مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29996
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

عشق

سلام . یک نفر یه جواب قانع کننده بهم بده یک سال ازدواج کردم هیچ مشکلی تو زندگیم ندارم همسرم خیلی خوبه و همدیگه رو دوست داریم ازدواج ما به شکل سنتی بود. مشکل من اینه که همیشه تو تصورات و خیال پردازی هام دنبال تجربه کردن عشق قبل از ازدواج بودم وقتی میدیدم ااطرافیانم عاشق کسی شدن حسرت میخوردم همیشه پیش خودم فکر میکنم چرا هیچ وقت کسی عاشق من نشد چرا برای به دست آوردن من کسی تلاش کرد شده برام مثل یک عقده هیچ خاطره عاشقانه ای ندارم هر چند وقت یه بار بهم میریزم و گریه میکنم این عغده تو دلم ریشه کرده اگر صحنه یا حرف عاشقانه ای بشنوم یا بببینم دلم آتیش میگیره خیلی حس بدی دارم احساس میکنم یک بخش مهم زندگی رو تجربه نکردم از طرفی از نظر جنسی هم من دلم میخواد همسرم بیشتر از این بهم توجه کنه ازم تعریف کنه و رابطه بیشتری با هم داشته باشیم اون تصوراتی که تو رابطه جنسی دارم اصلا عملی نمیشه اصلا کلا حالم خیلی بده
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.49
    تشکـر
    10,119
    تشکر شده 12,931 بار در 6,560 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : عشق

دوست عزیز مطمعن باشید اون چیزی که شما فکر میکنید تو واقعیت صدتا تایکیش اتفاق نمیافته و بیشتر تو فیلم ها هست

برو خدارشکر کن تو همین انجمن مشکلات بقیه رو بخونی که تو جایگاهی بودن که تو دوست داری بودی. چه به سرشون امده بعد میفهمی چه زندگی قشنگ و خوبی داری
    ویرایش توسط پریماه. : 08-03-2016 در ساعت 11:56 PM

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    1,294
    تشکر شده 669 بار در 419 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : عشق

اونایی که شما داری حسرت زندگیشون رو می خوری خیلیاشون الان دارن حسرت زندگی شما رو می خورن. یه دو تا حرف عاشقانه زدن و دوست شدن که تو خیلی از موارد بهش هیچ اطمینانی نیست رو با زندگی خودت مقایسه نکن.
    خدا رو شکر کن که همسرت کنارته نه روبروت و در جنگ باهات. در ضمن شما خودت شروع کن به حرفهای عاشقانه زدن به همسرت بعد می بینی که دو برابرش رو ازش پس می گیری. شاید همسرت بلد نیست که چجوری ابراز علاقه کنه خب شما با عملت بهش یاد بده.
    در مورد رابطه جنسی هم بشین و باهاش صحبت کن . بهش بگو توقعاتت رو. اینکه غصه نداره.

4. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

فکر,  فکرخانە,  فکرونی ام کلثوم,  فکر بکر,  فکر مثبت,  فکر نو,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکرت در برگ ریزان,  فکر شهر,  فکر برتر,  قبل از ازدواج چه بپرسیم,  قبل از ازدواج,  قبل از ازدواج چه بايد كرد,  قبل از ازدواج چه سوالاتی بپرسیم؟,  قبل از ازدواج مشاوره,  قبل از ازدواج رابطه,  سوالات قبل از ازدواج,  آزمایش قبل از ازدواج,  آزمایش های قبل از ازدواج,  صحبت های قبل از ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)