مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: بی خوابی همسر

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36826
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.68
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی خوابی همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    راستش اینی هم که میگید چیز بدی نیست و حتی یه پوزیشنی هست که خیلی از خانما خودشون از همسرشون میخوان

اگرچه برای شما بعید و عجیب به نظر میرسه اما بین خیلی از زوجین به طور معمول اتفاق میفته

اگه دوس داشته باشید میتونین در مورد پوزیشن های رابطه ی جنسی تو همین سایت مقاله و پست های زیادی رو بخونید!

به نظر میرسه رفتار همسرتون خیلی بد نبوده و بهتره که کمی اطلاعات جنسی خودتون رو با مطالعه منابع صحیح بیشتر کنین

وقتی شما این پست رو ایجاد کردید من فکرم این بود که همسرتون فوت فیش باشن یا خدایی نکرده مازوخیسم و سایر اختلالات جنسی رو داشته باشن

ولی به نظر میرسه اطلاعات شما کافی نیست!
    مریم جان من وقتی تاپیک ایشون و توضیحاتشون درباره رفتار همسرشونو خوندم این موضوع به ذهنم اومد که رفتار همسر ایشون میتونسته ترسناک بوده باشه که باعث این حس در خانوم شده؛

ببین اگر یک زن و شوهر از قبل در چنین شرایطی بوده باشن و این حالات رو به دفعات تجربه کرده باشن خوب براشون طبیعی میشه و هر بار که این اتفاق رو تجربه میکنن در حد یک معاشقه یا یک رابطه غافلگیر کننده س واسشون و حالت نا خوشایندی نمیتونه داشته باشه.

اما طبق توضیحات ایشون وقتی یک خانوم نیمه شب با درد عجیب ناحیه تناسلی که تا حالا تجربشو نداشته از خواب بیدار میشه و توی تاریکی ترسناک شب یهو شوهرشو با حالت غیر عادی بالای سرش میبینه در حالی که تا حالا اینجوری و توی این حالت ندیدتش ٬طبیعیه که هول میکنه و میترسه!

حالا این ترس با توجه به روحیه اون خانوم شدتش کم و زیاد میشه٬

ممکنه بعضیا فقط تعجب کنن و بعدش عادی بشه براشون٬ بعضیام واقعا میترسن !
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    7,616
    تشکر شده 7,677 بار در 3,427 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ..رامونا.. نمایش پست ها
    مریم جان من وقتی تاپیک ایشون و توضیحاتشون درباره رفتار همسرشونو خوندم این موضوع به ذهنم اومد که رفتار همسر ایشون میتونسته ترسناک بوده باشه که باعث این حس در خانوم شده؛

ببین اگر یک زن و شوهر از قبل در چنین شرایطی بوده باشن و این حالات رو به دفعات تجربه کرده باشن خوب براشون طبیعی میشه و هر بار که این اتفاق رو تجربه میکنن در حد یک معاشقه یا یک رابطه غافلگیر کننده س واسشون و حالت نا خوشایندی نمیتونه داشته باشه.

اما طبق توضیحات ایشون وقتی یک خانوم نیمه شب با درد عجیب ناحیه تناسلی که تا حالا تجربشو نداشته از خواب بیدار میشه و توی تاریکی ترسناک شب یهو شوهرشو با حالت غیر عادی بالای سرش میبینه در حالی که تا حالا اینجوری و توی این حالت ندیدتش ٬طبیعیه که هول میکنه و میترسه!

متوجه حرفت هستم کاملا

ولی خب چیزی که هست این مسئله یه چیز عادی هست بین زن و شوهرها...چه کسایی که تجربه کرده باشن و چه کسایی که تجربه نکرده باشن

و وقتی وارد زندگی مشترک میشن بایستی این سطح از اطلاعات و آگاهی رو داشته باشن که ممکنه طرف مقابل خواسته ها و رفتارهایی رو داشته باشه که مطابق میل ما یا حتی قابل پیش بینی و انتظار ما نباشن

ترس ایشون کاملا قابل درکه

اما اون چیزی که در ادامه رفتار ایشون اومده واقعا قابل درک نیست

خب همسرشون یه رفتاری رو داشتن که خیلی از زوج ها به طور طبیعی و حتی به دلخواه خودشون این نوع رابطه دارن... حالا ایشون خواب بودن و انتظار این رابطه رو نداشتن

رفتار بعدیشون مسلما نمیتونه قهر و بغض نسبت به همسرشون باشه...چون بهرحال بعنوان شریک جنسی همسرش باید از قبل آگاهیش رو و حتی علاقه شوهرش رو در مورد مسایل جنسی بالا میبرد که اینجوری شوکه نشه و حتی بخواد با همسرش قهر کنه!!!!

میتونستن خیلی دوستانه به همسرشون بگن که این نوع رابطه برای من قابل انتظار نبود و حتی منو ترسوندی و بهتر بود قبلش با من صحبت میکردی در موردش...

و حتی روز بعد زمینه رو فراهم کنن که شوهرشون بهتر و بیشتر در مورد این رفتار که شاید براشون یه پوزیشن لذت بخش باشه که خب از همسر حلال و شرعیشون هم هست بتونه صحبت کنه

نه اینکه جبهه بگیرن در مقابل هم و بخوان از هم دور بشن!!

در آخر باز هم میگم ترس ایشون در اون لحظه قابل درکه...اما کنترل رفتاری و مدیریت رابطه زناشویی رو باید بیشتر در موردش بخونن و بدونن

چون مسلما فکر اینکه همسر من با من این نوع رابطه رو داشته نکنه بخواد مثه تو فیلما منو بکشه!!!! این ترس دیگه متعارف نیست

و اگر واقعا این مسئله پیش اومده قابل فهم و درک نیست، میتونه به عنوان تروما باشه برای ایشون، که راه درمان هم داره!!
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    7,616
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا1292 نمایش پست ها
    شاید این یک نوع پوزیشن باشه میگم که عجیب بود واسه من چون اولین بار بود که موقعی که من خوابم انجام میداد و این موضوع بیشتر ناراحتم میکرد که خونواده خودشونم خونمون بودن و اگر اون لحظه من صدام درمیومد آبروی جفتمون رفته بود.ولی بازم ممنون از رانماییتون ک از مقاله ها استفاده کنم
    خواهش میکنم عزیزم

خب شاید همسرتون توی بیداری خجالت میکشن این مسئله رو عنوان کنن و این نوع رابطه رو از شما بخوان و فکر هم نمیکردن شما بیدار بشید!!!

اگه خود شما تمایل به این رابطه داشته باشید میتونید در یه فرصت بهتر که مدتی هم از این موقعیت گذشته باشه باهاشون در این مورد صحبت کنین و معاشقتون رو با رابطه های مختلف گسترش بدید! اگه دوست هم ندارید که هیچ... و راه های دیگه رو امتحان کنین ، که فک میکنم همون مقاله ها بتونه کمکتون کنه

بهرحال اینو همیشه یادتون باشه حرف زدن در آرامش و با لحن مناسب بهترین نتیجه رو به شما میده تا اینکه بخواید قهر کنید و فاصله بین خودتون ایجاد کنین

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36826
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.68
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

متوجه حرفت هستم کاملا

ولی خب چیزی که هست این مسئله یه چیز عادی هست بین زن و شوهرها...چه کسایی که تجربه کرده باشن و چه کسایی که تجربه نکرده باشن

و وقتی وارد زندگی مشترک میشن بایستی این سطح از اطلاعات و آگاهی رو داشته باشن که ممکنه طرف مقابل خواسته ها و رفتارهایی رو داشته باشه که مطابق میل ما یا حتی قابل پیش بینی و انتظار ما نباشن

ترس ایشون کاملا قابل درکه

اما اون چیزی که در ادامه رفتار ایشون اومده واقعا قابل درک نیست

خب همسرشون یه رفتاری رو داشتن که خیلی از زوج ها به طور طبیعی و حتی به دلخواه خودشون این نوع رابطه دارن... حالا ایشون خواب بودن و انتظار این رابطه رو نداشتن

رفتار بعدیشون مسلما نمیتونه قهر و بغض نسبت به همسرشون باشه...چون بهرحال بعنوان شریک جنسی همسرش باید از قبل آگاهیش رو و حتی علاقه شوهرش رو در مورد مسایل جنسی بالا میبرد که اینجوری شوکه نشه و حتی بخواد با همسرش قهر کنه!!!!

میتونستن خیلی دوستانه به همسرشون بگن که این نوع رابطه برای من قابل انتظار نبود و حتی منو ترسوندی و بهتر بود قبلش با من صحبت میکردی در موردش...

و حتی روز بعد زمینه رو فراهم کنن که شوهرشون بهتر و بیشتر در مورد این رفتار که شاید براشون یه پوزیشن لذت بخش باشه که خب از همسر حلال و شرعیشون هم هست بتونه صحبت کنه

نه اینکه جبهه بگیرن در مقابل هم و بخوان از هم دور بشن!!

در آخر باز هم میگم ترس ایشون در اون لحظه قابل درکه...اما کنترل رفتاری و مدیریت رابطه زناشویی رو باید بیشتر در موردش بخونن و بدونن

چون مسلما فکر اینکه همسر من با من این نوع رابطه رو داشته نکنه بخواد مثه تو فیلما منو بکشه!!!! این ترس دیگه متعارف نیست

و اگر واقعا این مسئله پیش اومده قابل فهم و درک نیست، میتونه به عنوان تروما باشه برای ایشون، که راه درمان هم داره!!
    درسته منم قهر و موضع گیریهای بعدی رو قبول ندارم .

منظور منم همون ترس اولیه بود که‌میتونست تا این حد ادامه پیدا نکنه.

ممنون از توضیحات کاملت

6. کاربران زیر از ..رامونا.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36830
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    10
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ..رامونا.. نمایش پست ها

سلام رامونا عزیز
    ممنون از وقتی که گذاشتی.مشکل منم همین بود که اولین بار بود این رفتارو میدیدم اونم از همسری که هیچ وقت برخلاف میل من رفتار نمیکنه و این موضوع نصف شب باعث ترس و تعجب بود که چرا ما که با هم تعارف نداریم شاید اگر دوباره تکرارکنه که نمیکنه واسم عادی باشه
    اما خودمم به اشتباهم بابت قهر پی بردم چون همسرم مرد منطقی هستن که با حرف مشکلات رو حل میکنه و اگر همون روز باهاشون صحبت میکردم دوروز ازهم دور نمیشدیم

8. کاربران زیر از زهرا1292 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36830
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    10
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم عزیزم

خب شاید همسرتون توی بیداری خجالت میکشن این مسئله رو عنوان کنن و این نوع رابطه رو از شما بخوان و فکر هم نمیکردن شما بیدار بشید!!!

اگه خود شما تمایل به این رابطه داشته باشید میتونید در یه فرصت بهتر که مدتی هم از این موقعیت گذشته باشه باهاشون در این مورد صحبت کنین و معاشقتون رو با رابطه های مختلف گسترش بدید! اگه دوست هم ندارید که هیچ... و راه های دیگه رو امتحان کنین ، که فک میکنم همون مقاله ها بتونه کمکتون کنه

بهرحال اینو همیشه یادتون باشه حرف زدن در آرامش و با لحن مناسب بهترین نتیجه رو به شما میده تا اینکه بخواید قهر کنید و فاصله بین خودتون ایجاد کنین
    سلام روزبخیر
    بله با کمک شماعزیزان به این نتیجه رسیدم که قهرم اشتباه بود مخصوصا وقتی رفتار همسرم همیشه توام با آرامشه
    بابت رابطه وپوزیشن های مختلف هم حتما مطالعه م رو بیشتر میکنم که بتونم انقدری آگاهی داشته باشم که همه چی رو با حرف وآرامش حل کنم

ممنونم راهنماییتون

10. 2 کاربران زیر از زهرا1292 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36826
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.68
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام رامونا عزیز
    ممنون از وقتی که گذاشتی.مشکل منم همین بود که اولین بار بود این رفتارو میدیدم اونم از همسری که هیچ وقت برخلاف میل من رفتار نمیکنه و این موضوع نصف شب باعث ترس و تعجب بود که چرا ما که با هم تعارف نداریم شاید اگر دوباره تکرارکنه که نمیکنه واسم عادی باشه
    اما خودمم به اشتباهم بابت قهر پی بردم چون همسرم مرد منطقی هستن که با حرف مشکلات رو حل میکنه و اگر همون روز باهاشون صحبت میکردم دوروز ازهم دور نمیشدیم
    سلام عزیزم.

خواهش میکنم.

خوشحالم که مشکلت حل شد

بله بله همیشه با حرف زدن خیلی از مسائل و مشکلات میتونه به راحتی حل بشه .

موفق باشی خانومی.

12. کاربران زیر از ..رامونا.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    7,616
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

سلام روزبخیر
    بله با کمک شماعزیزان به این نتیجه رسیدم که قهرم اشتباه بود مخصوصا وقتی رفتار همسرم همیشه توام با آرامشه
    بابت رابطه وپوزیشن های مختلف هم حتما مطالعه م رو بیشتر میکنم که بتونم انقدری آگاهی داشته باشم که همه چی رو با حرف وآرامش حل کنم

ممنونم راهنماییتون
    سلام وقت شما هم بخیر

خب خدا رو شکر، البته خود شما هم کار درستی کردید که برای مشکلتون مشاوره خواستید و عمل کردید به مشاوره ها این نشون درایت و انعطاف پذیری شماست که حتما به بهبود هرچه بیشتر زندگیتون کمک میکنه!

ان شاءالله همیشه زندگیتون پر از آرامش و توام با شادی باشه

14. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بی بی سی,  بی بی سی فارسی ایران,  بیرصدا,  بیمارستان میلاد,  بیمه تامین اجتماعی,  بیت الله عباسپور,  بیا تو موزیک,  بیمه سلامت,  بیمه کوثر,  بیژن پاکزاد,  بی خوابی,  بی خوابی شبانه نشانه چیست,  بی خوابی در بارداری,  بی خوابی در بارداری و جنسیت,  بی خوابی نوزاد,  بی خوابی به انگلیسی,  بی خوابی عاشق,  بی خوابی کودک 11 ماهه,  بی خوابی فیلم,  بی خوابی اسبها,  من و همسرم در جزیره سبز انگلستان,  من و همسرم فرشته جون,  من و همسرم دراروپا,  من و همسرم در اتاق خواب,  من و همسرم در کانادا,  من و همسرم عاشقانه هم را,  من و همسرم در رختخواب,  من و همسرم تو رختخواب,  من و همسرم عکس,  من و همسرم سحر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)