نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رهایی از استمنا

1452
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6642
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رهایی از استمنا

سلام من پسری 25 ساله هستم حدود 4 سال این خریت میکنم اه لعنت بهش
    لیسانس و موقعیت کاری عالی و درآمد خدارو شکر به لطف خدا توپ! (اینارو گفتم بگم که فقط نمیدونم چرا به خاطر این کار پست حالمو نمیگیره!)
    اما تنها مشکل زندگی من این کار کثیفه
    چند بار ترکش کردم در حد 1 ماه یا 40 روز اما دوباره روز از نو روزی از نو !
    البته معمولا 2-3 روز یه بار خداوکیلی الان که دارم تایپ میکنم خجالت میکشم چه برسه بخوام برم پیش مشاور یا به کسی بگم
    کلافم کلافه!
    یه چند وقتی هستش به فکر ازدواجم ...... ولی میترسم از آینده
    خدا میدونه راضیم همه چیزم بدم اما این کارو نکنم
    چند روز پیش دیدم یه تاپیکی شبیه این پست من زده بودن و بچه ها توش از اینکه این کارو انجام میدم و گرفتارشن صحبت کرده بودن و حداقلش یکم آروم شدم فکر میکردم فقط من این کار میکنم میدونی باعث یکم آرامش روانی میشه
    بگذریم اعتماد به نفسم عالیه یعنی اگر بخوام کاری کنم هر کاری که بگی تا حالا از پسش براومدم اما این لعنتی نمیدونم چیکار کنم از مسایل پزشکی و ......... واهمه ندارم والا جلوی خدا روم نمیشه سرم بالا بگیرم و بخدا شرمنده این همه محبتش میشم آخه انقدر در حقم خوبی کرده و خطاهام نیدیده که والا به شرمندش شدم و دیگه رو دعا کردن ندارم 10000000000000 بار توبه کردم اما بازم .....
    تروخدا برام دعا کنید نمیدونم شاید بیشتر میخواستم دردودل کنم اما هرچی که هستش دعام کنید و اگر راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم به اشتراک بزارید...... یا علی

2. کاربران زیر از پسر بد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رهایی از استمنا

سلام تو که انقد پسر خوب و قدر دانی هستی خوب این 1 کارم بزار کنار دیگه. وقتایی که میخوای این کارو بکنی زود پاشو برو تو 1جای شلوغ و از اون موقعیت بیرون بیا. به چیزای قشنگ فکر کن. برو تو آینه به خودت نگاه کن تا خجالت بکشی و 1000 تا راه دیگه فقط 1کمی جسارت میخواد هیچ کاری نشد نداره مخصوصا برای کسی که دلیلش برای زندگی محکم باشه و مثل تو بچه سوسول باشه و همه چیزش ردیف باشه. به این فکر کن که میخوای با 1دختر پاک زندگی کنی پس بهتره که خودتم پاک بمونی

4. 2 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رهایی از استمنا

اگر خود ارضایی در یکی دوهفته یکبار باشه ..این رفتار تحت کنترل بحساب میاد ولی بازم نوعی انحراف روانیه ...چون ...

*افراط در هر چیز نتیجه ای جز ضرر ندارد.موردیکه اشکال خود ارضایی میباشد این است که شما صرفاً از نظر جنسی ارضا میشوید و سایر حواس شما مثل لامسه و غیره همچنان تشنه میباشند.به همین دلیل خود ارضایی شما را مانند یک رابطه واقعی ارضا نمیکند و حالت آرامش روحی بعد از رابطه واقعی را به شما القا نمیکند.پس افراط در آن می تواند باعث بهم ریختگی توازن شما گردد.

*در زمان حالت جنسی شما برای انزال کالری زیادی میسوزانید . پس سعی کنید که حتماً بعد از آن مواد مقوی و همچنین غذای گرم بخورید...

در ضمن بهتره اگر شخصی مبادرت به این کار دارد ...

*قبل از خواب سعی کنید برای عدم تحریک جهاز جنسی خود را با آب سرد بشویید.

*هیچگاه در حالت ایستاده مبادرت به انجام این کار نکنید.

*مواد شوینده از قبیل شامپو و صابون باعث خشکی پوست و سائیدگی میشوند و همچنین ایجاد سوزش مینمایند.از اینها استفاده نکنید.

*خود را تحریک به انجام این کار نکنید و سعی کنید تا زمانیکه غدد شما ترشح طبیعی نکرده و امکان برون ریزی طبیعی بوجود نیامده دست به این کار نزنید.

*غذاهای سرد در کم کردن التهاب شما موثرند.

*بعد از انزال سعی کنید حتماً ادرار کنید.

یکی از اشکالات این کار اینه که فرد این کارو در روز چندبار انجام بده و سطح هورمونیکه برای تکمیل ساختار دستگاه تناسیلش نیازه رو کم کنه ....

************************************************** **

آیا خود ارضایی مزایایی هم دارد؟

حداقل سودی که خود ارضایی دارد این است که مانع برقراری یک رابطه پر خطر جنسی از طرف فرد می گردد.

http://forum.moshaver.co/f113/%D8%B9...A7%D8%B1-3679/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)