نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: بیماری پدوفیل

25012
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بیماری پدوفیل

با سلام. بنده پسری ۳۲ ساله هستم که از ۱۴ سالگی احساس علاقه به همجنس در بنده شکل گرفت (قبلش به جنس مخالف علاقه داشتم). این احساس همیشه با احساس شرم همراه بود که به افسردگی و خونه نشینی از ترس مواجهه با بچه ها همراه شد. تابیست پنج سالگی همیشه با این احساس مقابله کردم و خودم رو سرکوب میکردم. حتی فکر خودکشی منو راحت نمیزاشت اما جرات انجامش رو نداشتم. تا روزی که با کسی که این مشکل رو داشت برخورد کردم و به پیشنهاد اون با کلی کلنجار رفتن با خودم قبول کردم که این مشکل برطرف نمیشه و باید خودم رو همینجوری که هستم قبول کنم... تا چند وقت احساس آرامش کمی داشتم اما هنوز تنهایی اذیتم میکرد... چند بار پیش دکتر رفتم و بخاطر افسردگی قرص مصرف کردم تا جرات کردم مشکل اصلیمو بهش بگم! اما تا دهن باز کردم انگار دنیا شروع کرد دور سرم چرخیدن و احساس بدی تمام وجودم رو گرفت. با اینکه ایشون دکتر دیگه ای رو معرفی کردن اما بنده بدلیل احساس خجالت شدید از مراجعه خوداری کردم و سعی کردم به روند قبلی ادامه بدم... اصرار خانواده و دوستان به ازدواج من رو مجاب نکرد چون میدونم ممکنه تو زندگی مشترک به مشکل بخورم. با اینکه تا بحال دست به کار ناشایستی نزدم اما دیگه نمیتونم تحمل کنم و از ترس صدمه زدن به بقیه با تمام سختی هاش شاید به دکتر مراجعه کنم. درک نمیکنم چرا من باید اینجوری بشم! این احساس جلوی پیشرفت من تو زندگی رو گرفته و باعث شده گوشه گیر و افسرده بشم، واقعا درمانده شدم خواهش میکنم کمکم کنید
    ویرایش توسط moshavere57135 : 04-07-2015 در ساعت 12:18 PM

2. 4 کاربران زیر از moshavere57135 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بیماری پدوفیل

نقل قول نوشته اصلی توسط moshavere57135 نمایش پست ها
    با سلام. بنده پسری ۳۲ ساله هستم که از ۱۴ سالگی احساس علاقه به همجنس در بنده شکل گرفت (قبلش به جنس مخالف علاقه داشتم). این احساس همیشه با احساس شرم همراه بود که به افسردگی و خونه نشینی از ترس مواجهه با بچه ها همراه شد. تابیست پنج سالگی همیشه با این احساس مقابله کردم و خودم رو سرکوب میکردم. حتی فکر خودکشی منو راحت نمیزاشت اما جرات انجامش رو نداشتم. تا روزی که با کسی که این مشکل رو داشت برخورد کردم و به پیشنهاد اون با کلی کلنجار رفتن با خودم قبول کردم که این مشکل برطرف نمیشه و باید خودم رو همینجوری که هستم قبول کنم... تا چند وقت احساس آرامش کمی داشتم اما هنوز تنهایی اذیتم میکرد... چند بار پیش دکتر رفتم و بخاطر افسردگی قرص مصرف کردم تا جرات کردم مشکل اصلیمو بهش بگم! اما تا دهن باز کردم انگار دنیا شروع کرد دور سرم چرخیدن و احساس بدی تمام وجودم رو گرفت. با اینکه ایشون دکتر دیگه ای رو معرفی کردن اما بنده بدلیل احساس خجالت شدید از مراجعه خوداری کردم و سعی کردم به روند قبلی ادامه بدم... اصرار خانواده و دوستان به ازدواج من رو مجاب نکرد چون میدونم ممکنه تو زندگی مشترک به مشکل بخورم. با اینکه تا بحال دست به کار ناشایستی نزدم اما دیگه نمیتونم تحمل کنم و از ترس صدمه زدن به بقیه با تمام سختی هاش شاید به دکتر مراجعه کنم. درک نمیکنم چرا من باید اینجوری بشم! این احساس جلوی پیشرفت من تو زندگی رو گرفته و باعث شده گوشه گیر و افسرده بشم، واقعا درمانده شدم خواهش میکنم کمکم کنید ������

پدوفيلى كه در ترجمه لغوى آن به فارسى ميتوان تركيب ”بچه‌ باز“ را به كار برد، مشكلى روانى است كه كمتر در محافل عمومى در مورد آن صحبت مى‌شود.

"بیماری پدوفیلیا شامل تحریک شدن مکرر جنسی و یا احساس نیاز و هوس کردن و بر انگیخته شدن احساسات جنسی در قبال کودک و یا کودکان است.

بیمار پدوفیل باید بیش از 16 سال سن داشته باشد و تحریک جنسی باید مربوط به کودک 13 یا کم سن و سال تر باشد.

(اختلاف سنی بین بیمار و شخص محرک باید حداقل 5 سال باشد)

پدوفیلی را بد ترین نوع انحراف جنسی می دانند

اشخاص پدوفیل تمایل به نزدیکی با کودکان دارند

شخص پدوفیل اگر اقدام به گول زدن کودکی کند و از او لذت جنسی ببرد به او پدوفیل فعال می گویند.

اما اگر فقط در رؤیای این لذت جنسی باشد؛ به او پدوفیل منفعل می گویند.

متخصصان معتقدند پدوفيلى يا ”بچه‌بازى“ مشكلى است كه يا به دلايل ژنتيكى و تغييرات هورمونى بروز مى‌كند و يا ريشه در دوران كودكى نحوه تربيت و برخوردهاى اجتماعى فرد دارد.

اين حالت از دوران بلوغ خود را نشان مى‌دهد و متأسفانه درمان قطعى ندارد. (به نظر من اگه بخوای میتونی درمانش کنی.)

علتهای زیادی برای بیماریهای جنسی نام برده اند

_ یکی از دلایل مهمی که در ارتباط با انحرافات جنسی نام برده اند؛ محدودیت می باشد.

شهوت انسان همانند جریان بخاری است که در دیگ زودپز قرار دارد

اگر روزنه و مخزنی برای این دیگ تعبیه نشود؛ دیگ بالاخره منفجر می شود،کسانی که در کودکی در معرض س.ک.س زودرس قرار می گیرند.

مثلاً عکسها یا فیلمهای پورنو می بینند ؛ در معرض انحراف جنسی قرار می گیرند.

_ یکی از دلایل دیگری که برای انحراف جنسی پدوفیلی نام برده اند، این است که شخص پدوفیل در کودکی به او تجاوز شده است.

حالت انتقام گیری در زمان بزرگسالی آنها را به این کار شنیع وا می دارد.

_ خود کم بینی و ترس از ناتوانی در ارضای یک زن از جمله عوامل دیگر تأثیر گذار بر بیماری پدوفیلی محسوب می شود.

اما عمده ترین علت این بیماری روانی محدودیت است

در ارتباط با انحرافات جنسی کشیشها، درویشان خانقاه و آخ... زیاد شنیده ایم.

کتابی تحت عنوان کشیشها و پدوفیلی توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.

از آنجایی که این امر یک پدیده اجتماعی نابهنجار محسوب میشه، برای بحث و بررسی آمار واقعی در دسترس نیست.

اخیرا یک پژوهش در آلمان نشان داده است که افراد پدوفیلی احتمالن دچار کمبود سلولهای خاکستری در قسمتهای مهمی از مغز هستند.

به گزارش این گروه سلولهای خاکستری افراد پدوفیلی در قسمتی از مغز که محل تصمیم سازیهای سطح بالا و استدلال است، حدود 2 تا 4 درصد کمتر از مقدار معمول بوده.

البته چیزی که از این قبیل بررسیها برمی آید بیشتر این است که کسانی ممکن است دست به این کار بزنند

که کنترل مناسبی بر رفتارشان ندارند. و این دلیل بروز این تمایل نیست.

و به طور کلی تعرض جنسی به کودکان به جز تمایل جنسی ممکن است دلایل دیگری مثل در دسترس نبودن بزرگ سالان و بی دفاع بودن کودکان داشته باشد.

به نظر محققان این افراد به خاطر این تمایلات قابل سرزنش نیستند

اما از طرفی نمی توان برای ارضای جنسی این افراد سلامت کودکان را به خطر انداخت.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب من همه ی اینارو میدونستم...! الان چه بایدم کرد؟ میدونم درمان قطعی نداره! یعنی باش بسوزمو بسازم؟ خوب این شماره ای که دادید کجا هست؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
    ویرایش توسط moshavere57135 : 04-08-2015 در ساعت 01:28 AM

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

داداش قرصو دکتر همش فیلمه
    ببین همش از بیکاریه برو یه کار پیدا کن.بعد از کار باشگاه
    تمام

7. 2 کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش به این راحتی که شما گفتی بود... خوب من الان مشغول به کار هستم اما این تفاوتی در کل ماجرا ایجاد نکرده... ورزش رو هم امتحان کردم اما فایده نداره... فکر کنید علاقه ای که شما به دختر دارید نوع دیگه ایش در من وجود داره که بسیار آزار دهندست... امیدوارم چنین مشکلی برای کسی پیش نیاد همین

9. کاربران زیر از moshavere57135 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر بنده با یکی از مراکز مشاوره در شهرتون تماس برقرار کنید و مشکلتون رو با یه متخصص روانپزشک در میون بزارین...مطمین باشین واسه هر مشکلی یه راه حلی هست
    از خدا هم کمک بگیرین و مثلا یه نذری کنین، من خودم امتحان کردم و جواب گرفتم

11. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز درسته درمان قطعی نداره ولی روانپزشک تا حدی به خوب شدنتون کمک میکنه

این خودش مهمه بهتر از وضعیت الانتونه

شما تنها کسی نیستین که این مشکلو دارین. توی همه جای دنیا افرادی با

این نوع انحراف جنسی وجود دارن که تحت نظر روانپزشک قرار دارن. (دیدم که میگم)
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

13. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم سالهاست و از کودکی این بیماری رنج میبرم گاهی شدید میشود وقتی به اجتماع میروم با دیدن دیگران بخصوص کودکان و نوجوانان. من آدم تنهای هستم و نتوانستم خودم را برای ازدواج قانع کنم چندان تمایلی به جنس مخالف ندارم دوست دارم بیشتر با همجنس و کودکان باشم از وقتی کارم را از دست دادم بسیار رنج میبرم یا خودم آزار میدم یا گریه میکنم.

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ودرود
    از شنیدن همچین خبری یه کم تعجب کردم...فکر نمیکردم همچین بیماری وجود داشته باشه...
    ولی واقعاً همدردی خودمو باهاتون ابراز میکنم.
    یه دوست داشتم که اینطوری بود،ولی فکر نمیکردم بیماری باشه...
    دوست عزیز،سعی میکنم راه حلی رو در احادیث و آیات قرآن اگه باشه حتماً براتون بیارم.
    ولی اگه نمیتونید ازدواج کنید،پیشنهاد میکنم
    نماز و قرآن زیاد بخونید...و زیاد به طبیعت برید...پیامبر {ص} میفرماید که روزه بگیرید،چرا که روزه هوس رو کم میکنه.حتی خدا هم در قرآن میفرماید اگر نمیتوانید زن بگیرید،پس روزه بگیرید...شما میتونید هر هفته روهای دوشنبه و پنجشنبه ، روزه بگیرید بر اساس سنت پیامبر...
    مطمئناً حل شدنیه ،امیدوارم که هر چه زودتر حل بشه و شفا پیدا کنید....

16. کاربران زیر از peyman5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام باید مراجعه کنید روانپزشک بیشترش برای مشکلات روحیه که تا حدی روانپزشک میتونه کمکتون کنه
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    به گمانم راه درمانش فقط ازدواج است مشاوره و چمیدانم کتب عربی خواندن اثری ندارد
    لامصب هرچی که فکر میکنیم حستان را متوجه نمیشویم مگر بچه چیست اخه به قول معروف "مورچه چیست که پاچه اش چیزی باشد"
    مسخره
    کردن اصلا خوب نیست
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حاصل خانواده پر جمعیت کودکی با جسه ظریف و ضعیف بودم. بخاطر قیاسهای مخرب، تنبیهای جسمی و روحی در مدرسه و خانواده و تحقیرهای که از طرف اطرافیان دریافت کردم با اعتماد بنفس ضعیف و شخصیتی متزلزل و بسیار خجالتی بزرگ شدم. از وقتی که بیکار شدم افسردگیم زیاد شده و به آینده بسیار ناامید شدم و احساس پوچی میکنم.

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حاصل خانواده پر جمعیت کودکی با جسه ظریف و ضعیف بودم. بخاطر قیاسهای مخرب، تنبیهای جسمی و روحی در مدرسه و خانواده و تحقیرهای که از طرف اطرافیان دریافت کردم با اعتماد بنفس ضعیف و شخصیتی متزلزل و بسیار خجالتی بزرگ شدم. از وقتی که بیکار شدم افسردگیم زیاد شده و به آینده بسیار ناامید شدم و احساس پوچی میکنم.

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38577
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[replacer_a]

همانطور که در بالا گفته شد پدوفیلی یک اختلال روانی است که فرد به کودک آزاری تمایل پیدا می کند
    می توان پدوفیلی یا کنترل و درمان کرد. اگر به پدوفیلی دچار هستید و یا افرادی را میشناسید که به مشکل پدوفیلی دچار هستند برای درمان پدوفیلی و یا کنترل پدوفیلی برای به روانپزشک و روانشناس مراجعه شود.

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_hz نمایش پست ها
    [replacer_a]

همانطور که در بالا گفته شد پدوفیلی یک اختلال روانی است که فرد به کودک آزاری تمایل پیدا می کند
    می توان پدوفیلی یا کنترل و درمان کرد. اگر به پدوفیلی دچار هستید و یا افرادی را میشناسید که به مشکل پدوفیلی دچار هستند برای درمان پدوفیلی و یا کنترل پدوفیلی برای به روانپزشک و روانشناس مراجعه شود.
    دوست عزیز به تاریخ تاپیک‌ها دقت کنید و تاپیک‌های قدیمی‌رو بالا نیارید لطفا

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38577
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوست عزیز به تاریخ تاپیک‌ها دقت کنید و تاپیک‌های قدیمی‌رو بالا نیارید لطفا
    سلام
    به دلیل اهمیت این موضوع، احساس کردم که اگر مجدد تاپیک بالا بیاد، توضیحاتش شاید برای شخصی مفید باشه.

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mjid_hz نمایش پست ها
    سلام
    به دلیل اهمیت این موضوع، احساس کردم که اگر مجدد تاپیک بالا بیاد، توضیحاتش شاید برای شخصی مفید باشه.
    اگر کسی احتیاج داشته باشه میتونه بره توی انجمن مربوطه و تاپیکای متعددی در این مورد بخونه و یا تاپیک جدید ایجاد کنه
    بالا آوردن تاپیک‌های قدیمی که استارترش دیگه مراجعه نمیکنه باعث میشه تاپیک‌های جدید برن پایین لیست و دیده نشن!
    مگر اینکه تاپیکی به یک مقاله یا موضوع علمی مشخصی اشاره داشته باشه

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshavere57135 نمایش پست ها
    با سلام. بنده پسری ۳۲ ساله هستم که از ۱۴ سالگی احساس علاقه به همجنس در بنده شکل گرفت (قبلش به جنس مخالف علاقه داشتم). این احساس همیشه با احساس شرم همراه بود که به افسردگی و خونه نشینی از ترس مواجهه با بچه ها همراه شد. تابیست پنج سالگی همیشه با این احساس مقابله کردم و خودم رو سرکوب میکردم. حتی فکر خودکشی منو راحت نمیزاشت اما جرات انجامش رو نداشتم. تا روزی که با کسی که این مشکل رو داشت برخورد کردم و به پیشنهاد اون با کلی کلنجار رفتن با خودم قبول کردم که این مشکل برطرف نمیشه و باید خودم رو همینجوری که هستم قبول کنم... تا چند وقت احساس آرامش کمی داشتم اما هنوز تنهایی اذیتم میکرد... چند بار پیش دکتر رفتم و بخاطر افسردگی قرص مصرف کردم تا جرات کردم مشکل اصلیمو بهش بگم! اما تا دهن باز کردم انگار دنیا شروع کرد دور سرم چرخیدن و احساس بدی تمام وجودم رو گرفت. با اینکه ایشون دکتر دیگه ای رو معرفی کردن اما بنده بدلیل احساس خجالت شدید از مراجعه خوداری کردم و سعی کردم به روند قبلی ادامه بدم... اصرار خانواده و دوستان به ازدواج من رو مجاب نکرد چون میدونم ممکنه تو زندگی مشترک به مشکل بخورم. با اینکه تا بحال دست به کار ناشایستی نزدم اما دیگه نمیتونم تحمل کنم و از ترس صدمه زدن به بقیه با تمام سختی هاش شاید به دکتر مراجعه کنم. درک نمیکنم چرا من باید اینجوری بشم! این احساس جلوی پیشرفت من تو زندگی رو گرفته و باعث شده گوشه گیر و افسرده بشم، واقعا درمانده شدم خواهش میکنم کمکم کنید ������
    دوست عزیز من قبلا به این بیماری مبتلا بودم بدون اینکه از جزئیات اون آگاه باشم اما بعد مدتی بدون اینکه کسی کمکم کنه تا حد زیادی بهبود پیدا کردم و بعدا متوجه شدم که به این بیماری پرتنش مبتلا بودم به نظر من به مرور زمان تا حدی قابل درمانه چون تجربشو داشتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد