نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: آیا من مازوخیسم دارم؟

26844
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18159
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا من مازوخیسم دارم؟

سلام. من دوست دارم که یه خانم بیان روی من بایستند(با کفش پاشنه بلند و ...) ( روی صورت و شکم و ...) حالا میخوام ببینم به این علاقه من مازوخیسم می گن؟ اگه مازوخیسم راه درمانش چیه؟ لطفا نگین که برم پیش روانشناس چون نمی تونم و راه های درمانی دیگه بگین.
    فقط چند تا نکته:
    1- من وقتی بچه بودم یه خاطره یادمه اونم اینه که داشت سریال" در چشم باد" می داد و داشتند توش یه نفرو شکنجه می کردن و من بچه بودم نعوظ پیدا کردم. ولی خب الان دیگه از دیدن شکنجه خوشم نمیاد
    2- من وقتی بچه بودم دوست داشتم که پاهای خانوم ها رو ببوسم فقط ببوسم نه کار های دیگه.
    3- پسر هستم!
    4- یادمه که توی پیش دبستانی خواستم کار یکی از بچه ها رو ببینم ( دختر بود) ولی دختره دعوام کرد. فقط این یه خاطره یادمه
    اگه می شه زود جوابمو بدین دارم دیوونه می شم. مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آیا من مازوخیسم دارم؟

مازوخيسم يك لغت فرانسوي منسوب به ساشه مازوخ است كه در اصطلاح پزشكي ، تباهي و فساد اجراي عمل جنسي است به نحوي كه با شكنجه و ضرب و شتم و آزارهاي ديگر همراه باشد. اين ناخوشي بيشتر در مرداني مشاهده شده است كه مبتلا به انحراف عمل جنسي و هموسكسوآليته هستند. اين حالات جنون خودآزاري را مازوخ در بعضي نوشته هايش توصيف و تشريح كرده است . مازوشيسم . شهوت خودآزاري . (فرهنگ فارسي معين ).
    خودآزارها با دشنام، خفت و اهانت به اوج لذت جنسي مي رسند.
    انحراف مازوخيسم يا شهوت خودآزاري، نقطه‌ي مقابل انحراف جنسي ساديسم يا ديگرآزاري است. يك فرد ساديستيك ازآزار واذيت كردن ديگـــران لذت جنسي مي‌برد، اما يك انسان مبتلا به «مازوخيسم» از عذاب و شكنجه‌‌أي كه خودش متحمل مي‌شود لذت جنسي كسب مي‌كند. افرادي كه به اين نوع انحراف مبتلا هستند بشدت تمايل دارند كه چه به وسيله‌ي خود و چه از طرف ديگران، آزار ببينند يا حتي شكنجه شوند. كاميابي رواني اين بيماران، جز با زجر و آزار ديدن حاصل نمي‌شود.
    تمامي روان‌شناسان در دوره‌هاي مختلف، خوي تجاوز و تعدي يا به بيان ديگر غريزه‌ي تخريب و مرگ را يكي از غرايز طبيعي افراد بشر و منشأ انحراف ساديسم دانسته‌اند. انحراف مازوخيسم يا خودآزاري نيز ريشه در همين غريزه دارد. با اين تفاوت كه واكنشهاي بيمار مبتلا به مازوخيسم با بيمار ساديست فرق مي‌كند.
    هنگامي كه تمايلات قهرآميز غريزه‌ي مرگ در عوامل رواني انسان حادث شد، از دو حال خارج نيست، يا انسان به پيروي از اين غريزه به تخريب و شكستن اشيا و آزار ديگران مي پردازد و به اين ترتيب غريزه‌ي خود را ارضا مي‌كند يا اينكه محدوديتهاي طبيعي و اجتماعي به او اجازه‌ي اين كار را نمي‌دهند؛ براي مثال طفل به دلخواه خود نمي‌تواند آنچه را كه در دسترسش قرار مي‌گيرد بشكند و يا مثلاً سر گربه را از تنش جدا سازد. در اين صورت غريزه‌ي تخريب و مرگ به جاي اينكه متوجه دنياي بيرون انسان شود، به درونش راه مي‌يابد و خود انسان را هدف قرار مي‌دهد و به اين ترتيب، تمايلات قهرآميزانسان به جاي ديگران روي خود او پياده مي‌شود. به بيان ديگر انحراف مازوخيسم و ساديسم هر دو از يك منبع سرچشمه مي‌گيرند ولي در مازوخيسم غريزه‌ي تخريب و مرگ به جاي اينكه روي ديگران عمل كند، بر خود بيمار مبتلا اثر مي‌گذارد.
    گروه‌هاي زيادي از مردم مبتلا به مازوخيسم هستند؛ مثلاً مرتاضان و يا افرادي كه در پاره‌‌أي موارد به استقبال مرگ مي‌روند و يا اشخاصي كه در مواقع خطر و پيش‌آمدهاي ناگوار و مصيبت‌بار، به جاي اينكه براي رفع مشكلات خود تدابير منطقي‌‌اي بينديشند، خود را هلاك مي كنند. بعضي از مبتلايان به مازوخيسم نيز، دراين موارد، در واقع قصد انتقامجويي و يا كشتن ديگران را دارند. اين _ نوع ساديسمي ارضاي غريزه _ اما به جاي اين كار، خود را از بين مي‌برند.

انواع مازوخيسم:
    انحراف مازوخيسم را از نظر شدت و ضعف به سه دسته تقسيم كرده‌اند:
    مازوخيسم رواني، مازوخيسم احساساتي و مازوخيسم جسمي يا فيزيولوژيكي.
    توجه به اين نكته ضروري است كه به طور معمول، حالات مذكور تا حدودي در زندگي جنسي افراد بشر وجود دارند، و تا هنگامي كه جنبه‌ي عادي داشته، ازحد و مرز معمولي تجاوز نكنند، امري كاملاً طبيعي به شمار مي‌روند اما اگر به صورت‌هاي شديد و خاص يا به عبارت ديگر انحرافي جلوه كنند و يا بتدريج به صورت عادت در‌آيند، وجود انحراف را محقق مي‌سازند.

مازوخيسم رواني
    مازوخيسم رواني حالتي است كه در زندگي جنسي عادي مردم ديده مي‌شود. بعضي افراد در زندگي جنسي، خود را ازهر لحاظ در اختيار فرد محبوب خويش قرار مي‌دهند و هر نوع خفتي را كه از طرف وي به آنها تحميل شود، مي‌پذيرند. چنين رابطه‌ي جنسي‌اي بين زن و مرد را مي‌توان طبيعي و عادي دانست، اما اگر روابط از اين مرز تجاوز كند و جنبه‌ي ارباب وغلامي پيدا كند و يكي از طرفين تا حدي كه برده‌اي از اربابش اطاعت و فرمان‌برداري مي‌كند، بنده‌وار خواست‌هاي طرف مقابلش را اجابت كند، مي‌توان گفت كه به انحراف مازوخيسم رواني دچار شده است.
    مبتلايان به اين نوع مازوخيسم، جز دشنام و خفت و خواري چيزي نمي‌طلبند و زخم زبان، اهانت و ناسزا آنها را به اوج لذت جنسي مي‌رساند. مازوخيست‌هاي رواني، تا زماني كه از كسي دشنام نشنيده‌اند يا شخصي آنها را تحقير نكرده است، ناراحت و ناآرامند. البته بايد توجه داشت كه اين نوع مبتلايان هنگام آميزش جنسي، ميلي به تحمل آزار ندارند بلكه از شنيدن كلمات ركيك و اهــانت آور، لذت مي برند. بسياري از زنان جوان و تحصيل‌كرده و برومندي كه با مرداني به مراتب پست‌تر از خود ازدواج مي‌كنند و يا به مردان درشت و قوي‌هيكل گرايش دارند، مبتلا به مازوخيسم رواني هستند. اين زنان در برابر قوي‌هيكل بودن مرد كه صفتي به اصطلاح بارز به شمار مي‌رود، كليه‌ي معايب و نقايص اخلاقي و ذاتي او را بسادگي ناديده مي‌گيرند.
    به طوركلي مي توان گفت كه منحرف مازوخيست، يك انسان خفت‌طلب واهانت‌جو است و به هر ترتيبي كه بتواند خود را به ديگري تسليم مي‌كند و بدون قيد و شرط در اختيار او قرار مي‌گيرد تا تمايلات رواني و انحرافي‌ خود را اقناع كند.
    هرشفلد مثال جالبي در اين مورد دارد. او گزارش مي‌دهد كه زن جواني در زمان جنگ، يك زنداني فرانسوي را براي مدت هشت ماه در اتاقش مخفي كرده و خود را بدون قيد و شرط ، براي انجام هر نوع عمل جنسي دراختيار وي گذاشته بوده است. تحقيقات بعدي نشان مي‌دهد كه اين زن داراي عنن كامل بوده و تنها دليل تسليم بدون قيد وشرط او به زنداني فرانسوي، انحراف مازوخيسم وي و شعف و نشأت جنسي‌‌اي بوده كه از اين راه به آن دست مي‌يافته‌ است.

مازوخيسم احساساتي
    بعضي از افراد مبتلا به مازوخيسم كه معمولأ كمرو، جاهل و بي‌سواد هم هستند، از آشكار شدن انحراف خويش خودداري مي‌كنند و به درون خود پناه مي‌برند. اين افراد مي كوشند با تجسم صحنه‌هاي مختلف مازوخيسم از راه فكر و خيال، تمايلات غير‌عادي خود را ارضا كنند. اين دسته از منحرفان مازوخيسم را مازوخيسم‌هاي احساساتي و انحراف آنها را مازوخيسم احساساتي گويند.

مازوخيسم فيزيولوژيكي
    مازوخيسم فيزيولوژيكي كه حادترين و واقعي‌ترين وجه مازوخيسم است حالتي است كه انسان را وا‌مي‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتياق درمعرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. براي شخصي كه به انحراف مازوخيسم فيزيولوژيكي مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتي لذت و شعف مي‌شود. مبتلايان به اين نوع مازوخيسم كه تعدادشان از مبتلايان به دو نوع ديگر بيشتر است، از آزار‌هاي بدني مانند شكنجه، پاره شدن پوست و گوشت و يا سوختن بدن‌شان لذت مي برند و چنانچه اقدامي براي درمان آنها صورت نگيرد، سرانجام خود را هلاك خواهند ساخت.

ارضاي تمايلات مازوخيستي به وسيله حواس لامسه
    شخص مبتلا به مازوخيست فيزيولوژيكي، ابتدا به وسيله‌ي حس بويايي و چشايي خود، لب‌هاي شريك جنسي‌اش را به طور عادي مي‌بويد و با زبان آنها را لمس مي‌كند، ولي بتدريج وارد مرز اعمال انحرافي مي‌شود و به بوييدن مواضع جنسي و مزه كردن آنها و حتي خوردن فضولات بدن شريك جنسي خود مي‌پردازد.

ارضاي تمايلات مازوخيستي به
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18159
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    مازوخيسم يك لغت فرانسوي منسوب به ساشه مازوخ است كه در اصطلاح پزشكي ، تباهي و فساد اجراي عمل جنسي است به نحوي كه با شكنجه و ضرب و شتم و آزارهاي ديگر همراه باشد. اين ناخوشي بيشتر در مرداني مشاهده شده است كه مبتلا به انحراف عمل جنسي و هموسكسوآليته هستند. اين حالات جنون خودآزاري را مازوخ در بعضي نوشته هايش توصيف و تشريح كرده است . مازوشيسم . شهوت خودآزاري . (فرهنگ فارسي معين ).
    خودآزارها با دشنام، خفت و اهانت به اوج لذت جنسي مي رسند.
    انحراف مازوخيسم يا شهوت خودآزاري، نقطه‌ي مقابل انحراف جنسي ساديسم يا ديگرآزاري است. يك فرد ساديستيك ازآزار واذيت كردن ديگـــران لذت جنسي مي‌برد، اما يك انسان مبتلا به «مازوخيسم» از عذاب و شكنجه‌‌أي كه خودش متحمل مي‌شود لذت جنسي كسب مي‌كند. افرادي كه به اين نوع انحراف مبتلا هستند بشدت تمايل دارند كه چه به وسيله‌ي خود و چه از طرف ديگران، آزار ببينند يا حتي شكنجه شوند. كاميابي رواني اين بيماران، جز با زجر و آزار ديدن حاصل نمي‌شود.
    تمامي روان‌شناسان در دوره‌هاي مختلف، خوي تجاوز و تعدي يا به بيان ديگر غريزه‌ي تخريب و مرگ را يكي از غرايز طبيعي افراد بشر و منشأ انحراف ساديسم دانسته‌اند. انحراف مازوخيسم يا خودآزاري نيز ريشه در همين غريزه دارد. با اين تفاوت كه واكنشهاي بيمار مبتلا به مازوخيسم با بيمار ساديست فرق مي‌كند.
    هنگامي كه تمايلات قهرآميز غريزه‌ي مرگ در عوامل رواني انسان حادث شد، از دو حال خارج نيست، يا انسان به پيروي از اين غريزه به تخريب و شكستن اشيا و آزار ديگران مي پردازد و به اين ترتيب غريزه‌ي خود را ارضا مي‌كند يا اينكه محدوديتهاي طبيعي و اجتماعي به او اجازه‌ي اين كار را نمي‌دهند؛ براي مثال طفل به دلخواه خود نمي‌تواند آنچه را كه در دسترسش قرار مي‌گيرد بشكند و يا مثلاً سر گربه را از تنش جدا سازد. در اين صورت غريزه‌ي تخريب و مرگ به جاي اينكه متوجه دنياي بيرون انسان شود، به درونش راه مي‌يابد و خود انسان را هدف قرار مي‌دهد و به اين ترتيب، تمايلات قهرآميزانسان به جاي ديگران روي خود او پياده مي‌شود. به بيان ديگر انحراف مازوخيسم و ساديسم هر دو از يك منبع سرچشمه مي‌گيرند ولي در مازوخيسم غريزه‌ي تخريب و مرگ به جاي اينكه روي ديگران عمل كند، بر خود بيمار مبتلا اثر مي‌گذارد.
    گروه‌هاي زيادي از مردم مبتلا به مازوخيسم هستند؛ مثلاً مرتاضان و يا افرادي كه در پاره‌‌أي موارد به استقبال مرگ مي‌روند و يا اشخاصي كه در مواقع خطر و پيش‌آمدهاي ناگوار و مصيبت‌بار، به جاي اينكه براي رفع مشكلات خود تدابير منطقي‌‌اي بينديشند، خود را هلاك مي كنند. بعضي از مبتلايان به مازوخيسم نيز، دراين موارد، در واقع قصد انتقامجويي و يا كشتن ديگران را دارند. اين _ نوع ساديسمي ارضاي غريزه _ اما به جاي اين كار، خود را از بين مي‌برند.

انواع مازوخيسم:
    انحراف مازوخيسم را از نظر شدت و ضعف به سه دسته تقسيم كرده‌اند:
    مازوخيسم رواني، مازوخيسم احساساتي و مازوخيسم جسمي يا فيزيولوژيكي.
    توجه به اين نكته ضروري است كه به طور معمول، حالات مذكور تا حدودي در زندگي جنسي افراد بشر وجود دارند، و تا هنگامي كه جنبه‌ي عادي داشته، ازحد و مرز معمولي تجاوز نكنند، امري كاملاً طبيعي به شمار مي‌روند اما اگر به صورت‌هاي شديد و خاص يا به عبارت ديگر انحرافي جلوه كنند و يا بتدريج به صورت عادت در‌آيند، وجود انحراف را محقق مي‌سازند.

مازوخيسم رواني
    مازوخيسم رواني حالتي است كه در زندگي جنسي عادي مردم ديده مي‌شود. بعضي افراد در زندگي جنسي، خود را ازهر لحاظ در اختيار فرد محبوب خويش قرار مي‌دهند و هر نوع خفتي را كه از طرف وي به آنها تحميل شود، مي‌پذيرند. چنين رابطه‌ي جنسي‌اي بين زن و مرد را مي‌توان طبيعي و عادي دانست، اما اگر روابط از اين مرز تجاوز كند و جنبه‌ي ارباب وغلامي پيدا كند و يكي از طرفين تا حدي كه برده‌اي از اربابش اطاعت و فرمان‌برداري مي‌كند، بنده‌وار خواست‌هاي طرف مقابلش را اجابت كند، مي‌توان گفت كه به انحراف مازوخيسم رواني دچار شده است.
    مبتلايان به اين نوع مازوخيسم، جز دشنام و خفت و خواري چيزي نمي‌طلبند و زخم زبان، اهانت و ناسزا آنها را به اوج لذت جنسي مي‌رساند. مازوخيست‌هاي رواني، تا زماني كه از كسي دشنام نشنيده‌اند يا شخصي آنها را تحقير نكرده است، ناراحت و ناآرامند. البته بايد توجه داشت كه اين نوع مبتلايان هنگام آميزش جنسي، ميلي به تحمل آزار ندارند بلكه از شنيدن كلمات ركيك و اهــانت آور، لذت مي برند. بسياري از زنان جوان و تحصيل‌كرده و برومندي كه با مرداني به مراتب پست‌تر از خود ازدواج مي‌كنند و يا به مردان درشت و قوي‌هيكل گرايش دارند، مبتلا به مازوخيسم رواني هستند. اين زنان در برابر قوي‌هيكل بودن مرد كه صفتي به اصطلاح بارز به شمار مي‌رود، كليه‌ي معايب و نقايص اخلاقي و ذاتي او را بسادگي ناديده مي‌گيرند.
    به طوركلي مي توان گفت كه منحرف مازوخيست، يك انسان خفت‌طلب واهانت‌جو است و به هر ترتيبي كه بتواند خود را به ديگري تسليم مي‌كند و بدون قيد و شرط در اختيار او قرار مي‌گيرد تا تمايلات رواني و انحرافي‌ خود را اقناع كند.
    هرشفلد مثال جالبي در اين مورد دارد. او گزارش مي‌دهد كه زن جواني در زمان جنگ، يك زنداني فرانسوي را براي مدت هشت ماه در اتاقش مخفي كرده و خود را بدون قيد و شرط ، براي انجام هر نوع عمل جنسي دراختيار وي گذاشته بوده است. تحقيقات بعدي نشان مي‌دهد كه اين زن داراي عنن كامل بوده و تنها دليل تسليم بدون قيد وشرط او به زنداني فرانسوي، انحراف مازوخيسم وي و شعف و نشأت جنسي‌‌اي بوده كه از اين راه به آن دست مي‌يافته‌ است.

مازوخيسم احساساتي
    بعضي از افراد مبتلا به مازوخيسم كه معمولأ كمرو، جاهل و بي‌سواد هم هستند، از آشكار شدن انحراف خويش خودداري مي‌كنند و به درون خود پناه مي‌برند. اين افراد مي كوشند با تجسم صحنه‌هاي مختلف مازوخيسم از راه فكر و خيال، تمايلات غير‌عادي خود را ارضا كنند. اين دسته از منحرفان مازوخيسم را مازوخيسم‌هاي احساساتي و انحراف آنها را مازوخيسم احساساتي گويند.

مازوخيسم فيزيولوژيكي
    مازوخيسم فيزيولوژيكي كه حادترين و واقعي‌ترين وجه مازوخيسم است حالتي است كه انسان را وا‌مي‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتياق درمعرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. براي شخصي كه به انحراف مازوخيسم فيزيولوژيكي مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتي لذت و شعف مي‌شود. مبتلايان به اين نوع مازوخيسم كه تعدادشان از مبتلايان به دو نوع ديگر بيشتر است، از آزار‌هاي بدني مانند شكنجه، پاره شدن پوست و گوشت و يا سوختن بدن‌شان لذت مي برند و چنانچه اقدامي براي درمان آنها صورت نگيرد، سرانجام خود را هلاك خواهند ساخت.

ارضاي تمايلات مازوخيستي به وسيله حواس لامسه
    شخص مبتلا به مازوخيست فيزيولوژيكي، ابتدا به وسيله‌ي حس بويايي و چشايي خود، لب‌هاي شريك جنسي‌اش را به طور عادي مي‌بويد و با زبان آنها را لمس مي‌كند، ولي بتدريج وارد مرز اعمال انحرافي مي‌شود و به بوييدن مواضع جنسي و مزه كردن آنها و حتي خوردن فضولات بدن شريك جنسي خود مي‌پردازد.

ارضاي تمايلات مازوخيستي به
    حالا بالاخره یعنی چی؟ من مازوخیسم دارم یا نه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18159
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست کمک کنه؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوال روانشناسی نمایش پست ها
    سلام. من دوست دارم که یه خانم بیان روی من بایستند(با کفش پاشنه بلند و ...) ( روی صورت و شکم و ...) حالا میخوام ببینم به این علاقه من مازوخیسم می گن؟ اگه مازوخیسم راه درمانش چیه؟ لطفا نگین که برم پیش روانشناس چون نمی تونم و راه های درمانی دیگه بگین.
    فقط چند تا نکته:
    1- من وقتی بچه بودم یه خاطره یادمه اونم اینه که داشت سریال" در چشم باد" می داد و داشتند توش یه نفرو شکنجه می کردن و من بچه بودم نعوظ پیدا کردم. ولی خب الان دیگه از دیدن شکنجه خوشم نمیاد
    2- من وقتی بچه بودم دوست داشتم که پاهای خانوم ها رو ببوسم فقط ببوسم نه کار های دیگه.
    3- پسر هستم!
    4- یادمه که توی پیش دبستانی خواستم کار یکی از بچه ها رو ببینم ( دختر بود) ولی دختره دعوام کرد. فقط این یه خاطره یادمه
    اگه می شه زود جوابمو بدین دارم دیوونه می شم. مرسی
    نوع اختلال رفتاری که شما فرمودید مازوخیست نیست

مازوخیست به نوعی آسیب رسانی تلقی میشه که نوعاً در حین انجام کار به طرف مقابل آسیب های فیزیکی وارد می کنند .

اختلالی که شما از اون دلخور هستید فوت فتیش است

فتیش به بخش های بسیار زیادی تقسیم میشه و اینجا جای بحث در مورد تمام فتیش ها نیست و فقط به همین جمله یسنده می کنم

که کلاً فتیش ها جزء اختلالات رفتار جنسی هستند و به عبارت ساده تر جزء اعمالی هستند که حالت اصلی و اصولی رابطه ی جنسی و حتی غریزه را تحت الشعاع خودشان قرار می دهند

که شما بنا به گفتار خودتان دچار فوت فتیش هستید .فوت فتیش یعنی علاقه ی بی حد و اندازه به پای جنس مخالف ...

دوست عزیز شما نیاز دارید با یک س.ک.س تراپیست (درمانگر جنسی ) در این خصوص مشورت کنید چون این مورد میتونه زوایای زیادی داشته باشه

از جمله اینکه ایا شما به جوراب همراه با علاقه دارید و یا اینکه فقط به جوراب خالی هم واکنش نشون میدید ؟

در حالت اول اختلالی وجود نداره و میتونه از طریق درمان وسواس فکری شمارو از این اضطراب رها کرد

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

7. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18159
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Bita moein:
    ممنون از اینکه جواب دادید. من به جوراب خالی واکنش نشون نمی دم و روم تاثیری نداره.
    و این که اون علاقه ای که گفتم نیاز به درمان داره؟
    و اینکه علاقه من به بوسیدن پای زن ها غیرطبیعیه؟
    ویرایش توسط سوال روانشناسی : 06-27-2015 در ساعت 05:14 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوال روانشناسی نمایش پست ها
    Bita moein:
    ممنون از اینکه جواب دادید. من به جوراب خالی واکنش نشون نمی دم و روم تاثیری نداره.
    و این که اون علاقه ای که گفتم نیاز به درمان داره؟
    و اینکه علاقه من به بوسیدن پای زن ها غیرطبیعیه؟
    دوست عزیز به هر حال لازمه با یک س.ک.س تراپیست بطور حضوری مشورت کنید

ولی چیزی که پرسیدید در زندگی زناشویی مشکلی ایجاد نمیکنه و در واقع به نوعی جذب کننده خانم هاست

در مورد آخری باید دقت کنید هر چیزی از حد طبیعی و اعتدالش خارج بشه نام اختلال به خودش میگیره و سلامت جسم و روان شمارو به خطر میندازه

10. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18159
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جوری می تونم بفهمم که به یک اختلال تبدیل شده و غیر عادیه؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38291
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من قبلا در حال خود ارضایی نفس نمیکشیدم و تصور میکردم که یه زن نفسم رو گرفته. آیا این هم مازوخیسمه؟

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من به رفتار های مازوخیستی علاقه دارم و تو ذهنم تصورشون میکنم یعنی دوس دارم یه سادیسم منو بزنه و باهام بد رفتار کنه اما فقط تو ذهنمه و نمیدونم تو واقعیت هم اینو دوس دارم یا نه ولی از فکر بهش لذت میبرم و زمانی که بهش کم فکر میکنم عصبی و پرخاشگر میشم من مازوخیسم دارم؟
    ویرایش توسط Asmani : 09-23-2019 در ساعت 01:53 AM

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Asmani نمایش پست ها
    سلام من به رفتار های مازوخیستی علاقه دارم و تو ذهنم تصورشون میکنم بنی دوس دارم یه سادیسم منو بزنه و باهام بد رفتار کنه اما فقط تو ذهنمه و نمیدونم تو واقعیت هم اینو دوس دارم یا نه ولی از فکر بهش لذت میبرم و زمانی که بهش کم فکر میکنم عصبی و پرخاشگر میشم من مازوخیسم دارم؟
    سلام . دوست عزیز
    این تاپیک 4سال پیش و قدیمیه
    لطف کنید برای سوالتون یک تاپیک جدید باز کنید . متشکر
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41881
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از توضیحات خوبتون
    ---------------------

janblaghy.ir

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    5

بله مازوخیست هستید ولی نگران نباشید با توضیحاتی که دوستان دادند میتونید خودتون رو روان درمانی کنید

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47353
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من توی ذهنم آار و درد و.. دوست دارم ولی دست خودم نیست هر وقت توی فیلم یه نفر اذیت میشه یه احساس عجیبی بهم دست میده که خودم دوست دارم جای اون باشم
    اما این فقط توی ذهنمه و نمیدونم توی واقعیت هم واقعا دوست دارم یا نه. خیلی تحقیق کردم اما نتیجه نگرفتم. میخواستم بیینم منم مازوخیسم دارم؟

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47353
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Asmani نمایش پست ها
    سلام من به رفتار های مازوخیستی علاقه دارم و تو ذهنم تصورشون میکنم یعنی دوس دارم یه سادیسم منو بزنه و باهام بد رفتار کنه اما فقط تو ذهنمه و نمیدونم تو واقعیت هم اینو دوس دارم یا نه ولی از فکر بهش لذت میبرم و زمانی که بهش کم فکر میکنم عصبی و پرخاشگر میشم من مازوخیسم دارم؟
    منم توی ذهنمه و نمیدونم در واقعیت هم اینجوریه یا نه

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49233
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید میخواهم ببینم مازوخیسم هستم یا نه
    زیاد از رابطه های جنسی خوشم نمی اید اما بهش فکر میکنم که توسط فرد دیگری بهم تجاوز شده است ولی بیشتر به خودم اسیب میزنم مثلا وقتی توی اتاق تنهام دست و پا و دهنم را میبندم یا خودم را با دست هایم خفه میکنم یا حتی بیش اندازه تا جای خفه شدن سرم را در آب فرو میبرم و چند بار هم خودم را حلق آویز کردم ایا مازوخیسم دارم !؟! وقتی علائم مازوخیسم رو دیدم بیشتر آن ها را داشتم .لطفا هر چه زودتر جوابم را بدهید و اینکه بعد از اینکه این کار را انجام میدهم احساس راحتی بهم دست میده و دوست دارم دوباره و بیشتر ان را انجام دهم
    ویرایش توسط Hyun : 06-04-2023 در ساعت 10:21 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)