نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مهاجرت همسر و دخترم

952
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31093
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مهاجرت همسر و دخترم

من 37 سال دارم. همسر سابقم 35 ساله است و الان یک دختر 14 ساله داریم که من چهار سال است دخترم را از نزدیک ندیدم.
    حدود چهار سال پیش ما با هم اختلاف شدید داشتیم و تقریبا برای جدایی به توافق نظر رسیده بودیم ولی خانمم میخواست دخترمان را داشته باشد ولی من راضی نبودم و میخواستم دخترم با من زندگی کند که حق قانونی من هم بود.
    متاسفانه به توافق نظر نرسیدیم و در این بین خانمم دخترمان را به همراه همه پول و جواهرات و دلار که داشتیم برداشت و برد به استرالیا که اقامت داشت و هر کاری کردم حاضر به برگشت نشد. سه دنگ خانه ای که داشتیم هم به اسم خودش بود که وکالت داد به برادرش تا بفروشد و پول را برایش فرستادند.
    من حتی سفر کردم به استرالیا تا دخترم را ببینم و با خودم برگردانم ولی خانمم سریعا به پلیس اطلاع داد و پلیس بدون لحظه ای تحقیق حق را به او داد و من را دستگیر کردند و ویزایم باطل شد و وارد لیست سیاه شدم و ناچار با بازگشت بدون دخترم. ایشان وکیل گرفت و طلاق رسمی شد و مهریه اش را بخشید.
    در این چند سال فقط چندین بار با دخترم تلفنی صحبت کردم. از سال گذشته هم خانمم با دوست پسرش زندگی میکند که یک پسر 16 ساله دارد. خانمم و دخترم هم نه حجابی رعایت میکنند و نه محرم و نامحرم و قید همه چیز را زدند. عکسهایی که در فیسبوک میگذارند نشان میدهد چه سبک زندگی دارند که اصلا مناسب نیست و هیچ کاری هم از من بر نمی آید.
    دخترم هفته گذشته به من تلفن زد و گفت نیاز به پول دارد چون شرایط مالیشان مناسب نیست و از من خواست پول به برادر همسر سابقم بدهم تا او برایشان بفرستد. از دخترم خواستم به ایران بیاید ولی گفت میترسد برای خروج مشکل پیدا کند. همسر سابقم هم تلفن زد و گفت مهریه اش را بخشیده و الان به عنوان پدر باید از دخترم حمایت کنم. نمیدانم چکار کنم من دخترم را دوست دارم ولی نمیدانم باید چه کرد.
    من نامزد هم دارم و در شرف ازدواج مجدد هستم و نامزدم اصلا از این ارتباطات راضی نیست و ترجیح میدهد رابطه کم شود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : همسر سابق دخترم رو برد خارج و دیگه نیاورد. حالا پول میخواهد.

سلام

به دخترتون بگین اگه پول میخوای بیا پیش خودم و به سبک خودمون زندگی کن.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همسر سابق دخترم رو برد خارج و دیگه نیاورد. حالا پول میخواهد.

شما پدر اون هستید و طبق عرف و شرع چه پیش شما زندگی کند و چه پیش همسرتان باید هزینه زندگی او را متحمل بشید.
    اینکه اون الان به سنی رسیده که می تونه خودش انتخاب کنه که پیش کدومتون زندگی کنه تصمیم خودش هست ولی وظیفه پدر هست که مخارج دخترش رو تا قبل از ازدواج تامین کنه .
    به نظر من اگه فکر می کنید که ممکنه اجحافی هم در حق شما بشه از یه وکیل بخواید که برآورد هزینه کنه که مثلا نفقه یک دختر هم سن دختر شما ماهیانه چه مبلغی هست و اون مبلغ رو یا سالانه و یا ماهانه به حساب دخترتون حواله کنید و دست کس دیگه ای هم ندید.
    و ازش بخواید که با شما کمتر تماس بگیره تا موجبات نارضایتی همسر جدیدتون هم فراهم نشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مهاجرت همسر و دخترم

نقل قول نوشته اصلی توسط مجید 78 نمایش پست ها
    من 37 سال دارم. همسر سابقم 35 ساله است و الان یک دختر 14 ساله داریم که من چهار سال است دخترم را از نزدیک ندیدم.
    حدود چهار سال پیش ما با هم اختلاف شدید داشتیم و تقریبا برای جدایی به توافق نظر رسیده بودیم ولی خانمم میخواست دخترمان را داشته باشد ولی من راضی نبودم و میخواستم دخترم با من زندگی کند که حق قانونی من هم بود.
    متاسفانه به توافق نظر نرسیدیم و در این بین خانمم دخترمان را به همراه همه پول و جواهرات و دلار که داشتیم برداشت و برد به استرالیا که اقامت داشت و هر کاری کردم حاضر به برگشت نشد. سه دنگ خانه ای که داشتیم هم به اسم خودش بود که وکالت داد به برادرش تا بفروشد و پول را برایش فرستادند.
    من حتی سفر کردم به استرالیا تا دخترم را ببینم و با خودم برگردانم ولی خانمم سریعا به پلیس اطلاع داد و پلیس بدون لحظه ای تحقیق حق را به او داد و من را دستگیر کردند و ویزایم باطل شد و وارد لیست سیاه شدم و ناچار با بازگشت بدون دخترم. ایشان وکیل گرفت و طلاق رسمی شد و مهریه اش را بخشید.
    در این چند سال فقط چندین بار با دخترم تلفنی صحبت کردم. از سال گذشته هم خانمم با دوست پسرش زندگی میکند که یک پسر 16 ساله دارد. خانمم و دخترم هم نه حجابی رعایت میکنند و نه محرم و نامحرم و قید همه چیز را زدند. عکسهایی که در فیسبوک میگذارند نشان میدهد چه سبک زندگی دارند که اصلا مناسب نیست و هیچ کاری هم از من بر نمی آید.
    دخترم هفته گذشته به من تلفن زد و گفت نیاز به پول دارد چون شرایط مالیشان مناسب نیست و از من خواست پول به برادر همسر سابقم بدهم تا او برایشان بفرستد. از دخترم خواستم به ایران بیاید ولی گفت میترسد برای خروج مشکل پیدا کند. همسر سابقم هم تلفن زد و گفت مهریه اش را بخشیده و الان به عنوان پدر باید از دخترم حمایت کنم. نمیدانم چکار کنم من دخترم را دوست دارم ولی نمیدانم باید چه کرد.
    من نامزد هم دارم و در شرف ازدواج مجدد هستم و نامزدم اصلا از این ارتباطات راضی نیست و ترجیح میدهد رابطه کم شود.

اگر دختر شما تمایلی به بازگشت داشته باشه باید تا 18 سالگی منتظر باشید که ایشون بتونه تابعیتش رو خودش انتخاب کنه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)