نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: علاقه به جنس موافق

2874
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

علاقه به جنس موافق

دختری 21 ساله هستم . پنج ساله که عاشقه یه دختر شدم .عشقمون دو طرفس اما خیلی مشکل داریم .مجبوریم رابطمونو از همه اطرافیان پنهان کنیم .خیلی سخته....هیچکس نمیتونه اینو بپذیره(عشق دو دختر به هم دیگه) .البته خونواده هامون متوجه شدن و خیلی سعی کردن ما رو از هم جدا کنن به هر طریقی که شده.تهدید کردن.کتک زدن .زور گفتن .اما اینکاراشون چه فایده ای داره !!! پنج ساله که هیچ چیزی نتونسته جلو رابطمونو بگیره .من عاشقم,بکشننمم بازم این عشق از وجودم بیرون نمیره. احتمالا هرکی بشنوه فک میکنن من تو یه خونواده خوب بزرگ نشدم یا خودم مشکل شخصیتی داشتم که عاشقه یه دختر شدم .اما هم خونوادم خیلی آدمای با اصالتو با شخصیتین هم نه اینکه کمبود محبتی از هیچکدوم از اعضای خونوادم نداشتم هم اینکه خدا شاهده که قبل از این نه عاشق شدم نه تا حالا تو عمرم با کسی دگ رابطه داشتم.عشقه اولو اخرم اونه,خیلی میخامش ....اما اخرش قراره چی بشه!!! هیشکی نمیخاد ما باهم باشیم تو این کشورم که نمیتونیم باهم ازدواج کنیمو تشکیل خونواده بدیم! خدایا گیجم !چیکار کنم !! توروخدا یکی بگه من چه خاکی باید تو سرم بریزم ...نه میتونم ازش دل بکنم نه میتونم باهاش باشم.......................خستم خستم خستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه به جنس موافق

n,m
    نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    دختری 21 ساله هستم . پنج ساله که عاشقه یه دختر شدم .عشقمون دو طرفس اما خیلی مشکل داریم .مجبوریم رابطمونو از همه اطرافیان پنهان کنیم .خیلی سخته....هیچکس نمیتونه اینو بپذیره(عشق دو دختر به هم دیگه) .البته خونواده هامون متوجه شدن و خیلی سعی کردن ما رو از هم جدا کنن به هر طریقی که شده.تهدید کردن.کتک زدن .زور گفتن .اما اینکاراشون چه فایده ای داره !!! پنج ساله که هیچ چیزی نتونسته جلو رابطمونو بگیره .من عاشقم,بکشننمم بازم این عشق از وجودم بیرون نمیره. احتمالا هرکی بشنوه فک میکنن من تو یه خونواده خوب بزرگ نشدم یا خودم مشکل شخصیتی داشتم که عاشقه یه دختر شدم .اما هم خونوادم خیلی آدمای با اصالتو با شخصیتین هم نه اینکه کمبود محبتی از هیچکدوم از اعضای خونوادم نداشتم هم اینکه خدا شاهده که قبل از این نه عاشق شدم نه تا حالا تو عمرم با کسی دگ رابطه داشتم.عشقه اولو اخرم اونه,خیلی میخامش ....اما اخرش قراره چی بشه!!! هیشکی نمیخاد ما باهم باشیم تو این کشورم که نمیتونیم باهم ازدواج کنیمو تشکیل خونواده بدیم! خدایا گیجم !چیکار کنم !! توروخدا یکی بگه من چه خاکی باید تو سرم بریزم ...نه میتونم ازش دل بکنم نه میتونم باهاش باشم.......................خستم خستم خستم
    دوست عزیز می دونم عاشقشی ولی ازدواج با جنس موافق و نگاه های شهوت امیز گناهه از لحاظ شرعی گناه کبیرس
    من خودم هم مشاور مدرسم رو دوست دارم و عاشقشم اما گناه نمی کنم همجنس گرایی گناه ندراه اما همجنسبازی گناهه
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

3. کاربران زیر از یه نوجوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17226
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سه سوال ساده.
    به نظر شما با ازدواج با دختر مورد علاقتون حتی اگه شده در خارج از کشور ، تشکیل خانواده دادین؟
    بنای خانواده رو چی تعریف میکنین؟
    من نمیگم خانواده یعنی نر و ماده کنار هم ، من میگم خانواده یعنی ضعیف و قوی کنار هم.قطب های فکری مثبت و منفی
    امضای ایشان
    دکتر مریم راهور - متخصص زنان و زایمان - دارای بورد تخصصی از کانادا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Maryam نمایش پست ها
    سه سوال ساده.
    به نظر شما با ازدواج با دختر مورد علاقتون حتی اگه شده در خارج از کشور ، تشکیل خانواده دادین؟
    من نمیگم خانواده یعنی نر و ماده کنار هم ، من میگم خانواده یعنی ضعیف و قوی کنار هم.قطب های فکری مثبت و منفی

تایپک های قدیمی رو بالا نیارید
    شما چرا هنوز فعالیت میکنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    حالا اگه ازدواج کنید کی مردهمیشه و کی زنه و کی میزاد و کی کار خونه رو انجام میده و کی خرجی میده و یا دوره ای میچرخه ؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط en2505712 نمایش پست ها
    سلام به شماومخصوصا خانوم دکترمن پسری هستم 21ساله اگه به تاپیکم که وابستگی به همجنس است نگاه کنید میفهمیم من چه درداکه نکشیدم اونقدردروعذاب کشیدم که حاضرنیستم به اون روزایه کذایی برگردم لعنت به این دله من که بخاطرش طرف مقابل تحقیرم کرد که وقتی اون حرفایه که اون بابتش تحقیرشدم بهم میریختم....دوست دارم بایه مشاورحرف بزنم تااروم بگیرم من خیلی دوست دارم روانشناس بشم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

سه سوال ساده.
    اجالتا " خانواده همش قطب های فکری نیست ؛ قطبهای دیگه رو از کجا میارین تا خانواده تکمیل بشه ؟؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15040
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خیال میکنی خانوادت با اصالت هستن.
    ببیم من یه فوق روشن فکر هستم از نظر دست زنتو بگیر و برید مثل دو تا زن زیر یه سقف زندگی کنید.
    درد بیشوهریو میخوان لاپوشونیی کنن میگن ما عاشق همجنس خودمون هستیم

10. کاربران زیر از کمالی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

سه سوال ساده.
    حتما الان دیگه نوبت اینه که بگی عکس... بفرست تا بگم ازدواج یعنی چی

خانم وقتی هیچکس نمیخواد شما اینجا فعالیت کنی چه اصراری داری؟؟؟؟
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

12. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

دلیل نمی شه واسه عشق

• ازدواج کنین که !
      منم عاشق جنس موافقمم
      ولی عشق باید خالص باشه
      اینی که شما درگیرش شدید خود خواهیه
      نه اون خود خواهی ای که شما فکر می کنید
      کلا یه مشکلی دیگه ست
      خودخواهی تو عشق یه معنی ای دیگه میده
      نگران نباشید و فقط همدیگه رو ببینید و عشق بورزید مثه دوتا دوست برخورد کنید تا کسی نفهمه عاشقید
      موفق باشید
      همیشه به عنوان دو تا دوست
      ازدواج راه خوشبختی نیست عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد