مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست پول از شوهر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    25
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خواهشا جواب بدید.بابا مگه باید تومرحله طلاق باشیم تا به داد هم برسیم

سلام عزیزم. به نظرمن تا نرفتی سرخونه زندگی خودت از پول تو جیبی نگیر.ازش کادو،عیدی،... تو مناسبت ها بخواه اما پول توجیبی نه. موقعی که رفتی خونه خودت اونموقع ازش بخواه و خرج های روزمره و مهمتو داشته باش. آخه بعضیا میگن اول زندگی یکم به خودمون سختی بدیم تا جلو بیفتیم بعدش دیگه شوهره به کم خرجی زن عادت می کنه و اگه پول بیشتر بخواد ناراحت میشه. البته اکثرا اینطوره ممکنه بعضی هام اینطور نباشن.موفق باشی

4. کاربران زیر از سکینه جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

نحوه درخواست پول از همسردعا برای پول گرفتن از شوهرروش پول گرفتن از شوهرروش پول گرفتن از همسردرخواست پول از شوهرروش پول گرفتن از نامزدچگونه از شوهر خود درخواست پول کنیمگرفتن پول ازشوهرنحوه درخواست پول از شوهرنحوه پول گرفتن از همسر چگونه از شوهرم درخواست پول کنمپول گرفتن از نامزدنامه درخواست پول از رفیقراههای پول گرفتن از شوهردعا برای گرفتن پول از شوهرچگونه از مردان درخواست پول کنیمپول تو جیبی دوران عقدراههای گرفتن از شوهرروشهای پول گرفتن از شوهر روش خرجی گرفتن ازشوهربهترین روش پول توجیبی گرفتن ازشوهرچگونه از همسر تقاضای پول کنمدعای خرجی دادن همسرراه های دریافت پول از شوهر پول گر3تن از همسرطریقه پول توجیبی گرفتن ازشوهرروش های پول گرفتن از همسردعاي تقاضای پول از راهدورزاه پول گرفتن از دعایی برای گرفتن پول از همسرروش های پول گرفتن از نامزد دعابرای پولگرفتن ازشوهرچگونگی درخواست پول توجیبی از شوهرروش درخواست از شوهرچطوری تو دوران نامزدی از همسرم پول درخواست كنم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
درخواست,  درخواست سوخت,  درخواست لکھنے کا طریقہ,  درخواست وام ازدواج,  درخواست اسنپ,  درخواست شارژ همراه اول,  درخواست تماس همراه اول,  درخواست گواهی ارزش افزوده,  درخواست کارت ملی هوشمند,  درخواست نمایندگی بیمه ایران,  درخواست پول قرضی,  درخواست پول,  درخواست پول از جن,  درخواست پول از خیرین,  درخواست پول احمدی نژاد,  درخواست پول نزول,  درخواست پول از کائنات,  درخواست پول در خواب,  درخواست پول پسر از دختر,  درخواست پول از همسر,  هیچ یک سخنی نگفتند,  هیچ یک از ما نمیدانیم,  هیچ یک,  هیچ یک باقی نماندند,  هیچ یک ازمردم این آبادی,  هیچ یک از مردانش,  هیچ یک از اونایی,  هیچ یک به انگلیسی,  هیچ یک از,  معنی هیچ یک,  

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)