نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: بی خوابی همسر

10629
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    تشکر شده 19 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    7

بی خوابی همسر

سلام ببخشید من حتی نمیدونم مشکلمرو چطور بیان کنم و کی میتونه کمکم کنه من و همسرم دوساله نامزدیم تو این مدت هربار پیش هم خوابیدیم تا صبح بیدار بود و هربار بهونه عوض شدن جا رو آورد.حالا که ازدواج کردیم با اینکه رابطه داریم اما صبح که میخواد بره سرکار من باید بیدار شم که بتونه بره کاری باهام نداره ولی فقط بیدارم میکنه اما رفتار شب قبلش عجیب بود چون با اینکه ببخشید رک میگم رابطه داشتیم اما نصف شب من از درد شدید بیدار شدم وهمسرم رو دیدم که داره با بدنم ور میره.من حتی نمیدونم دلیل رفتارش چیه چرا این کارو میکنه خواهشا هرکی میتونه راهنمایی کنه من به کدوم مشاوره مراجعه کنم چون این رفتارش اعصابمو بهم میریزه اینم بگم همسرم خیلی زیاد دوسم داره همینطور خونوادش و مشکلی با هم نداریم تو این دو سال هم رفتار غیرعادی ازش ندیدم.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی خوابی همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا1292 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من حتی نمیدونم مشکلمرو چطور بیان کنم و کی میتونه کمکم کنه من و همسرم دوساله نامزدیم تو این مدت هربار پیش هم خوابیدیم تا صبح بیدار بود و هربار بهونه عوض شدن جا رو آورد.حالا که ازدواج کردیم با اینکه رابطه داریم اما صبح که میخواد بره سرکار من باید بیدار شم که بتونه بره کاری باهام نداره ولی فقط بیدارم میکنه اما رفتار شب قبلش عجیب بود چون با اینکه ببخشید رک میگم رابطه داشتیم اما نصف شب من از درد شدید بیدار شدم وهمسرم رو دیدم که داره با بدنم ور میره.من حتی نمیدونم دلیل رفتارش چیه چرا این کارو میکنه خواهشا هرکی میتونه راهنمایی کنه من به کدوم مشاوره مراجعه کنم چون این رفتارش اعصابمو بهم میریزه اینم بگم همسرم خیلی زیاد دوسم داره همینطور خونوادش و مشکلی با هم نداریم تو این دو سال هم رفتار غیرعادی ازش ندیدم.ممنون
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید
    خوب مشکلات جنسی بین زن وشوهر روی رابطه اثر بدی میگذارد حتی می گویند 50 درصد طلاقها منشاش مشکلات در رابطه زناشویی همسران هست زن و شوهر در این مورد حتما باید خجالت را کنار بگذارند و صادقانه درباره نحوه و چگونگی رابطه جنسی مطلوبشان همدیگر را آگاه کنند به نظرم با شوهرتان درباره این موضوع حرف بزنید و ببینید ریشه این رفتار شوهرتان از چه مساله ای نشات میگیرد شاید شوهرتان از رابطه جنسی به طور کامل ارضاء نشده و... . به هر حال گفتگو کنید نه سرزنش. چون شوهرتان شاید شرمنده شده و علت اصلی این کارش را به شما نگوید بگذارید با خیال راحت حرفش را بزند تا بلکه با همفکری بتوانید مشکل را حل کنید من نظر خودم را گفتم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام به سایت مشاور خوش اومدین

خب اگه میشه یه مقدار اطلاعات از خودتون برامون بگید

سن و میزان تحصیلات

نحوه آشنایی

مذهبی بودن یا نبودن هر دو

همسرتون اهل دیدن فیلم های پورن هستن؟

و اینکه تا بحال در این مورد با همسرتون صحبتی داشتید؟ اگر بله چه جوابی برای این رفتارهاشون داشتن؟

ممنون میشم پاسخ بدید تا بتونیم بهتون کمک کنیم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز مطلب شما را خواندم, البته یکی از دوستان دعوت کرذن به خواندن موضوع شما.

متاسفم سوال شما بسیار گنگه!! اگه ممکنه بیشتر توضیخ بدید یا مثال بزنید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

سلام ممنون از راهنماییتون من کارشناس و همسرم کاردانی خوندن.همکار بودیم که درحال حاضر نیستیم.مذهبی هستیم ولی نه انقدر سفت و سخت.به اندازه معمول جامعه پسند.و اینکه با هم رودربایستی نداریم که بگم خجالت میکشه که خواسته ش رو مطرح کنه.هروقت هرکدوم خواستیم طرف مقابل مشکلی نداشته وبا هم تفاهم داریم.من از اون شب که دوشب میگذره باهاشون قهر کردم چون ازشون دلیل میخوام و جوابی ندارن و نمیدن و اینم بگم که رک بهشون فتم که از این رفتار ترسیدم فکر میکنم بخاطر همین ازم دور گرفتن

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

سلام ممنون از راهنماییتون ولی ما به هیچ وجه رودربایستی نداریم که خجالت داشته باشیم.تفاهم داریم و تو این موضوع به این نتیجه رسیدیم که خجالت راهی نداره.متاسفانه انقدر از ای کارش اعصابم بهم ریخت که خیلی رک بهش گفتم که ازش میترسم . دلیل خواستم که همین باعث دوری از هم شد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام به سایت مشاور خوش اومدین

خب اگه میشه یه مقدار اطلاعات از خودتون برامون بگید

سن و میزان تحصیلات

نحوه آشنایی

مذهبی بودن یا نبودن هر دو

همسرتون اهل دیدن فیلم های پورن هستن؟

و اینکه تا بحال در این مورد با همسرتون صحبتی داشتید؟ اگر بله چه جوابی برای این رفتارهاشون داشتن؟

ممنون میشم پاسخ بدید تا بتونیم بهتون کمک کنیم

نمایش مشخصات کاربریتاریخ عضویتOct 2017
    شماره عضويت36830
    عنوان کاربرکاربر انجمن
    ميانگين پست در روز1.85
    نوشته ها2
    تشکـر0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز0

سلام ممنون از راهنماییتون من کارشناس و همسرم کاردانی خوندن.همکار بودیم که درحال حاضر نیستیم.مذهبی هستیم ولی نه انقدر سفت و سخت.به اندازه معمول جامعه پسند.و اینکه با هم رودربایستی نداریم که بگم خجالت میکشه که خواسته ش رو مطرح کنه.هروقت هرکدوم خواستیم طرف مقابل مشکلی نداشته وبا هم تفاهم داریم.من از اون شب که دوشب میگذره باهاشون قهر کردم چون ازشون دلیل میخوام و جوابی ندارن و نمیدن و اینم بگم که رک بهشون فتم که از این رفتار ترسیدم فکر میکنم بخاطر همین ازم دور گرفتن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

قطعا قهر کردن بدترین کاریه که میشه انجام داد. اگرچه گاهی اجتناب ناپذیره، اما حتی المقدور اخرین راه باید باشه...

9. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

سلام گنگ از چه نظر.نمیدونم چطور منظورمو برسونم.یعنی رفتار همسرم رو گنگ منتقل کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام گنگ از چه نظر.نمیدونم چطور منظورمو برسونم.یعنی رفتار همسرم رو گنگ منتقل کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

لطفا پاسختون رو نقل قول کنید که متوجه بشم.

بله لطفا توضیح بدید از کدامین رفتار همسرتون بدتون میاد و یا ترس دارید و چرا؟؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

من با هیچ کدوم از رفتاراش مشکل ندارم.مرد فوق العاده خوبیه اینکه من توی رابطه اذیت نشم یا به اون لذت واقعی برم خیلی واسش مهمه کلا هرچیزی که من رو اذیت کنه رو از من دور میکنه.ولی راحت بگم اون شب که بیدار شدم واسه اولین بار دیدم وقتی من خوابم همچین کاری میکنه واسم رفتارش غریب بود.اینکه من خواب باشم وایشون با جسم من رابطه داشته باشه نمیدونم دنبال چی بود یا اگه بیدار نمیشدم به کجا میرسید.انقدر غریب بود رفتارش که من از بغلش پا شدم رفتم جای دیگه خوابیدم.اینکه بیدار شدم با دوتا چشم خمار روبرو شدم که رفتارش انگار دست خودش نبود اصلا اون صحنه از جلو چشمم نمیره.حتی گاهی فکر میکنم نکنه اینا که میگن از روی عشق همسرشون رو کشتن منم به همچین جایی نرسم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خب قهر کردن که حتما اشتباه هست و هیچ راهی رو به شما نشون نمیده و فقط باعث دوری بیشتری میشه

ولی اینکه علت رفتارشون چی باشه رو باید حتما بررسی بشه که خب با این دوری کردن و قهر کردنا مسئله ایی حل نمیشه!

اگر خودتون بتونید علتشو بفهمید و در موردش صحبت کنین که خیلی خوب

در غیر اینصورت بهتره به یه مشاور حضوری مراجعه کنین

اینطوری ما نمیتونیم به شما راهنمایی درستی بدیم چون علت رفتار همسرتون مشخص نیست و میگید که در موردش هم حرفی نمیزنه و خب این کار رو سخت میکنه

شاید مشاوره حضوری بتونه با حرف زدن با همسرتون علت این رفتار رو پیدا کنه

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    عین شهرام حرفیدی هااا
    خب دیگه همکاریم یه جورایی

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

لطفا پاسختون رو نقل قول کنید که متوجه بشم.

بله لطفا توضیح بدید از کدامین رفتار همسرتون بدتون میاد و یا ترس دارید و چرا؟؟

سپاس
    دکتر
    من با هیچ کدوم از رفتاراش مشکل ندارم.مرد فوق العاده خوبیه اینکه من توی رابطه اذیت نشم یا به اون لذت واقعی برم خیلی واسش مهمه کلا هرچیزی که من رو اذیت کنه رو از من دور میکنه.ولی راحت بگم اون شب که بیدار شدم واسه اولین بار دیدم وقتی من خوابم همچین کاری میکنه واسم رفتارش غریب بود.اینکه من خواب باشم وایشون با جسم من رابطه داشته باشه نمیدونم دنبال چی بود یا اگه بیدار نمیشدم به کجا میرسید.انقدر غریب بود رفتارش که من از بغلش پا شدم رفتم جای دیگه خوابیدم.اینکه بیدار شدم با دوتا چشم خمار روبرو شدم که رفتارش انگار دست خودش نبود اصلا اون صحنه از جلو چشمم نمیره.حتی گاهی فکر میکنم نکنه اینا که میگن از روی عشق همسرشون رو کشتن منم به همچین جایی نرسم
    عزیز عرض کردم پاسخ خودتون رو به صورت نقل قول بنویسید که متوجه بشم!! الان هم یکی از دوستان یاداوری کردند که پاسخ داده اید.

ببینید یک مردی حالا به هر دلیل , که به گفته شما انسان بسیار مهربان و همسر خوبی است و با هم هیچ گونه مشکلی ندارید و خیلی مراقب شماست . نیمه شبی بیدار شده به اندام زیبای زنش نگاه

کرده تحریک شده و خودش رو چسبونده به اون و یا بوسیده و.........کجای اینکار ترس و و حشتی عظیم رو در شما بر انگیخته , که وای اگر بیدار نمیشدید چی میشد و......!!!!!!؟؟؟؟؟

واکنش شما خیلی عجیب و غریب بوده عزیز.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    عزیز عرض کردم پاسخ خودتون رو به صورت نقل قول بنویسید که متوجه بشم!! الان هم یکی از دوستان یاداوری کردند که پاسخ داده اید.

ببینید یک مردی حالا به هر دلیل , که به گفته شما انسان بسیار مهربان و همسر خوبی است و با هم هیچ گونه مشکلی ندارید و خیلی مراقب شماست . نیمه شبی بیدار شده به اندام زیبای زنش نگاه

کرده تحریک شده و خودش رو چسبونده به اون و یا بوسیده و.........کجای اینکار ترس و و حشتی عظیم رو در شما بر انگیخته , که وای اگر بیدار نمیشدید چی میشد و......!!!!!!؟؟؟؟؟

واکنش شما خیلی عجیب و غریب بوده عزیز.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    سلام
    ببخشید من تازه با برنامه آشنا شدم ناشیانه کار میکنم
    ممنون از راهنماییتون
    ولی اگر به چسبیدن وبغل وبوس ختم میشد این ترس در من ایجاد نمیشد.
    به هرحال با راهنمایی شما و دوستان دیشب خودم باهاشون سرصحبت رو باز کردم و جوابی که داشتن پشیمونی بود از حرکتشون واینکه دیگه صحبتی نکنم درموردش.منم دیگه پیگیر نشدم و رابطمون مثل قبل شد.
    با اینکه سه روزه عضو این سایت شدم واولین بار بود مشکلم رو بیان کردم به نتیجه مطلوب رسیدم
    ممنونم از کمکتون

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

گفتید که خدا رو شکر مشکلتون حل شد و خوشحالم از این بابت

فقط یه چیزی که به نظر من عجیب اومد و جای سوال داشت برام این بود که!؟

ببخشید که واضح میگم، جسارت نباشه! رفتار همسر شما اگه به صورت معاشقه بوده کجاش براتون غریب و عجیب بوده؟؟؟

راستش من فک میکردم همسرتون رفتاری غیر از این داشته

اگر معاشقه بوده که این خیلی چیز طبیعی هست و خب هم آغوشی مرد و زن این مسائل هم درش هست...

میشه بگید کجاش براتون غریب بوده؟؟؟!!؟؟

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

گفتید که خدا رو شکر مشکلتون حل شد و خوشحالم از این بابت

فقط یه چیزی که به نظر من عجیب اومد و جای سوال داشت برام این بود که!؟

ببخشید که واضح میگم، جسارت نباشه! رفتار همسر شما اگه به صورت معاشقه بوده کجاش براتون غریب و عجیب بوده؟؟؟

راستش من فک میکردم همسرتون رفتاری غیر از این داشته

اگر معاشقه بوده که این خیلی چیز طبیعی هست و خب هم آغوشی مرد و زن این مسائل هم درش هست...

میشه بگید کجاش براتون غریب بوده؟؟؟!!؟؟
    سلام عزیز
    ممنونم
    عجیب بود چون معاشقه نبود.فراتر ا ز معاشقه بود ببخشید رک میگم جهت رفع ابهام حرکتی که انجام دادن رابطه کامل با دست بود که خودشونم پشیمون شدن از این حرکت.و به قول خودشون بی فکر بود
    ویرایش توسط زهرا1292 : 10-09-2017 در ساعت 04:38 PM

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام عزیز
    ممنونم
    عجیب بود چون معاشقه نبود.فراتر ا ز معاشقه بود ببخشید رک میگم جهت رفع ابهام حرکتی که انجام دادن رابطه کامل با دست بود که خودشونم پشیمون شدن از این حرکت.و به قول خودشون بی فکر بود
    راستش اینی هم که میگید چیز بدی نیست و حتی یه پوزیشنی هست که خیلی از خانما خودشون از همسرشون میخوان

اگرچه برای شما بعید و عجیب به نظر میرسه اما بین خیلی از زوجین به طور معمول اتفاق میفته

اگه دوس داشته باشید میتونین در مورد پوزیشن های رابطه ی جنسی تو همین سایت مقاله و پست های زیادی رو بخونید!

به نظر میرسه رفتار همسرتون خیلی بد نبوده و بهتره که کمی اطلاعات جنسی خودتون رو با مطالعه منابع صحیح بیشتر کنین

وقتی شما این پست رو ایجاد کردید من فکرم این بود که همسرتون فوت فیش باشن یا خدایی نکرده مازوخیسم و سایر اختلالات جنسی رو داشته باشن

ولی به نظر میرسه اطلاعات شما کافی نیست!

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

راستش اینی هم که میگید چیز بدی نیست و حتی یه پوزیشنی هست که خیلی از خانما خودشون از همسرشون میخوان

اگرچه برای شما بعید و عجیب به نظر میرسه اما بین خیلی از زوجین به طور معمول اتفاق میفته

اگه دوس داشته باشید میتونین در مورد پوزیشن های رابطه ی جنسی تو همین سایت مقاله و پست های زیادی رو بخونید!

به نظر میرسه رفتار همسرتون خیلی بد نبوده و بهتره که کمی اطلاعات جنسی خودتون رو با مطالعه منابع صحیح بیشتر کنین

وقتی شما این پست رو ایجاد کردید من فکرم این بود که همسرتون فوت فیش باشن یا خدایی نکرده مازوخیسم و سایر اختلالات جنسی رو داشته باشن

شاید این یک نوع پوزیشن باشه میگم که عجیب بود واسه من چون اولین بار بود که موقعی که من خوابم انجام میداد و این موضوع بیشتر ناراحتم میکرد که خونواده خودشونم خونمون بودن و اگر اون لحظه من صدام درمیومد آبروی جفتمون رفته بود.ولی بازم ممنون از رانماییتون ک از مقاله ها استفاده کنم

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36826
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

مریم جان من وقتی تاپیک ایشون و توضیحاتشون درباره رفتار همسرشونو خوندم این موضوع به ذهنم اومد که رفتار همسر ایشون میتونسته ترسناک بوده باشه که باعث این حس در خانوم شده؛

ببین اگر یک زن و شوهر از قبل در چنین شرایطی بوده باشن و این حالات رو به دفعات تجربه کرده باشن خوب براشون طبیعی میشه و هر بار که این اتفاق رو تجربه میکنن در حد یک معاشقه یا یک رابطه غافلگیر کننده س واسشون و حالت نا خوشایندی نمیتونه داشته باشه.

اما طبق توضیحات ایشون وقتی یک خانوم نیمه شب با درد عجیب ناحیه تناسلی که تا حالا تجربشو نداشته از خواب بیدار میشه و توی تاریکی ترسناک شب یهو شوهرشو با حالت غیر عادی بالای سرش میبینه در حالی که تا حالا اینجوری و توی این حالت ندیدتش ٬طبیعیه که هول میکنه و میترسه!

حالا این ترس با توجه به روحیه اون خانوم شدتش کم و زیاد میشه٬

ممکنه بعضیا فقط تعجب کنن و بعدش عادی بشه براشون٬ بعضیام واقعا میترسن !

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ..رامونا.. نمایش پست ها
    مریم جان من وقتی تاپیک ایشون و توضیحاتشون درباره رفتار همسرشونو خوندم این موضوع به ذهنم اومد که رفتار همسر ایشون میتونسته ترسناک بوده باشه که باعث این حس در خانوم شده؛

ببین اگر یک زن و شوهر از قبل در چنین شرایطی بوده باشن و این حالات رو به دفعات تجربه کرده باشن خوب براشون طبیعی میشه و هر بار که این اتفاق رو تجربه میکنن در حد یک معاشقه یا یک رابطه غافلگیر کننده س واسشون و حالت نا خوشایندی نمیتونه داشته باشه.

اما طبق توضیحات ایشون وقتی یک خانوم نیمه شب با درد عجیب ناحیه تناسلی که تا حالا تجربشو نداشته از خواب بیدار میشه و توی تاریکی ترسناک شب یهو شوهرشو با حالت غیر عادی بالای سرش میبینه در حالی که تا حالا اینجوری و توی این حالت ندیدتش ٬طبیعیه که هول میکنه و میترسه!

متوجه حرفت هستم کاملا

ولی خب چیزی که هست این مسئله یه چیز عادی هست بین زن و شوهرها...چه کسایی که تجربه کرده باشن و چه کسایی که تجربه نکرده باشن

و وقتی وارد زندگی مشترک میشن بایستی این سطح از اطلاعات و آگاهی رو داشته باشن که ممکنه طرف مقابل خواسته ها و رفتارهایی رو داشته باشه که مطابق میل ما یا حتی قابل پیش بینی و انتظار ما نباشن

ترس ایشون کاملا قابل درکه

اما اون چیزی که در ادامه رفتار ایشون اومده واقعا قابل درک نیست

خب همسرشون یه رفتاری رو داشتن که خیلی از زوج ها به طور طبیعی و حتی به دلخواه خودشون این نوع رابطه دارن... حالا ایشون خواب بودن و انتظار این رابطه رو نداشتن

رفتار بعدیشون مسلما نمیتونه قهر و بغض نسبت به همسرشون باشه...چون بهرحال بعنوان شریک جنسی همسرش باید از قبل آگاهیش رو و حتی علاقه شوهرش رو در مورد مسایل جنسی بالا میبرد که اینجوری شوکه نشه و حتی بخواد با همسرش قهر کنه!!!!

میتونستن خیلی دوستانه به همسرشون بگن که این نوع رابطه برای من قابل انتظار نبود و حتی منو ترسوندی و بهتر بود قبلش با من صحبت میکردی در موردش...

و حتی روز بعد زمینه رو فراهم کنن که شوهرشون بهتر و بیشتر در مورد این رفتار که شاید براشون یه پوزیشن لذت بخش باشه که خب از همسر حلال و شرعیشون هم هست بتونه صحبت کنه

نه اینکه جبهه بگیرن در مقابل هم و بخوان از هم دور بشن!!

در آخر باز هم میگم ترس ایشون در اون لحظه قابل درکه...اما کنترل رفتاری و مدیریت رابطه زناشویی رو باید بیشتر در موردش بخونن و بدونن

چون مسلما فکر اینکه همسر من با من این نوع رابطه رو داشته نکنه بخواد مثه تو فیلما منو بکشه!!!! این ترس دیگه متعارف نیست

و اگر واقعا این مسئله پیش اومده قابل فهم و درک نیست، میتونه به عنوان تروما باشه برای ایشون، که راه درمان هم داره!!

23. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

شاید این یک نوع پوزیشن باشه میگم که عجیب بود واسه من چون اولین بار بود که موقعی که من خوابم انجام میداد و این موضوع بیشتر ناراحتم میکرد که خونواده خودشونم خونمون بودن و اگر اون لحظه من صدام درمیومد آبروی جفتمون رفته بود.ولی بازم ممنون از رانماییتون ک از مقاله ها استفاده کنم
    خواهش میکنم عزیزم

خب شاید همسرتون توی بیداری خجالت میکشن این مسئله رو عنوان کنن و این نوع رابطه رو از شما بخوان و فکر هم نمیکردن شما بیدار بشید!!!

اگه خود شما تمایل به این رابطه داشته باشید میتونید در یه فرصت بهتر که مدتی هم از این موقعیت گذشته باشه باهاشون در این مورد صحبت کنین و معاشقتون رو با رابطه های مختلف گسترش بدید! اگه دوست هم ندارید که هیچ... و راه های دیگه رو امتحان کنین ، که فک میکنم همون مقاله ها بتونه کمکتون کنه

بهرحال اینو همیشه یادتون باشه حرف زدن در آرامش و با لحن مناسب بهترین نتیجه رو به شما میده تا اینکه بخواید قهر کنید و فاصله بین خودتون ایجاد کنین

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36826
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

متوجه حرفت هستم کاملا

ولی خب چیزی که هست این مسئله یه چیز عادی هست بین زن و شوهرها...چه کسایی که تجربه کرده باشن و چه کسایی که تجربه نکرده باشن

و وقتی وارد زندگی مشترک میشن بایستی این سطح از اطلاعات و آگاهی رو داشته باشن که ممکنه طرف مقابل خواسته ها و رفتارهایی رو داشته باشه که مطابق میل ما یا حتی قابل پیش بینی و انتظار ما نباشن

ترس ایشون کاملا قابل درکه

اما اون چیزی که در ادامه رفتار ایشون اومده واقعا قابل درک نیست

خب همسرشون یه رفتاری رو داشتن که خیلی از زوج ها به طور طبیعی و حتی به دلخواه خودشون این نوع رابطه دارن... حالا ایشون خواب بودن و انتظار این رابطه رو نداشتن

رفتار بعدیشون مسلما نمیتونه قهر و بغض نسبت به همسرشون باشه...چون بهرحال بعنوان شریک جنسی همسرش باید از قبل آگاهیش رو و حتی علاقه شوهرش رو در مورد مسایل جنسی بالا میبرد که اینجوری شوکه نشه و حتی بخواد با همسرش قهر کنه!!!!

میتونستن خیلی دوستانه به همسرشون بگن که این نوع رابطه برای من قابل انتظار نبود و حتی منو ترسوندی و بهتر بود قبلش با من صحبت میکردی در موردش...

و حتی روز بعد زمینه رو فراهم کنن که شوهرشون بهتر و بیشتر در مورد این رفتار که شاید براشون یه پوزیشن لذت بخش باشه که خب از همسر حلال و شرعیشون هم هست بتونه صحبت کنه

نه اینکه جبهه بگیرن در مقابل هم و بخوان از هم دور بشن!!

در آخر باز هم میگم ترس ایشون در اون لحظه قابل درکه...اما کنترل رفتاری و مدیریت رابطه زناشویی رو باید بیشتر در موردش بخونن و بدونن

چون مسلما فکر اینکه همسر من با من این نوع رابطه رو داشته نکنه بخواد مثه تو فیلما منو بکشه!!!! این ترس دیگه متعارف نیست

و اگر واقعا این مسئله پیش اومده قابل فهم و درک نیست، میتونه به عنوان تروما باشه برای ایشون، که راه درمان هم داره!!
    درسته منم قهر و موضع گیریهای بعدی رو قبول ندارم .

منظور منم همون ترس اولیه بود که‌میتونست تا این حد ادامه پیدا نکنه.

ممنون از توضیحات کاملت

26. کاربران زیر از ..رامونا.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ..رامونا.. نمایش پست ها

سلام رامونا عزیز
    ممنون از وقتی که گذاشتی.مشکل منم همین بود که اولین بار بود این رفتارو میدیدم اونم از همسری که هیچ وقت برخلاف میل من رفتار نمیکنه و این موضوع نصف شب باعث ترس و تعجب بود که چرا ما که با هم تعارف نداریم شاید اگر دوباره تکرارکنه که نمیکنه واسم عادی باشه
    اما خودمم به اشتباهم بابت قهر پی بردم چون همسرم مرد منطقی هستن که با حرف مشکلات رو حل میکنه و اگر همون روز باهاشون صحبت میکردم دوروز ازهم دور نمیشدیم

28. کاربران زیر از زهرا1292 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36830
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    7

خواهش میکنم عزیزم

خب شاید همسرتون توی بیداری خجالت میکشن این مسئله رو عنوان کنن و این نوع رابطه رو از شما بخوان و فکر هم نمیکردن شما بیدار بشید!!!

اگه خود شما تمایل به این رابطه داشته باشید میتونید در یه فرصت بهتر که مدتی هم از این موقعیت گذشته باشه باهاشون در این مورد صحبت کنین و معاشقتون رو با رابطه های مختلف گسترش بدید! اگه دوست هم ندارید که هیچ... و راه های دیگه رو امتحان کنین ، که فک میکنم همون مقاله ها بتونه کمکتون کنه

بهرحال اینو همیشه یادتون باشه حرف زدن در آرامش و با لحن مناسب بهترین نتیجه رو به شما میده تا اینکه بخواید قهر کنید و فاصله بین خودتون ایجاد کنین
    سلام روزبخیر
    بله با کمک شماعزیزان به این نتیجه رسیدم که قهرم اشتباه بود مخصوصا وقتی رفتار همسرم همیشه توام با آرامشه
    بابت رابطه وپوزیشن های مختلف هم حتما مطالعه م رو بیشتر میکنم که بتونم انقدری آگاهی داشته باشم که همه چی رو با حرف وآرامش حل کنم

ممنونم راهنماییتون

30. 2 کاربران زیر از زهرا1292 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36826
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام رامونا عزیز
    ممنون از وقتی که گذاشتی.مشکل منم همین بود که اولین بار بود این رفتارو میدیدم اونم از همسری که هیچ وقت برخلاف میل من رفتار نمیکنه و این موضوع نصف شب باعث ترس و تعجب بود که چرا ما که با هم تعارف نداریم شاید اگر دوباره تکرارکنه که نمیکنه واسم عادی باشه
    اما خودمم به اشتباهم بابت قهر پی بردم چون همسرم مرد منطقی هستن که با حرف مشکلات رو حل میکنه و اگر همون روز باهاشون صحبت میکردم دوروز ازهم دور نمیشدیم
    سلام عزیزم.

خواهش میکنم.

خوشحالم که مشکلت حل شد

بله بله همیشه با حرف زدن خیلی از مسائل و مشکلات میتونه به راحتی حل بشه .

موفق باشی خانومی.

32. کاربران زیر از ..رامونا.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام روزبخیر
    بله با کمک شماعزیزان به این نتیجه رسیدم که قهرم اشتباه بود مخصوصا وقتی رفتار همسرم همیشه توام با آرامشه
    بابت رابطه وپوزیشن های مختلف هم حتما مطالعه م رو بیشتر میکنم که بتونم انقدری آگاهی داشته باشم که همه چی رو با حرف وآرامش حل کنم

ممنونم راهنماییتون
    سلام وقت شما هم بخیر

خب خدا رو شکر، البته خود شما هم کار درستی کردید که برای مشکلتون مشاوره خواستید و عمل کردید به مشاوره ها این نشون درایت و انعطاف پذیری شماست که حتما به بهبود هرچه بیشتر زندگیتون کمک میکنه!

ان شاءالله همیشه زندگیتون پر از آرامش و توام با شادی باشه

34. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد