مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 29
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مشاوره و تجاوز جنسی
    این مطلب در پاسخ به سوال زیر می باشد.
    در کودکی به من تجاوز شده است ، چه کنم؟

با سلام خدمت مشاورین و اعضای محترم بنده جوانی هستم که در کودکی به من تجاوز شده.چندباری من گول متجاوزین رو خوردم و اونموقع من بچه بودم. آخرین بار یادمه من حدودا دوم راهنمایی بودم.حالا یکی از این هایی که قبلا به من تجاوز کرده الان رفیق دوستان من هستش و من خیلی سرخورده هستم و هر موقع دوستام رو می بینم به من می گن چونکه اون فرد بهشون گفته که با من چیکار کرده.حالا هر چی میشه دوستام به من می گن تو حرف نزن ک..و..نی یا هرچی از دهنشون در میاد به من می گن و من حتی تا مرز خودکشی هم رفتم یه مدت باهاشون رابطه‌مو قطع کردم اما انگار همه جا هستن من تو یه شهرستان خیلی کوچیک زندگی می کنم. اینقدر نگران و هراسانم از همه بریدم و منزوی شدم و حتی نگران آینده و کارم هم هستم (اگه داشته باشم)از موفقیت حتی کوچیک ترین موفقیت تو زندگیم می ترسم احساس می کنم چون در بچگی به من تجاوز شده باید بمیرمبه نظرتون من باید چیکار کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید.شاید شما هم این متنو بخونید بخندید و چهارتا فحش بارم کنید. ولی فقط کمک کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از farhad.farhad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2
    a
    a آنلاین نیست.

دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.20
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,183 بار در 703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    پاسخ :مشاوره و تجاوز جنسی
    الان چند سالته؟؟

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    25 سال. موقعی که من اونکارو کردم بچه بودم و نمی دونستم. حدودا 10 فوقش 11 سال داشتم. اول یه پسر 30 ساله اینکارو به من کرد بعد به یکی از فامیلاش گفت و اون اینکارو با من کرد بعد یه پسر حدودا 20 ساله اینکارو با من کرد و من رو پاس داد به دوستش.من اصلا خبر نداشتم که اینکار واقعا ممکنه در آینده آبروریزی کنه.فکرشو بکن همین الان من خودم می تونم مخ چندتا بچه رو بزنم و یه بار حدودا 3 چهار سال پیش اینکارو کردم که فقط به خودم ثابت کنم گول بچگیمو خوردم اما از اون موقع وقتی یاد اون بچه ی بیگناه می افتم که همش 13 سال سن داشت و گول حرفامو خورد از خودم بدم میاد. اما این کثافتا اصلا اینجور آدمایی نیستن و همش منو شکنجه روحی میدن.کافیه من بگم اون موقع بچه بودم که اینکارو کردم دیگه میشه یه سند براشون خداروشکر تا حالا زدم زیرش حتی یه بار یکی از اون آدما رو آوردن منو باش رو در رو کردن و با هم دعوامون شد

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    یادمه آخرین بار یکیشون گفت اگه نیای به همه میگم، من دوم راهنمایی بودم و به یکی دو نفر گفت.اونا هم اومدن به من گفتن چرا اینکارو کردی من هم از ترس رفتمولی از اون موقع دیگه اینکارو نکردم و هرچی پشت سرم می گفتن و منو آزار روحی میدادن که بعضی با تا صب گریه می کردم هیچی نمی گفتم

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    خواهش می کنم به من کمک کنید.
    من باید چطوری با اینها رفتار کنم؟ چی جوابشون رو بدم که دیگه از آزار روحی من دست بکشن؟ یکی از دوستای من الان سه هفته س که از من فراری چون تازه فهمیده

7. Top | #6

دلنوشته کاربر
    دانشجوی روانشناسی و پژوهشگر در زمینه روانشناسی و فلسفه و ادبیات
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    بگذار همه فرار کنند همین که خودت را داری کافی است.اون چیزی که تعیین کننده مسیر زندگی توئه خودت هستی دیگران گاهی مثل مگسانی میان و میرن و محو میشن.تو مسئولیت جواب دادن به دیگران رو نداری تو به خودت جواب بده بگو من بچه بودم نمیدونستم همین و همین.برخی همیشه برای تخقیر و تمسخر آمادگی دارند.تو جوابت قانع کنندس بچه بودی و نمیدونستی و حالا زمان زیادی گذشته و بزرگی و میفهمی و راه جدیدی پیش روت هست.اگر دوستانت پس از این حرفها باز هم ترکت کردن بدون که ارزش دوستی ندارن.فقط نترس.ترس نتیجه ضعفه.اما تو که ضعیف نیستی.یک اتفاق ناخواسته در دوران کودکی بوده.و این به هیچ وجه ضعف نیست.پس با باور به این مسئله زندگیت رو با آرامش و اطمینان خاطر ادامه بده حتی اگر همه آدمها ازت دوری کردن ولی مطمئن باش اگر تو قوی باشی دیگران هم تحت تاثیر قرار میگیرن و متوجه اشتباه مضحک خودشون میشن
    چون به قله‌ها می‌رسم خود را همواره تنها می‌بینم
    از شما چه کسی می‌تواند ایستاده بر بلندی‌ها بخندد؟

فردریش نیچه

8. 2 کاربران زیر از Dark light بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #7

دلنوشته کاربر
    بهترین آدم های زندگی همان هایی هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 53 بار در 25 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    سلام دوسته خوبم
    حالت چطوره؟
    ببین هرکی خواست بره بزار بره
    ببین میدونی من چندوقته نیومده بودم نطر بدم؟
    الان برا تو اومدم
    چون برا من ارزش داری
    از امروز منم جز دوستات بدون
    اصن به اون آدما فک نکن
    دوست دارم رفیق

10. Top | #8

دلنوشته کاربر
    این نیز بگذرد...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام دوست عزیز ، متاسفانه بعضیا نمیتونن غریزه جنسی رو خوب کنترل کنن و همچین کارای کثیفی رو انجام میدن اما شما اصلا نا امید نباش و یادت باشه بهترین دوست در درجه اول خداست که همیشه دوستت داره و بعد خانواده ت هستن که همیشه در کنارت هستن به نظرم در اولین فرصت به ازدواج فکر کن و ذهنت رو از افکار منفی پاک کن ضمنا با دوستای بد اصلا معاشرت نکن حتی یک کلمه هم باشون حرف نزن امیدوارم شاد باشی

11. کاربران زیر از amir2007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    23
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    اصلاً غصه نخور و خودتو به خاطر این چیزا ناراحت نکن ، این مورد می تونه برای خیلی ها پیش بیاد و باهاش راحت کنار بیان و هضمش کنن .به نظر من باید بری و سعی کنی تو کارات موفق بشی و انشالله به جاهای عالی برسی تا همه اون آدما که مسخره ات میکردن لال بشن
    موفق باشی

13. 3 کاربران زیر از حلما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    داداشم به حرفاشون توجه نكن و فقط واسه خودت زندگي كن به حرفاشون اصلا اهميت نده و اعتماد به نفستو از دست نده اگه هم تركت كردن اصلا نگران نباش چه بهتر كه با همچين دوستايي قطع رابطه كني.....ببين تو هررررررررررررگز و تحت هيييييييييچ شرايطي نميتوني دهن مردم ودوستاتو ببندي اصلا هم نگران ايندت نباش به خدا توكل كن همه چي حله ...........حرف مردم باد هواس بخواي بهشون گوش بدي زندگيت ميره رو هوا .......موفق باشي

15. کاربران زیر از ♥TINA♥ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : به من تجاوز شده حالا باید چیکار کنم؟
    داداشم . من یه مشکل عجیب دارم . من تو سونا بودم یکی به قصد تجاوز به من چسپید و من اون رو زدم او هم سریع رفت . 14 سالم بود که همچین شد
    حالا نگرانی عجیبی دارم که همش به خودم میگم به من تجاوز شده . میشه به من کمک کنید

17. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام.به نظر من شما داری تاوان اشتاباهاتتو میدی. ببینید قبول دارم که آدم تو هر سنی ممکنه که اشتباه کنه ولی به گول خوردن اعتقادی ندارم.بدتر از اون اینکه شما با اینکه خودتون زخم خورده بودید به اون بچه رحم نکردید و باعث شدید که اون هم مثل خودتون تا آخر عمرش عذاب بکشه فقط برای اینکه خودتو توجیه کنی و بگی که گول خوردی.الان دیگه برای جبران گذشته خیلی دیر شده چیزی که مهمه ساختن آیندست.پیامبر میگه اگه شهر شما برای زندگی مناسب نیست باید مهاجرت کنید من میگم شما باید از اون شهر برید با توجه به اینکه شما پسر هستید شاید توی 1شهر دیگه بتونید با آرامش روحی و فکری بهتری زندگی کنید چون شما هرچقدر هم که پشیمون باشید و عوض شده باشید بقیه چیز دیگه ای از شما توی ذهن دارن.نمیخوام ناامیدت کنم ولی حقیقت اینه که تو باید به بعد از ازدواجتم فکر کنی. به هر حال خدا خیلی مهربونه ازش بخواه که کمکت کنه. من آدم مذهبی نیستم اما به خدا اعتقاد فولادی دارم. اگه ازش بخوای حتما بهت میده

18. Top | #13

دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    75
    تشکر شده 415 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad.farhad نمایش پست ها
    با سلام خدمت مشاورین و اعضای محترم بنده جوانی هستم که در کودکی به من تجاوز شده.چندباری من گول متجاوزین رو خوردم و اونموقع من بچه بودم. آخرین بار یادمه من حدودا دوم راهنمایی بودم.حالا یکی از این هایی که قبلا به من تجاوز کرده الان رفیق دوستان من هستش و من خیلی سرخورده هستم و هر موقع دوستام رو می بینم به من می گن چونکه اون فرد بهشون گفته که با من چیکار کرده.حالا هر چی میشه دوستام به من می گن تو حرف نزن ک..و..نی یا هرچی از دهنشون در میاد به من می گن و من حتی تا مرز خودکشی هم رفتم یه مدت باهاشون رابطه‌مو قطع کردم اما انگار همه جا هستن من تو یه شهرستان خیلی کوچیک زندگی می کنم. اینقدر نگران و هراسانم از همه بریدم و منزوی شدم و حتی نگران آینده و کارم هم هستم (اگه داشته باشم)از موفقیت حتی کوچیک ترین موفقیت تو زندگیم می ترسم احساس می کنم باید بمیرمبه نظرتون من باید چیکار کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید.شاید شما هم این متنو بخونید بخندید و چهارتا فحش بارم کنید. ولی فقط کمک کنید
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم ولی خوب شما اصلا گناهی نداشتی بلکه آنها بیمارانی بودند که از مظلومیت ومعصومیت شما استفاده کرده اند. البته مطالعات نشان داده که اکثریت متجاوزین خود قربانیانی بودند که قبلا به آنها تجاوز شده! اگر اشتباه نکنم 25 سالتونه در صورت امکان از آن شهر به جای دیگری برای زندگی بروید- حتما مشاوره نیاز دارید و اونم توسط یک مشاور خوب. آنها به هیچ وجه دوستان شما نیستند ازشون حتما دوری کنید. موفق باشید

19. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام دوست عزیز،
    من اول باید یه نکته رو ذکر کنم که بنده مشاور نیستم و از علم مشاوره چیزی نمیدونم. ولی مطلب و مشکل شما شوکه کرد منو! شما خودتون عواقب این کارو میدونستید ولی یه کودک دیگه رو گرفتار کردید!!! من واقعاً متأسف شدم. از خدا کمک بخواهید. خداوند پاک کننده ی گناهان است.

20. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    دروغ است
    ویرایش توسط سعيد : 11-23-2014 در ساعت 10:56 AM

21. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    دهن بعضیارو باید گل گرفت.......تو خدایی داری که اگر با دل شکسته بری پیشش حتما تو رو می پذیره و اون وقت میشی رفیق خدا.........و خدا هوای رفیقاشو داری و خوب رفیقیه داداش.

22. 2 کاربران زیر از mohandesvahid بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #17

دلنوشته کاربر
    مشکل درون توست راه حلم درون توست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,313 بار در 477 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اگر به شما تجاوز جنسی شده است بخوانند!

اگر به شما تجاوز جنسی شده است بخوانند

می گویند دردی که آن روز در دل‌تان نشسته، تا آخرین روز زندگی‌تان آرام نمی‌شود و تجاوز را دردناک‌ترین تجربه‌ای می‌دانند که می‌تواند گریبان یک نفر را بگیرد.
    به گزارش مجله سیب سبز، اگر شما قربانی آزاری در دوران کودکی یا بزرگسالی‌تان شده‌اید، خواندن این صفحه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این چند خط، نه می‌خواهیم شما را به قوی تر بودن و فراموش کردن مجبور کنیم و نه می‌خواهیم بگوییم که فقط انتقام شما را آرام می‌کند. این بار می‌خواهیم به شمایی که تصویر دلخراش یک آزار را در ذهن خود قاب کرده‌اید، بگوییم که اگر در تمام روزهای گذشته با خشم و ترس و اضطراب زندگی کرده‌اید حق با شماست و این امید را پیش چشم‌تان بیاوریم که اگر چند قدم به جلو بردارید و از اطرافیان‌تان و روانشناسان کمک بگیرید، می‌توانید روزهای آرام تری را تجربه کنید.
    مشکل شما اصلا کوچک نیست
    نمی‌خواهیم با توصیه‌های بی‌مورد، شما را آزرده‌تر کنیم. اگر بعد از این اتفاق، با هجوم خشم، اضطراب، ترس یا عصبانیت روبه‌رو شده اید، خود را سرزنش نکنید. اتفاقی که برای شما افتاده است، دشوارتر از آن است که با چند توصیه ساده از پس برطرف کردنش بربیایید. میزان زمان و تلاشی که برای رها شدن از این احساسات به آن نیاز دارید، با توجه به سن شما در زمانی که این اتفاق رخ داده و میزان و شدت آن متفاوت است. اگر شما پیش از این رخداد، با مشکلات و اختلالات روانی دیگری هم روبه‌رو بوده‌اید و درگیر احساس افسردگی، اضطراب، ناتوانی در مدیریت هیجان‌ها و اختلالات دیگر روانی بوده‌اید، طبیعی است که به زمان طولانی‌تری برای مرمت روان خود نیاز داشته باشید. از طرف دیگر، نوع برخوردی که در این اتفاق با شما شده است هم می‌تواند مسیرتان را برای رسیدن به آرامش، کوتاه‌تر یا بسیار طولانی تر کند. پس خود را با دیگران مقایسه نکنید و به جای تخریب بیشتر خود و غرق شدن در احساس ناتوانی، با شیوه و زمانبندی خودتان از این بحران بیرون بیایید.

مراقب باشید!
    والدین در سال‌های کودکی، بیشتر از هر زمانی باید مراقب فرزندشان باشند، چراکه کودک آگاهی لازم و یا توانایی مراقبت از خود را ندارد. اما شمایی که روزهای کودکی را پشت سر گذاشته‌اید، حالا مسئولیت مراقب از خود را خودتان به عهده دارید. پس مراقب مکان هایی که به آن قدم می‌گذارید و آدم‌هایی که با آنها روبه‌رو می‌شوید باشید. نمی‌خواهیم شما را از قدم برداشتن در شهر بترسانیم و تنها به شما یادآوری می‌کنیم که احتیاط نه نشانه کوته فکری شماست و نه شما را یک فرد ترسو جلوه می‌دهد. یادتان باشد که در صورت بروز چنین اتفاقی، تا پایان عمر نمی‌توانید اثراتش را از روان خود پاک کنید، پس از تجربه‌های دیگران درس بگیرید و صفحات حوادث روزنامه‌ها را به چشم داستان‌های هیجان انگیز نگاه نکنید، چراکه هیچ کدام از قربانیان تجاوز، گمان نمی‌کردند روزی در این شرایط گرفتار شوند.

به کسی که درک‌تان می‌‌کند بگویید
    شما در این بحران، تنها احساساتی که مربوط به بدن و روان خود دارید را تجربه نمی‌کنید، بلکه احتمال اینکه نگرانی از قضاوت و واکنش دیگران شرایط را برای شما سخت تر کند هم کم نیست. گرچه بهترین گزینه برای کاهش فشار و دریافت کمک از دیگران، مطرح کردن این موضوع با والدین یا یکی از اعضای مورد اعتماد خانواده است، اما با این وجود، نمی‌توانیم شما را به مطرح کردن این اتفاق مجبور کنیم. پس قبل از به اشتراک گذاشتن رنج‌تان با دیگران، شرایط‌تان را یک‌باردیگر مرور کنید. اگر احساس می‌کنید گفتن موضوع به یکی از اعضای خانواده، به ویژه والدین، بار شما را سبک‌تر می‌کند، اتفاقی که افتاده را با او در میان بگذارید، در غیر این صورت، گفتن موضوع برای یک روانشناس را امتحان کنید و در کنار آرام‌تر شدن به‌دلیل به اشتراک گذاشتن غم‌های‌تان، از او برای احیای روان خود کمک بگیرید.
    می‌توانید این راز را نگه دارید
    تسلیم بایدها نشوید. در رابطه شما با همسر آینده‌تان، تشخیص شما مهم‌ترین دلیل بیان کردن یا نکردن این موضوع است و هیچ بایدی نمی‌تواند شما را به بیان کردن یا پنهان کردن آنچه اتفاق افتاده مجبور کند. به یاد داشته باشید که این یک تصمیم کاملا شخصی است و نمی‌توانید با استفاده از تجربه‌های دیگران، از راه‌هایی که آنها رفته‌اند استفاده کنید. اگر احساس می‌کنید خواستگار شما توان پذیرش این موضوع را دارد و با دانستن آن، می‌تواند به شما برای آرام تر شدن کمک کند، پس وقت آن رسیده که او را از این موضوع آگاه کنید. اما اگر گمان می‌کنید گفتن این راز، فرصت ازدواج با کسی که دوستش دارید را از شما می‌گیرد، نمی‌توانید خود را برای بیان کردنش مجبور کنید. شما تنها کسی هستید که صلاحیت تصمیم‌گیری در این مورد را داردو در عین حال، باید مسئولیت آنچه که بیان می‌کنید را هم بپذیرید. گفتن این راز با عواقبی همراه است که با توجه به موقعیت و فردی که با او روبه‌رو هستید، می‌تواند مثبت یا منفی باشد، پس اگر با شجاعت برای مطرح کردنش قدم برمی‌دارید، انتظار دریافت بازخوردی که گاه مثبت است و گاه منفی را هم داشته باشید. از طرف دیگر، گمان نکنید که موظف به بیان این اتفاق هستید. اینکه این حادثه چقدر در زندگی امروز شما تاثیر گذاشته هم می‌تواند یکی از دلایل بیان آن باشد. اگر شما تازه این اتفاق را تجربه کرده‌اید و با مشکلات جدی و لزوم درمان طولانی مدت روبه‌رو هستید، پنهان کردن آن از شریک زندگی‌تان عاقلانه به نظر نمی‌رسد، اما اگر آنچه اتفاق افتاده مربوط به سال‌ها قبل است و اثر چندانی از این اتفاق در زندگی شما باقی نمانده، لزوم کمتری به افشای آن وجود دارد.
    حتما از یک متخصص کمک بگیرید
    تجاوز در هر حالتی یکی از شدید ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای انسان اتفاق بیفتد. اتفاقی که از نظر روانشناسان به اندازه سیل، زلزله، مرگ عزیزان و سخت ترین حادثه‌های زندگی بر روان فرد اثر می‌گذارد. طبیعی است که قربانی این حادثه، دچار اختلال اضطراب پس از سانحه شود و برای رها شدن از آسیب ها به کمک اطرافیان و متخصصان نیاز داشته باشد. اگر شما هم یکی از قربانیان این اتفاق باشید، بعید نیست که با دیدن هر ماجرایی که شما را به یاد آن روز، آن لحظه و آن فرد بیندازد، دچار اضطراب، خشم، ترس و اندوه شدید شوید و این موضوع ممکن است تا سال‌ها ادامه پیدا کند و حتی بدون دارو درمانی و روان درمانی از زندگی شما بیرون نرود. پس اگر دچار احساس انتقام شده اید، بدانید که حسی طبیعی را تجربه می‌کنید و در صورتی که در کنترل آن ناتوان هستید، باید از یک مختصص کمک بگیرید. قبل از دریافت کمک‌های حرفه‌ای، برای کنترل واکنش‌های خود تلاش کنید و با رساندن آسیب‌های غیر جبران به خود یا دیگران، کلافی که در آن گرفتار شده‌اید را پیچیده‌تر نکنید.
    انتقام یک مسکن موضعی است
    شاید در آغاز گرفتن تصمیم منطقی و نشان دادن واکنش درست برای‌تان دشوار باشد، اما به یاد داشته باشید که تسویه حساب فردی کمکی به بیرون آمدن شما از این بحران نمی‌کند، چراکه خاطره تلخ آن روز در ذهن شما ماندگار شده و حتی در صورت تسویه حساب با فرد مورد نظر، محو نمی‌شود. انتقام گرفتن تنها تسکینی موقت بر درد شماست اما این شیوه آرام کردن خود، می‌تواند عواقبی را به همراه بیاورد و مشکل شما را دوچندان کند. خانواده افرادی که قربانی تجاوز شده‌اند، هنگام شنیدن صحبت‌های آنها باید پذیرنده و حمایتگر باشند و در عین حال هیچ عکس‌العملی را نشان ندهند. از طرف دیگر، آنها قبل از هر اقدامی باید مطمئن شوند که این حرف فرزندشان واقعیت دارد، چراکه در بسیاری موارد و به ویژه در 8-7 سالگی تخیل یا انگیزه‌های دیگر، باعث مطرح شدن ادعایی نادرست در این زمینه می‌شود

24. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام داداش اصلا خودتو نگران نکن میتونی بایه مشهوره ساده از یه روانشناس بکلی باهاش کنار بیای.
    درضمن اونا اگه دوستت بودن حرکی این حرفو میزد میزدن تو دهنش پس نبودنشون بهتر داداشم. رفیق باید پشت ادم باشه تا دیگران جرعت جسارت کردن نداشته باشن ولی متاسفانه تو دوره ما از دوستی و رفاقت فقط اسمشو یاد گرفتن بعضی یا خدا بزرگه خودتو ناراحت نکن(دایان)
    ویرایش توسط Daian : 10-15-2014 در ساعت 07:45 PM

26. Top | #19
    del
    del آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    ازون دوستان دوری کنید اونا دوست نیستن و شما نسبت به این خاطره بد اینقد وسواس بخرج ندهید این چیزا فقط برای شما اتفاق نیوفتاده همینجا اگه سانسور نداشت کاربرایی بودن باهات همدردی میکردن و تجربه های تلختری را می نوشتن
    مطمئن باشید اونا که پشت سرت حرف میزنن میخوان آبروات را بریزن حرفشون برای امثال خودشون شنونده داره نه برای کسانی که حداقل دوزار فهم دارن و سرشون به تنشون می ارزه پس هیچ مشکلی در محیط شغلی و ... برات بوجود نمیاد خیالت راحت باشه

27. 2 کاربران زیر از del بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چون بعضی از مردهای بزرگ هم انحراف جنسی عقب دارند و دنبال یک جای قابل اعتماد میگردند کجا بهتر از یک پسر بچه تو هم بگو منم یادم در بچگی یکی اومد و گفت چون دودول تو چوچک و نازه اونو بکن تو ک . ن من - مو منم فقط یک کو. پر از موی یادم میاد یعنی تو با اون مرد کاری کردی = اینطوری آبروی اون طرف میره و دیگه جرات نمیکنه بگه حتی جلوجلو اگه لازم شد بگو که زمینه برای جواب دادن آماده باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)