه نظر من رو میخوای باید بگم که اول به کاری مشغول شو و درآمد داشته باش و بعد سریعا طلاق بگیر.

اما برای آینده دخترت هم که شده برو پیش مشاور. اون همه جوانب رو به صورت تخصصی در نظر میگیره و بهت راه حل میده

به امید خدا مشکلت حل میشه. نزدیکه سحره... از ته قلبم براتون دعا کردم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof140خیانت-همسرم-20331

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خیانت,  خیانت به انگلیسی,  خیانت زن,  خیانت به شوهر,  خیانت زن به شوهر,  خیانت به همسر,  خیانت زنان متاهل,  خیانت همسر,  خیانت به شوهرم,  خیانت در امانت,  خیانت همسرم,  خیانت همسرم پرستو,  خیانت همسرم به من,  خیانت همسرم را چگونه ببخشم,  داستان خیانت همسرم,  خاطرات خیانت همسرم,  همسرم خیانت کرده,  به همسرم خیانت کردم,  چه کنیم همسرمان خیانت نکند,  من به همسرم خیانت کردم,  فشار روحی و ناراحتی های عصبی,  فشار روحی و روانی,  فشار روحی شدید,  فشار روحی,  فشار روحی پوست,  فشار روحی در دوران بارداری,  فشار روحی چیست,  فشار روحی و عصبی,  فشار روحی کنکور,  مقابله با فشار روحی,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)