مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: دلیل ارضا نشدن

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امشب حس میکنم ارضا نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    نميتونيد از يك نفر كه همسرتون قبولش داره و روش تاثيرميذاره صحبت كنيد و بگيد كه تو اين زمينه كمكتون كنه و غير مستقيم با همسرتون صحبت كنه
    متاسفانه به کسی اعتماد کامل ندارم که مطمئن باشم دلسوزمونه. یکی از دوستاش هست ولی نمیدونم چطور باهاش ارتباط برقرار کنم چون تا حالا حضوری ندیدمشون و نمیدونم اگه یه وقت همسرم بفهمه من با ایشون صحبت کردم چقد ممکنه ناراحت بشه. نمیخام کاری کنم که یه موقه اگه بفهمه حس کنه کوچیکش کردم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.79
    تشکـر
    4,051
    تشکر شده 9,608 بار در 4,730 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دلیل ارضا نشدن

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo نمایش پست ها
    امشب حس میکنم ارضا نشدم. اینقدر که از عدم ارضای عاطفی توسط همسرم بهم فشار میاد از عدم ارضا تو ************ بهم فشار نمیاد! ولی شوهرم برعکسه! فقط وقت اونجور مسائل ته احساسشو نشون میده. دیگه بیشتر از اینکه خودم بهش بگم دوس دارم الان چه جمله ای رو بهم بگی؟؟؟ به زبون مستقیم...غیر مستقیم هرجور تونستم بهش گفتم ولی نمیفهمه!!! هوش عاطفیش ضعیفه هرکاری میکنم درک نمیکنه چی ازش میخام! میگه تو دنبال حرفی من دنبال زندگی! زندگیش چیه؟الان رفته یکهفتست کارشو ول کرده تو مسابقات ورزشیه نه به من میرسه نه به کارش انتظار داره هیچی هم ازش نخام! انقد بهش فشار میاد وقتی ازش چیزی میخام، انقد بهش فشار میاد وقتی میگم تو این موقعیت انتظار دارم اینطور باشی، خستم. حس وحشتناکی دارم. حس اینکه قراره 50-60 سال دیگه باهمچین آدمی زندگی کنم دیوونم میکنه! هربار بهش میگم وقتی دارم باهات چت میکنم بیخبر آف نشو! هرباااااار باید اینو بهش گوشزد کنم! هربار همینجوری ول میکنه میره تا یکساعت بعد! یهو میاد میگه چیه خب صدام کردن! ما اصلا از اون زوجایی نیستیم که روزی ده بار باهم حرف بزنیم! روزی دوبار تلفنی حرف میزنیم به مدت تقریبا کوتاه بعدم تا میام گاهی باهاش چت کنم فوری یه جوری در میره.کار همیششه!
    در مورد امشبم موضوع اینه که امروز بیرون بودم از لحظه ای که رفتم عکس گرفتم تا لحظه ای که برگشتم، به این عشق که عکسارو برا شوهرم بفرستم که دوتا جمله تحسین آمیز بهم بگه. که حرفایی که دلم میخادو از زبون شوهر خودم بشنوم. صدای خیلی خوبی هم دارم براش آواز خوندم و فیلمشو فرستادم. تنها جمله ای که گفت این بود: مثل همیشه خوشگل!!! بعدم آف شد! خب این جمله خیلی تکراریه. آدم وقتی دوره خیلی شکننده میشه خیلی حساس میشه! چرا نمیخاد این چیزارو بفهمه؟؟ چرا وقتیم خودم بهش میگم زورش میاد بدش میاد بجای اینکه بگه تو درست میگی باید بیشتر بهت ابراز محبت میکردم میگه من همیشه میگم تو نمیبینی! میگه تو منو مقایسه میکنی! خب معلومه وقتی راضی نمیشم ناخودآگاه مقایسه میکنم. حس اون زنای بیچاره ای رو دارم که شوهرشون همینکه خودش راضی شد پشتشو میکنه بهشون میخابه. حسم از اونم بدتره...خیلی بدتر

مهمترین دلیل ارضا نشدن زنان

اختصاصی آبی روز : یکی از بزرگترین دلایلی که زنان در رابطه جنسی ارضا نمی شوند یا بهارگاسم نمی‌رسند این موضوع است که بسیاری از زوج‌ها لزوم تحریک کلیتوریس پیش از انجام دخول و یا حتی در طول آن را برای ارضا شدن یک زن در رابطه جنسی درک نمی‌کنند.

4 راهکار برای ارضا شدن بهتر زنان در رابطه جنسی
    به گفته دکتر «مری‌جین مینکین» استاد دانشکده پزشکی دانشگاه ییل، جدا از عدم تحریک کلیتورال در طول س.ک.س، عوامل دیگری نیز هستند که باعث ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی می شود. در زیر ۴ ریسک‌فاکتور متداول را برایتان آورده‌ایم تا بتوانید با رفع این اشتباهات یکرابطه جنسی ایده‌آل با همسر خود برقرار کنید:
    پیشنهاد آبی روز : آنچه که با تحریک جنسی در زنان اتفاق می افتد

برای ارضا شدن زنان در رابطه جنسی بیشتر عشق بازی کنید
    اگر بر این تصور هستید که انجام دخول و تحریک «جی پوینت» یا نقطه جی تمام کاری است که باید برای رسیدن به خط پایانی یعنی رساندن زنان به ارگاسم انجام دهید سخت در اشتباه هستید. از آنجایی که کلیتوریس نسبت به دیواره واژن دارای تعداد پایانه‌ی عصبی بیشتری است تحریک آن بیشتر به ارگاسم رساندن زنان ختم خواهد شد.

شناخت عواملی که باعث به ارگاسم رسیدن یک زن می شود
    بسیاری از زنان از صحبت کردن درباره عواملی که سبب ایجاد احساس خوب در آنها می‌شودامتناع می‌کنند. بهتر است بدانید اگر به شریک خود اعلام نکنید کدام حرکت برایرسیدن به ارگاسم در شما موثرتر است شاید هیچوقت نتوانید ارضا شدن جنسی یا رسیدن به ارگاسم را تجربه کنید و ممکن است این موضوع تا ابد ادامه یابد! پس در بیان هر آنچه که در رابطه جنسی مورد دلخواه شماست بی‌پروا باشید و خجالت را کنار بگذارید زیرا خودداری شما در درازمدت تنها سبب عدم رضایت از همسرتان می‌شود و به‌جای ایجاد یک رابطه صمیمی‌تر به فاصله عاطفی و احساسی ختم خواهد شد.

پیشنهاد آبی روز : اشتباهات رایجی که زنان در رابطه جنسی مرتکب می شوند

قبل از رابطه جنسی ادرار ‌کنید
    اگر در حین انجام رابطه جنسی مثانه شما پر باشد و احساس کنید نیاز به تخلیه ادرار دارید به جای لذت بردن از حسی که سبب ارضا شدن یا رسیدن به ارگاسم می‌شود بیشتر بر کنترل کردن ادرار خود متمرکز خواهید شد. این یک عامل مخل است که باید پیش از آنکه آتش میل جنسی شما برافروخته شود برای رهایی از آن به دستشویی مراجعه کنید.

نگرانی از ارضا شدن در طول رابطه جنسی
    نگرانی از این موضوع که چگونه هرچه زودتر ارضا شوید، خود می‌تواند ارضا شدن یا رسیدن به ارگاسم را برایتان با چالش و دشواری بیشتری همراه کند از این رو اجازه ندهید استرس (درباره هر موضوعی) لذت ارتباط جنسی با همسرتان را تحت شعاع قرار دهد بلکه از این ارتباط به عنوان یک راهکار موثر برای رهایی از استرس‌های زندگی بهره ببرید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

مهمترین دلیل ارضا نشدن زنان

اختصاصی آبی روز : یکی از بزرگترین دلایلی که زنان در رابطه جنسی ارضا نمی شوند یا بهارگاسم نمی‌رسند این موضوع است که بسیاری از زوج‌ها لزوم تحریک کلیتوریس پیش از انجام دخول و یا حتی در طول آن را برای ارضا شدن یک زن در رابطه جنسی درک نمی‌کنند.
    4 راهکار برای ارضا شدن بهتر زنان در رابطه جنسی

به گفته دکتر «مری‌جین مینکین» استاد دانشکده پزشکی دانشگاه ییل، جدا از عدم تحریک کلیتورال در طول ************، عوامل دیگری نیز هستند که باعث ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی می شود. در زیر ۴ ریسک‌فاکتور متداول را برایتان آورده‌ایم تا بتوانید با رفع این اشتباهات یکرابطه جنسی ایده‌آل با همسر خود برقرار کنید:
    پیشنهاد آبی روز : آنچه که با تحریک جنسی در زنان اتفاق می افتد
    برای ارضا شدن زنان در رابطه جنسی بیشتر عشق بازی کنید

اگر بر این تصور هستید که انجام دخول و تحریک «جی پوینت» یا نقطه جی تمام کاری است که باید برای رسیدن به خط پایانی یعنی رساندن زنان به ارگاسم انجام دهید سخت در اشتباه هستید. از آنجایی که کلیتوریس نسبت به دیواره واژن دارای تعداد پایانه‌ی عصبی بیشتری است تحریک آن بیشتر به ارگاسم رساندن زنان ختم خواهد شد.
    شناخت عواملی که باعث به ارگاسم رسیدن یک زن می شود

بسیاری از زنان از صحبت کردن درباره عواملی که سبب ایجاد احساس خوب در آنها می‌شودامتناع می‌کنند. بهتر است بدانید اگر به شریک خود اعلام نکنید کدام حرکت برایرسیدن به ارگاسم در شما موثرتر است شاید هیچوقت نتوانید ارضا شدن جنسی یا رسیدن به ارگاسم را تجربه کنید و ممکن است این موضوع تا ابد ادامه یابد! پس در بیان هر آنچه که در رابطه جنسی مورد دلخواه شماست بی‌پروا باشید و خجالت را کنار بگذارید زیرا خودداری شما در درازمدت تنها سبب عدم رضایت از همسرتان می‌شود و به‌جای ایجاد یک رابطه صمیمی‌تر به فاصله عاطفی و احساسی ختم خواهد شد.
    پیشنهاد آبی روز : اشتباهات رایجی که زنان در رابطه جنسی مرتکب می شوند
    قبل از رابطه جنسی ادرار ‌کنید

اگر در حین انجام رابطه جنسی مثانه شما پر باشد و احساس کنید نیاز به تخلیه ادرار دارید به جای لذت بردن از حسی که سبب ارضا شدن یا رسیدن به ارگاسم می‌شود بیشتر بر کنترل کردن ادرار خود متمرکز خواهید شد. این یک عامل مخل است که باید پیش از آنکه آتش میل جنسی شما برافروخته شود برای رهایی از آن به دستشویی مراجعه کنید.
    نگرانی از ارضا شدن در طول رابطه جنسی

نگرانی از این موضوع که چگونه هرچه زودتر ارضا شوید، خود می‌تواند ارضا شدن یا رسیدن به ارگاسم را برایتان با چالش و دشواری بیشتری همراه کند از این رو اجازه ندهید استرس (درباره هر موضوعی) لذت ارتباط جنسی با همسرتان را تحت شعاع قرار دهد بلکه از این ارتباط به عنوان یک راهکار موثر برای رهایی از استرس‌های زندگی بهره ببرید.
    نه اتفاقا ما اصلا تو مسائل جنسی مشکل نداریم. تو این یه مورد اتفاقا خیلی حواسش به من هست اما خیلی وقتا احساس میکنم از لحاظ عاطفی ارضا نشدم. حس وحشتناکیه و الانم دقیقا اون حسو دارم

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.79
    تشکـر
    4,051
    تشکر شده 9,608 بار در 4,730 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نه اتفاقا ما اصلا تو مسائل جنسی مشکل نداریم. تو این یه مورد اتفاقا خیلی حواسش به من هست اما خیلی وقتا احساس میکنم از لحاظ عاطفی ارضا نشدم. حس وحشتناکیه و الانم دقیقا اون حسو دارم

نیاز به مشاوره هست

چون خیلی از افراد به خاطر عدم آموزش و شناخت عواطف طرف مقابل تاثیر مخربی روی احساس ارضاء شدن دارن
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    نیاز به مشاوره هست

چون خیلی از افراد به خاطر عدم آموزش و شناخت عواطف طرف مقابل تاثیر مخربی روی احساس ارضاء شدن دارن
    نمیدونم!! من الان مشکل جنسی ندارم با همسرم. ما مشکل عدم درک عاطفی داریم. اتفاقا موقع روابط جنسی بهترین زمان باهم بودنمونه چون همه تلاششو میکنه که همه چیز خیلی خوب باشه. ما از هم دوریم و من تو موقعیتی هستم که بشدت به حمایت عاطفیش احتیاج دارم ولی اون منو راضی نمیکنه! انقدر گاهی وقتا حس کمبود میکنم که همینکه کسی یه جمله در تحسینم میگه فوری با همسرم مقایسش میکنم

6. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    تشکر شده 1,156 بار در 649 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

میدونم منظورتون چیه. منظورم این بود که مثلا از این میترسه که مشاور بهش بگه همسرت ازت توقع بیجایی نداره! اون نمیخاد زیر بار بره انگار براش سخته باهام بهتر رفتار کنه. نه اینکه هیچوقت بهم نگه دوسم داره یا اینچیزا! اما نمیدونم چرا حرفاش تکراریه مثلا همش میگه مث همیشه خوشگل شدی :/ من دلم جزئیات بیشتر میخاد. دلم میخاد حس کنم خیلی بهم دقت کرده خیلی برام وقت گذاشته خیلی به تغییراتم توجه کرده ولی اینو هیچوقت نشون نمیده حس میکنم حرفاش بوی یکنواختی و رفع تکلیف میده
    تنها به یکی از همکاران رجوع کنید.

موفق باشید

dr
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    تنها به یکی از همکاران رجوع کنید.

موفق باشید

dr
    باید برم یه مطب مشاوره؟؟ لزومی داره که تو انتخاب مشاورم وسواس داشته باشم؟ آخه شخص خاصی رو نمیشناسم تو اسن شهری که هستم. و اینکه نمیدونم آقا باشن یا خانوم بهتره؟

8. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,198 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

به نظرم شما زیادی حساس هستی و زیر زره بین گزاشتیش ..البته اواید ازدواج کمی طبیعیه ..ولی با این حساسیتت روز به روز از خودت دورترش میکنه تا جایی که ممکنه همین یه جمله ی معروفم در تمجید شما (بنابه اگفتته خودتون) نگه .
    مگر اینکه کاملا حساب شده و منطقی قدم برای توجیهش اونم به صورت غیر مستقیم بردارید .
    وگرنه اولین قدم کاهش حساسیت خودتون و کمی کل نگر بودن به جای جزعی نگر بودنه .

9. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

همه خانوما دوس دارن همسرشون تغییراتشونو ببینه و احساسشونو درک کنه. این غیر طبیعی نیس!!

10. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,198 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

چرا طبیعیه ..ولی این عجلتون برای جلب توجه و یا تغییرشون طبیعی نیست ..درواقع یجور عجله و حساسیته ..زمان رو که ازتون نگرفتن ..کمی بیشتر بهش فرصت بدین ..بزارین خودش شما و روحیاتتو بشناسه ..نه با مقایسه و ایراد گرفتن و بالطبع گیر دادن ..به زور هیچ تغییری نه خواهد کرد و نه چیزی یاد خواهد گرفت ..بلکه به مرور زمان و اشنا شدن بیشتر با خلقیات همدیگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دارم حس میکنم امشب

عوارض ارضا نشدن مردان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دلیل,  دلیلی,  دليل مصر,  دلیل القبول,  دلیل القبول للجامعات السودانیه 2017,  دلیل القبول للجامعات,  دلیل قبول الجامعات,  دليل الطالب 2017,  دلیل قبول الجامعات السودانیه,  دلیل القبول للجامعات السودانیه 2015,  دلیل ارضا نشدن زنان,  دلیل ارضا نشدن مرد,  دلیل ارضا نشدن زن چیست,  دلیل ارضا شدن درخواب,  دلیل ارضا نشدن زن با دخول,  دلیل ارضا نشدن در خواب,  دلیل ارضا نشدن مردها,  دلیل ارضا نشدن مردان,  دلیل ارضا نشدن زن,  دلیل دیر ارضا شدن مردان,  ارضا نشدن,  ارضا نشدن خانمها,  ارضا نشدن زن چه عوارضی دارد,  ارضا نشدن با دخول,  ارضا نشدن در خواب,  ارضا نشدن و کمر درد,  ارضا نشدن در مردان,  ارضا نشدن در زنان,  ارضا نشدن و درد بیضه,  ارضا نشدن زن در رابطه زناشویی,  ارضا نشدن مردها,  ارضا نشدن مرد و درد بیضه,  ارضا نشدن مرد بدون دخول,  ارضا نشدن مرد,  ارضا نشدن مردان,  عوارض ارضا نشدن مردان,  عوارض ارضا نشدن مردها,  دلایل ارضا نشدن مردان,  مشکل ارضا نشدن مرد,  علل ارضا نشدن مرد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)