نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: رابطه جنسی در دوران عقد

101317
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3419
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی در دوران عقد

سلام بر همه مشاوران محترم و کاربران عزیزواسم یه مشکلی پیش اومده اگه میتونین حتما کمک کنین.من 28 سالمه و همسرم نیز 22 سالشه، مدتی است که با هم در دوران عقد به سر میبریم، میخواستم ببینم روابط جنسی در دوران عقد چقدره و چجوریاست؟ ضمن اینکه من قبلا رابطه جنسی داشتم و بکارتم رو هم از دست دادم.

توضیحات:
    دوستان میتوانید مطالبی را در رابطه با موضوعات زیر در این فروم مطرح کنید؟
    بیان خاطره اولین رابطه جنسی
    اولین رابطه در دوران نامزدی
    خاطرات جنسی دوران عقد
    خاطرات رابطه جنسی در نامزدی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی در دوران عقد

سلام شماقبل از اشنای با همسرتون بکارتتون از دست دادین ؟ شما 28 ساله و شوهرتون 22 ساله درسته ؟ میخواهید رابطه برقرار کنید و دو طرفتان ایا مایل هستین و چه چیزی و علتی مانع شده تا حالا ؟ قبل از عقد رابطه نداشتین ؟ دوستی نداشتین قبل ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3419
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yarigar نمایش پست ها
    سلام شماقبل از اشنای با همسرتون بکارتتون از دست دادین ؟ شما 28 ساله و شوهرتون 22 ساله درسته ؟ میخواهید رابطه برقرار کنید و دو طرفتان ایا مایل هستین و چه چیزی و علتی مانع شده تا حالا ؟ قبل از عقد رابطه نداشتین ؟ دوستی نداشتین قبل ؟
    من قبل ازدواج در شرکتی به عنوان منشی مشغول به کار بودم که رئیس بخش با ایجاد رابطه دوستی نزدیک بکارت مرا در یکی از رابطه های جنسی از بین برد، بعد از 6 ماه وی از شرکت به دلیل زندگی در شهر دیگر رفت، بعد از مدتی که منم ارتقا پیدا کردم دانشجوی سال آخری برای کارآموزی به شرکت مراجعه کرد و مدیرعامل او را زیر نظر من قرار داد، مدتی بعد او که 22 سالش بود ابراز علاقه کرد و من بدون گفتن به او جهت ارتباط جنسی قبلی، علاقه اش را پذیرفتم و پس از مدتی که خیلی هم سخت گذشت و خانواده ها پذیرش نداشتند با اختلاف سنی 6 سال توانستیم به یکدیگر محرم بشیم، حال در عقد هستیم و او گاهی اوقات در موقع خواب با من معاشقه میکند اما چند روزی است که میخواهد از واژن به من دخول انجام دهد که من مانع شدم. رابطه جنسی چجوریه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی توافقی است، حتی گاهی اوقات مشاهده شده است فردی در دوران عقد باردار شده و فرزندش نیز در آستان مراسم عروسی به دنیا آمده است، که خیلی ها از ترس آبرو این موقع ها سقط جنین می کنند که بدترین کار و گناه بزرگی است. البته از طرف دیگر افرادی را هم دیده ام که اصلا در دوران عقد با هم نزدیکی نداشته اند و اصلا همدیگر را به خاطر مسائل جنسی لمس نکرده اند. به هرحال عرف این است که در شب اول عروسی (زفاف) بکارت خانمها برداشته شود. اما اگر شما ترس از فهمیدن نداشتن بکارت در دوران عقد از سمت وی دارید، که ممکن است منجر به بهم زدن ازدواج شود، آن مسئله ای دیگر است.

5. 2 کاربران زیر از Dr.Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    دوست خوبم بهتر نبود که باهاش راجبه رابطه ی قبلیتون صحبت میکردید؟
    ایشون به روابطه قبلیه شما حساسند یا براشون مهم بعد از تعهدتونه؟

7. کاربران زیر از afra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3419
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوبم بهتر نبود که باهاش راجبه رابطه ی قبلیتون صحبت میکردید؟
    ایشون به روابطه قبلیه شما حساسند یا براشون مهم بعد از تعهدتونه؟
    مدتی که ایشان در شرکت مشغول کارآموزی بود و مخصوصا اواخر کارآموزی اشان که ابراز علاقه هایش بیشتر می شد من با توجه به شناختی که از خودم و شرایطم داشتم و سنم نیز بزرگتر بود، اوایل ناز میکردم و حتی یکبار بهش گفتم من دوست پسر داشتم و او اینجور وانمود کرد که مهم تعهد بعد ازدواجه و به گذشته من کاری نداره، هرچند خودش هم میگفت قبلا یک ارتباط دوستی داشته و بنظر نمیاد بخواد به بکارت من گیر بده، روشنفکره، من نمیتونستم بگم که منو قبلا ..... پس تا این حدش هم گفتم واسش مشکلی نبود، منم بهش علاقه دارم بیشتر از سنش میفهمه. من فقط دوست ندارم دوران عقد منو از جلو بکنه، چون شاید بعدا دیگه واسش جذابیتی نداشته باشم. پس ترس از آبرو هم نیست. البته من همیشه موقع خواب پشتم رو بهش میکنم و بهش اجازه از پشت رو میدم. اما اون فقط آلتش رو به پشتم میماله. اما دخول نمیکنه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

ایران پر شده از فاحشه نه نه ببخشید بهتر بگیم ایران پر شده از روشنفکر !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط cigar : 04-30-2014 در ساعت 09:08 PM

10. 3 کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    ایران پر شده از فاحشه نه نه ببخشید بهتر بگیم ایران پر شده از روشنفکر !!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز و گرامی جناب آقای سیگار، لطفا سعی کنیم در ارتباطات با یکدیگر عفت کلام و رعایت موازین در رفتارمان را حتما داشته باشیم. حال اگر فردی روشنفکری را در این می بیند که به بکارت او کاری نداشته باشن، شما او را از این اشتباه آگاه کنید اما با کلام صحیح و ادب کامل تا قدرت نفوذ پذیری حرفتان بیشتر باشد، بسیاری از افراد حاضر در سایت مشاور، به این دلیل به اینجا آمده اند که چون هیچکس کسی را نمیشناسد گمان میکند آبرویش حفظ شده است. البته من از خانم غمگینترین میخواهم کمی در ادبیاتشان بسته تر صحبت کنند و جزئیات غیر ضرور را بیان نکنند.
    این خاطره رو یه جائی از دکتر شریعتی خوندم که خیلی جای تامل و تفکر داره: پنجم دبستان که بودم یک همکلاسی داشتم که ته کلاس مینشست و من بسیار از اون متنفر بودم البته به سه دلیل٬ اول اینکه کچل بود٬ دوم اینکه سیگار میکشید و سوم واز همه مهمتر و چندش آورتر اینکه در آن سن و سال زن داشت٬ سالها بعد در سنین بزرگسالی وقتی که به همراه همسرم در خیابان در حال گذر بودم آن پسر که البته آن مرد را دوباره دیدم ٬در حالی که خودم کچل شده بودم٬ سیگار میکشیدم و زن داشتم.
    آیا افکار٬ منش واعمال ما شایسته سن و سالمون هست؟ اصلا اعمالمون نشون دهنده سنمونه یا سنمون اعمالمون رو هدایت میکنه؟ آیا شایسته جایگاهمون هستیم یا اصلا جایگاهی داریم؟
    ولی به نظر من ما باید به جایگاه اصلی خودمون برسیم یعنی اول پیداش کنیم بعد برسیم٬ امیدوارم هممون توی مسابقه زندگی که حریفمون دنیاست بتونیم مدال طلا بگیریم

12. 6 کاربران زیر از Dr.Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

من کلی گفتم ولی واقعا جای بسی تاسف داره وضعت بعضی از زنان جامعه ما اینطوری شده !!!!!

من قبل ازدواج در شرکتی به عنوان منشی مشغول به کار بودم که رئیس بخش با ایجاد رابطه دوستی نزدیک بکارت مرا در یکی از رابطه های جنسی از بین برد
    هرچند خودش هم میگفت قبلا یک ارتباط دوستی داشته و بنظر نمیاد بخواد به بکارت من گیر بده، روشنفکره

و دیگه بقیه اش رو دوستان خودشون زحمت خواندنش رو بکشند ...

14. 2 کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست خوبم وقتی شما بهش پشت میکنی و ارتباط از این راه رو براش مقدور میکنی این شعور اون پسر رو میرسونه که با وجود تمایلی که داره اما دوست نداره از راهی که احتمال میده شاید برا شما اذیت کننده باشه کاری کنه.

16. کاربران زیر از afra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3419
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها
    دوست خوبم وقتی شما بهش پشت میکنی و ارتباط از این راه رو براش مقدور میکنی این شعور اون پسر رو میرسونه که با وجود تمایلی که داره اما دوست نداره از راهی که احتمال میده شاید برا شما اذیت کننده باشه کاری کنه.
    با کمال تشکر از کسانی که صادقانه بهم کمک می کنند و متاسفم واسه کسانی که با زدن یکسری حرف ها این حس بی اعتمادی رو در من ایجاد می کنند که دیگه اینجا مشکلاتم رو مطرح نکنم.
    افرا جان مرسی. منم میدونم از پشت دردش بیشتره، اما نمیخوام دوران عقد بهش از جلو امتیاز بدم، حاضرم درد بکشم ولی فعلا از جلو ندم. اما اونم دقیقا برعکسه عقب رو نمیخواد فقط اصرار داره به جلو. اینم بگم من حتی اجازه خوردن رو هم دادم، فقط گفتم فعلا دخول نکنه.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سعی کنید رابطه ای کنترل شده در دوران مهم عقد داشته باشید، سعی کنید به طور منطقی با معشوقتان که کم سنتر و ناپخته تر از شما هستند صحبت کنید.
    منظورتان از خوردن را متوجه نشدم.

19. کاربران زیر از Dr.Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط غمگینترین نمایش پست ها
    با کمال تشکر از کسانی که صادقانه بهم کمک می کنند و متاسفم واسه کسانی که با زدن یکسری حرف ها این حس بی اعتمادی رو در من ایجاد می کنند که دیگه اینجا مشکلاتم رو مطرح نکنم.
    افرا جان مرسی. منم میدونم از پشت دردش بیشتره، اما نمیخوام دوران عقد بهش از جلو امتیاز بدم، حاضرم درد بکشم ولی فعلا از جلو ندم. اما اونم دقیقا برعکسه عقب رو نمیخواد فقط اصرار داره به جلو. اینم بگم من حتی اجازه خوردن رو هم دادم، فقط گفتم فعلا دخول نکنه.
    سلام.من ۲۳سالمه ودرحدی نیستم که شمارونصیحت کنم.ولی خودتون بایدبه این فکرمیکردین که این پسر۲۲سالشه وشما۶سال ازش بزرگترین.ممکنه شوروحال جوونی باعث ایجادعلاقش به شماشده واگه یه کم سنش بره بالا وبزرگتربشهازاین کارپشیمون بشه,چون پسراخیلی دیربه بلوغ فکری وجنسی میرسن.ریسک بزرگی کردی چون اگه فرداسنش رفت بالاترودیددنیادست کیه وگفت نمیخاتت چکارمیخای بکنی؟درضمن صداقت ازهمه چی مهمتره شمابایدازهمون اول بهش میگفتی.دوماشماچطورتونستی اجازه بدی رییست همچین کاری باهات بکته؟من جای شمابودم یک ثانیه هم دیگه تواون شرکت نمیموندم,این ازاین ولی درموردروابط دوران عقدهم من شنیدم ودوست دارم خودم هم اینجوری عمل کنم,که میگن غذاروذره ذره بزارین تودهن مردکه طعمش روبهتربچشه.پس بهترین کاراینه که تودوران عقدکم کم باهم معاشقه داشته باشین وکارای اصلی واس بعدعروسی بزارین اینجوری لذتش بیشتره

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش باید میگفتی که قبلا ک....س داده بودی به یه نفر دیگه
    اون حق داره بعنوان شریک زندگیت بدونه

22. کاربران زیر از angelman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

عذر میخوام ولی خیلی جالبه شما به مدیرت از جلو دادی اونم نامشروع احتمالا انوقت به این بدبخت که عقد کرذت هست میگی نمی خوام امتیاز بدم !!! به اون مدی ره که امتیاز دادی اونم یه پرتاپ 3 امتیازی جالب نیست!

24. 4 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

boro tobe kon azizam

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hta نمایش پست ها
    boro tobe kon azizam
    سلام درسته کار ایشون درست نبوده ولی ما همه انسانیم و خطا کار
    قبول شاید کارشون قابل توجیه نباشه ولی یکم درک داشته باشید نباید به خاطر این خطا اعدام بشه ولی خب باید قبل از عقد به اون پسر همه چیز رو میگفت و توبه میکرد خدا خودش گفته راه توبه برای همه بازه به هر حال اون پسر هم الان فکر میکنه با دختری که باکره هست زندگیشو شروع کرده .

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6958
    تشکـر
    6
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر همه مشاوران محترم و کاربران عزیزواسم یه مشکلی پیش اومده اگه میتونین حتما کمک کنین.من 28 سالمه و همسرم نیز 22 سالشه، مدتی است که با هم در دوران عقد به سر میبریم، میخواستم ببینم رابطه جنسی در دوران عقد چقدره و چجوریاست؟ ضمن اینکه من قبلا رابطه جنسی داشتم و بکارتم رو هم از دست دادم.
    سلام اول راجب سوال شما باید بهتون بگم که شما که بکارت ندارید از چه در هراس هستید؟ عقد شده اید محرم شده و همسر قانونی دارید... دیگر رابطه رو برقرار کنید پس برای چه موفع می خواهید؟ اگر قصدتون داشتن رابطه بعد از عروسی،شب زفاف و ... هست باید بگم این نوع رابطه برای دختران باکره کاربرد داره تا شما! و اینکه داشتم توی نت گشت میزدم یه خبری دیدم در همین ارتباطه ازدواج هایی که سن مرد کمتر از زن هست متنشو اینجا میزارم (قصدی هم ندارم فقط جهت اطلاع رسانی هست شاید مورد شما خاص باشه و بخیر و خوشی بگذره)

10 سال از مرد مورد علاقه‌اش بزرگتر بود و چون رئیس وی بود اصرار داشت لباس عروس بپوشد.

به گزارش نتچرخی به نقل از ایران، این زن که دانشجوی دکترا است، وقتی دید مرد مورد علاقه‌اش وی را فراموش کرده به انتقامجویی‌های عجیبی دست زد.

چندی پیش مرد جوانی آشفته به شعبه 14 دادسرای خارک مراجعه کرد و به بازپرس امجدیان گفت: کارمند یک مرکز آموزشی در تهران هستم و سه سال پیش در این مرکز به صورت قراردادی مشغول به‌کار شدم که ریاست آن برعهده زن جوانی است. از آنجا که نه من و نه رئیسم ازدواج نکرده بودیم به هم علاقه‌مند شدیم و به پیشنهاد این زن قرار گذاشتیم که هراز گاهی در بیرون از محیط اداری همدیگر را ببینیم تا بیشتر از هم شناخت داشته باشیم. این قرار ملاقات‌های ما در حالی صورت می‌گرفت که خانواده من هیچ‌گونه اطلاعی از آن نداشتند چرا که من در یک خانواه سنتی بزرگ شده بودم و از طرفی 10 سال اختلاف سنی با خانم رئیس داشتم و وی از من بزرگتر بود. از آنجا که همدیگر را دوست داشتیم قرارمان این بود که با هم ازدواج کنیم و من با این موضوع که محبوبه از من 10 سال بزرگتر است کنار آمده بودم و گفتم هرطوری شده خانواده‌ام را راضی می‌کنم تا با وی ازدواج کنم. پس از مدتی متوجه شدم محبوبه رفتارهای روانی خاصی دارد، از این موضوع خیلی ناراحت بودم و رنج می‌کشیدم چرا که نمی‌توانستم با بیماری‌اش کنار بیایم و آرام آرام ارتباطم را با وی قطع کردم.

وی افزود: از آنجایی که کارمندش بودم مدام تهدیدم می‌کرد و می‌گفت ماجرا را به حراست آموزشگاه اطلاع می‌دهد تا اخراج شوم. همیشه پشت تلفن مرا تهدید می‌‌کرد و می‌گفت اگر با وی ازدواج نکنم عاقبت شومی در انتظارم خواهد بود. ابتدا تهدیدهایش را جدی نگرفتم و چون 31 سال از سنم گذشته بود تصمیم گرفتم ازدواج کنم و با دختر یکی از بستگان پیمان ازدواج بستم.

همین که محبوبه متوجه شد من با دختر دیگری ازدواج کرده‌ام تهدیدهایش دو چندان شد، چون نمی‌خواستم همسرم از ماجرا باخبر شود به التماس افتادم و از محبوبه خواستم دست‌ بردارد تا زندگی‌ام جهنمی نشود. این زن بدون هیچ اعتنایی به این موضوع با نفوذی که دارد به راحتی شماره همسرم را پیدا و ماجرا را برای زنم بازگو کرد و حتی به پدرم نیز زنگ زده و آبرویم را برده است. حالا زندگی مشترکم در آستانه فروپاشی است و همسرم قصد جدایی از مرا دارد.

این تازه داماد گفت: از این زن که برایم تلفنی ایجاد مزاحمت و دائم مرا تهدید می‌‌کند شکایت دارم. با ادعاهای این مرد عصبانی بازپرس امجدیان، زن جوان را به خاطر ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید به دادسرا احضار کرد و قرار است تجسس‌ها در این مرحله صورت گیرد.

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ضرورتی نداره همسر شما درباره گذشته شما چیزی بدونه چون بالاخره هر آدمی قبل از ازدواج یه گذشته ای داشته. و این موضوع برای پسرها همیشه یه اتفاق عادی بوده و برای دخترا بد و همیشه این ذهنیت برای آقایون و جامعه ما بوده و این ربطی به روشنفکری نداره چون اون پسر تو رو دوست داره و حتما یه غیریتی هم روی شما داره پس هیچ وقت نذار تو ذهنش این بگذره که یه روزی شما قبلا رابطه جنسی داشتی و این موضوع بعدها حتما مشکل ساز میشه. همینطور که ما دخترها دلمون نمیخواد درمورد گذشته همسر یا حتی دوست پسرمون چیزی بدونیم. پس این حساسیت برای آقایون بیشتره. گذشته شما به خودتون مربوطه و این اشتباهی بوده که شما قبل از ازدواج انجام دادی. ایجاد ارتباط جنسی در دوران عقد با توافق دو طرف هست و شما با توجه به مشکلی که دارید باید بیشتر مواظب باشی. موفق باشی

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3617
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خجالت اوره.... تو به رییس شرکت از طریق نا مشروع . از واژن امتیاز دادی... اونم با کمال افتخار....
    .
    اون وقت به شوهرت که محرم و حلالته. از پشت بهش میدی. و واژن رو میذاری بعد از عروسی .... که به چیت مینازی؟؟؟؟ به باکره بودنت که شب عروسی بهش نشون بدی؟؟؟؟ باکره هم که نیستی که به واژنت بنازی . تا شب عروسی.....
    /
    /
    فقط میتونم بگم برای طرز فکرت متاسفم.... که به حرام امتیاز میدی... ولی به حلال همسرت نمیدی.../
    متاسفم واست

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

من قبل ازدواج در شرکتی به عنوان منشی مشغول به کار بودم که رئیس بخش با ایجاد رابطه دوستی نزدیک بکارت مرا در یکی از رابطه های جنسی از بین برد، بعد از 6 ماه وی از شرکت به دلیل زندگی در شهر دیگر رفت، بعد از مدتی که منم ارتقا پیدا کردم دانشجوی سال آخری برای کارآموزی به شرکت مراجعه کرد و مدیرعامل او را زیر نظر من قرار داد، مدتی بعد او که 22 سالش بود ابراز علاقه کرد و من بدون گفتن به او جهت ارتباط جنسی قبلی، علاقه اش را پذیرفتم و پس از مدتی که خیلی هم سخت گذشت و خانواده ها پذیرش نداشتند با اختلاف سنی 6 سال توانستیم به یکدیگر محرم بشیم، حال در عقد هستیم و او گاهی اوقات در موقع خواب با من معاشقه میکند اما چند روزی است که میخواهد از واژن به من دخول انجام دهد که من مانع شدم. رابطه جنسی چجوریه؟
    شما ک چیزیرو از دست نمیدین پس راحت باشین..........

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام بر همه مشاوران محترم و کاربران عزیزواسم یه مشکلی پیش اومده اگه میتونین حتما کمک کنین.من 28 سالمه و همسرم نیز 22 سالشه، مدتی است که با هم در دوران عقد به سر میبریم، میخواستم ببینم روابط جنسی در دوران عقد چقدره و چجوریاست؟ ضمن اینکه من قبلا رابطه جنسی داشتم و بکارتم رو هم از دست دادم.

توضیحات:
    دوستان میتوانید مطالبی را در رابطه با موضوعات زیر در این فروم مطرح کنید؟
    بیان خاطره اولین رابطه جنسی
    اولین رابطه در دوران نامزدی
    خاطرات جنسی دوران عقد
    خاطرات رابطه جنسی در نامزدی
    سلام

اولا اینکه بسیار درست عمل کردید که ایشون رو از همخوابگی قبلیتون آگاه کردید ولی تفاوت 6 ساله شما و بودن سن ایشون زیر 25 سال . کمی جای نگرانی داره برای آینده. ارتباط سطحی مثل بوسه تقویت

کننده عشقه قبل از زیر یک سقف رفتن (در رابطه برای ازدواج) ولی دخول به هر شکلی و هم خوابگی غلطه و میتونه عشق رو از بین ببره. سپاس

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%B1...827/#post36658
    دکترا در روانشناسی

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7401
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من درخواستمو یه جای دیگه مطرح کردم اما میخوام مشاور ها بهم جواب بدن میشه کمکم کنین؟
    من عقدم حد 5سال باهمسررابطه داشتم ما آشنای داشتیم اهم از قل یعنی ازبچگی به خاطر شغل

پدرامون هم دیگرو میشناختیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم اما توی 5 سال گذشته رابطه عاطفی ایجاد کردیم اما همسمرم حتی منو لمس نکرد و فقط تو یه سال آخر منو بدون روسری دید و گاها دستمو نوازش می کرد چون هم خودش پایبنده هم می دونه من حساسم تا الان که دیگه ما به هم محرمیم از من درخواست رابطه کرده و میگه بعد از 5 سال دیگه نمی تونم صبر کنم البته اینم بگم ما رابطه محدودی داریم اما همسرم دوست داشت که کامل بشه که من مخالف صد در صدم و از من یه چیز دیگه میخواد اونم رابطه ازعقبه من چجوری بهش بفهونم ضرر داره این موضوع کمی داره برامون مشکل ساز میشه همسرم میگه تو حاضر نیستی به خاطر من یه ذره درد تحمل کنی اما مشکل من دردش نیست بیماری های بعدشه من چه کنم من عاشق همسرمم نمیخوام ذره ای عشقش بهم کم یشه

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7401
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور به من مربوط نیست اینکه 5 سال تمام عاشق من بود و از حریمش تجاوز نکرد به من ربطی نداره؟من فکر می کنم شما برداشت اشتباهی کردین بله این به عقل خودمم می رسه لابد امکانش نیست که ازدواج کنیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد