مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : انحراف جنسی عجیب
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود102030 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 23 سالمه و مجردم و مشکلم اینه که حالم از خودم به هم میخوره. باور کنید بیمار روانی شدم و فقط می خوام بمیرم تا راحت شم.

من از 14 سالگی خود ارضایی می کنم تا این که تو سن 21 سالگی شدت گرفت و مجبور شدم برم پیش روانپزشک رفتم پیش روانپزشک به مدت 2 ماه حالم خوب بود و خود ارضایی نمی کردم اما بعد 2 ماه کم کم شروع شد و شدت گرفت. باز دوباره 2 ماه پیش رفتم پیش یه روانپزشک دیگه ولی اصلا تاثیری نداشت. و الان بدون استثنا روزی 1 بار خود ارضایی می کنم.
    باور کنید همه روش ها رو امتحان کردم شاید سه ساله که می خوام به صورت جدی ترک کنم اما نمی تونم.کاملا غیر ارادیه و قطعا باید هر روز این کار رو انجام بدم.
    10 ها بار فیلم های .... رو از کامپیوترم پاک کردم ولی باز رفتم سراغشون.
    از همون 14 سالگی علاقه شدید به برقراری رابطه جنسی با خانم های بالای 30 سال یعنی بین 30 تا 40 سال هستم و یه جورایی خانم هایی که در این سن هستن رو جادوگر میدونم، باور کنید ازشون می ترسم انگار همشون منو طلسم کردن.
    وقتی خودمو محدود می کنم وضعیتم خیلی بدتر میشه مثلا یکی دو روز همه چیز رو میزارم کنار و نماز می خونم اما بعد دو روز شدیدا تشنه خود ارضایی و شهوت میشم.
    به نظرتون میشه یه جور میل جنسی رو از وجودم حذف کنم و چیزی به اسم میل جنسی در من وجود نداشته باشه؟
    باور کنید مثل دیونه ها شدم نمی تونم خلاص شم خواهش می کنم کمکم کنید.
    میل جنسی رو نمیشه از بین برد

میشه کنترلش کرد ، راستشو بخواید اگر توی زندگیتون درگیر اتفاقای زیاد باشید خیلی کمتر میشه ( بازم نمیشه صفرش کرد )

انحراف جنسی عجیب

من واقعا متوجه عنوان سوالتون نشدم . خود ارضایی چیز عجیبی نیست . اینقدر ( صد رد صد زیادش اسیب میرسونه بهتون ) همون طور که رابطه جنسی زیاد اسیب میرسونه .

و اینکه خانم های سن بالا . خیلی چیز عجیبی نیست ( اما بهتره کنترل بشه ) چون به زندگیتون اسیب میرسونه .

راه حل سادست ( سعی و تلاش ، اول برای اینکه وقتی دیدید به یک خانم اینجوری حسی دارید ، جولوی خودتون وایسید . صد در صد سخته ، اما شدنیه ) وقتی اینطور شدید حتما و حتما به خودتون یاد اوری کنید ، که نمیخواید این حس باشه . وقتی شما اون موقع به خودتون این رو یاد اوری کنید ، اون حس کمتر میشه .

موفق باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : انحراف جنسی عجیب
    سلام دوستم یه عموداره که تعادل رفتاری نداره ازلحاظ جنسی.ب غریبه ها و کسایی ک اینکاره ان عرضه نداره نزدیک شه گیرمیده ب زنداداشاش.چند بارداداشاش ب خاطراین کاراش باهاش دعوای شدیدکردن ولی ادم نمیشه.راهکارش.زن گرفتنه ک قبول نمیکنه.ترو خدا بگید بایدباهاش چیکارکرد چ رفتاری کرد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انحراف تایم

هایپرسکشوالیتی

تا حالا انحراف جنسی داشتیانجمن جقیهاانحراف جنسیانحراف جنسی عجیببیماری هایپرسکشوالیتیانحراف تايمانحرافات عجیب جنسیانحرافات‏ ‏عجیب‏ ‏جنسیانجمن جقی هاانحراف جنسیه استقرام هایپرسکشوآلیتی ﻫﺎﯾﭙﺮﺳﮑﺸﻮﺍﻟﯿﺘﯽویدیوهای انحرافات عجیب جنسیانجومن جقی هاجقیها

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

انحراف,  انحراف تويتر,  انحراف العين,  انحراف الانف,  انحراف بنات,  انحراف تايم,  انحراف انستقرام,  انحراف الوتيرة,  انحراف العمود الفقري,  انحراف القرنية,  کمکم کنید,  کمکم کنید به انگلیسی,  کمکم کنید پول میخوام,  کمکم کنید لاغر بشم,  کمکم کنید میخوام لاغر بشم,  کمکم کنید دارم دیونه میشم,  کمکم کنید فراموشش کنم,  کمکم کنید دارم دیوانه میشم,  کمکم کنید تا لاغر شوم,  کمکم کنید لاغر شوم,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)