نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: باید چکار کرد...!؟

922
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3845
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باید چکار کرد...!؟

با عرض سلام و ادب و احترام
    برادر من به دیدن پورن و بطور کلی پورنوگرافی علاقه شدیدی داره و هر چی باهاش صحبت میکنم متوجه نمیشه که کم کم به فنا میره، 20سالشه
    چندبار خواستم به پدر و مادرم بگم اما چون مطمئنا واکنش مناسبی به این موضوع ندارن(به احتمال زیاد!)، منصرف شدم
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    با سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Lightbulb پاسخ : باید چکار کرد...!؟

سلام دوست عزیز
    در واقع با گسترش فضای مجازی و رسانه ایی گریزی از این آسیب ها وجود نداره . و فقط خودداری فرد و طرز فکر اجتماعی خوده فرد و خانواده ، (بدور از هرگونه پرخاش و تعصبات کور)میتونه اونو از اسیب های این فضا دور کنه.
    به هرحال حتی وقتی شما دارو هم برای درمان و سلامتیتون استفاده میکنید، باید عوارض جانبی اونو در نظر بگیرید .
    پس یا باید از این وسایل کلا" استفاده نکرد و یا اینکه اگرهم استفاده میشه ، با راهنمایی و فرهنگ درست استفاده کردن در کاهش آسیبهای ناشی از اون نقش داشت.
    برادر شما در حال حاضر در مرحله خاصی از سن قرار داره و شدیدا" قوه جنسی فعالی به اقتضای سنش داره، پس طبیعیه که به سمت و سوی این موارد کشیده بشه ...

بهترین توصیه برای شما اینه که فرصت قرار گرفتن برادرتون در پشت کامپیوترو کم کنید... حالا با قرار قدم زدن و پیاده روی ، رفتن به کوه، ورزش منظم و حتی بازیهای سالم ... و خلاصه از این دست برنامه ها ...که بتونید با صحبت کردن غیرمستقیم اونو از ورود به این مسایل آگاه کنید.
    (بطورمثال :نشون دادن فیلم افرادیکه با انجام چه کارهایی،دچار بیماری ایدز شدن و ... یا افرادیکه با ورود به این مرحله چطور به دام اعتیاد افتادن و .... )./.

مطمئن باشید اگر در این موارد قدم بردارید ، بسلامت از این مرحله عبور میکنه ... و تمام این مسایل براشون عادی شده و از این حرص و تب و تاب بیرون میاد.(فقط نباید در این مرحله برادتونو تنها بذارید و یا اینکه چنان به اون فشار بیارید که اونو دچار حرص و ولع بیشتری کنید).

در ضمن گفتن این مسئله به خانواده ، اگر والدین متعصبی باشن ، کار درستی نیست و صرف جدا کردن ایشون از اینترنت ف اونو به فضای بیرون از خانه و دوستی های بی نشان و اعتیاد میکشونه .
    ویرایش توسط farokh : 05-26-2014 در ساعت 10:31 AM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد