مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: همجنس بازی همسرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.06
    تشکـر
    18,357
    تشکر شده 9,676 بار در 3,331 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همجنس بازی همسرم

[QUOTE=amir69;38470]
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    داداش من شما یا خیلی ساده ای یا خیلی احساس روشن بینی میکنی./ البته سوتفاهم نشه و بدتون نیاد
    امیدوارم هیچ وقت توزندگیتون نه خیانت بکنین نه خیانت بببینین
    حس میکنم شما تا بحال خیانت زن به شوهر سادشو ندیدی و برعکس
    همین محیطای تانگو و ...
    همون اولم حس میکردم که با گفتن این مطالب مخالفای زیادی برام پیدا میشه /
    دنیا خیلی وقتا با منطق و دلیل پیش نمیره داداش من
    امیدوارم عمق حرفامو فهمیده باشی
    پیشاپیش از هم صحبتی باهاتون خوشحالم
    یا علی
    حرف شما هم درسته ، آره درست میگین من هم آدم ساده ایم هم روشن بین ، تا بحالم را رابطه ای نداشتم ، خیانت زن به شوهر هم ندیدم ، کلاً اطرافیانم هم مثل منن با این طرز تفکر به مشکلی روبرو نشدیم ، بازم ممنون از راهنمایتون .

درک کردم چی میخواین بگین و مفهوم پیامو درک کردم ، به نظر منم شما چون در محیطی بودن که از این چیزا زیاد دیدین خیلی نصبت به همه بدبین شدین بهتره یکم این افکارو از خودتون دور کنین تا تو زندگیتون یکم آرامش بیشتری داشته باشین درسته به فول شما زمونه عوض شده با این نرم افزار های مبایل نمیشه به کسی اعتماد کرد اما با بد بینی هم فقط ذهنتونو بهم میریزیه و آرامشتونو میگیره .

ممنون از نظرتون و منم از صحبت با شما خوشحال شدم ، امیدوارم تو زندگیتون همیشه موفق باشینن

شما هم اگه غلط املای دیدین ببخشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=reza1;38539]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir69 نمایش پست ها

حرف شما هم درسته ، آره درست میگین من هم آدم ساده ایم هم روشن بین ، تا بحالم را رابطه ای نداشتم ، خیانت زن به شوهر هم ندیدم ، کلاً اطرافیانم هم مثل منن با این طرز تفکر به مشکلی روبرو نشدیم ، بازم ممنون از راهنمایتون .

درک کردم چی میخواین بگین و مفهوم پیامو درک کردم ، به نظر منم شما چون در محیطی بودن که از این چیزا زیاد دیدین خیلی نصبت به همه بدبین شدین بهتره یکم این افکارو از خودتون دور کنین تا تو زندگیتون یکم آرامش بیشتری داشته باشین درسته به فول شما زمونه عوض شده با این نرم افزار های مبایل نمیشه به کسی اعتماد کرد اما با بد بینی هم فقط ذهنتونو بهم میریزیه و آرامشتونو میگیره .

ممنون از نظرتون و منم از صحبت با شما خوشحال شدم ، امیدوارم تو زندگیتون همیشه موفق باشینن
    شما هم اگه غلط املای دیدین ببخشید
    ن داداش گلم / اتفاقا دور و برم هیچ کی به کسی خیانت نکرده ولی متاسفانه تو محیط وسیع تر اگه نگاه کنی خیلی چیزا رو میشه دید /
    نسبت به بدبینی هم دوس دارم که بگم هیچکسی به اندازه من به این معتقد نیس که باید زنو آزاد بزاری تا خودش راهشو پیدا کنه / اگه درست رفت که هیچ ولی اگه نه . نباید با سادگی و به اصطلاح روشن بینی از کنارش رد شد/
    زنو مرد قراره باکنار هم قرار گرفتن تبدیل بشن به یک جسم نه دو جسم جدا

4. کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5829
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

شاید شما جاهایه خالیی واسه خانمتون گذاشتین که دوستش اون جاهارو پر کرده شاید شما 1کمبودهایی براش گذاشتین که اینجوری خواسته جبرانش کنه به نظر من 1مدت باید خیلی بیشتر از قبل دور و برش باشید و تا کم کم از اون دوستش دورش کنید. من خودم خانمم اما انقد دلم واسه مردایی که خانومشون بهشون خیانت میکنه میسوزه اما اگه 1 مرد به زنش خیانت کنه خیلی عصبانی میشم آخه چرا آدما انقد بیرحمن؟؟؟؟؟؟؟؟ برو اون دوستشو بزن یا با شماره ی ناشناس 1جوری حالیش کن که تو میدونی چکارست و تهدیدش کن مثل همون خانومی که به شما زنگ زده نذار دیر بشه چون اونجور که معلومه تو اولین کسی نیستی که از این موضوع باخبر میشی

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    در این دنیا که حتی ابر هم نمیگرید برای ما / همه از من گریزانند تو هم بگذر از این تنها
    شماره عضويت
    7108
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Narahat
    میزان امتیاز
    3

آره با کل حرفاتون موافقم /
    ولی یه نکته خیلی ریز تو حرفاتون بود که میخوام بهش بیشتر توجه کنین/ همونطور که خودتون گفتید خدا گفته نزد من یه ارزش دارن و منظورش خود خودش بوده
    بزار یه مثال براتون بیارم تا شاید مشکل حل بشه : همونجوری که میدونید خدا گفته که مردا میتونن همزمان 4 تا زن داشته باشن ولی زنا فقط یکی
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون خود خدام به جنسیت مرد و زن کاملا واقفه /
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............

تعدد زوجه برای اقایون دلیلش منطقی بودن مرد نیست یا عدم تعدد زوج برای خانمها هم دلیلش احساسی و هیجانی بودن زن نیست اینجا جای توضیح دادن به این قضیه ها نیست
    خدا هم نگفته زن و مرد فقط نزد من با هم برابرند

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7176
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    تعدد زوجه برای اقایون دلیلش منطقی بودن مرد نیست یا عدم تعدد زوج برای خانمها هم دلیلش احساسی و هیجانی بودن زن نیست اینجا جای توضیح دادن به این قضیه ها نیست
    خدا هم نگفته زن و مرد فقط نزد من با هم برابرند
    شما بحثو کشیدید اینجا / کلا فک کنم شما از اون دسته زنایی هستید که دوس دارید اگرم ازدواج کردید کاملا هر جور دلتون خواست رفتار کنید / این آقام فک کنم زیادی خانمشو آزاد گذاشته / البته سو تفاهم نشه من خودمم قبلا گفتم که به نظر خودم زنو باید آزاد گذاشت تا خودش راهشو پیدا کنه که اگه اشتباهی رفت اونوقت باید جلوشو گرفت

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    رها بودن اوج آرزوی من است
    شماره عضويت
    8173
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    12
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=amir69;38472]آره با کل حرفاتون موافقم /
    ولی یه نکته خیلی ریز تو حرفاتون بود که میخوام بهش بیشتر توجه کنین/ همونطور که خودتون گفتید خدا گفته نزد من یه ارزش دارن و منظورش خود خودش بوده
    بزار یه مثال براتون بیارم تا شاید مشکل حل بشه : همونجوری که میدونید خدا گفته که مردا میتونن همزمان 4 تا زن داشته باشن ولی زنا فقط یکی
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون خود خدام به جنسیت مرد و زن کاملا واقفه /
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............[/QUOTE
    جناب آقای امیر69نمیخوام بهتون بی احترامی کرده باشم ولی به نظر من رو افکارتون یه خورده کار کنین

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7318
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.62
    تشکـر
    969
    تشکر شده 1,689 بار در 465 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

بچه ها بیاید یکم منطقی تر فک کنیم الان و توی این دور و زمونه خداییش عشق حقیقی خیلی کم شده

زنو شوهر باید نیازهای همو برطرف کنن و بیشتر از میل و نیاز خودشون به برطرف کردن نیاز همسرشون توجه کنن

الان خداییش کدوم زنو شوهری هستن که تو زندگیه مشترکشون دلشون برای یکی غیر همسرشون نره؟اگرم چیزی نمیگن و رابطه ناشرعی شروع نمیکنن از حیاشون هستش

منم با اقا رضا موافقم اگه قراره به گشتن گوشی باشه باید قبل از ازدواج صورت بگیره نه بعدش

زن یا مرد وقتی به سمت جنس مخالف یا موافق کشیده میشن که همسرشون براشون اون لذتی رو که باید فراهم نمیکنه و از س ک س باهاش لذتی نمیبرن حالا بعضیا هستن که خودشونو کنترل میکنن

و بعضیا هم نه به سمت جنس مخالف یا موافق کشیده میشن

حتما میدونید شاید لازم هم نباشه که منم این حرفو بزنم ولی همجنس بازی گناه کبیره هست و گناهش از گناه با جنس مخالف بیشتره

در اخر یه حرفی رو هم برادرانه میزنم.ببینید بچه ها اگر شما با نظر یه نفر موافقید که هیچ تاییدش میکنید ولی اگرم مخالف بودید به نظرش احترام بزارید و نظر شخصیه خودتون رو بگید

تو خیلی از پست های این تاپیک به هم بی احترامی کردید.این که نظر شما با نظر شخص دیگه یکی نیست این نشون دهنده طرز فکراتون هستش که با هم فرق داره نه این که طرف مقابلتون

اشتباه میکنه و شما دارید درست میگید.پس خواهشا فقط نظرات همو نقد کنید نه بی احترامی که باعث ناراحتیه کسی بشه.این طبیعیه که نظرات همه مثل هم نیست.همونطور که علایقو سلایقشون

مثل هم نیست

موفق باشید همتون

10. 3 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    یکی از مهم ترین علل موفقیت در کار و زندگی ، پشتکار و نگاه مثبت به زوایای مختلف روند اجرایی آن است .
    شماره عضويت
    8026
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    30
    تشکر شده 90 بار در 36 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

قبل از اینکه نظرم را بیان کنم ، چند سوال مطرح می کنم:
    1- از کجا مطمئنید که این اتفاق افتاده است ؟ صرف چند sms عاشقانه که موضوعی را ثابت نمی کند . آیا این پیام ها مستقیما به مسائل جنسی اشاره کرده بود ؟
    2- با خود همسرتان صحبت کرده اید ؟ ایشان چه نظری دارد ؟ شما در مقام همسر باید مثل یک دوست در کنار او باشید .
    3- آیا ایشان در روابط گذشته جنسی شما ، اعتراض یاد عدم رضایتی داشت ؟ در این مورد با هم صحبت کرده اید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    این هم یک موضوع مشابه که توسط یکی دیگر از کاربران محترم مطرح شده:
    این هم یک موضوع متناسب با موضوع همجنس بازی همسر:
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم چکار کنم با همجنس بازی همسرم
    سلام
    چند جمله بکار رفته در این پست سیگنال هایی را می رساند :
    " با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم "

فیزیولوژیک مغز بعضی زنان همجنسگرا ، شبیه مردان دگرجنس گراست .
    البته به نظر می رسد عده ای هم بصورت تقلیدی به این سمت می روند ( اصطلاحا انحراف جنسی از عرف جامعه )

طبق نظر فروید، می شود با روانکاوی میل به جنس مخالف را در این گونه افراد زنده کرد ولی این مساله 100 درصد نیست.

بهتر است این موضوع بصورت حرفه ای توسط روانشناس بررسی شود
    من پیشنهاد می کنم که همسر این زن ، با حوصله و علم به این موضوع که می تواند این مشکل را حل کند پیگیر باشد و احساسات خود را کنترل کند .

نهایتا خانم مورد بحث ، تصمیم خواهد گرفت که چطور زندگی کند
    ویرایش توسط فرهنگ : 11-01-2014 در ساعت 09:43 PM

12. کاربران زیر از فرهنگ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
    شماره عضويت
    10133
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.39
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,052 بار در 2,070 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

موضوع رو با خانوادش با مدرک در میون بزار و بگو....

14. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تو که نوشم نیستی .. نیشم چرایی ؟
    شماره عضويت
    11002
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

جالبه که کسی جواب این بنده خدارو نداد !! فقط همه به همدیگه گیر دادن !!!
    خدا اینجاست ، در همین حوالی

خدا در رنگ آمیزی نقاشیت پیداست !!!
    خدا در متن توست ...

¸.◦°˚ К∂мЯ∂η ˚°◦.¸

15. کاربران زیر از kamran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)