مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: اعتیاد به خود ارضایی

1. Top | #1
    emi
    emi آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    به هر آنچه که به زندگانی نه می گوید، نه بگویید و به هر آنچه که به زندگانی آری بگوید، آری بگویید...
    شماره عضويت
    3462
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    17
    تشکر شده 19 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    4

اعتیاد به خود ارضایی

سلام...
    من پسری 25 ساله هستم و از اول دبیرستان تا به امروز، اعتیاد به خود ارضایی دارم و خیلی در راه ترک اون تلاش کردم اما تا جایی که یاد دارم بیشترین زمانی که از این کار دور بودم 21 روز بوده و بعد از اون، باز به همین راه برگشتم....
    راجع بع این عمل و عوارضی که داره بسیار تحقیق کردم و در این باره میشه گفت استاد شدم....تمام راه های ترکش رو هم که از توی کتب و سایت های گوناگون یاد گرفته بودم رو انجام دادم اما باز هم به نتیجه ای نرسیدم...
    از بیانش در مطب های روانکاوی ( به صورت حضوری) بسیار خجالت می کشیدم، چون تمام و کمال اعتماد به نفس، اراده، تفکر درست، و ... رو ازم گرفته..واقعاً به ستوه اومدم و دیگه زندگی برام شده یه اتاق که صبح تا شب ازش بیرون نمیرم و با اینکه می دونم مشکلم چیه، باز قادر به حلش نیستم...
    امیدوارم که کمکم کنید تا از این عادتی که زندگی رو ازم گرفته جدا بشم..
    تنها امید من مشاوره ی تخصصی شماست
    خیلی سپاسگذارم...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سعی نکنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم، بکوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم.
    شماره عضويت
    3434
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : اعتیاد به خود ارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
    سلام...
    من پسری 25 ساله هستم و از اول دبیرستان تا به امروز، اعتیاد به خود ارضایی دارم و خیلی در راه ترک اون تلاش کردم اما تا جایی که یاد دارم بیشترین زمانی که از این کار دور بودم 21 روز بوده و بعد از اون، باز به همین راه برگشتم....
    راجع بع این عمل و عوارضی که داره بسیار تحقیق کردم و در این باره میشه گفت استاد شدم....تمام راه های ترکش رو هم که از توی کتب و سایت های گوناگون یاد گرفته بودم رو انجام دادم اما باز هم به نتیجه ای نرسیدم...
    از بیانش در مطب های روانکاوی ( به صورت حضوری) بسیار خجالت می کشیدم، چون تمام و کمال اعتماد به نفس، اراده، تفکر درست، و ... رو ازم گرفته..واقعاً به ستوه اومدم و دیگه زندگی برام شده یه اتاق که صبح تا شب ازش بیرون نمیرم و با اینکه می دونم مشکلم چیه، باز قادر به حلش نیستم...
    امیدوارم که کمکم کنید تا از این عادتی که زندگی رو ازم گرفته جدا بشم..
    تنها امید من مشاوره ی تخصصی شماست
    خیلی سپاسگذارم...

سلام امی جون

توی کشورهای خارجی هم همینه وقتی نوجوانها به سن بلوغ میرسن یه بار خود ارضایی میکنن ولی بعد اون اجازه نمیدن و زندگیشون رو با یه جنس مخالف یا همجنس تقسیم میکنن ولی فرهنگ ایران میگه یا ازدواج یا حقی برات نیست ! اگه در توانت هست ازدواج بهترین راه حله ....

ناراحت نباش آدم بزرگ که میشه به سن بلوغ که میرسه خواه نا خواه به یه چیزایی احتیاج پیدا میکنه . به این قضیه به چشم گناه نگاه نکن که هر چی به فکر گناه نگاش کنی بدتره و ممکنه اعتماد به نفست از اینی هم که هست بدتر بشه

موفق باشی
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 09:23 AM

3. 3 کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    بهترین آدم های زندگی همان هایی هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم...
    شماره عضويت
    3109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 53 بار در 25 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

سلام به همگی
    اول از همه از خدا بخواین که کمکتون کنه
    دوستان باور کنید احساس و غریضه ی جنسی مثه یه حس درونیه که همیشه تو خواب به سر میبره تا اینکه کافیه از یه طریقی بیدار شه
    فقط کافیه هرچی که باعث تحریکتون میشه رو از خودتون دور نگه دارید
    دارید تو نت میچرخید یا تی وی میبینید چیزه تحریک آمیزی به چشتون خورد صفحه رو عوض کنید یا کانالو بچرخونید
    بیرون میرید چیزی میبینید تو یه لحظه نگاهتونو برگردونید
    باور کنید نمیخوام شعار بدم ولی خودم امتحان کردم تونستم که دارم به شما هم پیشنهاد میدم
    تا خودتون نخواید غریضتون بیدار نمیشه
    موفق باشید

5. 2 کاربران زیر از afra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1196
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    16
    تشکر شده 91 بار در 73 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Pakar
    میزان امتیاز
    4

سلام منم مث شما هستم اما من از 13 سالگی شرو کردم به دیدن فیلم و خود ارضایی اما تا 16 سالگی مایعی ازم خارج نمیشد اما انقد اوج گرفت تا الان حتی کارم به جایی رسیده بود که روزی 4و5 بار خود ارضایی میکردم خودت حساب کن پیش مشاور رفتم تحقیق کردم فایده نداشت ترک کنی بعد یه مدت دوباره برمیگردی سراغش امتحان کردم فقط پیش مشاوره دانشگام رفتم گفت تنها راهت ازدواجه منم گفتم که الان دانشجوام 19 سالمه نه کاری دارم نه سربازی رفتم نه پولی دارم نه خونه ایی خلاصه وضع مالیمون خوب نیست خواستگاری هر دختری هم برم با لگد پرتم میکنن بیرون خلاصه دوستم ندارم با کسی دوست شم بعدا عذاب وجدان بگیرم تو این زمونه ازدواج کار حضرت فیله چون اول باید پول داشته باشی با کار سربازی رفته باشی پول نداشته باشی مفت نمی ارزی دختر خانواده دختر پول میخوان خیلیا مث من هستن که بخاطر این مسال نمیتونن ازدواج کنن و انقد خودارضایی میکنن و.. تا افسردگی میگیرن و روحیه همه چیزشونو ازدس میدن
    مشاوره بهم گفت برو صیغه کن ا بعد خدا بزرگه منم میگم اگ میتونی ازدواج کن اگ نه صیغه کن اما اینجا مشاوره گرفتم برای صیغه کسی نظر نداده دایورتم بکل
    اگ مضوع میزدم دارم به زنم خیانت میکنم یا مشکل جنسی دارم 100 نفر نظر میدادن

7. کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

emi

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3463
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متاسفانه بله دوست من هم همين مشكلو داشت 2سال با خوندن ي كتاب تركش كرد چون متوجه گناهش شده بود بهم ميگه بعد متاهلي تركش كردم يعني نسبت به خود ارضايي سرد شده دوست داره لحظاتشو با همسرش سپري كنه.
    احساس گناه نشونه خوبيه چون پشيمون ميشي و خدا توبه پذيره منتهي تلاش كن خودتو مشغول كار وفعاليتهاي اجتماعي مثبت كن نماز بخون (بخصوص نماز صبح ادا)قرآن بخون هرچند آيه كوتاهي كه ميتوني بخون.
    كار و تلاش كن با خدا هم معامله كن هرچه زودتر بساط متاهل شدنو برا خودت فراهم كن كه خدا كريمه كار كردن هم هيچ عار ندون با دوستات كمتر دم بگير دورو برت و خلوت كن شده تو ي كتاب فروشي يا توليدي كار كني كار كن ولي جاي سالم سريع هم پول و پله جمع كن تا انشا الله متاهل شي.
    در پناه حضرت دوست كه هرچه داريم از اوست
    موفق باشي

9. کاربران زیر از مشاور بابت این پست مفید تشکر کرده اند

emi

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3424
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Masturbation Never Die....

استارتر این یک امر طبیعی ست ( و خیلی طبیعی در ایران:دی )

انسان باید تا اواخر دوره نوجوانی هم روحش در این مورد ارضا بشه هم خودش. ولی وقتی نمیشه با بالا رفتن سن رفته رفته بد تر هم میشه

اگر هم فقط ب قصد ارضا میخواد تو ایران ازدواج کنی کلاه ت مثل بقیه گیرـــــــــه معرکه ست . بیخود نیست که همیشه تو ایران آمار طلاق بیشتر ـه از ازدواج

به نظر من CastraTion کن! منم دارم میرم دنبالش . . .

11. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3463
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

CastraTion يك عمل قبيح و زشتيه همونطور كه خودكشي منفوره
    يعني آدم انقدر بي عرضه باشه كه نتونه نفسشو كنترل كنه
    علت طلاقها مشخصه،اعتياد،عدم تفاهم،يا متاسفانه ناموسي است، آناني كه عاقلانه انتخاب ميكنند عاشقانه زندگي ميكنند
    ازدواج الكي نيست تو اين دوره و زمونه كسي نميتونه بهت تحميل كنه بايد بافكر جلو رفت ي پسر25ساله به خوبي قدرت مديريت زندگيشو داره همون طور كه قدرت راه رفتن تو زمينو داره
    توكل كن ضرر نميكني

12. کاربران زیر از مشاور بابت این پست مفید تشکر کرده اند

emi

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3424
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مشاور نمایش پست ها
    CastraTion يك عمل قبيح و زشتيه همونطور كه خودكشي منفوره
    يعني آدم انقدر بي عرضه باشه كه نتونه نفسشو كنترل كنه
    علت طلاقها مشخصه،اعتياد،عدم تفاهم،يا متاسفانه ناموسي است، آناني كه عاقلانه انتخاب ميكنند عاشقانه زندگي ميكنند
    ازدواج الكي نيست تو اين دوره و زمونه كسي نميتونه بهت تحميل كنه بايد بافكر جلو رفت ي پسر25ساله به خوبي قدرت مديريت زندگيشو داره همون طور كه قدرت راه رفتن تو زمينو داره
    توكل كن ضرر نميكني
    هیچم نیست! بهتر یکم بیشتر راجع ب کستریشن تحقیق کنید! (البته نه تحقیقات اسلامی! )

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2153
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 46 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

این موضوع واسه همه هست مختص شما نیست در واقع کسی این کارو نکنه جای تعجب داره.پس واسه این موضوع نذار اعتماد به نفست پایین بیاد فقط سعی کن تعداد خودارضاییات زیاد نشه چون این کار مثل هرچیزی زیاده رویش ضرره
    منم دچار این مساله بودم و هستم قبلا شدیدا دچار بحران شده بودم و شدیدا افت تحصیلی داشتم ولی الان با این قضیه کنار اومدم الان دوباره از نظر درسی پیشرفت کردم و سعی کردم تعدادش کم بشه
    این که بعضی کاربرا گفتن ازدواج کن درست نیس ازدواجی که به هدف خالی کردن شهوت باشه اشتباه محضه

15. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

emi

16. Top | #10
    emi
    emi آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    به هر آنچه که به زندگانی نه می گوید، نه بگویید و به هر آنچه که به زندگانی آری بگوید، آری بگویید...
    شماره عضويت
    3462
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    17
    تشکر شده 19 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    4

سلام دوستای عزیزم و از اینکه وقت گذاشتید و در این باره نظرات و تجربیاتتون رو بیان کردین بسیار سپاسگذارم.
    باور کنید اعتیاد به خود ارضایی تمام زندگیمو ازم گرفته حتی تا جایی که من 1 سال پیش تا مرز ازدواج هم رفتم اما این اعتیاد کاری به سرم آورده بود که هر بار انجامش می دادم، دیگه انگیزه ای برای ازدواج نداشتم و حتی مهمتر از اون از لحاظ عاطفی نمی تونستم نامزدمو راضی نگه دارم تا اینکه رفته رفته ازم سرد شد و به یک باره ازم جدا شد...
    علاوه بر عوارض جسمی ( کبودی و گودی دور چشم، گرفتن اعتماد به نفش، بی ارادگی، پرخاشگری، افسردگی شدید، کم شدن حافظه و.....) این عاقبت بد هم داشت که باور کنید دوستای خوبم به جایی رسیدم که از کارم انصراف دادم، از شدت ناراحتی سیگاری شدم( البته توجیه مناسبی نیست ولی میتونست برام تکیه گاه مناسبی باشه) و به خونه پدری برگشتم...از یک سال پیش تا الان به هر راهی و چاهی زدم نتونستم برش گردونم چون این اعتیاد بد جوری تاثیر خودشو می ذاشت.
    اما باید بگم که تقریباً 2 ماهه که با یک فرشته نامزد شدم و سیکار رو ترک کردم اما باز این خود ارضایی ولم نمیکنه.
    از اونجایی که برادرم وکیل هست و پرونده های بسیاری در رابطه با طلاق داشته، در مورد دلایل این طلاق ها که ازش پرسیدم می گفت که: اکثراً موارد جنسی به خصوص زودانزالی طرفین بوده که یکی از عوارض خود ارضایی هستش.
    دوستان عزیزم واقعاً دارم نابود میشم. فکر کنید از اول دبیرستان تا به الآن چند سال میشه..من توی این دوران رنگ زندگی رو به خودم ندیدم اما در اوج بی ارادگی تصمیم به ترکش گرفتم چون همسرم رو بسیار دوست دارم و نمیخوام که در زندگی مشترک به مشکل بر بخوریم....
    از اینکه دلسوزانه و مهربانانه نظر دادید و کمکم می کنید، واقعاً ممنونم و از ته دل امیدوارم که همیشه شاد و سالم و خوشبخت باشید....

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)