مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: دلیل ارضا نشدن

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دلیل ارضا نشدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    چرا طبیعیه ..ولی این عجلتون برای جلب توجه و یا تغییرشون طبیعی نیست ..درواقع یجور عجله و حساسیته ..زمان رو که ازتون نگرفتن ..کمی بیشتر بهش فرصت بدین ..بزارین خودش شما و روحیاتتو بشناسه ..نه با مقایسه و ایراد گرفتن و بالطبع گیر دادن ..به زور هیچ تغییری نه خواهد کرد و نه چیزی یاد خواهد گرفت ..بلکه به مرور زمان و اشنا شدن بیشتر با خلقیات همدیگه
    ما مدت زیادیه که باهم در ارتباطیم. قبل عقدمونم باهم ارتباط داشتیم و اصلا نسبت فامیلی داریم. تازه آشنا نشدیم که توقعاتمو ندونه ولی زیر بار نمیره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    763
    تشکر شده 1,193 بار در 747 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo نمایش پست ها
    ما مدت زیادیه که باهم در ارتباطیم. قبل عقدمونم باهم ارتباط داشتیم و اصلا نسبت فامیلی داریم. تازه آشنا نشدیم که توقعاتمو ندونه ولی زیر بار نمیره
    پس اگر اینطوره دیگه مقصر شمایید که بنارو بر تغییر بعد از هزدواج گزاشتید با وجود شناخت قبلی ...پس باز چاره دندون ر جیگر گزاشتنه تا زمان حلش کنه یا از مشاور خبده کمک بگیرین

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23358
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ازدواج قاعدتاً باید با خودش یه سری تعهدات بیاره. اینم جزو وظایف همسریه چرا نباید توقع انجام وظایفشو ازش داشته باشم

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.27
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : امشب حس میکنم ارضا نشدم

متاسفانه به کسی اعتماد کامل ندارم که مطمئن باشم دلسوزمونه. یکی از دوستاش هست ولی نمیدونم چطور باهاش ارتباط برقرار کنم چون تا حالا حضوری ندیدمشون و نمیدونم اگه یه وقت همسرم بفهمه من با ایشون صحبت کردم چقد ممکنه ناراحت بشه. نمیخام کاری کنم که یه موقه اگه بفهمه حس کنه کوچیکش کردم
    درسته ادم نبايد به هر كس اطمينان كنه من گفتم شايد حرف مادري پدري خواهري عمويي .به غريبه ها اطمينان نكن.
    من و همسرم تو يك محيط كار ميكنيم مدير ما پزشكه بهش گفتم يه قرص آرامبخشي چيزي ميشه بهم بدين اون شروع كرد كه چي شده چرا نياز داري به قرص و اين حرفها بعد براش تعريف كردم اونم جلو خودم با شوهرم صحبت كرد و گفت كه كارت چقدر اشتباه بود البته تو حرفاش خودش رو مثال ميزد ميگفت منو خانمم اينطور اونطور خلاصه بعضي مشكلا حل شد بعد ديدم ديگه گوش نميده به حرفاي دكتر و بيشتر از مادر و خواهرش حرف شنوي داره به خواهرش گفتم يه مدت خوب بود اما بعد ديدم مادرشوهرم سواستفاده ميكنه خلاصه الان خودم شروع كردم به حرف زدن درسته مقاومت ميكنه و گوش نميده اما باز يه سري از مشكلات حل ميشه ناخودآگاه .
    شما هم بايد رگش رو بدست بياري نميدونم چند ساله ازدواج كرديد ولي ديگه بايد بشناسيش و بدوني چه زمان تاثيرپذيرتره و چه زماني اصلا زمانش نيست و موجب دعوا و اين حرفها ميهش

6. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,015 بار در 567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : امشب حس میکنم ارضا نشدم

میدونم منظورتون چیه. منظورم این بود که مثلا از این میترسه که مشاور بهش بگه همسرت ازت توقع بیجایی نداره! اون نمیخاد زیر بار بره انگار براش سخته باهام بهتر رفتار کنه. نه اینکه هیچوقت بهم نگه دوسم داره یا اینچیزا! اما نمیدونم چرا حرفاش تکراریه مثلا همش میگه مث همیشه خوشگل شدی :/ من دلم جزئیات بیشتر میخاد. دلم میخاد حس کنم خیلی بهم دقت کرده خیلی برام وقت گذاشته خیلی به تغییراتم توجه کرده ولی اینو هیچوقت نشون نمیده حس میکنم حرفاش بوی یکنواختی و رفع تکلیف میده
    سلام

دیگه بقیه جزئیات و درمان رو بسپار به همکارمان.

موفق باشید
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25166
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه مردای ایرانی از نظر احساسات واقعا آدمهای احساسی نیستند درست مثل موقعی که گرسنه هستند و غذا می‌خورند و سیر میشن و هیچ حسی نسبت به اینکه جزییات این غذا چی بوده چقدر براش وقت گذاشته شده و چقدر تجربه از قبل برای درست کردن این غذا وجود داشته ندارند پاسخمون برای گرسنه گی معده غذا بخوریم برای کسی که محبت می‌کنه بهمون هیچ محبت و عواطفی رو خرج نمی‌کنیم. به نظرم این ریشه‌ها همون ریشه‌های ژنتیکی مردسالاری سنتی بوده که هنوز هم ادامه پیدا کرده و امروز این مردسالاری با یک شدت کم از قبل رایج هست. اما نامید نباشید راه چاره اش فک میکنم خود شما هستید شما در مواجهه با روحیات خشک همسرتون نیاز به کمی اموختن ابراز محبت به همسرتون دارید و راه چاره اش سخته که محبت نبینید اما محبت کنید.
    امیدوارم که دل سنگ رو به نرمی بیافشانید.
    موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دارم حس میکنم امشب

عوارض ارضا نشدن مردان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دلیل,  دلیل مصر,  دلیلی,  دليل حمل,  دلیل افلام mbc2,  دلیل مرگ رفسنجانی,  دلیل مرگ هاشمی رفسنجانی,  دلیل اتش سوزی پلاسکو,  دلیل التلیفونات,  دلیل المواقع,  دلیل ارضا نشدن خانمها,  دلیل ارضانشدن زن,  دلیل ارضا نشدن دختر,  دلیل ارضا نشدن زنان چیست,  دلیل ارضانشدن زنان,  دلیل ارضاء نشدن زن,  دلیل ارضا نشدن زن چیست,  دلیل ارضا نشدن در خواب,  دلیل ارضا شدن درخواب,  دلیل ارضا نشدن آقایان,  ارضا نشدن,  ارضا نشدن با دخول,  ارضا نشدن در خواب,  ارضا نشدن در مردان,  ارضا نشدن زن چه عوارضی دارد,  ارضا نشدن و درد بیضه,  ارضا نشدن زن در رابطه زناشویی,  ارضا نشدن در خانمها,  ارضا نشدن خانم,  ارضا نشدن مردها,  ارضا نشدن مردها,  ارضا نشدن مرد,  ارضا نشدن مردان,  دلایل ارضا نشدن مرد,  عواقب ارضا نشدن مردان,  درمان ارضا نشدن مرد,  اثرات ارضا نشدن مرد,  مشکل ارضا نشدن مرد,  علل ارضا نشدن مردان,  علل ارضا نشدن مرد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)