نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رابطه جنسی در دوران عقد

3565
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی در دوران عقد

سلام. من 26 سالمه و 4 ماهه که عقدم. قراره 4 ماه دیگه ایشالا ازدواج کنیم. توی این چند ماه من و همسرم رابطه جنسی کاملا کنترل شده داشتیم، به طوریکه با عرض پوزش لباس زیر پایین رو اصلا در نمی آوردیم. اما در آخرین ارتباط که 9 روز پیش بود کاملا لباسارو در آوردیم و همسرم آلت خودش رو فقط جلوی دهانه آلت من گذاشت و کمی بازی کرد. یعنی هیچ دخولی انجام نشد و هیچ اسپرمی هم نیومد. حالا من از اونروز دچار این فکر یا توهم شدم که نکنه باردار بشم. هم خودم دیوونه شدم و هم همسرمو دیوونه کردم. خیلی نگرانم. چون توی اینترنت دیدم که آبی قبل از اسپرم میاد که اونم میتونه باردار کنه. تو رو خدا یکی بگه امکانش هست بدون دخول و فقط با قراردادن الت مرد جلوی دهانه آلت زن بارداری اتفاق بیفته؟ توی این 9 روز نه با همسرم خوابیدم و نه حتی میل جنسی داشتم. ضمنا مندقیقا همون 10روز پیش آخرین روز پریودم بود. الان دل دردای پریودی و درد پستان دارم که بیشتر منو میترسونه. تو رو خدا یکی بگه اینا توهمه یا واقعا ممکنه با انقدررابطه اتفاقی بیفته؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رابطه جنسی در دوران عقد

سلام دوست عزیز
    من تخصصی تو زمینه مسائل جنسی ندارم
    منتظر باشید مشاوران کمک میکنن
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9066
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کاری ک انجام دادین اگه بازه زمانیش از 12تا 16روز بعد از پریودیت بوده امکانش هست در غیر این صورت محاله
    در ضمن این 12روز منظورم از روز اول پریودیته ک حساب کنی نه از اخرش ک تموم میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

با توجه به اینکه شما دقیقاً روز هشتم سیکلتون رابطه داشتتین، احتمال بارداری تقریباً صفره، درسته که در ترشحات آقایون، پیش از انزال، اسپرم وجود داره ولی تعداد اسپرم موجود در اون خیلی کمتر از اسپرمیه که در خود منی هست. تمام این ها یعنی اینکه به احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد، شما باردار نیستید.البته یک نکته دیگه هم اینکه، دوست خوب من، آدم یک هفته بعد از لقاح دچار دل درد و دردهای ناشی از بارداری نمیشه! شما داری به خودت تلقین میکنی.
    اگر در آینده باز هم میخوای رابطه داشته باشی و باردار نشی حتماً از راه های جلوگیری استفاده کن که بهترین اونها کاندومه.

5. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane 1366 نمایش پست ها
    سلام. من 26 سالمه و 4 ماهه که عقدم. قراره 4 ماه دیگه ایشالا ازدواج کنیم. توی این چند ماه من و همسرم رابطه جنسی کاملا کنترل شده داشتیم، به طوریکه با عرض پوزش لباس زیر پایین رو اصلا در نمی آوردیم. اما در آخرین ارتباط که 9 روز پیش بود کاملا لباسارو در آوردیم و همسرم آلت خودش رو فقط جلوی دهانه آلت من گذاشت و کمی بازی کرد. یعنی هیچ دخولی انجام نشد و هیچ اسپرمی هم نیومد. حالا من از اونروز دچار این فکر یا توهم شدم که نکنه باردار بشم. هم خودم دیوونه شدم و هم همسرمو دیوونه کردم. خیلی نگرانم. چون توی اینترنت دیدم که آبی قبل از اسپرم میاد که اونم میتونه باردار کنه. تو رو خدا یکی بگه امکانش هست بدون دخول و فقط با قراردادن الت مرد جلوی دهانه آلت زن بارداری اتفاق بیفته؟ توی این 9 روز نه با همسرم خوابیدم و نه حتی میل جنسی داشتم. ضمنا مندقیقا همون 10روز پیش آخرین روز پریودم بود. الان دل دردای پریودی و درد پستان دارم که بیشتر منو میترسونه. تو رو خدا یکی بگه اینا توهمه یا واقعا ممکنه با انقدررابطه اتفاقی بیفته؟
    خب دوست عزیز چرا اینقدر استرس و نگرانی ...؟!!!

شما با یک آزمایش خون برای تست حاملگی میتونید تا 100 درصد از این موضوع باخبر بشید ....

پس دلیلی برای این همه ناراحتی وجود نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8436
    تشکـر
    90
    تشکر شده 327 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز امکانش هست بدون دخول بارداری صورت بگیره اما خیلی درصدش کمه که با شرایط شما که روز هشتم دوره بودی احتمالش صفر میشه این درداتم بیشتر بخاطر استرسته آرامشت حفظ کن و در دفعه ای بعد از روشهای پیشگیری استفاده کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد