مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 32 از 32
  1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    تشکر شده 1,181 بار در 667 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : علاقه زیاد به جنس مخالف
    نقل قول نوشته اصلی توسط دخترک F نمایش پست ها
    17
    سوم ریاضی البته ی سالم نخوندم
    2برادر :یکیش 19 سالشه دوسال ازم بزرگه
    و یکیش ی سال ازم کوچیکتر
    کارم که نمیکنم
    پدرم مغازه گل فروشی داره مادرم خانه داره هر دو فقط ابتدایی رو گذروندن
    نه کسی نداریم
    نه رابطه جنسی هم نداشتم
    گفتم که در زمان کودکیم دختر داییم اذیتم میکرد ولی تجاورز به اونصورت نه
    وسواس هم ندارم
    ممنون از پاسخت دختر گلم.

ببین عزیز تو نه بدی و نه عجیب و غریب و نه هرزه و از این مزخرفات دختر پاک و معصموم 17 ساله ای هستی که به علت نادانی و بی سوادی پدر و مادر( اصلا قصدم توهین نیست بلکه اونها هم خودشون قربانی جهل پدر و مادر بزرگ و دیگران بوده اند)!؟
    و دست درازی افراد بیماری چون دختر داییت آسیب دیده ای. البته من در مورد اینکه گفتی سابقه فامیلی نداریم شک دارم که نیاز به بررسی آکادمیک و تخصصی توسط یکی از همکاران مشاور داره اونم حضوری.
    گفتی نامزد داری!!!!! این عزیزم خیلی زوده اونم تو سن 17 سالگی در ازدواج امروز!!!!!؟؟؟

دختر خوب ازدواج امروز بین دو آدم بالغه(چه جسمی چه روانی و عقلی) اونم بعد از 25 سالگی. الان در این سن و سال شما حتما بهتره فقط و فقط به درس و مطالعه و ورزش و دوستان خوب و مسافرت و ... بپردازی.
    البته گرایش بیمار گونه به جنس مخالفت رو هم درک میکنم که اونم ناشی از تربیت غلط و جدا سازی جنسیه که افراد جنس مخالف رو به صورت آلت جنسی مینگرند نه انسان!! که نمیخوام وارد بحثش بشم.

به یک بهانه سعی کن پدر و مادر رو راضی کنی که ببرنت پهلوی یکی از همکارن خوب مشاور(حتما خانم باشن) نترس مشاور محرم اسراره و ازش بخواه که با پدر و مادر صحبتی در مورد اصل گرفتاری تو نکنن.

ولی حتما نیاز داری که بینش و اختلالت رفع بشه عزیز و الا در آینده بیشتر گرفتار خواهی شد.

و باز هم این بدان که اصلا دختر بدی نیستی ممکنه کار بد و خطایی کرده باشی(که من شک دارم) ولی دختر بدی نیستی. چون اگه کمی دقت کنی هزاران کار خوب نیز در این 17 سال کرده ای پس چطور میتونی بد و.... باشی!!!!؟؟؟

موفق باشی عزیز

سپاس
    dr
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

2. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    تنها کسی که کمکت میکنه خدا وکتاب اسمانیش قران بخدا توکل کن به این فک کن دوستی غیر از خدا نداری نمازتو بخون تسبیح بگیر دستت شب و روز استغفار بگو همیشه از خدا طلب مغفرت کن اگه خدارو خشنود کردی باور کن انچنان احساس سبکی وارامی میگیری وتو زندگیت موفق میشی.اگه نامحرمی دیدی سرتو بگیر پایین تو دلت استغفار بگووو دلت پاک میشه.همیشه تلقین نکن که نمیتونی خوب بشی تلقین کن میتونی فقط مردی که شوهرته رو دوست داشته باشی با تلقین تلقین

4. کاربران زیر از amonh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    21
    تشکر شده 37 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت دختر گلم.

ببین عزیز تو نه بدی و نه عجیب و غریب و نه هرزه و از این مزخرفات دختر پاک و معصموم 17 ساله ای هستی که به علت نادانی و بی سوادی پدر و مادر( اصلا قصدم توهین نیست بلکه اونها هم خودشون قربانی جهل پدر و مادر بزرگ و دیگران بوده اند)!؟
    و دست درازی افراد بیماری چون دختر داییت آسیب دیده ای. البته من در مورد اینکه گفتی سابقه فامیلی نداریم شک دارم که نیاز به بررسی آکادمیک و تخصصی توسط یکی از همکاران مشاور داره اونم حضوری.
    گفتی نامزد داری!!!!! این عزیزم خیلی زوده اونم تو سن 17 سالگی در ازدواج امروز!!!!!؟؟؟

دختر خوب ازدواج امروز بین دو آدم بالغه(چه جسمی چه روانی و عقلی) اونم بعد از 25 سالگی. الان در این سن و سال شما حتما بهتره فقط و فقط به درس و مطالعه و ورزش و دوستان خوب و مسافرت و ... بپردازی.
    البته گرایش بیمار گونه به جنس مخالفت رو هم درک میکنم که اونم ناشی از تربیت غلط و جدا سازی جنسیه که افراد جنس مخالف رو به صورت آلت جنسی مینگرند نه انسان!! که نمیخوام وارد بحثش بشم.

به یک بهانه سعی کن پدر و مادر رو راضی کنی که ببرنت پهلوی یکی از همکارن خوب مشاور(حتما خانم باشن) نترس مشاور محرم اسراره و ازش بخواه که با پدر و مادر صحبتی در مورد اصل گرفتاری تو نکنن.

ولی حتما نیاز داری که بینش و اختلالت رفع بشه عزیز و الا در آینده بیشتر گرفتار خواهی شد.

و باز هم این بدان که اصلا دختر بدی نیستی ممکنه کار بد و خطایی کرده باشی(که من شک دارم) ولی دختر بدی نیستی. چون اگه کمی دقت کنی هزاران کار خوب نیز در این 17 سال کرده ای پس چطور میتونی بد و.... باشی!!!!؟؟؟

موفق باشی عزیز

سپاس
    dr
    من پاک نیستم حرفایی که زنو شوهر در خلوت میزنن من با نامحرم زدمو....
    ممنون که کمکم کردین

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    21
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amonh نمایش پست ها
    تنها کسی که کمکت میکنه خدا وکتاب اسمانیش قران بخدا توکل کن به این فک کن دوستی غیر از خدا نداری نمازتو بخون تسبیح بگیر دستت شب و روز استغفار بگو همیشه از خدا طلب مغفرت کن اگه خدارو خشنود کردی باور کن انچنان احساس سبکی وارامی میگیری وتو زندگیت موفق میشی.اگه نامحرمی دیدی سرتو بگیر پایین تو دلت استغفار بگووو دلت پاک میشه.همیشه تلقین نکن که نمیتونی خوب بشی تلقین کن میتونی فقط مردی که شوهرته رو دوست داشته باشی با تلقین تلقین
    مرسی دوست عزیز
    من با این که ادم خوبی نیستم ولی هر شب با خدای خودم دردودل میکنم

7. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    ممنون از پاسخت دختر گلم.

موفق باشی عزیز

سپاس
    dr
    ۲۵ سالگی؟!
    اووووووووهههههه

8. Top | #26

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر
    من پاک نیستم حرفایی که زنو شوهر در خلوت میزنن من با نامحرم زدمو....
    ممنون که کمکم کردین
    عزیز

من علمی هستم نه مذهبی ولی همین رو میدانم که خدا وندی که انسانها به آن معتقدند هم رحمان و هم رحیم پس امید نداشتن به بخشش او به نوعی کفره!!؟؟ درسته؟

در ثانی رسیدن و حفظ بدن و روان و جسم نیز که امانتی نزد ما انسانهاست واجبه و ضرر و آسیب به او نیز گناه درسته؟؟

من به عنوان یک متخصص امر به شما دختر خوبم میگم که با این کلمات زشت و حرفها و عناوینی که به خودت میدی به خودت ضرر و آسیب سنگینی میزنی(فعل حرام) پس دست بردار و به یکی از همکاران خانم ما رجوع کن گلم.

موفق باشی

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    21
    سیستم عامل و مرورگر
    عزیز

من علمی هستم نه مذهبی ولی همین رو میدانم که خدا وندی که انسانها به آن معتقدند هم رحمان و هم رحیم پس امید نداشتن به بخشش او به نوعی کفره!!؟؟ درسته؟

در ثانی رسیدن و حفظ بدن و روان و جسم نیز که امانتی نزد ما انسانهاست واجبه و ضرر و آسیب به او نیز گناه درسته؟؟

من به عنوان یک متخصص امر به شما دختر خوبم میگم که با این کلمات زشت و حرفها و عناوینی که به خودت میدی به خودت ضرر و آسیب سنگینی میزنی(فعل حرام) پس دست بردار و به یکی از همکاران خانم ما رجوع کن گلم.

موفق باشی
    ازززززتوووووووووووون بی نهایتتتتتتتتت متشکرممممممممممم
    با مادرم صحبت کردم وقراره بریم پیش مشااور
    ا

11. Top | #28

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر
    ازززززتوووووووووووون بی نهایتتتتتتتتت متشکرممممممممممم
    با مادرم صحبت کردم وقراره بریم پیش مشااور
    ا
    خواهش میکنم عزیز

و خوشحالم که تصمیم درستی رو گرفتی.

آرزوی بهترینها رو برات دارم

با سپاس

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #29

دلنوشته کاربر
    زندگی بافتن یک قالیست ، نه همان نقش و نگاری که ودت می خواهی ، نقشه از پیش مشخص شده است ، تو فقط می بافی ، نقشه را خوب ببین ، نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند...ضمن خداحافظی از دوستان آدرس ایمیل so.shakib@gmail.com
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    با سلام
    تعداد کمتری از زنان را می شود یافت که مانند مردان از نظر جنسی زیاده طلب باشند، اما انگیزه های زن در این زمینه با انگیزه ی مرد تفاوت دارد. مغز مؤنث غارنشین چنان برنامه ریزی شده است که فقط به خاطر رابطه ی جنسی تن به آن نمی دهد و برای این کار نیاز به ارتباط یا حداقل اشتراکات عاطفی دارد تا میل جنسی پیدا کند.تخمدان‌ها استروژن ترشح می‌کنند که زهدان برای پذیرش جنین آماده می‌سازد و ضمناً تمایل جنسی را برمی‌انگیزد. پس از آنکه تخمک‌گذاری انجام شد، هم پروژسترون ترشح می‌شود و هم استروِژن. میزان استروژن تمایل جنسی را برمی‌انگیزد. بنابراین کافی است که ترشح استروژن بدن شما بیشتر باشد. باید قبول کنید که همه مثل هم نیستند. یکی گرم است یکی سرد. پس باید ابتدا خودتان را بشناسید که این مساله با آزمایشات پزشکی قابل تشخیص و کنترل است.
    اگه میخوای به دکتر مراجعه نکنی، نوصیه می کنم هرچه سریعتر ازدواج کنی. یعنی سعی کنی به پدر و مادرت بفهمونی که قصد ازدواج داری. از خانه کمتر بیرون بری و بیشتر وقتت رو با آشپزی ، خیاطی، نقاشی، مطالعه یا هرچیز دیگری که فکر می کنی کمکت می کنه پرکنی. بیرون هم که رفتی به خدا قول بده سرت پایین باشه و ازش قول بگیر کنترلت کنه و خواسته هاتو پایین بیاره.
    من هم تو 20 سالگی خیلی هات بودم و امکان ازدواج هم نداشتن بطوریکه اگه یه خانم جلوم راه می رفت اذیت می شدم. از خدا خواستم کمکم کرد تا اون دوران رو پشت سر گذاشتم . ضمنا اگه پشیمون بشی گذشته ات پاکه فقط سعی کن خودتو ببخشی. همه اشتباه میکنن اصل اینه که قبول کنیم اشتباه کردیم و برگردیم. موفق باشی

14. کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    21
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط مشاور. نمایش پست ها
    با سلام
    تعداد کمتری از زنان را می شود یافت که مانند مردان از نظر جنسی زیاده طلب باشند، اما انگیزه های زن در این زمینه با انگیزه ی مرد تفاوت دارد. مغز مؤنث غارنشین چنان برنامه ریزی شده است که فقط به خاطر رابطه ی جنسی تن به آن نمی دهد و برای این کار نیاز به ارتباط یا حداقل اشتراکات عاطفی دارد تا میل جنسی پیدا کند.تخمدان‌ها استروژن ترشح می‌کنند که زهدان برای پذیرش جنین آماده می‌سازد و ضمناً تمایل جنسی را برمی‌انگیزد. پس از آنکه تخمک‌گذاری انجام شد، هم پروژسترون ترشح می‌شود و هم استروِژن. میزان استروژن تمایل جنسی را برمی‌انگیزد. بنابراین کافی است که ترشح استروژن بدن شما بیشتر باشد. باید قبول کنید که همه مثل هم نیستند. یکی گرم است یکی سرد. پس باید ابتدا خودتان را بشناسید که این مساله با آزمایشات پزشکی قابل تشخیص و کنترل است.
    اگه میخوای به دکتر مراجعه نکنی، نوصیه می کنم هرچه سریعتر ازدواج کنی. یعنی سعی کنی به پدر و مادرت بفهمونی که قصد ازدواج داری. از خانه کمتر بیرون بری و بیشتر وقتت رو با آشپزی ، خیاطی، نقاشی، مطالعه یا هرچیز دیگری که فکر می کنی کمکت می کنه پرکنی. بیرون هم که رفتی به خدا قول بده سرت پایین باشه و ازش قول بگیر کنترلت کنه و خواسته هاتو پایین بیاره.
    من هم تو 20 سالگی خیلی هات بودم و امکان ازدواج هم نداشتن بطوریکه اگه یه خانم جلوم راه می رفت اذیت می شدم. از خدا خواستم کمکم کرد تا اون دوران رو پشت سر گذاشتم . ضمنا اگه پشیمون بشی گذشته ات پاکه فقط سعی کن خودتو ببخشی. همه اشتباه میکنن اصل اینه که قبول کنیم اشتباه کردیم و برگردیم. موفق باشی
    خیلی ممنون از حرفاتون واقعا نیاز داشتم به امیدواری تون
    امیدوارم خداوند همیشه کمکتون کنه..

16. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    از وقتی یادم میاد گفتن بزرگ شدی با پسرا صحبت نکن با پسر داییهات پسر خاله هات صحبت نکن 10سالم بود مانتو پوشیدم مثل دختر های بزرگ نشستم خونه
    همیشه دوست داشتم جنس مخالفم بهم محبت کنه باهاش بازی کنم.....حالا با وجود نامزدم نمیتونم چشم از نامحرم بردارم
    ............
    تو سن 7 8 سالگی دخترداییم که اونوقع 17 18 سالش بود با مساعل جنسی اشنام کرد و ازم سو استفاده جنسی کرد...شده بودم از بچگی ی هرزه توسط دو روبریام
    خود ارضایی میکردم که الان به امید خدا گذاشتم کنار
    بخاطر شهوتم با مردی نامزدکردم ولی اصلانمیزارم نزدیکم بشه
    اصن بچشمم نمیاد ولی بقیه مردان......
    خیلی گناه کردم در شبکه های اجتماعی به نوعی دلبری میکردم و خیلی چیزای د یگه
    چیکارکنممیدونم من ی بیمارم ولی نمیتو نم به کسی هم چیزی بگم
    دوستم منو با اینجا اشنا کرد و گفت کمکم میکنید
    من یهرزه م ولی همش تقصیر من نبوده.....
    سلام خواهر عزیزم
    شما بیمار نیستید و گرم مزاج هستید و این یک موهبت الهی است. اما فراموش نکنید که هر موهبتی مسئولیت هم دارد. یعنی این موهبت الهی برای کسی جز همسر شما نباید باشد. پس سعی کنید گناه نکنید و قدردان این نعمت باشید.
    اگر هم شرایط ازدواج ندارید سعی کنید با کمک خدا صبر پیشه کنید و یا برای راحت تر کردن این اوضاع تا زمان ازدواج برای دوری از گناه با یک پسری که الوات و شهوتران نباشد و شما را دوست داشته باشد و قصد ازدواج دائم با شما داشته باشد به شرط عدم وجود رابطه جنسی یا دخول صیغه محرمیت موقت بین خودتان بخوانید و بر اساس نظر برخی مراجع تقلید در این مورد اذن پدر لازم نیست.
    باز هم انتخاب با شماست از خداوند کمک بخواهید که بر احوال بندگانش آگاه است.

17. کاربران زیر از sssina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,081 بار در 2,140 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    آقا این دوستمون از همون اول گفته نامزد داره ، چرا همتون بهش میگید ، ازدواج کنو ان شالله خدا شرایط ازدواج واست فراهم کنه ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

19. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)