نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عدم اعتماد به شوهر

1798
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم اعتماد به شوهر

باعرض سلام و خسته نباشید
    من نزدیک به 1سال ونیم هست که عقد کردم و 4ماه از زندگی مشترکمان می گذرد..درموقع خواستگاری من شرایط خودرا که شامل زندگی مستقل بود را مطرح کردم و آنها نیز قبول کردن و لازم به ذکر است که آنرا در عقدنامه نیز قید کردیم..اما 2 یا 3 ماه از عقدمان نگذشته بود که شوهرم از من خواست که با خوانواده ایشان زندگی کنم و هردفعه که من مخالفت میکردم آخرش کار به دعوا میکشید..اما من راضی نمیشدم..خیلی عذر میخام در این 1سال ونیم فیلم های مختلفی برای من بازی کردن ازجمله گرانی مسکن و مردم با عروسهایشان زندگی میکنن چرا من اینکار را نمیکنم و اینکه پسرمان پول ندارد وووووو...وفقط نتیجه آن ناراحتی شدید من وگریه های بیش از حد من بود که چرا به این خانواده من اعتماد کردم ..همش باخودم میگفتم اگر در عقدنامه قید نمیشد چه اتفاقی می افتاد!!!!مرا به زور به خانه خودشان می بردند...!خلاصه وقتی خانواده شوهرم مطمئن شدند که ممکن سر این قضیه زندگی مستقل کار به طلاق بکشد.. یک واحد آپارتمان برای من اجاره کردن...الان 4ماه از زندگی مشترکمان می گذرد درخانه مستقل خودمان، اما از لحاظ خوراک و پوشاک به من فشار می آورند که من کوتاه بیایم و به خانه مادرشوهرم برگردم...ما نزدیک به 2هفته در خانه خود برنج نداشتیم...من چیزی نمیگم..اما میخاستم بگم علاقم به شوهرم روز به روز کمتروکمتر میشود....باتوجه به تجربه ای که ککسب کردم همسرم علاقه شدیدی به مادر خود دارد وهرچه او بگوید اجرا میکند. من هیچ اعتمادی به همسرم ندارم.. حتی اگر حرفهایش راجب بیپولی خود راست باشد من باور ندارم...
    چون آنها می گفتند پولی برای اجاره خانه ندارن اما این کار را انجام دادن.....من حرفهایشان را باور ندارم...لطفا راهنماییم کنید..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : زندگی مستقل

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    باعرض سلام و خسته نباشید
    من نزدیک به 1سال ونیم هست که عقد کردم و 4ماه از زندگی مشترکمان می گذرد..درموقع خواستگاری من شرایط خودرا که شامل زندگی مستقل بود را مطرح کردم و آنها نیز قبول کردن و لازم به ذکر است که آنرا در عقدنامه نیز قید کردیم..اما 2 یا 3 ماه از عقدمان نگذشته بود که شوهرم از من خواست که با خوانواده ایشان زندگی کنم و هردفعه که من مخالفت میکردم آخرش کار به دعوا میکشید..اما من راضی نمیشدم..خیلی عذر میخام در این 1سال ونیم فیلم های مختلفی برای من بازی کردن ازجمله گرانی مسکن و مردم با عروسهایشان زندگی میکنن چرا من اینکار را نمیکنم و اینکه پسرمان پول ندارد وووووو...وفقط نتیجه آن ناراحتی شدید من وگریه های بیش از حد من بود که چرا به این خانواده من اعتماد کردم ..همش باخودم میگفتم اگر در عقدنامه قید نمیشد چه اتفاقی می افتاد!!!!مرا به زور به خانه خودشان می بردند...!خلاصه وقتی خانواده شوهرم مطمئن شدند که ممکن سر این قضیه زندگی مستقل کار به طلاق بکشد.. یک واحد آپارتمان برای من اجاره کردن...الان 4ماه از زندگی مشترکمان می گذرد درخانه مستقل خودمان، اما از لحاظ خوراک و پوشاک به من فشار می آورند که من کوتاه بیایم و به خانه مادرشوهرم برگردم...ما نزدیک به 2هفته در خانه خود برنج نداشتیم...من چیزی نمیگم..اما میخاستم بگم علاقم به شوهرم روز به روز کمتروکمتر میشود....باتوجه به تجربه ای که ککسب کردم همسرم علاقه شدیدی به مادر خود دارد وهرچه او بگوید اجرا میکند. من هیچ اعتمادی به همسرم ندارم.. حتی اگر حرفهایش راجب بیپولی خود راست باشد من باور ندارم...
    چون آنها می گفتند پولی برای اجاره خانه ندارن اما این کار را انجام دادن.....من حرفهایشان را باور ندارم...لطفا راهنماییم کنید..

در این مورد اگر پا در زندگی مشترک گذاشتید پس باید با تمام سختی های اون قبولش کنید

گاهی درک شرایط اقتصادی شوهرتون برای زندگی شما لازمه ...

هر چند ما نمیدونیم شما و همسرتون در چه سطح اقتصادی هستید !

ولی در هر صورت زندگی مشترک همدلی و همراهی رو میطلبه و در این مورد باید با همسرتون صحبت کنید

اگر هم واقعا" در این موارد نیاز به مشاوره دارید دریغ نکنید

چون همین اتفاقات و ناراحتی ها میتونه روی زندگی شما در آینده تاثیرگذار باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم اعتماد به شوهر

با تشکر فراوان از شما که سریع پاسخ دادید..
    من اگه بدونم شوهرم باهام کاملا روراسته و حرفی که میزنه راسته باتمام وجود حاضرم با کم و کاستی اون بسازم
    ولی اگه دروغ باشه که من نمیتونم ...من شاغل هم هستم..نیروی قراردادی ساعتی هستم..حقوق کمی میگیرم..
    اما برای مخارج زندگی(خوراک وپوشاک)همسرم از من پول می خواهد!!آیا این درسته؟چند بار سر این دعوا کردیم..
    اما من پولی بهش ندادم..چون قرار نیس خرج سیب زمینی پیاز را من بدهم!!!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باعرض سلام و خسته نباشید
    سلام

شما هم عزیز مثل خیلی از هم وطنان عزیز وارد جنگ مشترک شده اید نه زندگی مشترک!!!!!! بدون عشق و فقط روی حساب داد و ستد!!!؟؟

البته زندگی شماست و حق شماست که تصمیم بگیرید چه کنید.

به یک مشاور خانواده هر دو با هم رجوع کنید و ببینید واقعا به درد هم میخورید یا خیر. کاری که قبل از عقد بهتر بود انجام میدادید, والا این تازه اول جنگ مشترک شماست. آرزوی بهترین رو دارم.

دکترا در روانشناسی

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من همسرم رو هنوز دوست دارم نمیخام ازش جدا بشم که!
    من فقط خاستم بهم بگید من چیکار کنم؟چه رفتاری داشته باشم؟
    یعنی شما میگید بهش حقوقمو بدم؟
    ما قبل از عقد هم مشاوره رفتیم و مشکلی نبود.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

لازم به ذکر هس حقوقم 400تومن میباشد..حالا قضاوت کنید دارم پس انداز می کتم باهاش موبایل بخرم چون موبایلم خیلی قدیمیه..این هم یجور کمک به همسر می باشد.
    میشه سریعتر جواب بدین..ممنون میشم...اداره داره تعطیل میشه...
    ویرایش توسط سوشمیتا : 01-07-2015 در ساعت 02:19 PM

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

لازم به ذکر هس حقوقم 400تومن میباشد..حالا قضاوت کنید دارم پس انداز می کتم باهاش موبایل بخرم چون موبایلم خیلی قدیمیه..این هم یجور کمک به همسر می باشد.
    میشه سریعتر جواب بدین..ممنون میشم...اداره داره تعطیل میشه...
    سلام
    خواهرم، اولا توكل ، ثانيا يكم براي اين موضوع بيشتر زمان بزار .فردا هم در مورد اين موضوع از بچه ها مشورت بگير.من حقوقي هستم.اگه خدايي نكرده برين دادگاه طبق عقدنامه شوهر موظف به ايجاد شرايط عقدنامه هست.ولي فكر كردي ضمانت اجراي عدم انجامش چيه؟من ميگم.هيچي جز خرابتر شدن زندگيت.زندگي امري خاصه.حتما برو پيش ي مشاور خانواده.خيلي كمكت ميكنه.البته دوستان خوب در اين سايت هست.از عزيزان در حوزه مشاوره خانواده خواهش ميكنم اين عزيزمونم راهنمايي كنند.فقط اينو يادت باشه اگه زن يا شوهر نسبت به همسرش جنبه بگيره و درگير بشه مثل اينه كه داره ديوارو هووول ميده و نهايتا ديوار سرش خراب ميشه ة ك همون خرابيه زندگيه.توكل ، صبر ، مشورت

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8512
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تا اینجا کار درست رو انجام دادی به نظرم کوتاه نیا وابستگی آقا به مادرشون هم راه داره حتمن از یه مشاور باتجربه کمک بگیر
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)