مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27447
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

باسلام
    من و همسرم در دانشگاه با هم اشنا شدیم و بعد از چند سال باهم ازدواج کردیم. ما از دو استان متفاوتیم و فاصله خانواده ها زیادن. من از ابتدا بهش گفته بودم که برمیگردم محل زندگی خانواده ام زندگی میکنم.و این را بارها بهش گفته بودم و خودشم قبول کرده بود ولی نگذاشت این موضوع را در خواستگاری مطرح کنم. حالا بعد از یک سال از زندگی راضی نیست که برگردیم و دلایلی از قبیل نمیتونم و دوره ، افسردگی میگیرم میاره. حرفاشو یادش میارم میگه بچگی کردم ، نفهمیدم و غیره. البته ما مشکلی دیگه ی غیر از این نداریم ولی همین داره کار رو به جاهای باریک میکشونه . لطفا راهنمایی کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.88
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,532 بار در 4,700 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط 1395 نمایش پست ها
    باسلام
    من و همسرم در دانشگاه با هم اشنا شدیم و بعد از چند سال باهم ازدواج کردیم. ما از دو استان متفاوتیم و فاصله خانواده ها زیادن. من از ابتدا بهش گفته بودم که برمیگردم محل زندگی خانواده ام زندگی میکنم.و این را بارها بهش گفته بودم و خودشم قبول کرده بود ولی نگذاشت این موضوع را در خواستگاری مطرح کنم. حالا بعد از یک سال از زندگی راضی نیست که برگردیم و دلایلی از قبیل نمیتونم و دوره ، افسردگی میگیرم میاره. حرفاشو یادش میارم میگه بچگی کردم ، نفهمیدم و غیره. البته ما مشکلی دیگه ی غیر از این نداریم ولی همین داره کار رو به جاهای باریک میکشونه . لطفا راهنمایی کنید.

در این مورد جز به صحبت با هم نمیتونید راهی دیگه داشته باشید شما باید بتونید با هم به تفاهم برسید

و در این مورد باید همدیگرو درک کنید ... باید مزیت و معایب این اتفاق رو با هم بررسی کنید و حتی از بزرگان و افراد قابل اعتماد در فامیل و یا خانواده کمک بگیرید

ولی سعی کنید با صحبت موضوع رو آرام بررسی کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکلات زناشویی,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات شب عروسی,  مشکلات زندگی,  مشکلات کبد,  مشکلات معده,  مشکلات وایبر,  مشکلات تلگرام,  مشکلات gta v,  مشکلات عدم نعوظ,  مشکلات عدم بارداری,  مشکلات عدم تمرکز,  مشکلات عدم انزال,  مشکلات عدم تعویض پلاک,  مشکلات عدم اتصال به اینترنت,  مشکلات عدم تخمک گذاری,  مشکلات عدم اعتماد به نفس,  مشکلات عدم کنترل همروندی,  مشکلات عدم ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)