نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکلات کاری همسر

2445
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات کاری همسر

سلام.خسته نباشيد.من هشت ماهه ك ازدواج كردم...شوهرم از 7صبح ميره سركار تا11شب و من در تمام اين مدت تنهام و واقعا افسردگي گرفتم.
    اززندگي خستم..وقتي ميادم انقد خسته س ك خوابش ميبره..مثلا ماه هاي اول ازدواج مونه اما رابطه جنسي مون خيلي كمه...از صبح ك ميره هيچ خبري اززم نميگيره...ب كارام بي توجه..من تازه21سالمه خيلي شروشور دارم اما ديگه داره كم كم كمرنگ ميشه..دانشگاه ميرم باشگاه ميرم اما اينا فايده نداره من شوهرر ميخوام نه يه هم خونه...نه يه ادمي ك فقط خستگي و بي حاليش ماله منه...ازصبح پاميشم واسش غذاي خوشمزه و دسر وهزار كوفت درست ميكنم تا سر حال شه و بهم توجه كنه اما همش ميگه كار كار كار

حتي روزاي جمعه هم برنامه همينه...همش خسته س....نه مسافرت نه گردش خستم خسته
    كمكم كنيد

2. 3 کاربران زیر از موني جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بي توجهي و بي ميلي در ماه هاي اول ازدواج

خداروشکر کن عزیزم شوهرت میره به خاطر تو کار میکنه زحمت میکشه شوهر من با رفیقاش میره بیرون همیشه هم طلب کاره خیلی خسته شدم تازه امروز بهم میگه دوستت ندارم دلم میخواد برم بمیرم هر کی بهترین راه خودکشیو میدونه خبرم کنه
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    هر کسی تو زندگیش یه مشکلاتی داره که اینها همش برا امتحان وما باید صبر داشته باشیم قرار نیست همه چیز کامل باشه وباید ادم تا جایی که بتونه قانع باشه دوستی که تحت تاثیر قرار گرفته وقصد خودکشی داره خواهرم دنیا هیچ ارزشی نداره وتو فقط برای شوهرت زندگی نمیکنی دوست نداره که نداره قراره بمیری نه خیر اعتماد به نفست بالا باشه وتا جایی که میتونی همیشه مرتب وتمیز باشی وخودت رو سرگرم کنی تا میتونی خوب باش میدونم سخته بخصوص که جوابشو با بدی میدن ولی باید زندگی پیامبران وامامان برای ما تجربه باشه که پیامبر اکرم صلی الله علیه وآل وسلم بارها جواب بدی دشمنان را با خوبی میداد تا در اخر قدر پیامبر رو فهمیدن وبا او وحدت کردن در زندگی خودمون نیز همین طوره.دوستان همیشه به بالا نگاه نکنید به اون پایین نگاه کنید که مردمی هستن با چه شرایطی زندگی میکنن همیشه هر لحظه ودر هرشرایطی شکرگزاری از خدارو فراموش نکنید خداروشکر که سالم هستیم خداروشکر که امروز باشکم خالی نخوابیدیم و...ونماز وقران رو همیشه بخونید وهیچ وقت زنگیتون رو بادیگران مقایسه نکنید.التماس دعا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    دوست من تا حالا این حرفارو به خودش گفتید ؟؟

""من تازه21سالمه خيلي شروشور دارم اما ديگه داره كم كم كمرنگ ميشه..دانشگاه ميرم باشگاه ميرم اما اينا فايده نداره من شوهرر ميخوام نه يه هم خونه...نه يه ادمي ك فقط خستگي و بي حاليش ماله منه.""""
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات کاری همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط موني جون نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشيد.من هشت ماهه ك ازدواج كردم...شوهرم از 7صبح ميره سركار تا11شب و من در تمام اين مدت تنهام و واقعا افسردگي گرفتم.
    اززندگي خستم..وقتي ميادم انقد خسته س ك خوابش ميبره..مثلا ماه هاي اول ازدواج مونه اما رابطه جنسي مون خيلي كمه...از صبح ك ميره هيچ خبري اززم نميگيره...ب كارام بي توجه..من تازه21سالمه خيلي شروشور دارم اما ديگه داره كم كم كمرنگ ميشه..دانشگاه ميرم باشگاه ميرم اما اينا فايده نداره من شوهرر ميخوام نه يه هم خونه...نه يه ادمي ك فقط خستگي و بي حاليش ماله منه...ازصبح پاميشم واسش غذاي خوشمزه و دسر وهزار كوفت درست ميكنم تا سر حال شه و بهم توجه كنه اما همش ميگه كار كار كار
    حتي روزاي جمعه هم برنامه همينه...همش خسته س....نه مسافرت نه گردش خستم خسته
    كمكم كنيد
    بله کاملا" حق با شماست

متاسفانه زندگی در کشور ما اونقدر سخت شده که افراد چاره ای به اینطور کار کردن ندارند

در قانون شهروندی دنیا پاداش کار کردن زندگی کردنه

ولی در کشور ما برعکسه ... یعنی باید زنده بمونی تا کار کنی ....

دوست عزیز این واقعیت زندگی بیشتر زندگی ها در ایرانه و شما باید با این شرایط کنار بیایت

چون خارج از این چارچوب یعنی بیکاری و مشکلات مالی که میتونه زندگی شما بیشتر به چالش بکشونه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد