مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: ازدواج و سرد مزاجی همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و سرد مزاجی همسر

باسلام خدمت همه دوستان
    من مردی 32سالم که 8سال پیش باخانومی که 6سال ازم بزرگتره یک ازدواج کاملا سنتی کردم و حاصلش یک دختر 6ساله و2پسر دوقلوی سه ونیم سالس. خانومم خیلی سرده ومن طی این سالها چند مشاوره رفتم واخیرا متوجه شدم که ایشون (به گفته مشاور)اصلا نباید ازدواج میکردن به خاطر عدم میل به جنس مخالف. من واقعا نمیتونم ادامه بدم شما میگین من چه کنم؟؟؟؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 3 کاربران زیر از talash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7318
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    969
    تشکر شده 1,689 بار در 465 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : ازدواج

به نظر من سعی کن شمام نیازهاتو یه کم تعدیل کنی و با خانومت را بیای

تو اینکه نیاز جنسی نیاز فوق العاده مهمیه و یکی از اصلی ترین دلایلی هستش که زنو مرده رو به ازدواج تشویق میکنه هیچ

شکی نیست ولی خواهشا تو هم فقط نیاز خودتو نبین

اینکه خانومت نمیتونه به سمت شما کشیده بشه هم دست خودش نیست.مزاج ما ادما طوری نیست که گرم یا سرد بودنش

دست خودمون باشه که.پس خانومتون هم مقصر نیست و گناهی نداره و این برمیگرده به مزاجش.نه اینکه نخواد به سمت شما بیاد

گذشته از اینا شما الان سه تا کوچولو دارید که هم به محبت پدرشون احتیاج دارن هم به محبت مادشون

بچه ها گناهی ندارن که به خاطر نیاز شما از الان بچه طلاق بشن

از خانومتون هم بخواید یکم با شما راه بیاد و به خاطر بچه ها و زندگیتون باهات کنار بیاد

خدا بزرگه ایشالا.ایشالا همه چیز زود زود خوب میشه.به خدا توکل کنید

موفق باشید

4. 6 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

باتشکر ازدوست عزیز.
    باید درپاسخ به عرایض متین ومنطقیتون چند نکته رو بگم.
    اول اینکه فرمودید بچه ها باید بگم که تاالانشم که دووم اوردم فقط به خاطر بچه هام بوده وبس چون خانومم از طلاقم بدش نمیاد امامن مخالفم اونم به خاطر بچه هام .دوم مسئله سطح توقعاته من روز اول به خانومم گفتم که من نوکر نمیخام بلکه یه همدمو مونسو یه شریک زندگی میخام ولی من دارم این زندگی رو تنها پیش میبرم و ایشون فقط دارن (به تعبیرخودم )زندگی رسمی واداریشونو میکنن.مسئله بعد درمورد بچه هام به نظرمن اونا دردرجه دوم زندگین واول زنوشوهرن تازنوشوهر ارامش نداشته باشن چطور میتونن بچه های ایده ال تربیت کنن؟
    نکته بعدی اینه که ایشون اصرار زیادی به ازدواج من دارن و میگن اگه تو ازدواج مجدد داشته باشی من راحت میشم ازاد میشم..... واین مشاور اخیر که رفته بودم میگف اگه ازدواج کنی هم به خودت لطف کردی هم به خانومت وهم به بچه هات. مشکل اینجاس که من خیلی صحبت کردم باهاش کتاب خریدم مشاوره رفتیم (ایشون فقط 2جلسه اومددیگه نمیاد)ولی فایده نکرد ومیگه من همینم که هستم میخای همینطوری باهات زندگی میکنم نمیخای میرم خونه بابام ..... اینم بگم که ایشون اصلا تو همون نسل قبل مونده وبا جامعه جلو نیومده(مثلا وضع لباس پوشیدنش. رفتاراش .ارایشم که اصلا نداره).حالا بااین اوصاف دوستان چه نظری دارن؟

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

باتشکر ازدوست عزیز.
    اول اینکه فرمودید بچه ها باید بگم که تاالانشم که دووم اوردم فقط به خاطر بچه هام بوده وبس چون خانومم از طلاقم بدش نمیاد امامن مخالفم اونم به خاطر بچه هام .دوم مسئله سطح توقعاته من روز اول به خانومم گفتم که من نوکر نمیخام بلکه یه همدمو مونسو یه شریک زندگی میخام ولی من دارم این زندگی رو تنها پیش میبرم و ایشون فقط دارن (به تعبیرخودم )زندگی رسمی واداریشونو میکنن.مسئله بعد درمورد بچه هام به نظرمن اونا دردرجه دوم زندگین واول زنوشوهرن تازنوشوهر ارامش نداشته باشن چطور میتونن بچه های ایده ال تربیت کنن؟
    نکته بعدی اینه که ایشون اصرار زیادی به ازدواج من دارن و میگن اگه تو ازدواج مجدد داشته باشی من راحت میشم ازاد میشم..... واین مشاور اخیر که رفته بودم میگف اگه ازدواج کنی هم به خودت لطف کردی هم به خانومت وهم به بچه هات. مشکل اینجاس که من خیلی صحبت کردم باهاش کتاب خریدم مشاوره رفتیم (ایشون فقط 2جلسه اومددیگه نمیاد)ولی فایده نکرد ومیگه من همینم که هستم میخای همینطوری باهات زندگی میکنم نمیخای میرم خونه بابام ..... اینم بگم که ایشون اصلا تو همون نسل قبل مونده وبا جامعه جلو نیومده(مثلا وضع لباس پوشیدنش. رفتاراش .ارایشم که اصلا نداره).حالا بااین اوصاف دوستان چه نظری دارن؟

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7919
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط talash نمایش پست ها
    باتشکر ازدوست عزیز.
    سلام به دوست عزيز شما الان 3 فرزند داريد پس زمان هايي بوده كه با همسرتون رابطه داشتيد مي تونيد فكر كنيد و در اين مدت زندگي با همسرتون يادتون بياريد كه چه كارهايي دوست دارند يا در مورد نياز خانم ها بيشتر مطالعه داشته باشيد مي تونيد ايشون به خودتون نزديكتر كنيد و همچنين به روش خانمتون باهاش صحبت كنيد و خواسته ها رو بگين و سعي كنيد با هم بيشتر صحبت كنيد

8. 2 کاربران زیر از آبي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.45
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,053 بار در 592 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

باسلام خدمت همه دوستان
    من مردی 32سالم که 8سال پیش باخانومی که 6سال ازم بزرگتره یک ازدواج کاملا سنتی کردم و حاصلش یک دختر 6ساله و2پسر دوقلوی سه ونیم سالس. خانومم خیلی سرده ومن طی این سالها چند مشاوره رفتم واخیرا متوجه شدم که ایشون (به گفته مشاور)اصلا نباید ازدواج میکردن به خاطر عدم میل به جنس مخالف. من واقعا نمیتونم ادامه بدم شما میگین من چه کنم؟؟؟؟؟؟
    سلام

عزیز از گفته های شما برداشت میشه کرد که ایشون هم جنس گرا هستند. و اگر اینطور باشه ایشون نه تنها با شما بلکه با هر مرد دیگری که باشند یعنی زندانی یک زندانبان در این جامعه.

اگر اینطور است. بازم تاکید میکنم اگر اینطور است جدا شدن از ایشون و رها کردن ایشون و ازدواج درست مجدد شما با یک شخص درست به نفع هر دو و کودکان دلبندتان است.

موفق باشید

دکترا در روانشناسی

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ضمن تشکر ازدوستان.
    خدمت دوست شهرام عرض کنم شما که متخصص روانشناسین مشاورم میگفت یک بیماری بسیار نادر هس که هم شامل اقایونه و هم خانوما (اسمشو نگفت)و اینا تا اخر عمر نباید ازدواح کنن به خاطر همون عدم میل به جنس مخالف. نمیدونم چه عرض کنم.

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.45
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,053 بار در 592 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

ضمن تشکر ازدوستان.
    خدمت دوست شهرام عرض کنم شما که متخصص روانشناسین مشاورم میگفت یک بیماری بسیار نادر هس که هم شامل اقایونه و هم خانوما (اسمشو نگفت)و اینا تا اخر عمر نباید ازدواح کنن به خاطر همون عدم میل به جنس مخالف. نمیدونم چه عرض کنم.
    لطفا نقل قول کنید که من متوجه شم عزیز

تا آنجا که من میدانم البته من پزشک نیستم در علم پزشکی ما یک همچین بیماری رو نداریم. آزمایش هورمون و خون داده اند؟

بهتره به یک دکتر روانپزشک و یا یک متخصص زنان مراجعه کنید.

موفق باشید

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9163
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    54
    تشکر شده 32 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و سرد مزاجی همسر

سلا خدمت شما

موضوع بسیار ناراحت کننده ای هست

چند تا سوال خانومتون از روزه اول اینطوری بودن یعنی از اشنایی واگر اینطوری بودن چی شد
    که ازدواج کردید سوال دوم چطور با خانومتون اشنا شدید سوم ایا بچه ها این بی مهری خانومتون
    به شما رو در منزل میبینند و اخر خانومتون رفتارش با بچه ها چطوره

انشاءالله. خدا به همه کمک کنه.

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,949
    تشکر شده 9,254 بار در 4,553 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج و سرد مزاجی همسر

باسلام خدمت همه دوستان

خب هیچ مرد و زنی به طور صرف سرد مزاج نیستن

شما بازم میتونید ایشون رو از نظر جسمی و هم از نظر روانشناختی مورد بررسی قرار بدید

گاهی تغییرات هورمونی در غدد درون ریزی چون تیرویئد و یا هیپوفیز میتونه این رفتارو به وجود بیاره

شاید مشکلاتی همچون استرس و اضطراب که میتونید در این موارد بیشتر تحقیق کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

14. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازدواج الشخصية,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية المعايير,  ازدواج موقت,  ازدواج,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية,  ازدواجية العمل,  ازدواج الجنسيات العربية,  ازدواجية الرؤية,  ازدواج وسکس,  ازدواج و طلاق بازیگران ایرانی,  ازدواج و زناشویی,  ازدواج و طلاق,  ازدواج و طلاق بازیگران,  ازدواج و خانواده,  ازدواج و عشق,  ازدواج وام بانک مرکزی,  ازدواج وا,  بیماری دوقطبی و ازدواج,  همسر فداکار,  همسر فداکارم,  همسر فداکار پیامبر,  داستان همسر فداکار,  داستان کوتاه همسر فداکار,  فداکاری همسر,  فداکاری های خدیجه همسر پیامبر,  فداکارترین همسر دنیا,  ایمان و فداکاری همسر فرعون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)