مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشكلاتم با همسرم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16475
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشكلاتم با همسرم

با سلام خدمت شما مشاور گرامي:
    من خانمي 42 ساله ام كه 21 سال است كه ازدواج كردم و يك پسر 16 ساله دارم از اون اول شوهرم با خانواده ام نساخت و خانواده ي من هم همينطور مخصوصا مادرم كه برايمان مشكلات ساخت و از طرفي من ماندم بين همسر و مادرم كه هر دوشونو دوست داشتم هر دوي اونا هم به من خوبي مي كردند و هم از ناراحتيهاي هم به من شكايت مي كردند خلاصه به هر شكلي كه بود جلوي هر دو ايستادم و زندگي كردم و اونم به زور راضي شد و ادامه داد تا اينكه روابط مادرم با همسرم كم كم بهتر شد منتها مادرم از روي سادگي زبان خوبي نداره و هر چي بخواد بدون هيچ ملاحظه اي ميگه و بعبارتي بسيار عصبي و گاهي بي منطق است. ولي من كه نميتوانم او را كه الان 64 سالش است تربيت كنم بنابراين من و خواهر و برادرام درك ميكنيم و چيزي نمي گيم ولي همسر من با من بحث مي كنه و ناراضي است حالا كه مادرم داره بهتر ميشه همسرم بدتر از قبل شده و از طرفي پدرم هم خيلي پسري و پسر دوست است بنابراين در ارتباط با من با همسرم خيلي رابطه خوبي نداره و خيلي به پسراش بها مي ده . همسرم الان 49 سالش است و حرفاش در خصوص خانوادم منو اذيت ميكنه و در كل تو اين سن و سال خيلي توقعي شده بيش از اندازه بي انصاف شده . من احساس ميكنم ديگه دارم كم ميارم و طاقتم تمام شد. از شما تقاضاي راهنمايي دارم تا شايد بتوانم ادامه بدهم اميدوارم هر چه زودتر جوابم رو بدهيد.
    با تشكر از شما
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18720
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    113
    تشکر شده 139 بار در 93 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مشكلاتم با همسرم

اگه میتونی همسرت قانع کن که حرفای مادرت تحمل کنه. ببرش روانشناس و بزرگای فامیل که راهمایی بشه.
    یا اینکه شما به این وضعیت بساز و بگو نمیتونم مادرم توجیه کنم ولی شما اذیتم نکن . نمیشه بابت هر حرفی که مادر میگه من توجیه کنم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشاور,  مشاورات,  مشاورة,  مشاوري,  مشاورة النساء,  مشاورات الكويت,  مشاور جمعة سهل,  مشاور قانوني,  مشاورة الزوجة,  مشاور خانواده,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)