مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: کنار آمدن با شرایط بعد از ازدواج

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33317
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    33
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کنار آمدن با شرایط بعد از ازدواج

سلام عزیزم این مشکلات باعث شده اختیارتون و از دست بدین.اگه واقعا زندگیتون و میخواین نگه دارین باید اول آرامش خودتون رو حفظ کنین و اختیار زندگیتون رو در دست بگیرید.با این رفتاری که شما پیش گرفتین حتی اگه شوهرتون قصد خیانت نداشته باشه شما داری بهش تلقین میکنی که قصد خیانت داره.با حجاب هم میشه زیبا و خوشتیپ بود من طراحان لباسی و در کشورهای غربی میشناسم که مسلمان هستن و لباس های زیبا طراحی میکنن و برتن میکنن که بسیار زیبا و با وقار به نظر میان.به جای اینکه شب و روز آشفته باشید و تو اینترنت دنبال نشانه های خیانت بگردید برید کار این طراحان رو دنبال کنید یا هنری یا زبان یاد بگیرید که با توانایی ها و هنرتون زبانزد دیگران بشید شوهرتون بهتون افتخار کنه
    یه زن اگه زندگیش و دوست داشته باشه و نخواد جدا بشه اگه خیانت شوهرش و با چشم ببینه هم باید با سیاست رفتار کنه و اون مرد رو به راه بیاره
    هیچ مردی زنی بدون اعتماد به نفس و دوست نداره .هرچه بیشتر التماس کنید بیشتر از چشم میفتید.خودتون و دست کم نگیرید
    من زنی رو میشناسم که شوهرش با بدترین ناسزاها از خونه بیرونش کرده فردای همون روز اون زن با آرایش و لباس هاس زیبا برگشته خونه ش و بلند بلند میخنده و شادی میکنه و به دیگران تلقین میکنه اتفاقی نیفتاده انقدر این کارو تکرار کرد که به شوهرشم تلقین شده اتفاق خاصی نیفتاده و مثل روز اول شوهرش دوسش داره.
    گلم همه چی راه حل داره و همه چی میتونه درست بشه اگه خودت بخوای
    از امروز با اعتماد به نفس با غرور و با سیاست رفتار کن. زیبا باش و طوری رفتار کن که انگار اتفاقی نیفتاده
    شاد باش و این شادی و به همسرت انتقال بده
    موقع اشفتگی و عصبانیت سکوت کن سعی کن طوری رفتار کنی که این آشفتگی و پنهان کنی

از قدرت تلقین استفاده کن.به جای تلقین حس بد ،حس های خوب رو به همسرت تلقین کن.شاد باش و اجازه بده همسرت هم شاد باشه
    انشاالله همه چی به زودی درست خواهد شد
    شاید اجرای این راه کارها آسون نباشه ولی خود من هم سعی میکنم این راه کارها رو اجرا کنم.زمانی که آشفته م اوضاع به هم میریزه ولی زمانی که با این راه کارها زندگی میکنم همه چی درست میشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از taraneh5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh5 نمایش پست ها
    سلام عزیزم این مشکلات باعث شده اختیارتون و از دست بدین.اگه واقعا زندگیتون و میخواین نگه دارین باید اول آرامش خودتون رو حفظ کنین و اختیار زندگیتون رو در دست بگیرید.با این رفتاری که شما پیش گرفتین حتی اگه شوهرتون قصد خیانت نداشته باشه شما داری بهش تلقین میکنی که قصد خیانت داره.با حجاب هم میشه زیبا و خوشتیپ بود من طراحان لباسی و در کشورهای غربی میشناسم که مسلمان هستن و لباس های زیبا طراحی میکنن و برتن میکنن که بسیار زیبا و با وقار به نظر میان.به جای اینکه شب و روز آشفته باشید و تو اینترنت دنبال نشانه های خیانت بگردید برید کار این طراحان رو دنبال کنید یا هنری یا زبان یاد بگیرید که با توانایی ها و هنرتون زبانزد دیگران بشید شوهرتون بهتون افتخار کنه
    یه زن اگه زندگیش و دوست داشته باشه و نخواد جدا بشه اگه خیانت شوهرش و با چشم ببینه هم باید با سیاست رفتار کنه و اون مرد رو به راه بیاره
    هیچ مردی زنی بدون اعتماد به نفس و دوست نداره .هرچه بیشتر التماس کنید بیشتر از چشم میفتید.خودتون و دست کم نگیرید
    من زنی رو میشناسم که شوهرش با بدترین ناسزاها از خونه بیرونش کرده فردای همون روز اون زن با آرایش و لباس هاس زیبا برگشته خونه ش و بلند بلند میخنده و شادی میکنه و به دیگران تلقین میکنه اتفاقی نیفتاده انقدر این کارو تکرار کرد که به شوهرشم تلقین شده اتفاق خاصی نیفتاده و مثل روز اول شوهرش دوسش داره.
    گلم همه چی راه حل داره و همه چی میتونه درست بشه اگه خودت بخوای
    از امروز با اعتماد به نفس با غرور و با سیاست رفتار کن. زیبا باش و طوری رفتار کن که انگار اتفاقی نیفتاده
    شاد باش و این شادی و به همسرت انتقال بده
    موقع اشفتگی و عصبانیت سکوت کن سعی کن طوری رفتار کنی که این آشفتگی و پنهان کنی

از قدرت تلقین استفاده کن.به جای تلقین حس بد ،حس های خوب رو به همسرت تلقین کن.شاد باش و اجازه بده همسرت هم شاد باشه
    انشاالله همه چی به زودی درست خواهد شد
    شاید اجرای این راه کارها آسون نباشه ولی خود من هم سعی میکنم این راه کارها رو اجرا کنم.زمانی که آشفته م اوضاع به هم میریزه ولی زمانی که با این راه کارها زندگی میکنم همه چی درست میشه

قبول دارم حرفتون رو
    ولی به نظر شما از نظر خودمون فقط درست نمیشه ؟ یعنی همه چی عادی میشه و قبح و زشتی دعوا ها و نادیده گرفتن ها سرجاش نمیمونه ؟
    مثلا من الان شدیدا غصه دارم به خاطر مسایل قبلی و حل نشده توی ذهنم
    ولی دارم تلاش میکنم زندگی ارومی داشته باشیم
    مثلا من نهایت تلاشمو میکنم که اگه چیزی غصه ام میده به روی همسرم نیارم و زندگی خوبی داشته باشیم
    ولی از درون داغون میشم و گاهی فکر میکنم به من توجهی نمیشه
    از همه بدتر گاهی میگم دلم برای زمانی که خونه ی پدری بودم تنگ شده این خیلی بده خب‌‌من شوهرمو خیلی دوس دارم میخوام هر دومون از درون هم اروم باشیم

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33317
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    33
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdokhtar نمایش پست ها
    قبول دارم حرفتون رو
    ولی به نظر شما از نظر خودمون فقط درست نمیشه ؟ یعنی همه چی عادی میشه و قبح و زشتی دعوا ها و نادیده گرفتن ها سرجاش نمیمونه ؟
    مثلا من الان شدیدا غصه دارم به خاطر مسایل قبلی و حل نشده توی ذهنم
    ولی دارم تلاش میکنم زندگی ارومی داشته باشیم
    مثلا من نهایت تلاشمو میکنم که اگه چیزی غصه ام میده به روی همسرم نیارم و زندگی خوبی داشته باشیم
    ولی از درون داغون میشم و گاهی فکر میکنم به من توجهی نمیشه
    از همه بدتر گاهی میگم دلم برای زمانی که خونه ی پدری بودم تنگ شده این خیلی بده خب‌‌من شوهرمو خیلی دوس دارم میخوام هر دومون از درون هم اروم باشیم
    عزیزم توی این دنیا همه چی امکان پذیره فعلا فقط مرگه که درمان نداره
    اگه بخوای میشه که همه چی مثل روز اول بشه یا حتی بهتر از روز اول فقط سیاست میخواد سعیتو بکن انشاالله همه چی درست میشه
    فقط قوی باش
    انسان های ضعیف و هیچ کس دوست نداره

5. کاربران زیر از taraneh5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh5 نمایش پست ها
    عزیزم توی این دنیا همه چی امکان پذیره فعلا فقط مرگه که درمان نداره
    اگه بخوای میشه که همه چی مثل روز اول بشه یا حتی بهتر از روز اول فقط سیاست میخواد سعیتو بکن انشاالله همه چی درست میشه
    فقط قوی باش
    انسان های ضعیف و هیچ کس دوست نداره
    من همسرم رو خیلی دوست دارم و همه ی تلاشم رو میکنم
    ولی از قبلا افسرده تر شدم
    دلم میخواد قوی و محکم باشم ولی داره همه ی تلاش هایم نتیجه عکس میده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کناری,  کنار,  کنار قدم های جابر,  کناری ها,  کناري,  کنار تو فقط آروم میشم,  کنار دریا زنان,  کنار دریا تایلند,  کنار تو درگیر آرامشم,  نارین موزیک,  کنار آمدن با مرگ عزیز,  کنار آمدن با خیانت همسر,  کنار آمدن با مشکلات,  کنار آمدن با مرگ مادر,  کنار آمدن با خانواده شوهر,  کنار آمدن با جدایی,  کنار آمدن با مرگ پدر,  کنار آمدن با گذشته,  کنار آمدن با هوو,  کنار آمدن با گذشته همسر,  لبخند,  لبخند تو,  لبخند بزن,  لبخند زندگی,  لبخند ژکوند,  لبخندهای احمقانه یک زن,  لبخند چت,  لبخند مونالیزا,  لبخند خدا,  لبخند زندگي,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)