مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه کنیم که محبت به همدیگر بیشتر شود

رأی دهندگان
4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دادن هدیه

0 0%
  • توجه و خوب گوش دادن

4 100.00%
  • مسافرت

0 0%
  • خرید جواهرات

0 0%
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: فحاشی و بددهنی همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10011
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Arrow فحاشی و بددهنی همسر

باسلام من مدت سی سال است ازداوج کردم دو بچه بزرگ دانشگاهی داریم ولی هرچه من سعی میکنم با ایشان خوب باشم به انحای مختلف دنبال بهانه جهت فحش وناسزاگویی است والله قسم تحمل یک لحظه یرایم سخت و خسته کننده شده گاهی اوقات از خانه بیرون میرم دنبالم توی راهرو میاد وبلند فحش میده الان نزدیک به ده سال است رابطه با پدر ومادرم وخواهرم با خاطر ایشان قحط و هرچه اصرار میکنم که گذشته ها را رها کن اصلا فایده ندارد . متاسفانه در این مدت زندگی فراز ونشیبهای داشتیم خوب وبد ولی ایشان فقط خاطرات بد را تکرار میکند ویک بار نشد از یک شادی حرف بزند طی این مدت نشده یکبار برویم بیرون وبا شادی برگردیم نشده برویم مسافرت و حال مارا نگیرد مکه وکربلا رفتیم باز نشد به مشهد مقدس رفتیم نشد چندین بار اسخاره گرفتم خوب آمده ولی از آبروم می ترسم لطفا بفرایید چکار باید کرد. انقدر که به بچه ها میرسد یک دهم آن به من توجه نمکند وقریب ده سال است که جدا ازمن میخوابد.با تشکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از nf1342 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    65
    تشکر شده 1,103 بار در 617 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : فحاشی و بددهنی همسر

سلام

من متوجه نشدم که شما مرد خانواده هستید یا زن خانواده ولی در هر صورت همسر شما اگر دچار بیماری خاص روانی و یا آسیب مغزی نباشند . دچار عصبانیت و خشم و نفرت هستند.

که حتما نیاز به مشاوره دارند و شاید بعد از تشخیص دارو. عزیز استخاره و غیره مشکلی رو حل نخواهد کرد. از ایشون خواهش کنید به مشاور رجوع کنند. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,173 بار در 689 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط nf1342 نمایش پست ها
    باسلام من مدت سی سال است ازداوج کردم دو بچه بزرگ دانشگاهی داریم ولی هرچه من سعی میکنم با ایشان خوب باشم به انحای مختلف دنبال بهانه جهت فحش وناسزاگویی است والله قسم تحمل یک لحظه یرایم سخت و خسته کننده شده گاهی اوقات از خانه بیرون میرم دنبالم توی راهرو میاد وبلند فحش میده الان نزدیک به ده سال است رابطه با پدر ومادرم وخواهرم با خاطر ایشان قحط و هرچه اصرار میکنم که گذشته ها را رها کن اصلا فایده ندارد . متاسفانه در این مدت زندگی فراز ونشیبهای داشتیم خوب وبد ولی ایشان فقط خاطرات بد را تکرار میکند ویک بار نشد از یک شادی حرف بزند طی این مدت نشده یکبار برویم بیرون وبا شادی برگردیم نشده برویم مسافرت و حال مارا نگیرد مکه وکربلا رفتیم باز نشد به مشهد مقدس رفتیم نشد چندین بار اسخاره گرفتم خوب آمده ولی از آبروم می ترسم لطفا بفرایید چکار باید کرد. انقدر که به بچه ها میرسد یک دهم آن به من توجه نمکند وقریب ده سال است که جدا ازمن میخوابد.با تشکر
    خب خلق و خوی ایشون همینه ...

و شما هر چه قدرم تلاش کنید نمیتونید در این مورد کاری انجام بدید ...

ولی در مورد استخاره و طلاق فکر میکنم راه مناسبی برای شما باشه ...

من با وجودی که زن هستم ولی میدونم اینکار میتونه ایشون رو تغییر بده و برای خودش و آینده زندگی شما موثر باشه

پس خواهشا" در این مورد از آبرو چیز گفته نشه بهتره چون رفتار ایشون با این حالت فکر نمیکنم چیزی از آبرو گذاشته باشه

پس بهتره در تصمیم قاطع باشید تا بدونه در این راه تصمیم خودتون رو گرفتید و سعی کنه تغییر کنه
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,278 بار در 1,139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

این مطالب حرفای یک مشاوره امیدوارم به دردتون بخوره
    ۱- قطع مزایای بددهانی: مسئولیت اجرای این امر به عهده شماست. شما باید از خودتان سوال کنید همسر من با بددهنی چه مزایایی کسب می کند؟ تخلیه خشم؟ تاثیر گذاشتن بر من و بچه ها تا به میل وی رفتار کنیم؟ ترساندن دیگران؟ انجام ندادن برخی وظایف؟ و یا اجبار دیگران به پذیرفتن عقاید خود؟ شما باید مزایای بددهانی همسرتان را شناسایی و تا حد امکان آن را قطع کنید.

۲- تقویت رفتارهای متضاد: همسر شما در لحظات خاصی بددهانی و ناسزاگویی می کند. حتما لحظاتی، هرچند کم، وجود دارد که او به هنجار سخن می گوید و از الفاظ زیبا استفاده می کند. عکس العمل شما در چنین لحظاتی بسیار مهم است. اگر در هر شرایطی همسر شما زیبا سخن گفت یا از الفاظ درست استفاده کرد باید به شیوه مثبت پاسخ دهید. باید به گونه ای عمل کنید که وی تشویق به ادامه این رفتارها شود. شما باید لحظاتی را که وی زیبا سخن می گوید به رسمیت بشناسید و او را تشویق کنید و از زخم زبان یا انتقام گرفتن در این لحظات بپرهیزید.
    ۳- قطع یا کم کردن رابطه با افراد بددهان: اگر همسر شما همکاران، دوستان و یا اقوام ناسزاگو و بددهانی دارد باید تلاش کنید رابطه و رفت و آمد با آن ها را کم کنید. در تمامی رفتارهای اجتماعی الگوبرداری و مشاهده نقش مهمی در یادگیری و تقلید دارد.
    ۴- در نهایت سعی کنید شما زیبا سخن بگویید. از خودتان بپرسید: آیا خودم موقع رانندگی، خستگی شدید بعد از کار یا تماشای فوتبال از الفاظ زشت استفاده نمی کنم؟ آیا هرگز با همسرم مقابله به مثل نمی کنم؟ اگر شما به عنوان همسر زیبایی کلام را حفظ کنید، به همسر و کودکان تان معیار مناسبی برای مقایسه رفتارها می دهید تا بتوانند انتخاب کنند.

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10337
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم عزیز به نظر من همین که الان هم به فکر افتادی خوبه .
    این مشکل شما رو مادر من هم داشت,ولی با صبر به جایی رسیده که بد دهنی که نمیشنوه توجه پدرم رو به خودش بیشتر جلب کرده. شما باید اینو مد نظر داشته باشید که علت این بد دهنی ها و فحاشی ها چیه ایا شما مقصرید یا در اثر توجه بیش از حد و ازخود گذشتگی بی مورد در زندگیتونه .
    البته اینکه فرزندای شما طرف کی هستن باز هم مهمه ولی چیزی که توی ده سال خراب شده رو نباید انتظار داشت تویه دو ماه و دو سال حل کرد .زن اگه اجازه بده حالا به هر دلیل همسرش بسترش رو ترک کنه بزرگترین خیانت رو به خودش کرده. گاهی ا وقات توی زندگی برای پایدر موندن رابطه بایدکارای رو انجام بده که علاقه ای بهشون نداره ولی در این موارد فقط صبر و توکل به خدا جواب میده قبل از ابرو برای یه زن باید احساساتش مهم باشه مشکل ما اینه که تا به فکر ابروییم که برای حفظش حاظریم هر اشتباهی رو انجام بدیم مثل قطع رابطه با خانواده ولی خبر نداریم اگه سیاست عشقی درستی رو پیش میگرفتیم نه این اتفاقا می افتاد و نه از همسرمون دور میشدیم.
    ودر اخر مطمعا باشید همسرتون حتما به شما روزی علاقه زیادی داشته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

فحاشي زن به شوهر

فحاشی زن به مرد

توهین و بددهنی

قانون فحاشی مردبه زن

فحاشی مرد به زن

شوهرم جداازمن میخوابد چکارکنم

.روانشناسی برای مردی که به خانواده خانمش فحاشی وتوهین میکنددرمورد بد دهنی و فحاشی زن در خانواده چه بایو کرددلیل فحاشی زن به همسرشحکم فحاشی زن به شوهربد دهنی و فحاشی همسرده سال است که همسرم جدا ازمن ميخوابد چکارکنمحکم فحاشی زن و شوهرشوهرم فحاش استفحاشی زن دلیل طلاق میشودجرم توهین و بد دهنی همسرانمجازات فحاشی زن ب شوهرپاسخ فحاشی طلاق به دلیل فحاشیعلت فحاشی همسران؟ فحاشی مرد به زنعکس العمل مناسب بددهنی شوهرفحاشی زن به شوهرحکم شوهر بد دهن وبد بین از نظر قضاییتوهین زن به مردجزای زن بددهان و فحاش به شوهرش چیست؟فحاشی زن به مرد به دلیل افسردگیهمسر فحاشفحاشی زن و طلاقفحاشی شوهر به زنطلاق دادن زن بد دهن و فحاشفحش مردبه خانواده زندلیل‏ ‏فحاشی‏ ‏زنان‏ ‏به‏ ‏مردانبددهنی مردبه زنشتوهین زن به شوهر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

فحاشی علی ضیا,  فحاشی الهام چرخنده,  فحاشی نورمحمدی,  فحاشی بازیکنان پرسپولیس,  فحاشی مرد به زن,  فحاشی به علی ضیا,  فحاشی به بهاره رهنما,  فحاشی مداح اهل بیت,  فحاشی خانزاده,  فحاشی مجازات,  فحاشی و بددهنی,  فحاشی وتهدید,  فحاشی والدین,  فحاشی و افترا,  فحاشی و بد دهانی,  فحاشی و توهین,  فحاشی و عریانی,  حواشی والیبال,  جرم فحاشی و تهدید,  حکم فحاشی و تهدید,  فحاشی علی ضیا,  فحاشی الهام چرخنده,  فحاشی نورمحمدی,  فحاشی بازیکنان پرسپولیس,  فحاشی مرد به زن,  فحاشی به علی ضیا,  فحاشی به بهاره رهنما,  فحاشی مداح اهل بیت,  فحاشی خانزاده,  فحاشی مجازات,  فحاشی مادر به فرزند,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)