نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شروع زندگی مشترک در خارج از کشور

964
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23365
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شروع زندگی مشترک در خارج از کشور

سلام بر همه دوستان. من اسفند ماه پارسال عقد کردم، الان یه ماهه که با همسرم فرانسه زندگی مشترکمونو شروع کردیم. من در خانواده ای بزرگ شدم که دائما تحت حمایت همه جوره بودم اما نحوه ی بزرگ شدن همسرم کاملا فرق داره. برای همین با وجود اینکه شرایطمون اینجا خوب هستش اما من به خاطر عامل های مختلف تحت فشار عصبی ام و خیلی زودرنج و حساستر از قبل شدم و سر موضوعات محتلف با هم بحث میکنیم چون همسرم نمیتونه بفهمه که چقدر تحت فشار هستم و انتظار داره من مسائلو مثل خودش مدیریت کنم. نمیدونم چیکار باید بکنم. همسرم هم خیلی ابزار زندگی مشترکو بلد نیست ، میخواد کمک کنه ولی گاهیی همه چیزو واقعا بدتر میکنه و من تماما کنترلمو از دست میدم.
    ویرایش توسط نکو : 10-24-2015 در ساعت 07:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شروع زندگی مشترک در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط نکو نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان. من اسفند ماه پارسال عقد کردم، الان یه ماهه که با همسرم فرانسه زندگی مشترکمونو شروع کردیم. من در خانواده ای بزرگ شدم که دائما تحت حمایت همه جوره بودم اما نحوه ی بزرگ شدن همسرم کاملا فرق داره. برای همین با وجود اینکه شرایطمون اینجا خوب هستش اما من به خاطر عامل های مختلف تحت فشار عصبی ام و خیلی زودرنج و حساستر از قبل شدم و سر موضوعات محتلف با هم بحث میکنیم چون همسرم نمیتونه بفهمه که چقدر تحت فشار هستم و انتظار داره من مسائلو مثل خودش مدیریت کنم. نمیدونم چیکار باید بکنم. همسرم هم خیلی ابزار زندگی مشترکو بلد نیست ، میخواد کمک کنه ولی گاهیی همه چیزو واقعا بدتر میکنه و من تماما کنترلمو از دست میدم.
    در زمینه باید گفتگو کنید و زمان مناسبی رو برای اینکار اختصاص بدید ...

مکانیسمی که تمام افراد دنیا و دولت ها ازش استفاده میکنن مکانیسم مذاکراته که اول با تفاوت های همدیگه آشنا میشید و بعد راهی برای درک و رسیدن به تفاهم دو طرفه پیدا میکنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)