صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 61 از 61

موضوع: ازدواج 2 همجنسگرا با غیر همجنس

7542
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج 2 همجنسگرا با غیر همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط Cafe نمایش پست ها
    کافه جان ببخشید نمیخاستم ناراحت شی .. ....ولی من یه پیشنهاد دارم امتحان کنی فک کنم خیلی بهت بیاد ...به قول این بچه ها گفتنی موهاتو برو جاستین بیبری بزن گمونم خیلی به قیافت بیاد حسابی دختر کش بشی
    من خودم شخصا اصلا با مو بلند مخالف نیستم ولی شما که داری تلاش میکنی تغییری تو زندگی ایجاد کنی این هم میتونه تغییر جالبی باشه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    کافه جان ببخشید ناراحت نشو ....ولی من یه پیشنهاد دارم امتحان کنی فک کنم خیلی بهت بیاد ...به قول این بچه ها موهاتو برو جاستین بیبری بزن گمونم خیلی به قیافت بیاد حسابی دختر کش بشی
    سلام
    چشم، البته الان کوتاه کردم و کمی بلند شده. اما چشم
    ناراحت نمیشم دوست من

3. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم دوست عزیزم
    موفق باشی

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

احسنت به اراذه هردوتون. خدا هیچوقت بنده هاشو فراموش نمیکنه. شک نکن که بعد از این هم بهتون کمک میکنه. فقط دقت کن که تو زندگیه همه ی آدما مشکل هست اما مهم اینه که بتونی حلش کنی و پشت سر بذاریش پس بعد ازدواج هم دقت کنید چون همینطور که اشاره کردید بعضیا این سبک زندگی جدید شمارو دوست ندارن و شاید منتظر فرصت باشن تا شمارو برگردونن به جمع خودشون. میدونم از پسش برمیاید. راستی وقتی نی نی دار شدید هم بیاد اینجا خبرشو بدید. خوشحال میشیم.من که مطلبتو خوندم واقعا خوشحال شدم با دیدن آدمای با اراده انژری میگیرم واقعا ازت ممنوم. موفق باشی

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    3424
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

استارتر اصن اشتباه کردی اینجا تاپیک زدی! الان دقیقا مثل مسئولین نظام کلی حرفای عقیدتی و مذهبی رو فرو میکنن تو مخ ت کاری میکنن که همینجا اسلام بیاری

اگر Homos3xual یا همون FullG4y هستید بحثش جداست . . .اگر Bi هستید این وسط تصمیم برای فرد مقابل شما سخت خواهد شد . . .

بعدشم هزینه تغییر جنسیت تو ایران 55میلیون تومن هست! اینجا آمریکا یا اروپا نیست که دو لت هزینه هاش رو پرداخت کنه! در ضمن ریسکش هم زیاد ـه تو ایران! اینا یه Castration ساده رو بلد نیستن چه برسه S3xChange ! اصن ریسک ـه بزرگی ـه تو ایران اینکارو کردن! چ بسا تغییر جنسیت هایی در ایران منجر ب مرگ نشد!

شما در اولین فرصت سعی بر این داشته باشید از ایران بروید . . .

بنده هم تو فکرش هستم 1راه انتخاب کردم خودم که اونم رسوندن خودم ب ترکیه ست بعدشم شکایت از ایران در سازمان ملل

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا اسم کاربریت رو گذاشتی کافه به چه معانا است؟؟؟؟؟؟؟
    آقای محترم واستون خیلییییییییییی خوشحالم که خداوند بهتون نگاه کرده و از راه غیر مستقیم به راه مستقیم اومدی امیدوارم خوشبخت بشین همه چیز تو این دنیا دست خودمون مطمئن باش وقتی الان کار به این مهمی رو توزندگی انجام دادی وثابت قدم موندی بعدا هم می تونی ادامه بدی در ضمن من فکر می کنم شما اصلا هیچ مشکلی نداشتی و قبلا هم اگه سمت پسرها می رفتی فقط تلقین های خودت بوده وگرنه الان عاشق یه دختر نمی شدی

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Cafe نمایش پست ها
    سلام
    مطمئن هستم نتونستم عنوان رو درست بنویسم که همه متوجه بشید منظورم رو
    من یه پسر 23 ساله هستم که از وقتی به خودم اومدم به پسرا علاقه داشتم، گی بودم. اما نه علاقه ای که فکرش رو می کنید. همش دلم میخواست رابطه نزدیک داشته باشم باهاشون. بعد از مدتی که دیگه وارد دوران راهنمایی شدم و بعد هم دبیرستان و ... با پسرهای زیادی بودم و با چندتا از اونا هم رابطه جنسی داشتم. در این بین کم کم احساسات دخترونه در من پیدا شده بود. دوست داشتم مثل دخترها آرایش کنم، لاک بزنم و در کل کارای دخترونه بکنم. داروهای هورمونی می خوردم بدون اجازه پزشک اما تاثیری نداشت زیاد. این آخرها هم یعنی اولای سال 92، فکر تغییر جنسیت زد به سرم تا اینکه با دختری آشنا شدم که لزبین بود و مثل پسرها لباس می پوشید و صداشو ضخیم می کرد و در کل یه پسر کرده بود خودش رو. سینه هاشو کش می بست تا معلوم نشن و... ما باهم آشنا شدیم و خیلی باهم صمیمی شدیم. اون 21 سالشه و قصد داشته تغییر جنسیت بده و پسر بشه اما نتونسته چون خانوادش اجازه ندادن. ما از اواسط تابستون امسال باهم آشنا شدیم و اومدیم تا به الان. اما موضوع اینجاست که هر دو از وضعیت همجنسگرایی خسته شده بودیم چون بن بست رسیده بودیم. با هم قرار گذاشتیم که به هم کمک کنیم تا از جنسیتی که داریم، لذت ببریم و اون دختر بودنش رو دوست داشته باشه و من هم پسر بودنم رو. بعد از چند ماه علاقه ما به هم خیلی زیاد شد، خیلی خیلی زیاد و به جایی رسیدیم که تصمیم گرفتیم خودمون رو هرطور که شده اصلاح کنیم و ازدواج کنیم باهم. در حال حاضر اون یه دختر شده و لباس دخترونه میپوشه و کارای دخترونه می کنه و حالاتش هم تغییر کرده. من هم مثل پسرها شدم و این حسم رو خیلی دوست دارم چون خیلی لذت بخشه. از طرفی از اینکه کنار هم هستیم خیلی خوشحالیم و اصلاً فکر این رو نمی کنیم که برگردیم به دوران همجنسگرایی. حالا یه مشکلی هست که خیلی ما 2 تا رو درگیر کرده. همش ترس داریم که ازدواج کنیم و بعد از ازدواج نسبت به هم سرد بشیم و نتونیم ارتباط برقرار کنیم و دوباره برگردیم به همجنسگرایی. آخه پیش یه دکتر رفتم و گفت اصلاً همجنسگراها و ترانسکشوال ها درمان نمیشن و شماهایی هم که میگید تغییر کردید، وانمود می کنید و دوباره برمیگردید به دوران قبل یا خودکشی می کنید.
    این حرفها خیلی تاثیر بد رو من و اون گذاشته و ترس گرفته ما 2 تا رو. در صورتی که از طرفی علاقه و عشقمون اونقدر به هم زیاد شده که حاضر نیستم با هیچ کس دیگه عوض کنیم همدیگه رو. وقتایی که همدیگه رو می بوسیم یا بدن همدیگه رو لمس می کنیم، حس بی نظیری داریم. البته منظورم رابطه کامل جنسی نیست. البته این رو هم بگم که اون تا قبل از آشنایی با من نقش پسرها رو بازی میکرده، همونطور که گفتم و حالا وقتایی که از آینده و بچه حرف میشه، میگه از رابطه جنسی می ترسم و می دونم نمی تونم. این هم من رو خیلی نگران کرده. نمی دونم چیکار کنیم. از طرفی علاقه هست. از طرفی ترس از سرد شدن، اون هم بعد از ازدواج که دیگه میشه خوده تاریکی و بن بست.
    بعد از اینهمه پرحرفی که کردم و می دونم کلافه شدید، می خواستم بپرسم و بدونم واقعاً ما که تغییر کردیم، دوباره به گی و لزبین بودن رو میاریم؟ سر میشیم؟ خودکشی می کنیم؟ واقعاً سردرگم شدم یا بهتره بگم شدیم. اگه میشه راهنماییم کنید.
    سلام

ببینید با توجه به گفته های شما هر دوی شما هم جنس باز بوده اید نه هم جنس گرا. !حالا فرق این دوتا چیست؟

هم جنس باز در حقیقت یک منحرف و یا اختلال جنسیتی و یا بیمار جنسیتی است که در اثر عوامل محیطی زیستی تربیتی و خانوادگی و تجاوزات جنسی دوران کودکی آسیب دیده و به این انحرافات روی

میاورد که غالبا قابل درمان است.

هم جنس گرا یک اشتباه در نظام خلقت و آفرینش است که از زمان تولد با شخص متولد میشود و طبق آخرین پژوهش دانشمندان بیماری و اختلال به حساب نمیاید.

پس نیاز به درمان زیر نظر یک مشاور آگاه و دانا دارید.

موفق باشید

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

برترين دکتر خدا هستش.پس بايد امىدتون به خدا باشه ورو حرفاى دکترى که گفته ياخودتونو ميکشين يا.... حساب نکنيد.
    شما ميتونيد باتوکل به خدا تومسيرى که هستيد ادامه بديد وخيلى دوست دارم باموفقيت تمام پيش دکتره بريد وبهش بگيد ميشه بگيد چرا خودمونو نکشتيم ؟؟؟
    دکترى که اينطور بابيمارش صحبت کنه شک نکنيد که دکتره حاذقى نيست... فقط ىه مدرکى گرفته که بگه دکترم.

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز شما يه متني رو نوشتيد واسمشو گذاشتيد مشكل اما اين احساس دروني (دو جنس گرا بودن)كه شما ودوستتون داريد يك هديه با ارزش از طرف خداوند هست خيلي مواظب باشيد كه كسي ازروي حسادت اين موضوع رو به باد تمسخر نگيره به خاطر داشتن اين هديه بسيار خرسند باشيد كمتر انساني داراي اين قدرت هست همينكه شخصي رو پيدا كردين كه مكمل شماست و ميتونه كمكتون كنه خيلي خوب هست . به نظر بنده هيچ نگرانيي در اين مورد وجود نداره آرزوي خوشبختي براي شما وهمسرتون دارم همچنين اطمينان داشته باشيد كه انجام نزديكي با همسرتون هيچ لطمه اي به رابطه ي عاشقانتون نخواهد زد موفق وپيروز باشيد.

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستای عزیزم
    بعد از مطرح کردن این موضوع و راهنمایی گرفتن از شما، خیلی دلم قرص شد که اتفاق بدی بین من و طرف مقابلم نمیفته. البته خب الان دقیقا شده 1 سال و 23 روز که باهم هستیم. مشکلات داریم اما نه برای موضوع ترنسکشوال بودن بلکه برای رفتارهای ناهنجاری که هنوز بعضی وقتها ازمون سر میزنه و کمی نگران کننده هستش. خیلی ها من و مهشید رو دارن مسخره میکنن و میگن شما دو تا بهم نمی خورید و بعد از ازدواج باز هم به جنس موافق در خفا رو میارید. من بعد از اینکه این حرفها رو شنیدم حالم خیلی خراب شد، به همین خاطر از ترسم هی مهشید رو تحت فشار قرار دادم و اون هم اذیت شده و ناراحته که من شکاک شدم. آخه اون هنوز با چندتا از دوستای لزبین و ترنسکشوالش دوستی داره و من خیلی نگرانم. نمی دونم... میگم شاید چون سنش کمتره، میخواد غدی کنه اما می ترسم. همدیگه رو خیلی دوست داریم. خیلی زیاد اما حرف دیگران و نگاههای نا امن خودمون به هم داره خرابکاری می کنه...

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

اطلاعات عمومي مردم نسبت به اين مساله در حد صفر است اگر بخواهيد به آنها اهميت بدهيد كار براي شما سخت خواهد شد به نظر من ارتباط ايشان با همجنساي خود مشكلي به وجود نمياره هرچي بيشتر به هم شك كنيد بيشتر فاصله ميگيريد اعتماد به همديگر بسيار چاره ساز خواهد بود موفق باشيد

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)