مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: همجنس بازی همسرم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    335
    تشکر شده 327 بار در 101 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

همجنس بازی همسرم

این هم یک موضوع مشابه که توسط یکی دیگر از کاربران محترم مطرح شده:
    این هم یک موضوع متناسب با موضوع همجنس بازی همسر:
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم چکار کنم با همجنس بازی همسرم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,007
    تشکر شده 9,388 بار در 4,623 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همجنس بازی همسرم

گرایش به همجنس یک میل قوی نسبت به افراد با جنس موافقه...

این علاقه میتواند به شکل اشتیاق برای توجه شان ، دوستی با آنها ، صمیمیت با آنها ...

جذب شدن نسبت به بدنهای آنها و دیگر ویژگیهای جنسی باشه...

انجمن روانشناسی از واژه همجنسگرایی برای اشاره کردن به مجموعه این گرایشات ...

احساسات ، امیال ، رفتار جنسی ، هویت و همینطور جنبه های وابسته به آن مثل مشکل در مردانگی ، شناخت شخصی از خود...

تعلقات احساسی و موارد ارتباطی استفاده می کند...

فردی که گرایش به همجنس را تجربه می کند ممکنه گرایشات و احساسات جنسی را نسبت به همجنس تجربه کنه...

اما حتما لزومی ندارد که رفتار جنسی با همجنس داشته باشه...

گرایش به همجنس نمی تواند فقط به سادگی با وجود و یا عدم وجود رفتار جنسی بیرونی شناسایی بشه ...

عوامل زیادی باعث بوجود آمدن گرایشات همجنسگرایی می شوند...

گرایش به همجنس نتیجه یک فعل و انفعال پیچیده بین شخصیت ، عوامل بیولوژی و تجربه های در حین رشده ...

افراد گرایش به همجنس را انتخاب نمی کنند. این گرایشات بوجود می آیند به این خاطر که نیازهای احساسی و اجتماعی ...

در طی سالهای رشد برآورده نشدند...

مردان به خاطر ترس از زنان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند. زنان به خاطر ترس از مردان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند...

در حقیقت ، روابط با جنس مخالف تاثیر بسیار کمی در بوجود آمدن گرایش به همجنس دارند...

در حقیقت گرایش به همجنس مربوط و ناشی از ارتباطات با جنس موافق است...

پس بهترین راه برای شما مراجعه به روانشناسی متعهده تا به شما با توجه به نوع شرایط راه حلی رو ارائه کنه ....

از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    این هم یک موضوع مشابه که توسط یکی دیگر از کاربران محترم مطرح شده:
    این هم یک موضوع متناسب با موضوع همجنس بازی همسر:
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم چکار کنم با همجنس بازی همسرم
    داداش من تو رو خدا دست بردارید از این برابری و تفاهم زن ومردو....
    آخه کدوم بیشعوری اینا رو کرده تو مخ جوونا که زن ومرد مث همن
    آخه مرد حسابی زنی که رو موبایلش رمز بزاره رو باید ول کرد بحال خودش!
    امیدوارم دختر پسرایی که توهم برابری مرد وزنو دارن بهشون برنخورده باشه هر چند گفتن حرف حق عیبی نداره هر چند به بقیه بربخوره
    بای

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    هرکه خود داند و خدای دلش، که چه دردیست در کجای دلش...
    شماره عضويت
    6459
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    5,004
    تشکر شده 3,589 بار در 1,086 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط amir69 نمایش پست ها
    امیدوارم دختر پسرایی که توهم برابری مرد وزنو دارن بهشون برنخورده باشه هر چند گفتن حرف حق عیبی نداره هر چند به بقیه بربخوره
    بای
    معذرت میخوام من متوجه نمیشم مشکل ایشون و حرفای دوستان چه ربطی به موضوع برابری مرد و زن داشت؟؟؟

بعد درکل فکر نمیکنم کسی ادعا کرده باشه زن و مرد برابرند، معلومه زن زنه، مرد مرده ،خیلی باهم فرق دارن، برابر نیستن!

هرکدوم ویژگی های منحصر به فرد خودشونو دارن که درجای خودش محترمه، این حقوق انسانیه که برای هر دو جنس لازمه برابر باشه

اگرچه به هرحال بحث در این مورد ربطی به این تاپیک نداره
    ویرایش توسط naghme : 10-11-2014 در ساعت 11:28 PM

6. 11 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    معذرت میخوام من متوجه نمیشم مشکل ایشون و حرفای دوستان چه ربطی به موضوع برابری مرد و زن داشت؟؟؟

بعد درکل فکر نمیکنم کسی ادعا کرده باشه زن و مرد برابرند، معلومه زن زنه، مرد مرده ،خیلی باهم فرق دارن، برابر نیستن!

هرکدوم ویژگی های منحصر به فرد خودشونو دارن که درجای خودش محترمه، این حقوقه انسانیه که برای هر دو جنس لازمه برابر باشه

اگرچه به هرحال بحث در این مورد ربطی به این تاپیک نداره
    ربطش به اینه که اون دوستمون اگه این حس و داشت که یه مرد اجازه داره که زنشو بخاطر رمز گوشیش بازخواست کنه میتونست اینو بین خودش و همسرش بفهمه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه و اون بنده خدا رو داغون کنه/
    در ضمن منظورتون از حقوق انسانی اینه که زن اجازه داره رو گوشیش رمز بزاره و به همسرش نگه رمزشو چون حق انسانیشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,357
    تشکر شده 9,676 بار در 3,331 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

ربطش به اینه که اون دوستمون اگه این حس و داشت که یه مرد اجازه داره که زنشو بخاطر رمز گوشیش بازخواست کنه میتونست اینو بین خودش و همسرش بفهمه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه و اون بنده خدا رو داغون کنه/
    در ضمن منظورتون از حقوق انسانی اینه که زن اجازه داره رو گوشیش رمز بزاره و به همسرش نگه رمزشو چون حق انسانیشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا زنو شوهر نباید سراغ گوشیه همدیگه برن که بدونن رمز داره یا نه ، اونا باید شناختشونو بزارن برا قبل ازدواج و دوران نامزدی و بعدش در آینده به هم اعتماد کنن و با ایمان به هم زندگی کنن ، گوشیه یه محیط خوصیه برا افراد زنو شوهر نباید توگوشی همدیگه سرک بکشن.

بعدشم نغمه خانوم راست میگن حرفاتونن ربطی به موضوع نداره ، نصحیت هم مشکلی رو حل نمیکنه .

موفق باشید
    ویرایش توسط reza1 : 10-11-2014 در ساعت 10:29 PM

9. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    در این دنیا که حتی ابر هم نمیگرید برای ما / همه از من گریزانند تو هم بگذر از این تنها
    شماره عضويت
    7108
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Narahat
    میزان امتیاز
    3

بای

حرفاتون هیچ ربطی به مشکل بیان شده نداشت
    برابری و تساوی حقوق بین زن و مرد حرف جوونای امروزی یا ادمای روشن فکر نیست
    خدا در قران گفته که همه ادمها چه مرد چه زن چه پیر چه جوون چه سیاه چه سفید و.... با هم برابرند و نزد من همه دارای یک ارزش و حقوق مادی و معنوی هستن و در روز قیامت من همه رو با یه دید محاکمه میکنم
    من فکر میکنم شما حتی به گفته های خدا هم اعتقاد نداری
    در مورد موبایل هم باید بگم رمز گذاشتن روی گوشی موبایل چه از طرف زن باشه چه از طرف مرد کار اشتباهی هستش چون اینکار بین دو طرف بی اعتمادی میاره و باعث بروز یک سری مشکلات جدی میشه ولی تجاوز به حریم خصوصی ادما از اون وحشتناک تره

11. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    در این دنیا که حتی ابر هم نمیگرید برای ما / همه از من گریزانند تو هم بگذر از این تنها
    شماره عضويت
    7108
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Narahat
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=amir69;38341]داداش من تو رو خدا دست بردارید از این برابری و تفاهم زن ومردو....
    بای[/QUO

اختلالات جنسی مثل همجنس گرایی یا خودارزایی یا .... یه بیماری روانی که منشا اون کم توجهی یا عدم توجه همسر , کمبود محبت از طرف همسر ,ازار های جنسی از طرف همسر یا جنس مخالف و ... هستش که برای درمانش فقط باید از مشاورهایی که در این رابطه تخصص دارن کمک خواست
    این خانم در زمان ازدواجش که دارای چنین مشکلی نبود بعد از ازدواج با همسرش حالا به هر علتی که تشخیصش به عهده مشاور مربوطست دچار این بیماری شده مثل همه بیماری های دیگه که زن یا مرد بعد ازدواج دچارش میشن و باید درمان بشه
    شما اگه همسرت دچار ناراحتی قلبی بشه یا دیسک کمر بگیره یا نیاز به عمل خاصی داشته باشه ایا کمکش نمیکنی برای درمانش خرج نمیکنی این خانم هم بیمار شده مثل همه ادمای دیگه که ممکنه یروز بیمار بشن و به پزشک احتیاج داشته باشن
    مشکل ما ادمها اینه که فکر میکنیم مرض یا بیماری فقط باید جسمی باشه و اگه کسی دچار بیماری روحی و روانی شد حتما جنایتی مرتکب شده و باید کنار گذاشته بشه باید ترد بشه رمز گذاشتن رو گوشی موبایل یک مشکل روحی روانیه
    تو کشور ما اگه مردی از نظر روحی یا از نظر جسمی و جنسی از طرف همسرش حمایت نشه خیلی راحت میره ازدواج دوم میکنه عقد موقت و هیچکس هم حق اعتراض نداره و کاملا هم قانونیه ولی اگه خانمی منحرف بشه هرگز کسی ازش نمیپرسه چرا بخاطر چی به این کار کشیده شدی و مرد میتونه براش حکم سنگ سار بگیره در صورتی که تو احادیث پیامبر (ص) هم اومده زنی که منحرف شد اول باید همسرش معاخذه بشه
    سوء تفاهم پیش نیاد منظور من توجیه رفتار اشتباه اون خانم یا خانم های مشابه که منحرف میشن نیست نه اصلا منظورم اینه اگه زن یا مرد فرق نداره هر کدوم اشتباهی کردن قبل از محاکمه شدن باید علت اشتباهشون ریشه یابی بشه و بعد مورد محاکمه قرار بگیرن
    (دوستان بابت غلط املایی بخشید)

13. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=reza1;38359]اصلا زنو شوهر نباید سراغ گوشیه همدیگه برن که بدونن رمز داره یا نه ، اونا باید شناختشونو بزارن برا قبل ازدواج و دوران نامزدی و بعدش در آینده به هم اعتماد کنن و با ایمان به هم زندگی کنن ، گوشیه یه محیط خوصیه برا افراد زنو شوهر نباید توگوشی همدیگه سرک بکشن.

بعدشم نغمه خانوم راست میگن حرفاتونن ربطی به موضوع نداره ، نصحیت هم مشکلی رو حل نمیکنه .

موفق باشید
    [
    داداش من شما یا خیلی ساده ای یا خیلی احساس روشن بینی میکنی./ البته سوتفاهم نشه و بدتون نیاد
    امیدوارم هیچ وقت توزندگیتون نه خیانت بکنین نه خیانت بببینین
    حس میکنم شما تا بحال خیانت زن به شوهر سادشو ندیدی و برعکس
    همین محیطای تانگو و ...
    همون اولم حس میکردم که با گفتن این مطالب مخالفای زیادی برام پیدا میشه /
    دنیا خیلی وقتا با منطق و دلیل پیش نمیره داداش من
    امیدوارم عمق حرفامو فهمیده باشی
    پیشاپیش از هم صحبتی باهاتون خوشحالم
    یا علی

15. 2 کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    حرفاتون هیچ ربطی به مشکل بیان شده نداشت
    برابری و تساوی حقوق بین زن و مرد حرف جوونای امروزی یا ادمای روشن فکر نیست
    خدا در قران گفته که همه ادمها چه مرد چه زن چه پیر چه جوون چه سیاه چه سفید و.... با هم برابرند و نزد من همه دارای یک ارزش و حقوق مادی و معنوی هستن و در روز قیامت من همه رو با یه دید محاکمه میکنم
    من فکر میکنم شما حتی به گفته های خدا هم اعتقاد نداری
    در مورد موبایل هم باید بگم رمز گذاشتن روی گوشی موبایل چه از طرف زن باشه چه از طرف مرد کار اشتباهی هستش چون اینکار بین دو طرف بی اعتمادی میاره و باعث بروز یک سری مشکلات جدی میشه ولی تجاوز به حریم خصوصی ادما از اون وحشتناک تره
    آره با کل حرفاتون موافقم /
    ولی یه نکته خیلی ریز تو حرفاتون بود که میخوام بهش بیشتر توجه کنین/ همونطور که خودتون گفتید خدا گفته نزد من یه ارزش دارن و منظورش خود خودش بوده
    بزار یه مثال براتون بیارم تا شاید مشکل حل بشه : همونجوری که میدونید خدا گفته که مردا میتونن همزمان 4 تا زن داشته باشن ولی زنا فقط یکی
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون خود خدام به جنسیت مرد و زن کاملا واقفه /
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............

17. 3 کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)