مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: مشاوره و تجاوز جنسی

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8739
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    68
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به من تجاوز شده حالا باید چیکار کنم؟

درود دوست عزیز

شماتنها فردی نیستید که این اتفاق برایش افتاده هست شوربختانه بخاطر نبود آموزش صحیح و داشتن شرم که به غلط اینگونه برای ما تعریف شده که بیان کردن این موضوعات نادرست و غلط و زشت هستش این اتفاق برای بچه ها میوفته فرقی نداره چه دختر و چه پسر قربانی این نااگاهی و فرهنگ غلط میشن.برای اینکه بهتر متوجه بشید توی کشور ایالات متحده آمریکا روانشناس ها به خانواده ها توصیه میکنن به فرزندانشان آموزش بدن از سن 3یا 4 سالگی که هر فردی بجز پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادربزرگ نقاط حساس بدنشان را لمس کرد سریع به مادرشان و یا پدرشان یا پدربزرگ و مادربزرگ اطلاع بدهند این مسئله کوچیکی نیست حتی جزو قوانین این کشوره اگر اشتباه نکرده باشم بچه زیر 12 سال حق نداره توی خانه تنها باشه یا خودش بتنهایی به مدرسه بره حتما باید یه بزرگتر کنارش باشه.این موضوع بسیار مهمیه که بعدها تاثیرات بسیار منفی روی فرد میزاره که نمونش خود شما بودید.
    خیلی از پسرها توی سنین پایین واقعا اطلاعی از بد و زشت بودن این موضوع ندارن و امکان خطا وجود داره مثلا خود فرد شما توی سن 12 سال واقعا چقدر در مورد این موضوع اطلاع داشتی چقدر آگاهی داشتی اینکار زشت هستش و روی شما تاثیر منفی میزاره چقدر از قوانین اطلاع داشتی آیا شخصیتت اونقدر رشد کرده بود و جسارت داشتی یا اینکه به خانوادت نزدیک بودی که بخواهی باهاشون مشورت کنی یا به پلیس مراجعه کنی؟

دوست عزیز به شما توصیه میکنم توی سایت بخش عمومی دنبال جواب نباش شماره ای هستش تلفنی و رایگان میتوانی تماس بگیری و در این مورد صحبت کنی هیچ پولی پرداخت نمیکنید و روی قبض تلفن شما هم نمیاد و طرف مقابل هم شناختی از شما نداره خودم تماس گرفتم خوب مشاوره میدن 1480 تماس بگیرید مشاورین خوبی داره اگه صلاح دانستید حضوری تشریف ببرید پیش مشاور در شهری که دوستان معرفی میکنند.

کلا میخوام بدانید بیشتر از شما فردی که اینکار زشت را با شما انجام داده و از ناآگاهی شما سواستفاده کرده باید از کار خودش پشیمان باشه و خجالت بکشه نه شمایی که قربانی شدید و اینو بجرات میتوان بگم اون فرد هم در کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفته و یا اینکه آسیب های جسمی و روانی زیادی را در کودکی متحمل شده.لطفا فکر نکنید فقط شما قربانی این مسئله هستید.

در مورد دوستان اینو از من بشنو سعی کن روی خودت تکیه کنی هر فردی نیاز داره به دوست های جدید ولی اینکه دوستی شما را رها کنه اونم توی این سن بخاطر اینکه شما در کودکی بعلت ناآگاهی قربانی این مسئله شدید چندان عاقلانه و منطقی نیستش.مثل اینکه کودکی بخاطر نااگاهی به بدن خودش صدمه بزنه چندان فرقی نداره.
    بخودت متکی باش و به خدای خودت
    مشاوره فراموش نشه دوست من
    گذشته را چا کن توی باغچه حیاط خونت.
    بزار همانجایی بماند که بهش تعلق دارد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 4 کاربران زیر از khaleghezey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7081
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad.farhad نمایش پست ها
    25 سال. موقعی که من اونکارو کردم بچه بودم و نمی دونستم. حدودا 10 فوقش 11 سال داشتم. اول یه پسر 30 ساله اینکارو به من کرد بعد به یکی از فامیلاش گفت و اون اینکارو با من کرد بعد یه پسر حدودا 20 ساله اینکارو با من کرد و من رو پاس داد به دوستش.من اصلا خبر نداشتم که اینکار واقعا ممکنه در آینده آبروریزی کنه.فکرشو بکن همین الان من خودم می تونم مخ چندتا بچه رو بزنم و یه بار حدودا 3 چهار سال پیش اینکارو کردم که فقط به خودم ثابت کنم گول بچگیمو خوردم اما از اون موقع وقتی یاد اون بچه ی بیگناه می افتم که همش 13 سال سن داشت و گول حرفامو خورد از خودم بدم میاد. اما این کثافتا اصلا اینجور آدمایی نیستن و همش منو شکنجه روحی میدن.کافیه من بگم اون موقع بچه بودم که اینکارو کردم دیگه میشه یه سند براشون خداروشکر تا حالا زدم زیرش حتی یه بار یکی از اون آدما رو آوردن منو باش رو در رو کردن و با هم دعوامون شد
    خيلي دوست داشتم حرفاتو باور كنم اما يه چيزايي اصلا درست در نمياد شما گفتي 11 سال داشتي وايشون 30 سال الان شما 25 سال داريد وفرد متجاوز 44 سال سن دارد الا ن هم شما وهم ايشون به يه سني رسيده ايد كه فكر نكنم اين مسائل براتون مهم باشه و ايشون هم با 44 سال يه مرد بالغ جاافتاده هستند و بعيد به نظر ميرسه كه بعد از 14 سال كار وزندگيشو ول كنه وبياد شمارو به خاطر اون كار مسخره كنه اصلا با عقل جور در نمياد اونم با اين حجم مشكلاتي كه مردم دارن باهاش كشتي ميگيرند ببخشيدا الان يه طوري شده كه آدم وقت نميكنه نيازهاي خودش و همسرش رو برآورده كنه چه برسه به اينكه بياد و بشينه وشمارو مسخره كنه خواهشن براي جلب توجعه ديگران راههاي ديگري را انتخاب كنيد دوست عزيز.

4. 2 کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8180
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

تو مقصر نیستی مقصر اون حیوان صفت ها هستند که باهات اینکارو کردند و معصومیتت گرفتند پس تو عذاب وجدان و ناراحت نباش و سعی کن با استفاده از مشاوره بتونی گذشتت محو کنی و باهاش کنار بیای و آینده قشنگی رو برای خودت بسازی ، گذشته مال گذشتست سخته ولی شدنیه سعی کن ازاون محیط و دوستات دور باشی و برای زندگیت هدفی داشته باشی.

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9376
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره و تجاوز جنسی

سال
    ویرایش توسط sara12 : 12-05-2014 در ساعت 03:16 PM

7. Top | #25
    e.a
    e.a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    22245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره و تجاوز جنسی

خب بگم که منم مثل شما بوودم ولی یکم متفاوت شاید هم خوشحال شده باشی چون که یه نفر ی مثل خودت رو پیدا کردی سنم هم از ت تو کمتره خیلی زود هم فراموش کردم و رفت انگار نه انگار نه به فکر انتقام و نه هیچ چی تو هم ولش کن با آدمای تازه اشنا شو قرار نیست هم همه بدونن که چه اتفاقی برات افتاده در ضمن روپیشونیت هم چیزی ننوشته
    7

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    9372112040
    شماره عضويت
    18962
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    10
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد نمایش پست ها
    خيلي دوست داشتم حرفاتو باور كنم اما يه چيزايي اصلا درست در نمياد شما گفتي 11 سال داشتي وايشون 30 سال الان شما 25 سال داريد وفرد متجاوز 44 سال سن دارد الا ن هم شما وهم ايشون به يه سني رسيده ايد كه فكر نكنم اين مسائل براتون مهم باشه و ايشون هم با 44 سال يه مرد بالغ جاافتاده هستند و بعيد به نظر ميرسه كه بعد از 14 سال كار وزندگيشو ول كنه وبياد شمارو به خاطر اون كار مسخره كنه اصلا با عقل جور در نمياد اونم با اين حجم مشكلاتي كه مردم دارن باهاش كشتي ميگيرند ببخشيدا الان يه طوري شده كه آدم وقت نميكنه نيازهاي خودش و همسرش رو برآورده كنه چه برسه به اينكه بياد و بشينه وشمارو مسخره كنه خواهشن براي جلب توجعه ديگران راههاي ديگري را انتخاب كنيد دوست عزيز.

اتفاقا هیچ بعید نیست ک شخصی 44 ساله ک از دنیا فقط شهوتشو داره بخواد با تحت فشار گذاشتن کسی اونو به دست بیاره تا خودشو ارضا کنه
    مخصوصا اگه این دوست ما زیبا باشه
    و این که کار و درد سر بخواد باعث بشه سراغ این کثافت کاریا نیاد باید بگم خود خستگی گاهی آدم رو به شهوت می کشونه برای از بین بردن خستگی و خرج شدن از فکر دردسر ها
    9372112040

9. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.16
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hyhahoo نمایش پست ها
    اتفاقا هیچ بعید نیست ک شخصی 44 ساله ک از دنیا فقط شهوتشو داره بخواد با تحت فشار گذاشتن کسی اونو به دست بیاره تا خودشو ارضا کنه
    مخصوصا اگه این دوست ما زیبا باشه
    و این که کار و درد سر بخواد باعث بشه سراغ این کثافت کاریا نیاد باید بگم خود خستگی گاهی آدم رو به شهوت می کشونه برای از بین بردن خستگی و خرج شدن از فکر دردسر ها
    دوست عزیز تایپک قدیمی به تایپک های قدیمی توجه کنید و بالا نیاریدمرسی

arash.AP

10. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    9372112040
    شماره عضويت
    18962
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    10
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دوست عزیز تایپک قدیمی به تایپک های قدیمی توجه کنید و بالا نیاریدمرسی
    دوست عزیز این بالاترین تایپیک بود
    9372112040

11. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.16
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hyhahoo نمایش پست ها
    دوست عزیز این بالاترین تایپیک بود
    نه دوست عزیز تاریخ ببنید نزدیک یک سال و نیم دیگست

شما داخل موضوعات این تایپک و پپدا کردید

به هرحال تاریخ مهم مرسی

arash.AP

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)