نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست پول از شوهر

5457
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2229
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2229
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست پول از شوهر

سلام.ما ۶ماه است که عقد کردیم.اما من هنوز از همسرم درخواست هیچ پول تو جیبی نکردم.این در حالی است که خودش هر از گاهی حداکثر ۱۰تومن به من میده.مامانم میگه از الان عادتش بده که برجی ۵۰ تومن بهت بده.اما چون تو عقد هستیم و شوهرم در شرکت کار میکنه،من سعی میکنم رعایتش کنم.اگه میشه بگید کار درست چیه؟؟آخه میگن هرجور از اول عادتش بدی تا آخر همینجور میمونه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواهشا جواب بدید.بابا مگه باید تومرحله طلاق باشیم تا به داد هم برسیم

سلام عزیزم. به نظرمن تا نرفتی سرخونه زندگی خودت از پول تو جیبی نگیر.ازش کادو،عیدی،... تو مناسبت ها بخواه اما پول توجیبی نه. موقعی که رفتی خونه خودت اونموقع ازش بخواه و خرج های روزمره و مهمتو داشته باش. آخه بعضیا میگن اول زندگی یکم به خودمون سختی بدیم تا جلو بیفتیم بعدش دیگه شوهره به کم خرجی زن عادت می کنه و اگه پول بیشتر بخواد ناراحت میشه. البته اکثرا اینطوره ممکنه بعضی هام اینطور نباشن.موفق باشی

4. کاربران زیر از سکینه جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد