نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: سردی در رابطی ی فیزیکی

1969
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی در رابطی ی فیزیکی

باسلام من با دوست پسرم یه مشکلی داریم.علاوه بر رابطه خیلی صمیمیو عاشقانمون ایشون خیلی سردن نسبت به مسایل جنسیمون.************ نداشتیم تا الان با اینکه ایشون کاملا به ************ علاقه مندن اما از رابطمون که در حد تماس فیزیکیو رابطه ی دهانیه لذت نمی برن...واسم خیلی عجیبه.فکر میکنم دلیلش دیدن فیلم ها و خود ارضایی های زیادش تو سال های قبل باشه ک خیلی واسش عادیه تحریک شدنو تمایل داشتن .من خیلی سعی کردم کنترلش کنم که کمتر خودارضایی داشته باشه تا حدودیم موفق بودم فقط میخام بدونم واقعا اینا می تونن دلایل عادی بودن تماس های فیزیکیو دهانیمون باشن واسشون؟ اگه آره باید چیکار کنیم؟ خودشونم خیلی ازین موضوع نگرانن خیلیم صحبت کردیم باهم.نگرانیم که رابطمون از بین بره سر این موضوع سردیش چون اینطوریه که بعد یه مدت لذت بخش ترین چیزام واسش عادی میشه مثلا ما اوایل خیلی از لمسو بقل کردن همدیگه لذت می بردیم اما الان واسه ایشون کاملا عادی شده ضمن این من میترسم بعد یک مدت کلن با من بودن عادی شه واسش...بعدم ما نمیدونیم ایشون واقعا سردن یا به خاطره تفاوت های مردو زن توی نقاط تحریک پذیریشونه ک اینطور حس میکنیم مثلا توی رابطه ی دهانیمون ایشون واقعا حسه خاصی ندارن.خودش میگه چون پسرا رو لب هاشون ضعف ندارن تحریک نمیشه .میخام ببینم همه اینطورن یا مشکلی هست؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردی در رابطی ی فیزیکی

واقعا واست متاسفام شما به کلی خدا رو از یاد بردی یک حیا بد نیست داری در رابطه با دوست پسرت صحبت می کنی نه همسرت اللهم عجل لولیک الفرج از امام زمان خجالت بکش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Duste aziz man b aqayede shma ehteram mizaram ama vaqti dar keshvari ba har noe adam darid zendgi miknid nabayad entezar dashte bashid hame msle shoma bashan.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

دختر خوب شما خودت داری می گی کجا زندگی کردی ما اهل ایرانیم اکثرا شیعه هستیم ذات همه ما رو خداوند سفید افریده این خود ما هستیم که خودمون رو خراب می کنیم شما فقط یه لحظه به این فکر کن که امام زمان (عج) ما رو می بینه اونوقت هر شب جمعه می شینه برای ما گریه می کنه برای دختر گلش که شما باشی و به بی راهه کشیده شدی دختر خوب برگرد بهت پیشنهاد می کنم کتاب سیاحت غرب رو بخونی نمی دونم اعتقادات شما در چه حد هستش اصلا نمی دونم شما چه دینی داری اما در همه ادیان به حیا وعفت اهمیت ویژه ای داده شده حتی در مسیحیت تمامی عکسهای واقعی که از حضرت مریم (س) وجود داره با حجاب هست چه برسه به اسلام و شیعه اگر مسلمون هستی ازت خواهش می کنم معانی سوره نساء رو بخونی از حدود روابط زن ومرد گفته اگه مسلمون باشی باید به قرآن عمل کنی تو قرآن از آخرت گفته از حساب و کتاب قبر فقط یه سرچ کوچولو تو اینترنت بکن و بنویس شب اول قبر ببین چی می یاد بنویس قصال خونه ببین چی می یاد ما همه می میریم این دنیا فانی ارزش نداره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6939
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الله اکبر
    آنیتا این چی میگه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6306
    تشکـر
    34
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

شمااحتمالا خانواده کاملا اروپایی دارین.اگه اینطوره قطعا خانواده محترمتون بهتر میتونن به مشگلتون راه حل بدن.به قول دوستون اینجا ایرانه
    امضای ایشان
    بد تا کردی
    چروک شدم..

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lazem b zekre k bgam ma joftemun aqayede mazhabimuno darim mosalmun hastim hata un namaz ham mikhune ama in niaze jensi tabieie hamintor ma mikhaym ezdvaj knim . . .b har hal lazeme k bdunim alayeqe hamo.age inkaro nemikardim man farda ruz k vared zndgimun mishodam mifahmidam va byd joda mishodim.in kheili badtaraz gonahe inkare albte b nazare man

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Dustan mishe y lotfi knid va be in tavajoh konid k man braye hal shodane moshkelemun in chizaro inja neveshtam .na vase inke shma b khunevade o aqayedam irad begirid :/

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستاي عزيزم ممنون كه نظر دادين ولي مشكل ايشون هنوز حل نشده بهتره براي كمك كردن به همديگه احساسات و عقايد رو كنار بذاريم و با معلومات يا تجاربي كه داريم دست همديگه رو بگيريم عدم آگاهي جنسي و مسائل زناشويي يكي از علل اصلي طلاقها در آينده است و به دليل اينكه ما عقايد واحساسات رو دخيل ميكنيم باعث ميشه جوانان ما از ابراز مشكلاتشون خجالت بكشن و اين مشكل در آينده جبرانپذير نخواهد بود

10. کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    میزان امتیاز
    0

من افراد زيادي رو ميشناسم كه به خاطر همين سرد مزاجي جنسي بعد از تشكيل خانواده و يك عمر زندگي كارشون به طلاق كشيده و كانون خانواده با مشكلات فراواني مواجه گشته است و همه ي اينها برميگرده به عدم آگاهي افراد

12. کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    میزان امتیاز
    0

در پاسخ به اين خانم محترم بايد عرض كنم كه خود ارضايي يك رفتار جنسي هست كه اگر كنترل نشود اثرات بسيار بدي خواهد داشت اين رفتار رو ميشه در مراحل اوليه كنترل كرد همينكه شما كنار ايشون هستيد بسيار موثر هست بنده پيشنهادميكنم قبل از اينكه اين رفتار تبديل به يك بيماري روحي بشه باهم در مورد ازدواجتون برنامه ريزي كنين و شما بهترين ناجي اشون خواهيد بود لازم به ذكر هست كه اگه اين عادت خود ارضايي كنار گذاشته بشه در آينده لذتهاي جنسي به صورت طبيعي خودش رو نشان خواهد داد اميدوارم زندگي شادي در پيش رو داشته باشيد.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_moh نمایش پست ها
    باسلام من با دوست پسرم یه مشکلی داریم.علاوه بر رابطه خیلی صمیمیو عاشقانمون ایشون خیلی سردن نسبت به مسایل جنسیمون.************ نداشتیم تا الان با اینکه ایشون کاملا به ************ علاقه مندن اما از رابطمون که در حد تماس فیزیکیو رابطه ی دهانیه لذت نمی برن...واسم خیلی عجیبه.فکر میکنم دلیلش دیدن فیلم ها و خود ارضایی های زیادش تو سال های قبل باشه ک خیلی واسش عادیه تحریک شدنو تمایل داشتن .من خیلی سعی کردم کنترلش کنم که کمتر خودارضایی داشته باشه تا حدودیم موفق بودم فقط میخام بدونم واقعا اینا می تونن دلایل عادی بودن تماس های فیزیکیو دهانیمون باشن واسشون؟ اگه آره باید چیکار کنیم؟ خودشونم خیلی ازین موضوع نگرانن خیلیم صحبت کردیم باهم.نگرانیم که رابطمون از بین بره سر این موضوع سردیش چون اینطوریه که بعد یه مدت لذت بخش ترین چیزام واسش عادی میشه مثلا ما اوایل خیلی از لمسو بقل کردن همدیگه لذت می بردیم اما الان واسه ایشون کاملا عادی شده ضمن این من میترسم بعد یک مدت کلن با من بودن عادی شه واسش...بعدم ما نمیدونیم ایشون واقعا سردن یا به خاطره تفاوت های مردو زن توی نقاط تحریک پذیریشونه ک اینطور حس میکنیم مثلا توی رابطه ی دهانیمون ایشون واقعا حسه خاصی ندارن.خودش میگه چون پسرا رو لب هاشون ضعف ندارن تحریک نمیشه .میخام ببینم همه اینطورن یا مشکلی هست؟

عزیزم خوب اون اینقدر آدم بدیه که خود ارضایی اینقدر کرده که دیگه تحریک نشه
    اونوقت تو هم اصلا براش مهم نیستی
    فکر نکن اینا رو میگم واسه اینه که مشکلتو نفهمیدم مطمئنم درست درست فهمیدم ولی اون اصلا دوستت نداره عزیزم داره باهات بازی میکنه
    بعدشم داری در مورد دوست پسرت حرف میزنی نه آقات
    لطفا یکم ملایم تر باش
    این کاملا چیز بدیه
    حق داره اینکارو کنه
    آخه دلیلی نداره که بخواین با هم تحریک بشین چون به هم ربطی ندارید
    با اینکه رابطتون کاملا غیر اخلاقی و از لحاظ دینی حرام هست !!!!
    واقعا برای دوتاتون مخصوصا دوست پسرت متاسفم

15. کاربران زیر از Dance _ Star بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

موافقم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)