نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: همسر خیلی گرم مزاج

36026
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy همسر خیلی گرم مزاج

سلام
    من دختری هستم که دو روزه عقد کردم.
    همسرم خیلی خیلی با احساسه و شدیدا توی پیامهاش اینو ابراز میکنه حتی توی مدت صیغه موقت!!!
    خیلی شدید توی پیامهاش معاشقه میکنه خب بالاخره هنوز نتونستیم با هم تنها باشیم باعث شده عطش خیلی زیادی پیدا کنه و سلامت جسمیش حتی به خطر بیفته باورتون نمیشه توی همین دوروز این اتفاقا افتاده!!!!!
    راستش من بهش توی پیام گفتم که باید احساساتش رو مدیریت کنه تا سلامت جفتمون به خطر نیفته ولی میترسم احساس کنه من سردم و ازم دور بشه! میترسم نتونم درست ارضاش کنم!!(اون برای ارضا شدن دچار مشکل شده) در عین حال هم نمیخوام اون رابطه کامل و اصلی رو تو دوران عقد برقرار کنیم!! اونقدر مدیریت این مسایل و این روزا و این احساسات سخته که دارم دیوونه میشم!! از همه بیشتر هم از دوری و فاصله افتادن بین احساساتمون میترسم!
    خب اون به راحتی و به تفصیل تمام جزییات وجودش و احساسش رو بیان میکنه و من نمیتونم در کل مشکل زیاد دارم
    راهنماییم کنید خواهشا
    ممنون

2. کاربران زیر از mahmoodi869 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : رابطه جنسی دوران عقد و یه همسر خیلی گرم مزاج

سلام
    میشه سن خودتون و همسرتون را بگین

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظر من همین. و بهش بگو

که رابطه داشته باشید ولی نه کامل ..پرده بکارتتون و حفظ کنید از راه معقد هم رابطه اصلا سعی نکنید برقرار کنید

درحد بغل و بوس باشه اشکال نداره اتفاقا این رابطه ها کم کم باعث میشه بهم دیگه نزدیک بشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14259
    تشکـر
    41
    تشکر شده 37 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم تا چند ماه دیگه خیلی کمتر میشه . شوهر منم اولش اینجوری بود . الان خیلی بهتر شده . نگران نباش . اکثر مردا اولش همینجورین بعدش دیگه نرمال میشن .

7. 3 کاربران زیر از tandiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسر خیلی گرم مزاج

ممنون
    تا حدی استرسم کم شده و دلیل اصلیش هم خود همسرمه که مدیریت خیلی خوبی داره. من 23 و همسرم 24 ساله س.

ولی خیلی برای وارد شدن به همه حریم ها عجله داره خیلی! همینطور برای رفتن به خونه خودمون!! وای باورم نمیشه اینقدر هوله!!!

مشکلش هم اینه که زیادی زیادی منطقیه و برای همه چی دلایل منطقی و استدلال میاره در حالی که من از یه طرف نمیتونم قانعش کنم نیاز به آمادگی جسمی و روحی بیشتری دارم از یه طرف نگرانشم و میترسم اذیت بشه اگر روابطمون به تعویق بیفته!!!!

اصن یه وضی!
    البت میدونم یه بخش بزرگی از مشکل خود منم!

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi869 نمایش پست ها
    سلام
    من دختری هستم که دو روزه عقد کردم.
    همسرم خیلی خیلی با احساسه و شدیدا توی پیامهاش اینو ابراز میکنه حتی توی مدت صیغه موقت!!!
    خیلی شدید توی پیامهاش معاشقه میکنه خب بالاخره هنوز نتونستیم با هم تنها باشیم باعث شده عطش خیلی زیادی پیدا کنه و سلامت جسمیش حتی به خطر بیفته باورتون نمیشه توی همین دوروز این اتفاقا افتاده!!!!!
    راستش من بهش توی پیام گفتم که باید احساساتش رو مدیریت کنه تا سلامت جفتمون به خطر نیفته ولی میترسم احساس کنه من سردم و ازم دور بشه! میترسم نتونم درست ارضاش کنم!!(اون برای ارضا شدن دچار مشکل شده) در عین حال هم نمیخوام اون رابطه کامل و اصلی رو تو دوران عقد برقرار کنیم!! اونقدر مدیریت این مسایل و این روزا و این احساسات سخته که دارم دیوونه میشم!! از همه بیشتر هم از دوری و فاصله افتادن بین احساساتمون میترسم!
    خب اون به راحتی و به تفصیل تمام جزییات وجودش و احساسش رو بیان میکنه و من نمیتونم در کل مشکل زیاد دارم
    راهنماییم کنید خواهشا
    ممنون

دوست عزیز نگران نباشید هیجانات زودگذره پس سعی کنید با صحبت کردن ارامش کنید

شما با معاشقه ساده هم میتونید ارضاعش کنید ولی بدونید در دوران عقد حریم رو رعایت کنید

تا دچار مشکلی تا قبل از عروسی نشید و بیخودی فشارهای عصبی رو به خودتون راه ندید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام چنتا توصیه رو خیلی رک بهتون بگم
    اول اینکه تا قبل ازینکه همبستر بشید و در مقابل عمل انجام شده قرار بگیرید بشینید و باهاش صحبت کنید و بگید که الان دوران عقد هستش و عرف و عقل حکم میکنه که رابطمون محدود باشه(منظورم اینه موقع خواب در حالی که اون به هیچی جز ****فکر نمیکنه هر حرفی که شما برای منع کردنش بزنید ممکنه باعث دلخوریش بشه پس بهتره قبلش صحبتاتونو کرده باشید)
    نگران این روزا نباشید ولی مواظب رفتارتون در مقابل این حس شوهرتون باشید.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18319
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چون شما براش تازگی دارید هیجان زده بالا و سعی کنید قبل از هرچیز قانع بشه که عمل اصلی و لذت اون برای شب عروسیه درهمین هین شما یک رابطه معاشقه معمولی برقرار کنید واونو ارضا کنید وکم کم عادی بشه براش ...تا بقول دوست ما تا قبل عروسی اگر اختلافی پیش اومد شما ضرر نکرده باشی.....من خودم که با این موضوع کنار اومده بودم و خیال همسرم راحت کرده بودم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18127
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نگران نباش همسر من اولش شدیدتر از این بود حتی...الان بعد از 4 سال به این مرحله رسیده
    اگه برات مهمه بکارتت باهاش صحبت کن ولی اینطور ابراز کن که نگرانیت از جانب خونوادس نه خودت که فکر نکنه سردی.خودتم تا میتونی باهاشون راه بیا بهرحال باید احساس کنن که ازدواج کردن؟؟!!!) بوس و بغل و که مامان بابای ادمم بلدم) خودت فقط میتونی مدیریت کنی و حریمتو حفظ کنی و نهایت لذت رو هم ثاشته باشین.
    به مرور هم کمی طبیعی میشه اما خیلی انتظار بهبود نداشته باش) به من ثابت شده!!فقط یاد میگیرین کنترل و مدطریت احساسو!!!من و همسرمم هم سن شماییم؛)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد