صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 61 از 61

موضوع: آیا شما خود ارضایی میکنید؟ چرا؟

10618
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آیا شما خود ارضایی میکنید؟ چرا؟

مزخرف ترین نسخه ها برای ترک این عادت همین دستوراتی هست که برادرای دینی بهمون میدادن و میدن و همچنان ادامه داره! به نظر من کلا دین و خدا و گناه و همه اینا رو آدم باید بزاره کنار و یه رویکرد کاملا عقلی و دور از خرافات به این قضیه داشته باشه، اون وقت هست که شما میتونی اینو ترک کنی.

من چند وقت پیش به سایت reddit.com/r/nofap برخوردم، این سایت یه کمپین هست که یه سری افراد درست کردن و توی این سایت عضو میشن و یه شمارنده داره که نشون میده چند روز هست که این کار رو نکردن و میان حرفاشون رو میزنن و جالبه که این سایت و مطالب و ویدئو هایی که افراد این سایت گذاشتن از هزار تا حدیث و سخنرانی مذهبی و ... واسم مفید تر بوده مثلا این ویدئو خیلی خیلی روی من تاثیر گذاشت
    www.youtube.com/watch?v=wzterc3NqeU

خلاصه شما به اون سایته سر بزن و حرفای بقیه رو بخون خودت ترقیب میشی که بزاری کنار

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

1)آیا شما خود ارضایی میکنید؟ چرا؟
    می کردم - از موقعی که یادم میاد به سن بلوغ رسیدم این کارو انجام میدادم تا همین شیش هفت ماه پیش
    2) هر چند وقت یکبار؟ اتفاقی؟ یا از قبل وسوسه میشین؟
    هر چند وقت یکبارشو نمیدونم ولی همیشه بود وقتایی که استرسی می شدم وقتایی که تنهای بودم وقتایی که فیلم یا عکس تحریک کننده میدیدم یا توی کتابی که میخوندم ازین مسائل نوشته شده بود یا توصیف کرده بود. هردوتا حالت بود یعنی گاهی از قبل تحریک میشدم و به سراغش میرفتم اما گاهی هم کلا قبل از خواب تصمیم میگرفتم این کارو انجام بدم و تحریک قبلی ای در کار نبود.
    3) بعضی وقتا برا آرامش این کارو میکنید؟ در صورتی که این کار معمولا باعث عدم آرامش و عذاب وجدان و ... میشه.؟؟
    اوایل که سنم کم بود خیلی عذاب وجدان میگفتم و خودمو خیلی گناهکار حس می کردم و بعدش طبق دستوران مذهبی غسل می کردم بعد نماز میخوندم و ... یا مثلا ماه های رمضان و محرم و ... انجام نمیدادم و فکر می کردم فقط منم که مرتکب این گناه میشم و غیر عادی هستم اما بعد که دانشگاه رفتم یکی از دوستام روانشناسی میخوند توی یکی از کتابهاش خوندم که این مسئله عادیه و خیلی از آدمها انجامم یدن و حتی تو کتاب نوشته بود که ضرری نداره و حتی برای اینکه آدم به شناخت جنسی برسه مفیده و ... ازون به بعد دیگه عذاب وجدان نداشتم و برای آرامش انجام میدادم یا به عنوان یه مسئله ی عادی تا وقتی که برام امکانش باشه ازدواج کنم.
    4) شما چطوری ترک کردید؟
    بله ترک کردم. برای ترک کردن آدم باید ازش متنفر بشه. هرچی همه بگن بده و همه جا بخونی بده روی آدم اثر نمیذاره تا اینکه خودت اراده کنی و ازش متنفر بشی. تقریبا هیچکی نمیدونست که من این کارو انجام میدم تا اینکه یه بار که دوستم اومده بود خونه ما منو دید در این حالت البته یه جوری جمعش کردم که عادی به نظر برسه اما مطمئنم که فهمید چون نگاهش تغییر حالت داد و سکوت کرد و ازون به بعدم رابطمون کم شد و خودم دیگه نخواستم ببینمش و از خودم و کارم خیلی متنفر شدم. هر موقع که این فکر میاد سراغم ائن نگاه مشمئز کننده میاد جلوی چشمم و ازش متنفر میشم. البته نمیگم که کلا از بین رفته اما دیگه خودم انجامش نمیدم گاهی توی خواب اتفاق می افته و توی این پنج شیش ماه هم شاید دو سه بار خودم انجام داده باشم که تاریخای همشو نوشتم تا اینکه دیگه کاملا حذف بشه.

3. 2 کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

از وقتی بچه بودم هیچی از اینطور چیزا نمیدونستم ولی وقتی به سن بلوغ رسیدم(سن 11 و 12) این یه حس ناخودآگاهانه بود که به جون من افتاد یعنی از کنترلم خارج بود تا این که تو اینترنت و بعضی از کتابا خوندم در دوران بلوغ این که علائم طبیعیه و احساس گناه هم نداشتم چون واقعا دست خودم نبود چون به اون مسائل خیلی فکر میکردم تحریک زیاااااد میشدم و همچنین با شنیدن صدای پسر و حرف زدن درباره اون مسائل خود به خود ارضا میشدم و وقتایی که از کسی ناراحت میشدم اینکار منبع آرامش من بود و طعم شیرین تر از عسل رو میچشیدم الان 18 سالمه و عواقب خودارضایی را به وضوح میبینم تمرکزمو کلا از دست دارم حافظم کم شده یک روز قبل قاعدگی افسردگی شدید میگیرم دوست دارم برم دکتر ولی از اینکه مشکلمو بهش بگم خجالت میکشم.

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

من هم مثل خودتم منم تمرکزم کم وحافلظه خراب شده قول میدم این کار رو نکنم

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    مزخرف ترین نسخه ها برای ترک این عادت همین دستوراتی هست که برادرای دینی بهمون میدادن و میدن و همچنان ادامه داره! به نظر من کلا دین و خدا و گناه و همه اینا رو آدم باید بزاره کنار و یه رویکرد کاملا عقلی و دور از خرافات به این قضیه داشته باشه، اون وقت هست که شما میتونی اینو ترک کنی.

من چند وقت پیش به سایت reddit.com/r/nofap برخوردم، این سایت یه کمپین هست که یه سری افراد درست کردن و توی این سایت عضو میشن و یه شمارنده داره که نشون میده چند روز هست که این کار رو نکردن و میان حرفاشون رو میزنن و جالبه که این سایت و مطالب و ویدئو هایی که افراد این سایت گذاشتن از هزار تا حدیث و سخنرانی مذهبی و ... واسم مفید تر بوده مثلا این ویدئو خیلی خیلی روی من تاثیر گذاشت
    www.youtube.com/watch?v=wzterc3NqeU

خلاصه شما به اون سایته سر بزن و حرفای بقیه رو بخون خودت ترقیب میشی که بزاری کنار
    مسلمانی یا غیر مسلمان؟
    برادران دینی از منظر درست و غلط بودن و از لحاظ شرعی حلال و حرام بودنش مد نظر دارند.
    ترکش و ... بحث تخصصی روانشناسی و تجارب فردی یه.
    ثانیا از خداون پاک و بلندمرتبه کی داناتره به مشکلات و خلقت و هرچیز دیگه .
    شاید منظورت اینه که برادران دینی نظر کارشناسی ندارند . این درسته ولی خداوند و قران و اسلام را نمی تونی زیر سوال ببری.متاسفم

7. 2 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

تا حالا قانون خوندیم ببینی چی توش نوشته تا حالا معنی قرآن رو خوندیم چرا راجع به چیزی ک آگاهی نداری قضاوت می کنی

9. کاربران زیر از الهه گله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید ، بیاید با خودمون رو راست باشیم، بعضی مسائل وقتی که ما مثلا یه مدت زیادی درگیرش باشیم دیگه بحث گناه و اینا واسه اون از بین میره، مثلا دروغ دیگه واسه خیلی ها شده عادی و جز مهارت های زندگی میدونن، خود ارضایی هم همین گونه هست و دیگه هشدار های دینی واسش بدرد ترکش نمیخوره. به خاطر همین من میگم که این مبلغای دینی این سخنرانی های دینی دیگه اثر گذاریشون رو از دست داده.

ببینید یه مثال عملی از یه شخصی که این کار رو برای 190 روز ترک کرده رو توی اون ویدئو میبینید، چقدر آدم از صحبت کردن اون شخص لذت میبره(البته اگه زبانتون قوی هست) واقعن ترغیب میشه آدم که بزاره کنار، چون میبینیه که چقدر تغییر حاصل شده توی زندگیش.

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10991
    تشکـر
    12
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Koorosh نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من مدت زیادی نیست اینجا عضو شدم. میام مشکلاتو میبینم نظرات کاربرا رو میخونم چیزای زیادی یاد میگیرم (به جواب مشکلات خودم هم میرسم). اگرم بتونم و بلد باشم نظر میدم. یه بحثیکه زیاد اینجا مطح بود بحث خود ارضایی هست. که مبتلا به خیلی از ما جوونا (چه پسر و چه دختراست). به همین خاطر به نظرم رسید با طرح چن سوال (و البته با اجازه مدیران سایت) کمکی به هم و حل این مشکل داشته باشیم؛ که تو چنتا پست میذارم: لطفا صادقانه جواب بدیم چون همدیگه رو نمیشناسیم.
    1)آیا شما خود ارضایی میکنید؟ چرا؟
    2) هر چند وقت یکبار؟ اتفاقی؟ یا از قبل وسوسه میشین؟
    سلام من یه مدتیه میام اینجا و مثل خیلی از دوستان استفاده های زیادی از اینجا کردم.

راستش قبل از همه چی میخاستم بگم اول سوالو بخونیم بعد اگه دیدیم حرفامون به درد بقیه میخوره جواب بدیم.
    نصف جوابایی که توی این تاپیک بود راجبه اسلام و غیر اسلام بود... بهم نپریم عزیزان هدف ما اثبات درستی یا نادرستی اسلام و اینا نیست.اگه بحث اسلامه که تاپسک رو عوض کنیم اگرم خودارضاییه پس مطالب کمک که بذاریم
    حالا شما مسلمونی مث من از دسد اسلام راه حل بده مفیده اگرم نیستی از دید خودت راه حل بده
    تاسف میخورم کسانی که خودشونو پیشرفته میدونن چه مسلمون چه غیر مسلمون میان همدیگه رو مسخره میکنن!
    حمله نکنیم به هم...لطفا
    هدف تاپیک رو دوست نداریم بریم یه تاپیک دیگ یه سایت ، چکار به خلقت و افرینش و فلسفه وجود و امریالیسم و ...! داریم؟
    ببخشید...
    من شش ساله هر هفته خودارضایی دارم و حس میکنم واقعا هر راهی که پیشنهاد دادن برای ترک، جداقل یذره تاثیر داشته اما بازم برمیگرده به فکر و ذهت ادم که قبول کنه باید ترک کنه و اونو چیز واقعا بدی توی درون احساس کنه...درست مثل چیزی ک ازش بدتون میاد، اگرم نمیشه باید فکر مشغول بشه به کار و مشغله هایی که اکثر انرژی ادم رو بگیرن و فرصت بیکاری به ادم ندن.
    امان از تنها شدن و بیکاری
    من گاهی تونستم حتی تا یه ماه جلوش بیاستم اما بازم شروع شده ولی امید دارم که بتونم یه روزی ترک کنم یا تا جایی که میشه کمترش کنم
    مرسی از دوستان خیلی دوستتون دارم چون خیلی بهم کمک کردین
    لطفا توصیه های ابتدا رو جدی بگیریم مرسی

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط stafen نمایش پست ها
    سلام :

خود ارضایی افکار پریشونی بیش نیست اگر این رفتار رو بتونیم کنترل کنیم سمتش نمیریم
    شما واسه آروم کردن نمیری این چیزی که داری میگی یه بهانه برای آرامشت هست میگی برم انجام بدم آروم بشم
    ولی وقتی انجام میدی تازه از انجامش پشیمون میشی این چه آرامشیه ؟؟؟یه حال مخرفو بدی داری که چرا اصلا این کار رو کردی

من راجع به این موضوع خیلی جاها مطالب مختلف خوندم اون دسته دوستانی که میگن فیلم نبین و عکس نگاه نکن و ...... این چیزا همشون چرت هست
    سوالی دارم خواب چی ؟؟؟ خیلی ها با خوابیدن و خواب دیدن این موضوع رو دنبال میکنن !!!! میشه بهشون گفت نخواب ؟؟؟

یه مشارو خیلی خوب یه حرف خیلی قشنگ زد میگفت . ذهن پسر خیلی جاهای دور رو میبینه . می گفت کافیه شهوتش رو نتونه کنترل کنه .
    صحبتم اینه ایشون می گفت :
    کافیه دمپای شلوار خانم یه مقدار بره بالا حتی دوسانت اون سفیدی پا معلوم بشه ذهن پسر با همون دیدن پا جاهایی میره که حتی فکرشم نمیتونی کنی .

این چیزا چی ؟؟؟ نه آقا جون هیچ کدوم از این صحبت هایی که میشه میگن نببین و نکن درست نیست

غریزه آدما اینه شهوت داشته باشن سرکوب کردنش اصلا درست نیست ولی منظورمم این نیست پاشو برو خود ارضایی نه اصلا

خود ارضایی معتادی داره مواد مخدر هم معتادی داره
    به نظر شما یه معتاد مواد مخدر رو 100 بار ببری کمپ بخوابونی که ترک کنه تا خودش نخواد ترک میکنه ؟؟؟؟؟ تا افکار خودشو درست نکنه ترک میکنه ؟؟؟؟
    خود ارضایی به افکار شما بستگی داره خود خود شما باید کنترلش کنی کسی نمیتونه کمکت کنه

جامعه ما داره میره سمت مانتوی چاک دار و ساپورت داداشم عزیزم سعی کن تصویر ذهنیت رو از این چیزا دور کن چون قدرت جلو گیری این چیزا رو نداری و همیشه هست ولی قدرت اینو داری که خودتو کنترل کنی

این چیزایی هست که منی که جنس مخالفت هستم خوب میفهمم این تصویر ذهنی هایی که موقع خود ارضایی چشماتو میبندی بهش فکر میکنی اینو دور کن فیلم و عکس که جای خود دارن

شرمنده زیاد حرف زدم
    خوب تقریبا این تاپیک واسه 2 سال پیشه و من خیلی عوض شدم نسبت به قبل دیگه اون پسر عصبی نیستم و .. ... . .)
    ولی خوب حرف حساب جواب نداره در نتیجه نمیتونم جواب خاصی بدم
    موفق باشید دوست من
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان خود ارضایی نیاز ب مراقبت داره اینکه بگید اینا بدی هاش باید اینکارارو انجام بدی نیست من راه ترکشو میدونم البته اگه کسی هست ک میخواد واقعا ترک کنه ب ایمیل من ی ایمیل بزنه کمکش کنم ایمیلمم تو پروفایلم هست.

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6063
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منم خودارضایی میکردم ومیکنم ولی الان خیلی کمترشده ومیتونم خودموکنترل کنم.خیلی دوس دارم کلابزارمش کنارولی نمیشه.وقتی تنهامیشم وفیلم وعکس میبینم بیشترانجامش میدم متاسفانه. توی هفته شایدیکبارانجام بدم. ولی قبلن هرروزخودارضایی میکردم

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد