نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: مشکل با همسر شکاک

25206
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با همسر شکاک

عزیزان سلام.عذر میخوام اگر مطلبم رو در جای درستی مطرح نکردم، من تازه با این فروم آشنا شدم.
    عرض به حضورتون که من یک مرد 43 ساله هستم و شغلم دندانپزشک هست، خانم من هم دندانپزشکه و ما با هم تو یه مطب کار میکنیم، من 15 ساله که ازدواج کردم و یک فرزند هشت ساله دارم، خانم من بسیار شکاکه، همیشه با منشی و دستیارها مشکل داره و حتی با بعضی از مریضها هم همینظور، به این صورت که اکثر مواقع که از مطب برمیگردیم معمولا دعوا داریم که من مثلا چرا با منشی فلان حرف را زدم یا بافلان مراجعه کننده اون طور حرف زدم، خلاصه میتونم بگم تمام زندگی من به همین منوال تا بجال سپری شده، تقریبا اکثر شبها موبایل من رو چک میکنه، مریضها رو طوری وقت میده که حتما خودش باشه به صورتیکه اگر اون نباشه مریضی هم وقت نداشته باشه و من مطب نرم. البته تقریبا من به این حالت داشتم عادت میکردم تا اینکه فرزندم به سن مدرسه رسید و متوجه شدم که فرزندم برای درسهاش نیاز به کمک درسی داره و با وجودی که من و همسرم هم صبح و هم بعدازظهر مطب میریم عملا کسی به درسهای فرزند نمیرسه، کلاس اول دبستان که بود این مشکل زیاد حس نشد ولی الان که کلاس دوم دبستان رسیده به طرز محصوصی درسش افت کرده و دست خظش بد شده، سعی کردم همسرم رو قانع کنم که شیفتی مطب بریم و مثلا بعداز ظهرها سه روز من خونه باشم و سه روز اون باشه تا به درس فرزند برسیم ولی پرخاشگر شد و گفت تو چه برنامه ایی داری که میخواهی تنها باشی، هرچی سعی میکنم قانعش کنم که یک نفر باید به درس و مشق فرزند برسه قیول نمیکنه، اخلاقش هم طوریکه نمیتونه تنهایی مطب رو اداره کنه، بنابراین قبول نمیکنه که اون مطب بره و من خونه باشم و قبول هم نمیکنه که من مطب برم و اون خونه باشه، همیشه طوری برنامه ریزی میکنه که با هم بریم و با هم برگردیم. خلاصه شرایت زندگیم خیلی بده خواهش میکنم راهنماییم کنید، در ضمن خانم من اصلا راضی به اینکه پیش مشاور بریم یا از کسی مشورت بگیریم و این جور چیزها نیست، ترو خدا اگه میتونید راهنماییم کنید، واقعا مستاسل شدم......

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : مشکل با همسر شکاک

سلام
    باهمسرتون صحبت کنید و دلیل این شک را از او بپرسید و به او بگویید ک اگر او جای شما بود چه میکرد و اگر شما هم همین رفتار را داشته باشین چه میکنه و حتی مدتی عملا بهش نشون بدین
    گوشیشون را چک کنید و نسبت به مریض هاش حساسیت به خرج بدین تا احساس شما را درک کند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فاطمه جان براش مهم نیست که من گوشیش رو چک کنم یا بهش شک کنم،نه تو گوشی اون چیزی پیدا میشه نه تو گوشی من، یعنی اصلا چیزی نیست که من شک کنم 15 ساله چک میکنه ولی چیزی پیدا نکرده ولی همچنان چک میکنه....با خودش برم با خودش بیام خب اون هم همین رو میخواد، الان هم اگه مسله درس فرزندم نیود شاید کنار میومدم ولی نمیشه.....واقعا به بمبست خوردم......

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10456
    تشکـر
    31
    تشکر شده 55 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    عزیزان سلام.عذر میخوام اگر مطلبم رو در جای درستی مطرح نکردم، من تازه با این فروم آشنا شدم.
    عرض به حضورتون که من یک مرد 43 ساله هستم و شغلم دندانپزشک هست، خانم من هم دندانپزشکه و ما با هم تو یه مطب کار میکنیم، من 15 ساله که ازدواج کردم و یک فرزند هشت ساله دارم، خانم من بسیار شکاکه، همیشه با منشی و دستیارها مشکل داره و حتی با بعضی از مریضها هم همینظور، به این صورت که اکثر مواقع که از مطب برمیگردیم معمولا دعوا داریم که من مثلا چرا با منشی فلان حرف را زدم یا بافلان مراجعه کننده اون طور حرف زدم، خلاصه میتونم بگم تمام زندگی من به همین منوال تا بجال سپری شده، تقریبا اکثر شبها موبایل من رو چک میکنه، مریضها رو طوری وقت میده که حتما خودش باشه به صورتیکه اگر اون نباشه مریضی هم وقت نداشته باشه و من مطب نرم. البته تقریبا من به این حالت داشتم عادت میکردم تا اینکه فرزندم به سن مدرسه رسید و متوجه شدم که فرزندم برای درسهاش نیاز به کمک درسی داره و با وجودی که من و همسرم هم صبح و هم بعدازظهر مطب میریم عملا کسی به درسهای فرزند نمیرسه، کلاس اول دبستان که بود این مشکل زیاد حس نشد ولی الان که کلاس دوم دبستان رسیده به طرز محصوصی درسش افت کرده و دست خظش بد شده، سعی کردم همسرم رو قانع کنم که شیفتی مطب بریم و مثلا بعداز ظهرها سه روز من خونه باشم و سه روز اون باشه تا به درس فرزند برسیم ولی پرخاشگر شد و گفت تو چه برنامه ایی داری که میخواهی تنها باشی، هرچی سعی میکنم قانعش کنم که یک نفر باید به درس و مشق فرزند برسه قیول نمیکنه، اخلاقش هم طوریکه نمیتونه تنهایی مطب رو اداره کنه، بنابراین قبول نمیکنه که اون مطب بره و من خونه باشم و قبول هم نمیکنه که من مطب برم و اون خونه باشه، همیشه طوری برنامه ریزی میکنه که با هم بریم و با هم برگردیم. خلاصه شرایت زندگیم خیلی بده خواهش میکنم راهنماییم کنید، در ضمن خانم من اصلا راضی به اینکه پیش مشاور بریم یا از کسی مشورت بگیریم و این جور چیزها نیست، ترو خدا اگه میتونید راهنماییم کنید، واقعا مستاسل شدم......
    من نظرم اینه که اون علاقش بهتون خیلی زیاده و میترسه با توجه به شغل و موقعیتتون کسی بخواد شمارو ازش جدا کنه

البته خیلی زیاده روی کرده و بازم نظرم اینه که هرطور شده راضیش کنین مشاوره حضوری تشریف ببرین

چون 15 سال وضعیت همین بوده و به این راحتی ها هم حل نمیشه
    امضای ایشان
    بـــــــی تو میـــــــــرفتم

تنــــــــها،تنــــــــــ ـها

وصبوری مـــــــــــــــــرا

کوه تحسین میکــــــــرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خوب اگه مشکل فقط بچتون هست میتونید ی نفر را استخدام کنید ک هم پیش بچتون باشه هم بهش درس یاد بده
    اما این مشکل بازد حل بشه بعدا ک فرزندتون بزرگ بشه هم همین روال را ادامه میده و خیلی سخت میشه
    میتونید بچه را بهانه کنید و همسرتان را راضی کنیدک مشاوره برین بگین برای درس بچه بریم پیش مشاور و یک جلسه قبل خودتون برین و برای مشاو توضیح بدین

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق......علاقه......ترس از دست دادن من..................باور نمیکنید چه نفرتی از این کلمات دارم.............اگه این عشق و دوست داشتنه ایکاش هیچ کس عاشق کسی نشه. همیشه فکر میکردم اینایی که خودکشی میکنن چه آدمهای ضعیفی هستند ولی یواش یواش داره باورم میشه که آدم هرچقدر هم قوی باشه گاهی اوقات کم میاره.
    بازم ممنون که برام وقت گذاشتین...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    یه راه میگم علمی نیست
    ولی کمک میکنه منطق خانومت درست بشه
    شایدم نشه
    ولی به امتحانش می ارزه
    باید اون و به اشتباهاش برسونی
    یعنی بهش بفهمونی این طرز فکر و سبک زندگی غلطه
    و یه جورای از اینکه محدودت میکنه پشیمون بشه
    ی هفته بهش گیر بده دم به دیقه چکش کن
    هی مشکوک باش
    کارهای اون و با دوز بالا انجام بده
    بعد از یه چند روز که کم آورد و ناراحت شد
    برو پیشش قضیه رو بگو و بهش بگو که چ عذابی میکشی از این حصار
    این خانم خواب نیست فقط خودش و زده به خواب که باید یه جوری بیدارش کنی
    باز این نظر من بود که میگم علمی نیست
    منتظر جواب کارشناسان باش
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

با عرض پوزش مریض نیستند؟

اگه پونزده روز بود می گفتیم اولشه خوب میشه اگه پونزده هفته بود می گفتیم صبر داشته باش اگه پونزده ماه بود می گفتیم به مرور زمان خوب میشه ولی پونزده سااااااااال!!!!!! .

با این توضیحات شما اگر یک خانم مسن روهم برای بچتون استخدام کنید به محض این که سلام کنید دعوا شروع شده که چرا اول به من سلام نکردی.

حالا بعضی زنا شکاک هستن ولی تا این حدش دیگه...

برید پیش مشاوره حضوری وحتی شده تنها.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مظمعنا همسرت از یه چیزی میترسه
    ببینید این جور افراد که شکاک هستن سیستم مغزی خرابی رو دارن
    مثلا میگید که 2*2 تا میشه 5 تا و اون هم اینو ثابت میکنه که جرا 2 +2 میشه 5
    در این جور افراد منطق وجود نداره
    شاید یک ترس از کودکی همراهش بوده باشه شایدم از همون اول به دنیا اومدن اینجوری بوده
    مطمعنا علل تشکیل شدنش ترس هست
    و این علل دیگش که خودمتتون عرض کردم یه مشکل از منطق ایشون باشه
    که با روانکاوی و قرص حل میشه ولی زمان میبره
    ولی حتما باید قرص بخوره
    توسیه من اینه که حدالمکان از قرص استفاده نکنه چون اعتیاد اوره
    یه بررسی رو انجام بدین ببینید که برای شک هاش دلیل میاره یا الکی بدون دلیل میگه که تو اینحوری
    که مطمعنا دلیل هودشو داره مثلا اگه به اون خانم چشم نداشتی چرا سلامت همراه با لبخند بود
    ورانکاو خیلی میتونه بهتون کمک کنه
    ولی دوستمونم خوب گفت اگه فقط شک کردن باشه و مشکل مغزی نداشته باشن با به رو اوردنشونم و عمل خودشونو با دوز بالا اجرا کردن باید حل بشه
    بهشون یه اطمینان بدین که هیچ زمان این اتفاق نمیوفته در هر صورت ممکنه که با این روش درست بشن و ممکنه که فقط با دارو حل بشه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

اقای دکتر مستاسل غلطه مستاصل درسته!

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه من شغلم خدمات لوله بازکنی است و وقتی میرم سر کار مجبورم خونه مردم باشم، همسرم شکاک بود و منم سعی میکردم بیشتر لجش رو در نیارم و کم کم با صحبت کردن و آروم کردنش و اینکه اطمینان بهش دادم درست شد و حساسیتش رفع شد ولی واقعا حس بدی بود وخیلی اذیت میشدم
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44953
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

از نظر روانکاوی شک و عدم اعتماد به یکسال اول کودکی بر میگرده و معمولا با مادر مرتبط
    ولی شک گاهی یک ابزار دفاعی افراد سالم هم هست
    واقعا شاید همسرتون داره زیر ابی میره و شما شک می کنید و جلو امر میگیرید. اون موقع شما شکاک نیستید و کاملا سالمین

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برای مشکلات جدی ای مثل این حتما با یک روانشناس مشورت کنید

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48226
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته

موزیک قیر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد