مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: رابطه همسر در دوران مجردی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.52
    تشکـر
    10,100
    تشکر شده 12,939 بار در 6,556 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : رابطه همسر در دوران مجردی

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    عزیز اگر دقت کنید

ایشون گفتن باتوجه به علاقه ای که داشتن با باکره نبودنشون مشکلی نداشتن

اما اگر دقت کنید گفتند:

ایشون بعد از تجاوزی که شده ((اونم اگر دروغ نگفته باشه که واقعا یک تجاوز بوده !)توبه نکرده که هیچ) با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته ! و همینوط با یه پسر مجرد درفایل و چند نفر دیگه در دانشگاه(هرزگی)( حتی باتوجه به اینکه این آقا با ایشون در مورد ازدواج در ددوران دانشگاه صحبت کرده بوده و قولش را بعد دانشگاه دادند !
    باتوجه به اینکه گفتند " زندگی شان رو به سردی میگراید " بدلیل اینکه درکل علاقه ای به ایشون ندارند و فقط برای اینکه آبرو ریزی نشه با ایشون ازدواج کردن!

آیا باز احساس نمیکنید زیادتر از حد توجیهاتتون غیر منطقی ( چرند ) است؟

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!! تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

شما به چه حقی میشینید بنده خدارو قضاوت میکنی و ننگ هرزگی میزنی شاید اصلا همین سحر امروز این خانم توبه کرده باشه و از من و شما پاک تر شده باشه. و این وسط فقط و فقط تو گناه کاری باید بگردی این خانم و پیدا کنی و ازش حلالیت بطلبی این شماید که با قضاوت کثیفتون از یه زنا کار هم زنا کار ترین پس هواست و جمع کن دم از خدا و پیامبر و حلال حرومی میکنی هواست به این موردم باشه اون هرگناهی کنه به خودش کرده ولی تو داری تهمت میزنی

ادم هایی مثل شما گند زدن تو دین و با اخلاق کثیف و افتضاحی که دارید میشیند بیینید کی چیکار کرده ننگ بچسبونید قضاوت کنید ولی یه نگاه به خودتون نمیکنید که سر تا پا تو لجن و گناه فرو رفتی

عقق حال ادم بد شد

حالم بد میشه با ادم های مثل شما هم صحبت شم بلاک میکنم هرچی هم میخواید حرف مفت و چرند بزن

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

arash.AP

2. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23562
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    139
    تشکر شده 106 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!!
    لطفا پست را به دقت بخوانید گفته شد بعد از عمل زشت اولی !

تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

شما به چه حقی میشینید بنده خدارو قضاوت میکنی و ننگ هرزگی میزنی شاید اصلا همین سحر امروز این خانم توبه کرده باشه و از من و شما پاک تر شده باشه. و این وسط فقط و فقط تو گناه کاری باید بگردی این خانم و پیدا کنی و ازش حلالیت بطلبی این شماید که با قضاوت کثیفتون از یه زنا کار هم زنا کار ترین پس هواست و جمع کن دم از خدا و پیامبر و حلال حرومی میکنی هواست به این موردم باشه اون هرگناهی کنه به خودش کرده ولی تو داری تهمت میزنی

بازهم برداشت نادرست !

گفته شد در گذشته مانند یک ه*رزه رفتار میکرند

در پستی دیگر قبل از این پست اشاره به توبه کردن این خانم کردم:
    حالا که بچه دار شدید و به ظاهر این خانم توبه کرده بهتره به زندگیتون ادامه بدید و یه مشاوره برید و آینده رو یه جوری بسازید...

و این پست را فقط برای ارائه توضیح بیشتر به کاربر saba95 ارائه شد که استارتر مشکلی با باکره نبودن ایشون نداشتن و کوتاه اومدن مشکل از جای دیگه هست .....

لطفا زود قضاوت نکنید تا قضاوت شمارو ...
    وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُمْ بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِمْ بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ وَعِدْهُمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا
    هر که را توانستي با آواز خود تحريک کن و به لغزش افکن، و با جمله لشکر سوار و پياده‌ات بر آنها بتاز و در اموال و اولاد هم با ايشان شريک شو و به آنها وعده (هاي دروغ و فريبنده) بده، و (اي بندگان بدانيد که) وعده شيطان چيزي جز غرور و فريب نخواهد بود.
    (سوره اسراء آيه 64)

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,243
    تشکر شده 2,234 بار در 1,126 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

عزیز اگر دقت کنید

ایشون گفتن باتوجه به علاقه ای که داشتن با باکره نبودنشون مشکلی نداشتن

اما اگر دقت کنید گفتند:

ایشون بعد از تجاوزی که شده ((اونم اگر دروغ نگفته باشه که واقعا یک تجاوز بوده !)توبه نکرده که هیچ) با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته ! و همینوط با یه پسر مجرد درفایل و چند نفر دیگه در دانشگاه(هرزگی)( حتی باتوجه به اینکه این آقا با ایشون در مورد ازدواج در ددوران دانشگاه صحبت کرده بوده و قولش را بعد دانشگاه دادند !
    باتوجه به اینکه گفتند " زندگی شان رو به سردی میگراید " بدلیل اینکه درکل علاقه ای به ایشون ندارند و فقط برای اینکه آبرو ریزی نشه با ایشون ازدواج کردن!

آیا باز احساس نمیکنید زیادتر از حد توجیهاتتون غیر منطقی ( چرند ) است؟
    نمیدونم چراکه با وجود اینکه میگم تمایلی به تبادل نظر باشما ندارم بازم منو نقل قول میکنید و میخوایید منو توجیه کنید.من به ایشون گفتم همسرشون رو درک کنن و باهاش همدردی کنن که این خااطره ی بد که حتی ممکنه باعث شده باشه رفتار های اشتباه مثل خیانت انجام بدن از بین بره حالا شما نمیفهمی مشکل از من نیست.خواهشا منو نقل قول نکنید واقعا حوصله توجیه کردنتون رو ندارم .با تشکر

5. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,243
    تشکر شده 2,234 بار در 1,126 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!! تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

ادم هایی مثل شما گند زدن تو دین و با اخلاق کثیف و افتضاحی که دارید میشیند بیینید کی چیکار کرده ننگ بچسبونید قضاوت کنید ولی یه نگاه به خودتون نمیکنید که سر تا پا تو لجن و گناه فرو رفتی

عقق حال ادم بد شد

حالم بد میشه با ادم های مثل شما هم صحبت شم بلاک میکنم هرچی هم میخواید حرف مفت و چرند بزن

من فقط و فقط تاسف میخورم.همین وبس.ما نمیتونیم دیگران رو تغییر بدیم مگر اینکه هر ادمی خودش به این نتیجه برسه که باید خودشو عوض کنه فقط دیدمون نسبت بهشون عوض میشه و نتیجه میگیریم دیگه با این افراد وارد هیچ بحث یا صحبتی نشیم.

7. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23562
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    139
    تشکر شده 106 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نمیدونم چراکه با وجود اینکه میگم تمایلی به تبادل نظر باشما ندارم بازم منو نقل قول میکنید و میخوایید منو توجیه کنید.من به ایشون گفتم همسرشون رو درک کنن و باهاش همدردی کنن که این خااطره ی بد که حتی ممکنه باعث شده باشه رفتار های اشتباه مثل خیانت انجام بدن از بین بره حالا شما نمیفهمی مشکل از من نیست.خواهشا منو نقل قول نکنید واقعا حوصله توجیه کردنتون رو ندارم .با تشکر
    نیاز به توجیه کردن من نیست
    توجیحات خودتان را اصلا ح کنید

انشالله سعی میکنم برای اصلاح توجیحات شما وقت نگذارم

زیرا خانم ها بسیار از هم(به جز مادر شوهر و خواهر شوهر و هم عاروس) دفاع میکنند و کاری نمیشه کرد !
    این موضوع ( دفاع ) به قدری جدی هست که برنامه دست به نقد دیشب به نقد این موضوع در قالب طنز پرداخته بود

پیشنهاد میکنم تکرار برنامه رو نگاه کنید
    وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُمْ بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِمْ بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ وَعِدْهُمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا
    هر که را توانستي با آواز خود تحريک کن و به لغزش افکن، و با جمله لشکر سوار و پياده‌ات بر آنها بتاز و در اموال و اولاد هم با ايشان شريک شو و به آنها وعده (هاي دروغ و فريبنده) بده، و (اي بندگان بدانيد که) وعده شيطان چيزي جز غرور و فريب نخواهد بود.
    (سوره اسراء آيه 64)

9. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.08
    تشکـر
    5,946
    تشکر شده 6,085 بار در 2,886 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام
    وقتی اعتماد تو زندگی ازبین میره میشه مثله ی خانه با پایه های سست و شکننده ک باید منتظر فروریختنش باشی و اگه در این خانه بمانی نبتید از ریزش اوار بر سرتون شکایت کنید
    حالا ببینید قدرتش را دارید؟!!

یا علی مدد

11. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطه,  رابطة العدالة,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة المتكممين,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة الهلال,  رابطة محو الامية,  رابطة الاسلم,  رابطة العالم لكرة القدم,  ربطة العنق,  رابطه همسران,  رابطه همسرم با همکارش,  رابطه همسر داری,  رابطه همسر با خانواده شوهر,  رابطه همسرم با خواهرم,  رابطه همسر قبل از ازدواج,  رابطه همسر با شوهر,  رابطه همسر نوروزی با بنگر,  رابطه همسر با خانواده زن,  رابطه همسر و شوهر,  قول ازدواج,  قول ازدواج دروغ,  قول ازدواج پسر,  قول ازدواج دادن,  قول نامه ازدواج,  قول ازدواج به دختر,  قول ازدواج الکی,  تعبیر خواب قول ازدواج,  جرم قول ازدواج,  بهم قول ازدواج داده,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)