مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست پول از شوهر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2229
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2229
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1754
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    25
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : خواهشا جواب بدید.بابا مگه باید تومرحله طلاق باشیم تا به داد هم برسیم

سلام عزیزم. به نظرمن تا نرفتی سرخونه زندگی خودت از پول تو جیبی نگیر.ازش کادو،عیدی،... تو مناسبت ها بخواه اما پول توجیبی نه. موقعی که رفتی خونه خودت اونموقع ازش بخواه و خرج های روزمره و مهمتو داشته باش. آخه بعضیا میگن اول زندگی یکم به خودمون سختی بدیم تا جلو بیفتیم بعدش دیگه شوهره به کم خرجی زن عادت می کنه و اگه پول بیشتر بخواد ناراحت میشه. البته اکثرا اینطوره ممکنه بعضی هام اینطور نباشن.موفق باشی

4. کاربران زیر از سکینه جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

نحوه درخواست پول از همسر

روش پول گرفتن از شوهر

دعا برای پول گرفتن از شوهر

روش پول گرفتن از همسر

درخواست پول از شوهر

روش پول گرفتن از نامزد

چگونه از شوهر خود درخواست پول کنیم

نحوه درخواست پول از شوهرگرفتن پول ازشوهرپول گرفتن از نامزدروش خرجی گرفتن ازشوهرنامه درخواست پول از رفیقدعا برای گرفتن پول از شوهرنحوه پول گرفتن از همسر راههای گرفتن از شوهرچگونه از همسر تقاضای پول کنمچگونه ازشوهرم در دوران عقد پول بخواممتن درخواست پول ازهمسرگروه های مشاوره ای برای گرفتن خرجی ازشوهرپول گر3تن از همسردعا برای گرفتنپول از همسرراه کاری برای گرفتن پول ازشوهردعاي.بول.كرفتن.از.شوهردعای درخواست پول ازهمسردعای خرجی دادن همسرراه های دریافت پول از شوهر نحوه درخواست از همسرروش های پول درخواست کردن ازنامزددرخواست خرجی از همسردرخواست پول راه پول گرفتن از شوهرراه گرفتن پول از شوهردعابرای پولگرفتن ازشوهردعاي تقاضای پول از راهدوردعایی برای گرفتن پول از همسر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

درخواست,  درخواست ویزای ایران,  درخواست موجودی بانک مسکن,  درخواست لکھنے کا طریقہ,  درخواست سوخت,  درخواست موجودي بانك مسكن,  درخواست کارت ملی هوشمند,  درخواست وام,  درخواست کار,  درخواست وام ازدواج,  درخواست پول,  درخواست پول از خدا,  درخواست پول از شوهر,  درخواست پول از جن,  درخواست پول سودی,  درخواست پول از خیرین,  درخواست پول مرده در خواب,  درخواست پول از کائنات,  درخواست پول از فرشته ها,  درخواست پول از مرد,  هیچ یک سخنی نگفتند,  هیچ یک از ما نمیدانیم,  هیچ یک,  هیچ یک یا هیچیک,  هیچ وقت یک ایرانی را,  فیلم یک هیچ,  فیلم کوتاه یک هیچ,  یک هیچ ادکلن زده,  

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)