نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل ارتباطی با همسر

1391
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5058
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل ارتباطی با همسر

سلام
    من 13 ساله ازدواج کردم و 1 بچه هم دارم و تقریباً تا 3،4 سال پیش مشکلی نداشتم ولی تو این چند سال از نظر عاطفی وجنسی با همسرم مشکل پیدا کردم
    از نظر عاطفی ما دقیقاً برعکس نظر تمامی مطالب مشاوره ای که خوندم هستیم یعنی که من یک مرد کاملاً احساسی و عاطفی هستم و از ابراز احساساتم هیچ کوتاهی نمیکنم ولی همسرم که باید به ظاهر عاطفی تر از من باشه دقیقاً مثل کوه یخ به نظر میاد و این مشکل عجیب داره من رو اذیت میکنه و متعاقب اون خب توی روابط جنسی هم تاثیرش رو میذاره.
    الان دیگه چند وقته دارم خسته میشم با خودش هم عنوان کردم ولی اثری نداشته و در مقابل خواسته های من فقط جبهه میگیره در ضمن یک مدت هم مشاوره رفتیم ولی متاسفانه چون به ضررش بود جوابها و راهکارها دیگه ادامه نداد.
    حالا از شما کمک میخوام و هرگونه سوالی هم که باشه قاعدتاً جوابگو هستم تا بهم کمک بشه
    در ضمن اینم بگم خیلی از راهکارهایی که توی مطالب روانشناسی خوندم رو اجرا کردم که هیچکدوم جواب نداده
    قبلاً ازتون متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل ارتباطی با همسر

سلام اولا شما وقتی با ایشون ازدواج کردین باید متوجه این خصوصیت ایشون میشدین. حالا بعد از سیزدهسال یادتون افتاده که دوست دارین عاطفی باشه؟
    ببخشید که موضع میگیرم ولی منم همین مشکلو با شوهرم دارم.البته من کوتاه آمدم و سعی میکنم طبق میلش رفتار کنم ولی چون برخلاف خصوصیات اخلاقی خودمه دارم اذیت میشم.حتما همسر شما هم محبت و عاطفه داره ولی نه از جنسی که شما میپسندین. بهش فرصت بدین و خودتون هم بخاطر زندگیتون کمی از خواسته هاتون بگذرین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد