نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه قبلی شوهرم

1150
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34435
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation رابطه قبلی شوهرم

سلام من 23سالمه شوهرمم 27. دوساله که ازدواج کردیم . دوماه پیش متوجه شدم تو گوشیش ی چیزیو ازم مخفی میکنه وقتی یبار که حواسش نبود دیدم تو اینستا عکس دوست دختر قبلیش که 7سال باهاش بودو نگاه میکنه که الان ازدواج کرده. تا چند روز باهاش حرف نزدم. بعدش اومد گفت اونطور که فکر میکنی نیست منم دیگه کوتاه اومدم... تا امروز که دیدم بازم میره سراغ پروفایلش... دیگه نمیتونم این وضعو تحمل کنم در ضمن من ماهه اخر بارداریمه خیلی میترسم این ناراحتیهایی که میکنم رو بچم تاثیر بذاره توروخدا کمکم کنین

2. کاربران زیر از Aida1994 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه قبلی شوهرم

سلام

میتونم بپرسم شما از چه طریقی با همسرتون آشنا شدید و ازدواج کردید؟

پیشنهاد من اینه که در مدت این یکماه تا تولد بچه دنیا رو بیخیال بشید. اصلا مهم نباشه که اطرافتون چه خبره بعدا واسه حرص خوردن و استرس زمان خواهید داشت!

در مورد همسرتون هم نگران نباشید. حتما که منظوری ندارن. میدونید بعضی وقتا آدم از روی کنجکاوی این کارو میکنه فقط و قصد خاصی نداره. بالاخره 7 سال با ایشون رابطه داشتن. درسته که الان باید فکر و ذکر ایشون شما و بچه باشه ولی انسان کامپیوتر نیست که بشه حافظه رو کاملا پاک کرد. با مرور زمان درست میشه. الان شما به همسرتون بیشتر از همیشه محبت کنید و نگران نباشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد