صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 95

موضوع: فکر عجیب خود ارضایی

10640
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر عجیب خود ارضایی

سلام شاید باورتون نشه بنده با فکر کشتی گرفتن زن ها و دختران و اینکه هر وقت هر زنی رو می بینم ناخواسته تو ذهنم براش دو بنده کشتی می سازم و تو اون لباس حریفم براش انتخاب می کنم و با اون فکر خود ارضایی می کنم مشکلم از زمان نوجوانیه کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : من با یک فکر عجیب خود ارضایی می کنم و بد بخت شدم

گویا اون تاپیک حذف شده به دلیل مشکلات سایت
    دوستان همین جا ادامه بدید .
    ممنون از لطف همگی
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فکر عجیب خود ارضایی

ترک خود ارضایی-غریزه جنسی یکی از قویترین غرایز در بشر است، در جامعه ما، بین بلوغ جنسی در دختران و پسران تا سن ازدواج در بسیاری از موارد شاید 10 سال فاصله باشد، چگونگی گذراندن این دوران در افراد مختلف متفاوت است،گاهی غریزه جنسی در فرد بسیار شدید و آزار دهنده است و فرد اقدام به خودارضایی می‌کند و در بعضی موارد نیز این غریزه چندان شدید نیست.

خودارضایی در بلند مدت می تواند صدمات سنگین و حتی در بعضی مواقع جبران ناپذیری به شخص عامل بزند، هر چند بدلیل آنکه سن انجام خودارضایی معمولاً در دوران نوجوانی و جوانی است اکثر مشکلات جسمی و روحی پس از ترک خودارضایی از بین میروند.

انجام عمل خودارضایی هم در ادیان دینی (مخصوصاً اسلام) نهی شده است و هم بر اساس نظر بسیاری از پزشکان انجام خودارضایی صدمات جسمی و روحی به انسان میزند، پس ترک خودارضایی واجب است.
    همه پزشکان معتقدند برای ترک هر نوع عادت قبل از هر چیز اراده و تصمیم لازم است و این موضوع را اصلا نباید دست کم گرفت.در زیر به مواردی اشاره میکنیم که عمل به ان میتواند شما را از رفتار پر خطر خودارضایی که جسم و روحتان را می آزارد نجات دهد.

روشهای موثر برای ترک خود ارضایی
    سه نكته‌ی مهم مشترك برای تخفیف و درمان میان همه‌ی امراض و عادات وجود دارد:

• در درمان هر بیماری یا ترك هر عادت، مهم‌ترین قسمت عزم و اراده‌ی فرد برای درمان و ترك عادت است.
    • عدم یأس و ناامیدی برای ترك و ایمان به علاج آن.
    • در نظر گرفتن زمان برای ترك و درمان.

1.نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به كارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش كلیدی و محوری را ایفا می‏كند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی كه او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت كه درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه كند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.

2. تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید اراده از ما سلب شده است! ممكن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینكه هنوز اراده باقی است، این است كه شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده كه از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است كه باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشكوفایی و ثمردهی برسد. ویكتور پوشه – روان شناسِ فرانسوی – می‏گوید: افراد مبتلا به خودارضایی، هر روز به دفعات مختلف با تمركز فكر به خود بگویند: «من به خوبی قادرم این اعتیاد را از خود دور كنم، من قادرم». تكرار این عبارت ساده، اثر عجیبی در تقویت اراده و روحیه دارد. پل ژاگو بر آن است كه: تلقین، قبل از خواب نیز مؤثر است.

- برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .

3. سعی شود شكم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
    4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
    5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه كردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریك كننده، خودداری شود.
    6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریك‏ كننده و فكر كردن در این امور، دوری شود.
    7. از خوردن مواد غذایی محرك، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اكتفا شود.
    8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
    9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
    10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی كرد.
    11. هرگز نباید به رو خوابید.
    12. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش كرد.

13.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر كند.

14. برای ترک خودارضایی بهتر است سعی کنید کمتر در مكانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افكار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مكان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شوید و خود را به كاری سرگرم كنید. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشاركت در برنامه های جمعی بسیار مفید است. تلقین به شخص كمك می‌كند تا اراده‌ی خود را تقویت كند و به خود بگوید كه می‌تواند خودارضایی را كنار بگذارد.

15. منحرف كردن فكر بسوی دیگری در صورتی كه تحریكی برای استمناء(خودارضایی) اتفاق افتاد.

17. تنهایی، كلید اقدام به خودارضایی است. لذا برای ترک خودارضایی تنها نمانید.
    18. هر وقت به فکر خودارضایی افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.
    19. هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید
    20. هر کاری که شما را به فکر خودارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.
    21. هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را ترک کنید.

22. به خدا توکل کنید.
    23. قاطعانه برای ترک خودارضایی تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک خودارضایی گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)
    24. از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به خودارضایی دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.

25.برای ترک خودارضایی از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری کنید.
    26. از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید. بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.
    27. از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.
    28. سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.

29.برای ترک خودارضایی بهتر است روزه بگیرید ،روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس شهوت جویی شما بسیار مفید است. اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
    30.برای ترک خودارضایی بهتر است، شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو نخوابید.
    31. سعی کنید دائما وضو داشته باشید.
    32. از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.
    33. شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.
    34. بیاد داشته باشید که تصمیم دارید عمل خودارضایی را ترک کنید.
    35. بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ عمل خودارضایی نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.
    36. یاد مرگ انسان ساز است .
    37. پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.
    38. این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه در پیشگاه خدا حاضر شوی.
    39. مضرات عمل خودارضایی را بیاد داشته باش.
    40. این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور می شوی.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط martintomason نمایش پست ها
    سلام شاید باورتون نشه بنده با فکر کشتی گرفتن زن ها و دختران و اینکه هر وقت هر زنی رو می بینم ناخواسته تو ذهنم براش دو بنده کشتی می سازم و تو اون لباس حریفم براش انتخاب می کنم و با اون فکر خود ارضایی می کنم مشکلم از زمان نوجوانیه کمکم کنید
    سلام

شما نیاز شدید عاطفی و جنسی دارین و تنها درمانش ازدواج هست

بقیه چیزا ممکنه مشکلتونو کم کنه اما درمانش نمیکنه

اگه امکان ازدواج نیست به متخصص طب سنتی مراجعه کنید تا برا کم شدن نیازتون کمک کنه

6. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    1-از لحاظ پزشکی خود ارضایی هیچ اشکالی ندارد و تازه باعث میشود دیگر رابطه پر خطر نداشته باشید (یعنی ایمن ترین راه برای ارضای تمایل جنسیست) همچنین انجامش باعث میشود تمرکزتان بهتر شود (یعنی دیگر هی میل جنسی تمرکزتان را بهم نمیریزد) فقط تنها ضررش اعتیاد است(هرچیزی زیادش موجب اعتیاد میشود که بد است) و اینکه ممکن است تمایلتان به ازدواج کم شود (یعنی چون با خود ارضایی میل جنسیتان برطرف میشود دیگر زن نمیگیرید)
    البته منظورم این نیست حالا صبح تا شب خود ارضایی کنید خیر!
    سندش:Is masturbation bad? Harmful effects of masturbation
    2-اگر احساس گناه میکنید(مثلا مذهبی هستید) بله به شما ضرر میزند البته این "احساس گناه" نه خود ارضایی
    سلام درست خودارضایی از رابطه پر خطر نجات میده ولی مشکل برطرف نمیکنه
    من از اینکه میگین خودارضایی خوبه موافق نیستم اگر مفید بود خدا تو قران میاورد به جوانان دستور عفاف نمیداد تا زمان ازدواج
    دوست عزیز خودارضایی عوارض خیلی بدی داره
    یک احساس شرم از خود و احساس گناه
    دو به هیچ عنوان با همسرت نمی تونی ارضا بشی
    سه چشمات و تمام بدنت و حافظه اسیب وارد میکنه
    چهار پیشنهاد میکنم اگر اعتیاد دارید بهش به خانوم ها کمتر نگاه کنید و دید نسبت به شهوت کم کنید
    تنها نباشید تنهایی برات سم هست
    پنج اگر پورن نگاه میکنید وتمام عکس های شهوت از گوشی موبایل تبلت پاک کنی و عوامل محرک تو زندگی حذف کنی و تا زمانی که نتوستی این عامل محرک کنار بذرای ازدواج نکنی چون حالت بدتر میکنه
    من مثل خود شما بودم ولی الان کنار گذاشتم
    حمام بیشتر از ده دقیقه نباشه و لباس زیر مربوط به الت تناسی میشه لحظه اخر بیاری بیرون ...
    کمک دیگه لازم داشتی درخدمت هستم گلم انجمن معتادان جنسی و کتاب سفید خیلی بهت کمک میکنه کتاب الکلی های گمنام الکسیم
    توصیه میکنم حتما عضو معتادان جنسی بشی برای بهبودی ............................
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

8. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط martintomason نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز, البته متوجه سن و سالتون نشدم و همچنین وضعیت شغل و کار و تحصیل و تعهل شما!!
    و سوال شما نیز دقیقا روشن نیست ولی اگر مشکل شما خود ارضای است که بستگی به سن و سال شما و تعداد دفعات و... دارد و در حد معقول از لحاظ علمی (من به اعقاید و ... کاری ندارم نظریه علمی رو عرض کردم) امریست کاملا عادی و طبیعی.

و اگر مسئله اون تصور شماست که طرف مربوطه را در لباس کشتی تصور میکنید که این امر از دوران نوجوانی شما شروع شده و تا به حال ادامه دارد باید بگم که ریشه در دوران کودکی داره و باید توسط یکی از همکاران مشاور ما حضورا ریشه یابی بشه تا بتوان راه حلی براش پیدا کرد.

کوتاه سخن اینکه, به یکی از همکاران مشاور روانکاو ما(حاذق) در شهر خود رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    تشکر شده 31 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

1-از لحاظ پزشکی خود ارضایی هیچ اشکالی ندارد و تازه باعث میشود دیگر رابطه پر خطر نداشته باشید (یعنی ایمن ترین راه برای ارضای تمایل جنسیست) همچنین انجامش باعث میشود تمرکزتان بهتر شود (یعنی دیگر هی میل جنسی تمرکزتان را بهم نمیریزد) فقط تنها ضررش اعتیاد است(هرچیزی زیادش موجب اعتیاد میشود که بد است) و اینکه ممکن است تمایلتان به ازدواج کم شود (یعنی چون با خود ارضایی میل جنسیتان برطرف میشود دیگر زن نمیگیرید)
    2-اگر احساس گناه میکنید(مثلا مذهبی هستید) بله به شما ضرر میزند البته این "احساس گناه" نه خود ارضایی
    با سلام خدمت شما

این مطلبی که شما نوشته اید، نیاز به تامل بیشتری هست.

با کمال تاسف برخی پزشکان و حتی برخی روانشناسان (به تبیعیت از روانشناسان و پزشکان غربی) این را میگویند که خودارضایی ضرر نداره

و آنچه که ضرر داره اعتیاد و وابستگی به این مطلب است و یا ضرر جسمی ندارد بلکه احساس گناه می تواند مشکل روحی و روانی ایجاد کند.

در صورتیکه که فقط این یک ادعا هست و نیاز به اثبات دارد.

چند سئوال در اینجا مطرح هست.

1. ( با توجه به ادعای ضرر داشتن اعتیاد به خود ارضایی ) آیا یک بار خودارضایی ضرر نداره؟

2. آیا شخص حتی با چند بار محدود انجام دادن خودارضایی ( مثلا 4، 5 بار ) می تواند دست از خودارضایی بردارد و دیگر به سمت آن نرود؟

3. آیا اگر فردی اعتیاد به خودارضایی پیدا نکند و به صورت چند ماه، یک بار این عمل را انجام بدهد و احساس گناه هم نکند، آیا این کار برای او ضرر ندارد؟

اگر به این سئوالات پاسخ علمی و دقیق داده بشه، مطلب خودارضایی بیشتر واضح میشه
    ویرایش توسط راهنما 110 : 02-14-2017 در ساعت 05:21 PM

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام اقا امیر.نظر شما متین اما من با گفته شما کاملا مخالفم.چون تا اونجایی ک من در اطرافم دیدم و اطلاعات دارم خودارضایی جز ضرر چیزی نداره و به نظرم مهم ترین ضرری هم ک میزنه و باید از الان پیش بینیش کرد تا ادم در اینده و زمان ازدواج ب مشکل برنخوره اینه که باعث نازایی هم میشه.این مسئله گاهی انقدر مشکل ساز میشه که باعث جدایی میشه و.. .حالا دیگه ضرر های فیزیکی و روحیش که خیلی هم هست اونا بماند.بنظرم این دیگه تو اینده و سرنوشت ادم خیلی تاثیر داره.و اینم هست که ازدواج میتونه راه خوبی برای حل مشکل ایشون باشه.
    امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

13. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

درود بزرگوار
    سفسطه میکنید عزیز, کسی که میگوید ضرر دارد باید ثابت کند مضر است نه آنکه میگوید ندارد!!!!
    1-خیر ضرر ندارد حتی گفته شده انجام دو بار در هفته باعث میشود تمایلات جنسی شخص کاهش بیابد و به فکر ارضا کردن خودش نباشد و بتواند به درس زندگیش برسد
    2-بحث دست برداشتن یا نداشتن نیست بحث این است وقتی شخصی ازدواج کرد لذت نزدیکی و آرامش تمایلش را برطرف میکند و دیگر سمت خود ارضایی نمیرود!
    اگر به شما چلوکباب بدهند نان خشک نمیخورید
    3-خیر ضرری ندارد. احساس گناه باعث افسردگی و سرانجام سرخوردگی میشود و ضرر دارد.
    پاسخ دادیم
    این هم سندی محکم و علمی که توسط متخصصین بریتانیایی (چاپ شده در روزنامه دیلی میل) در مورد فواید خود ارضایی نوشته شده این فواید از جمله پیشگیری از دیابت و سرطان هم میباشد.
    سند:
    http://www.dailymail.co.uk/health/ar...es-cancer.html

منتظریم دوستان کباده علم بکشند
    با سلام مجدد خدمت شما
    متاسفانه شما سئوالات مرا علمی جواب نداده اید و خود شما مستند علمی ندارید
    اینکه بگویید شنیده شده و گفته شده که جواب علمی نیست
    یه سئوال اساسی تر وجود داره
    آیا شما به روح و روان اعتقاد دارید؟
    شما که به سئوالات من جواب نداده اید ولی من فرض را بر این میگیرم که
    پاسخ های شما کاملا صحیح و درسته
    نکته بسیار مهم این هست که با یک بار و یا چند بار انجام دادن خودارضایی ( بر فرض ضرر نداشتن جسمی) آیا ضرر روحی و روانی ندارد؟
    چه کسی اثبات کرده با یک بار و یا چند بار خودارضایی، فرد دچار ضرر روحی و روانی نمی شود؟
    مشاهدات و مصاحبه های مشاوره ای من و اساتیدم که همه روانشناس هستند، کاملا خلاف مطلب شماست.
    موفق باشید
    ویرایش توسط راهنما 110 : 02-14-2017 در ساعت 06:48 PM

15. کاربران زیر از راهنما 110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

درود بانو.
    افراط در خودارضایی موجب نازایی میشود , افراط در هر چیز موجب ضرر میشود ...
    بنده نگفتم حالا همه بنشینند خودارضایی کنند گفتم این جو حاکمه بر این عمل بجز یک مشت خرافه بی پایه اساس چیز دیگری نیست...
    تشعشات موبایل, ال سی دی رایانه, زندگی در جوار کابل انتقال برق, مصرف داروهایی خاص همه و همه موجب نازایی میشود !!
    حتی دیده شده موبایل موجب طلاق هم میشود!
    بندازیدش دور
    دیدید نمیشود؟ این هم مثل همان است
    اخه مگه میشه؟شما یه چیز غیر عادی رو با مسائل عادی زندگی یکی میکنی اقاامیر.خودارضایی خیلی فرق داره.من بنظرم این یه موردی ک ازش اطلاع داشتم مهم تر و مضرتر بودرو گفتم وگرنه خیلی مضرات داره.عذاب وجدانی که اینطور ادما بعداز خودارضایی دارن دیوونه کنندس.اینا رو اطرافم دیدم ک میگم.وگرن یکی مثل ایشون نمیومد تاپیک بزنه و کمک بخواد برای ترکش.کل روحیه رو بهم میریزه و ارامش رو از ادم سلب میکنه.و جنبه های فیزیکیش هم بگم که چشم رو ضعیف میکنه.ریزش مو رو باعث میشه.کمر درد.وز وز گوش(من دیدم یه بنده خدایی ک گرفتار این موضوع بود دچار وز وز گوش شده بود و شب ها انقدر بهش سخت میگذشت که به سختی خوابش میبرد از این صدا).و این کلا یه نوع اعتیاد هم هست.چی از اعتیاد بدتر!باعث کم حافظگی میشه.ضعف اعصاب.افسردگی(ک مربوط ب همون جنبه روحی هم میشه).کاهش میل جنسی هم در زمان متاهل شدن در پی داره.البته من منظورم این نیست که هرکس انجامش بده همه این علائم رو باهم دچارمیشه اما به اکثر یا حداقل بعضیشون دچار میشه.و اینکه میگین هر چیزی افراطیش بده و خود ارضایی درحد کمش خوبه،حتی اگر کم هم باشه و دیر به دیر(که بعید میدونم کسی که به خودارضایی دچارمیشه بتونه این کار رو دیر ب دیر انجام بده و معمولا این یه چیز اعتیاد اور هست ک وقتی انجامش میدن ترکش سخته واسشون)انجامش بدن بالاخره بعد از یه مدت طولانی هم که شده اثرات خودش رو نشون میده.و اگر قرار بود خودارضایی مفید باشه خدا زن و مرد رو نمی آفرید تا از کنار هم بودن لذت ببرن و اینطوری این حس رو در درونشون ارضا کنن.و نمیگفت که این کار گناه کبیره هست چه یک بارش چه صدبار انجامش.شما از دید خودتون ب موضوع نگا میکنید اقا امیر.البته هرکس نظر خودشو داره.اما من با حرفاتون مخالفم.
    ویرایش توسط Miss tarsa : 02-14-2017 در ساعت 06:43 PM
    امضای ایشان

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این نوع که شما میگید با کشتی گرفتن تحریک میشید ریشه در گذشته داره مثلا سنین پایین اتفاق خاصی افتاده که نظر شما رو جلب کرده و باعث شکل گیری این نوع تمایل شده. به نظرم برای ریشه یابی یه مشاوره حضوری برید

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیز یه مثال میزنم امید وارم متوجه اشتباهتون بشید:

من یه وسیله ای اختراع میکنم و میدانم این وسیله به موبایل حساس است و صحبت کردن موبایل کنار آن وسیله موجب آسیب رساندن به آن میشود
    حالا یکی بیاد بگه نه آقا من با موبایل کنارش صحبت کردم مشکلی پیش نیومد
    اما من اختراع و تولید کردم و میدونم که به موبایل حساسی و مشکل سازه

وقتی خود خدا گفته خودارضایی درست نیست و موجب آسیب رساندن به خود میشود( ظلمهو )

ضمنا با این سخنانتان درحال دعوت به گناه هستید و قطعا در این دنیا و آن دنیا گردن گیرتون میشه !

19. 2 کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

درود بانو
    1-بله مشکل را برطرف نمیکند زیرا میل جنسی در انسان همواره هست من هم نگفتم برطرف میکند بلکه گفتم سوپاپ اطمینانیست برای کسانی که امکان ازدواج ندازند.
    طبیعتا دانشمندان کاری به قرآن و انجیل کتب منسوخ 2000 هزار ساله ندارند حرف شما توهین به تمام دانشمندان است...
    شما میگویید ضرر دارد ما میگوییم چرا؟ میگویید قرآن گفته! این هم شد اثباتتان واقعا خسته نباشید دانشمندان و متخصصان انستیتوهای علمی بروند سماغ بمکند واقعا آچمزشان کردید
    2-اصلا شما خودتان مگر دکتر تشریف دارید حکم میدهید؟! مدرکتان چیست؟
    خود ارضایی بع تمام بدن؟؟ چشم؟؟؟ حافظه؟؟؟؟ آسیب وارد میکند؟ آن وقت متخصصین خبره غربی نفهمیده اند شما کاشف به عمل آمدی!!
    فتبارک الله به شما سندی چیزی هم دارید اثبات دلیل کنید یا همینطوری دیمی یک چیزی پراندید؟
    یک سند علمی بیاورید , فقط یک سند علمی, با منبع معتبر جهانی نه منابع عربیزه شده داخلی
    اینرا میگزاریم به حساب کم بودن اطلاعاتتان و اطلاعات غلط رسانه های داخلی
    3-اعتیاد در هر زمینه بد است "هر زمینه" ....
    من هم نمیگویم اعتیاد خوب است
    سلام واقعا متاسفم غربی ها برای فساد ما ایرانی ها جوانان هدف قرار دارند ما فرهنگ از قران هست
    من اصلا این حرفات قبول ندارم سند به درد خودتان میخورد
    دکتر نیستم ولی تمام این چیزایی اینجا گفتم تجربه داشته ام چون خودم مبتلا بودم و بیشتر از هر کسی دوست درک میکنم
    هدف ما کمک به دوست عزیز هست نه بحث و اختلاف و عقاید ....
    امضای ایشان

21. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    عزیز یه مثال میزنم امید وارم متوجه اشتباهتون بشید:

من یه وسیله ای اختراع میکنم و میدانم این وسیله به موبایل حساس است و صحبت کردن موبایل کنار آن وسیله موجب آسیب رساندن به آن میشود
    حالا یکی بیاد بگه نه آقا من با موبایل کنارش صحبت کردم مشکلی پیش نیومد
    اما من اختراع و تولید کردم و میدونم که به موبایل حساسی و مشکل سازه

وقتی خود خدا گفته خودارضایی درست نیست و موجب آسیب رساندن به خود میشود( ظلمهو )

ضمنا با این سخنانتان درحال دعوت به گناه هستید و قطعا در این دنیا و آن دنیا گردن گیرتون میشه !
    من با شما موافق هستم مثل این میمانه حرف این اقا اعوذبالله دوتا خدا داریم
    دوتا اسمان داریم دین غربی داریم و.....
    خدا گفته برای نیاز جنسی فقط ازدواج هست جوان باید عفاف داشته باشند و چشم چرانی و... خود محفوظ نگه دارند ...
    امضای ایشان

23. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خوب دزدی کردن هم گناه داره اما به شرطی حد براش جاری میشه که از شدت نیاز و گرسنگی نباشه و طرف یه قفلی رو بشکنه و دزدی کنه

یا آدمی که گرسنه است میتونه برا رفع نیازش حتی گوشت حیوان حرام گوشت رو بخوره یعنی دیگه اون گوشت براش حرام نیست

اکثر آدمایی هم که خودارضایی میکنن از شدت نیازشونه نه از سر الکی خوش بودن و خدا هم اینو خوب میدونه

حرف آدمایی که میگن خودارضایی ضرر داره یا گناه داره، شبیه اینه که میبینید یکی از شدت گرسنگی داره گوشت سگ میخوره ولی بجای اینکه براش غذا تهیه کنید شروع میکنید به گفتن اینکه نخور گناه داره حرامه، بنظرتون حرفاتون چقد منطقیه و چقد تاثیر میذاره؟

ول کنید این بدون منطق دیندار بودناتونو دیگه، همینجور یه چیزایی یاد گرفتین عین طوطی تکرار میکنین

دین یه چیزایی رو حرام کرده برا وضعیت معمول آدماست، وقتی وضعیت از حالت عادی خارج میشه بعضی احکام میتونه تغییر کنه

معنی حرفای شما اینه که از گرسنگی بمیر اما دزدی نکن، از گرسنگی بمیر اما گوشت سگ نخور، از شدت نیاز عاطفی و جنسی بمیر اما خودارضایی نکن، حالا بنظرتون چند نفر میتونن اینو انجام بدن و به گفته هاشون عمل کنن؟

پس بجای این حرفا برید فرهنگسازی کنید شرایط ازدواجو آسون کنید و اگه نمیتونید حداقل نمک به زخم مردم نپاشید

هر کسیم که ادعای روشنفکریش میشه و به اسم علم و روانشناسی، ازدواج در سن پایینو مناسب نمیدونه باید پاسخگوی این نوع از مشکلات در جامعه باشه
    ویرایش توسط Experience : 02-14-2017 در ساعت 10:34 PM

25. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

هر چی توی این سایت بیشتر میگردم بعضی ادمایی که احتیاج شدید به بستری و مصرف قرص های قوی و دوز بالا دارن رو بیشتر میبینم!!!!یعنی گل کاشتید با این راهنمایی کردناتون.تبریک میگم عالی بود!!!خدا رو شکر کار و کاسبی یه عده جوون زحمت کش هم راه افتاد!!!!!!

27. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

بین علما و فضلا اختلاف نظر افتاد. ماشالله در همه چیز کارشناسیم.
    الان مشکل این دوست عزیز حل شد؟
    عجب!!

29. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    بچتو تنبیه کردی؟
    چی شد آخرش؟
    بله اونموقع لازم بود و این کار رو کردم مشکلی هم با اون مسئله نداشتم
    بچه رو باید یه جایی ترمز دستیش رو کشید .البته بچه که میگم منظورم زیر 18 ساله

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

درود
    لینک دادم بخوانید
    1-خیر به روح جن و پری و اسب تک شاخ اعتقاد ندارم
    به روان چرا (البته روان علمی ,روانشناسی نه بعد فرا طبیعی و تخیلی آن)
    2-بزرگوار هرچیزی که سبب آسیب به روان بشود بد است خواه خود ارضایی خواه عبادت کردن!
    بحث من این است همین
    برای نمونه قمه زنی....(اینکه همدردی با سیدالشهدا را نشان دهند خوب است اما این عمل قمه زنی خوب نیست)
    با سلام و عرض ادب و احترام
    لینک شما رو خوندم. و در برخی کتب روانشناسی بحث خودارضایی را هم خوندم. اینکه فکر کنید هر چه در برخی کتابها و یا سایت ها آمده علمی هست و غیر آن، مطلب علمی نیست اشتباه بزرگی هست.
    این نگاه به مطالب روانشناسی که همه مطالب آن صد در صد علمی و درست است، نگاه دقیقی نیست.
    خود دانشمندان روانشناسی هم نگاه نقادی داشته اند که تا الان مکاتب مختلف سر کار آمده اند.
    مثلا فروید مباحثی رو مطرح کرده و مکتب روان تحلیل گری رو راه انداخته و همین نگاه انتقادی باعث شده که برخی از شاگردان فروید و حتی دختر فروید مباحث مطرح شده از جانب او را قبول نداشته باشند.
    جهت اطلاع حضرتعالی، روز به روز مطالب روانشناسی به مباحث دینی داره نزدیکتر میشه
    مباحث شناختی امثال الیس و بک که در مورد شناخت بحث کرده اند به مباحث دینی و توجه دین به بحث شناختی نزدیک است.
    الان چند وقتی هست بحث تحول روانی مذهبی و بحث درمانگری مذهبی در درمان های روانشناسی مطرح هست. البته درمانگری مذهبی به معنای درمانگری از جهت اسلام نیست بلکه توجه به مطالب اعتقادی در درمانگری مورد نظر است.
    خاستم با این مثالها به حضرتعالی توجه داده باشم که فکر نکنید که هر آنچه در کتب روانشناسی اومده صد در صد درسته و عیب و ایرادی در آن نیست.

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    تشکر شده 113 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    8

درود بزرگوار
    سفسطه میکنید عزیز, کسی که میگوید ضرر دارد باید ثابت کند مضر است نه آنکه میگوید ندارد!!!!
    1-خیر ضرر ندارد حتی گفته شده انجام دو بار در هفته باعث میشود تمایلات جنسی شخص کاهش بیابد و به فکر ارضا کردن خودش نباشد و بتواند به درس زندگیش برسد
    2-بحث دست برداشتن یا نداشتن نیست بحث این است وقتی شخصی ازدواج کرد لذت نزدیکی و آرامش تمایلش را برطرف میکند و دیگر سمت خود ارضایی نمیرود!
    اگر به شما چلوکباب بدهند نان خشک نمیخورید
    3-خیر ضرری ندارد. احساس گناه باعث افسردگی و سرانجام سرخوردگی میشود و ضرر دارد.
    پاسخ دادیم
    این هم سندی محکم و علمی که توسط متخصصین بریتانیایی (چاپ شده در روزنامه دیلی میل) در مورد فواید خود ارضایی نوشته شده این فواید از جمله پیشگیری از دیابت و سرطان هم میباشد.
    سند:
    http://www.dailymail.co.uk/health/ar...es-cancer.html

منتظریم دوستان کباده علم بکشند
    واقعا شما فکر میکنید متخصصان بریتانیایی اومدن تحقیق کردن فواید خودارضایی را پیدا کردن تا مثلا جوانان اروپا و امریکایی اگر خواستن خود ارضایی کنن دیگه نگران چیزی نباشن ؟‌ توی اروپا و امریکا هر زمان که اراده کنن میتونن رابطه ی جنسی برقرار کنن و محدودیتی نیست و اصلا نیازی به خود ارضایی ندارن . اینا همش مضخرفاتی هست که در قالب مقاله و پژوهش چاپ میکنن برای کشورهای محدود که راهی جز خودارضایی ندارن تا با خیال راحت به خودشون صدمه بزنن . اینا را برای من و شما چاپ میکنن تا باور کنیم .

بدترین ضرر خودارضایی احساس حقارتی هست که ادم بهش دست میده .
    هرچقدرم میل جنسی شدید باشه یک مدت کوتاهی تحمل بشه به مرور دیگه خود فرد سمتش نمیره . میل جنسی هرچقدر بهش بها بدی بیشتر میشه و با خودارضایی وضعیت بدتر میشه اصلا فروکش نمیکنه .

کسیو ندیدم خودارضایی کنه و ذهن و حافظه ی خوبی داشته باشه . از کانال تلگرامی مس به طلا فایل مضرات خودارضایی را میتونی پیدا کنی گوش بدی با دلیل همشو گفته .

33. 2 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

حالا مثلا اگه بالا 18 بود چیکارش میکردی
    کاری نمیکردم چون باید خوب و بدش رو تشخیص یده منم که نمیتونم یک عمر دنبالش باشم ببینم چکار میکنه
    فقط میتونم نامحسوس مراقبت کنم

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

ابتدا عرض کنم سعی کن فرمی رفتارکنی پدرتون دستشون بر روی شما بلند نشه.
    به نظرم پسر خوبی هستی واقعا چیزی توی دلت نیست فقط از بعضی موارد ناراحتی.
    درباره پسرم مسائل شخصی اون به من مربوط نمیشه میتونه هرشکلی حال میکنه زندگی کنه به شرطی که به خود یا دیگران آسیبی وارد نکنه.
    واسه کسی نسخه نمی پیچم میخواد پسرم باشه یا هرکسی دیگه.
    تایپیک این دوست عزیز رو از بحث مربوط به ایشون منحرف نکنیم.
    اگر دوست داشتی صحبت کنیم تایپیک های عمومی انجمن هستش .ممنون

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

ما کاری نداریم خدا چه گفته !
    اصلا فرض کنید خدا گفته باید دلیل علمی باشد دیگر؟! کو؟
    خدای هندوها هم گفته گوشت گاو بخورید چپکی میشوید یا خدای یهودیان گفته روز شنبه بروید بیرون آبتان قورباغه میشود اینکه نشد سند
    ای وای گردن گیرمان شد سوسک شدیم
    بچه نترسانید!
    وقتی خدای یکتارا با خدای(کشکی) هندو و یهودیان مقایسه میکنید دیگر حرفی نمیتوان زد !

37. 2 کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

درود بزرگوار
    حرفتان به طور کامل غلط است.
    شما توهم توطئه دارید فکر میکنید غرب بیکار است نشسته ببیند چطور ما را خراب کند! غربی ها خودشان کم مشکل ندارند(مشکلات با روسیه,کره شمالی,داعش,القاعده,مشکلات مالی,اقتصادی,سیاسی...)
    حالا همه اینهارا بزارد کنار بیاید فکر کند چطور به فرهنگ قرون وسطایی خاورمیانه چنگ بزند!
    اولا اینهایی که فرمودید مضخرفات(!) تحقیقات ثابت شده علمی هستند میتوانید تشریف ببرید بخوانید, از نظر ما نوشته های آن کانال ها مزخرفات است چون هیج پایه اساس علمی ندارد و صرفا بسنده شده به خرافات پوچ و دینی است!
    در ضمن خودارضایی در تمام جهان هست در غرب هم هست (آنها هم درست است امکان دارند بروند میل جنسی شان را برطرف کنند اما خوب محدودیت هایی هم هست مثلا آنطور که میدانم باید بالای 18 سال بود و همچنین باید پول پرداخت کرد, که خوب برای هرکس ممکن نیست!) دیدید حرفتان بی پایه اساس بود؟
    بله اگر زیاده روی شود موجب احساس حقارت است طبیعی است, اگر شما مثلا در انجام بازی های کامپیوتری هم زیاده روی کنید دچار انزوا و جامعه گریزی میشوید...
    حرف من این است افراط در هرچیز بد است خود ارضایی هم مثل همان شما حتی در خوردن آب هم زیاده روی کنید خواهید مرد(البته دور از جانتان)
    بزرگوار توی این کشور محدود خودمون که 2 تا سوسک نر و ماده کنار هم راه برن گشت ارشاد میان میگیره میبرتوشن این همه رابطه ی جنسی هست و توی همین سایتم میبینید چقدر راحت روابط برقرار میشه اونجا که دیگه اصلا براشون زشتم نیست . هر کس بخواد حتی بچه ی 10 ساله میتونه دوست دختر داشته باشه و هر کاری بخواد بکنه خیلی ازاد تر از اینجا .

من اصلا مذهبی و انقلابی نیستم و هیچ علاقه ایی به مسائل سیاسی ندارم و به اینم اعتقاد ندارم که مشکلات جامعه ی ما تقصیر غرب یا هر کس دیگه ایی هست ولی این مورد یکم جای تفکر داره .

علاقه ایی به ثابت کردن چیزی به کسی ندارم . اگر واقعا فکر میکنید مشکلی ایجاد نمیکنه خب اون کاری که فکر میکنید درسته انجام بدید به هر حال نمیشه دیدگاه کسی را تغییر داد و انسان عاقل و بالغ میتونه خودش برای خودش تصمیم بگیره .

موفق باشید

39. کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تازه حرف کتب دینی باد هواست همینطوری نوشته شده اما کتب روانشناسی و علمی اکثرا بعد از تحقیقات آزمایشات و زحمت های فراوان نگارش شده و همینطوری دیمی کتابت نشده....
    دیگه داری خیلی پررو میشی

دست از این مزخرف گفتنات بردار

تو اگه ذره ای عقل داشتی میدیدی که همه این بیماریهای جسمی و روحی که مردم دارن خیلیاش از همون به اصطلاح علمی هست که امثال تو کورکورانه قبولش کردین

مرده شور اون علمی رو ببره که کودنهایی مثل تو رو تحویل جامعه داده

دیگه نبینم چرت و پرت بگی

41. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تجو به اعصابت مسلط باش
    تو رفتار خودتو درست کن

میشه برا من جواب ننویسی اینایی که تو میگیو من درک میکنم اما حرف من چیز دیگه ای بود

لطف کن جواب نده
    ویرایش توسط Experience : 02-15-2017 در ساعت 11:16 AM

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بابت دیشب معذرت میخوام
    اونی که باید ازش عذرخواهی کنی من نیستم

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

درود
    پس اگر میدانید مشکل جامعه ما از غرب نیست چرا میگویید فلان و بیسار است؟!
    بدم می آید همه مشکل را دوست دارند بندازند گردن یک نفر , یکبار هم نمیشینند تاریخ بخوانند ببینند اروپا چرا اروپا شد!
    آلمان در جنگ جهانی با خاک یکسان شد وسطش هم یک دیوار کشیدند آلمان چه شد آلمان شد؟یک روز نشستند ترمز پیشرفت را برداشتند به علم گرویدند خرافات را به زباله دان تاریخ انداختند.
    فقط یادگرفته ایم دنبال مقصر باشیم! حرف حرف خودمان باشد حتی اگر غلط باشد!!! حتی اگر سند ببینیم!!!
    به وضوح میتوان دید علت بدبختی خاورمیانه چیست و چرا اروپا اروپا شد !!!
    من چیزیو گردن کسی ننداختم فقط میگم این پژوهش ها و مقالات بهش نمیشه اعتماد کرد . اینها را برای کشورهای محدود ساختن که بگن خودارضایی مشکلی نداره وگرنه توی کشورهای خودشون س ک س ازاده اصلا نیازی به خود ارضایی و اینجور مسائل ندارن براحتی برای هر فرد با هر سنی هم در دسترسه مثل کشور خودمون که با همه ی محدودیت ها کسی دنبال س ک س باشه براحتی براش فراهم میشه .

پس این مضخرفات که به نام پژوهش چاپ میشه قابل اعتماد نیستن حداقل لازمه در موردشون تردید کرد عاقلانه نیست براحتی بپذیریم .

45. 2 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

داداش نگفتی
    پایه ای یه سایت پووورررن بزنیم درامد کسب کنیم؟
    این انجمن صاحب نداره ؟
    این سوالا چیه تو این انجمن

47. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

منوتو که با هم خوب بودیم
    I can just say LoL !

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

خوب دیگر بانو ایشان به دلیل احساس گناه (که از دین نشات گرفته) این حس بهشان دست داده!
    ما هم نمیگوییم افراط خوب است میگوییم حد رعایت شود بعد هم اعتیاد در هر چیز بد است شما کلید کرده اید به خود ارضایی فقط
    در ضمن بجای مادر ترزا شدن یک تحقیق علمی با سند معتبر رسمی جهانی بیاورید که گفته باشه خود ارضایی موجب (کم حافظگی,وزوز گوش,ضعف اعصاب میشه)
    ما هم میتوانیم بگوییم فلانی را دیدیم خود ارضایی کرد بروسلی شد! حرف بی سند که نمیشود مدرک...
    جناب من احترامتونو میذارم شماهم رعایت کنید.اولاتِرِرا نیستم و تَرسا هستم.و منم میتونم ب شما بی احترامی کنم و اسمتونم مسخره کنم اما از شخصیت و درک وشعور خودم هست ک این کار رو نمیکنم.اگه مدرک میخواین چی از این مدرک شفاف تر که با کسی که این تجربه رو داشته صحبت کنی و ببینی من داستان بروسلی دارم تعریف میکنم یا نه.و من خیلی مودبانه بیان کردم که بانظر شما مخالفم.شماهم میتونستی بگی با نظر من مخالفی نه اینکه بیای اینجا و دیگران و حرفاشونومسخره کنی.اینجا جای تمسخر نیست اقای محترم.اینجا قراره به همدیگه و یا دوستانی که مشکل دارن کمک بشه.
    ویرایش توسط Miss tarsa : 02-15-2017 در ساعت 04:56 PM
    امضای ایشان

50. 2 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    وقتی خدای یکتارا با خدای(کشکی) هندو و یهودیان مقایسه میکنید دیگر حرفی نمیتوان زد !
    دقیقا .موافقم
    امضای ایشان

52. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    بین علما و فضلا اختلاف نظر افتاد. ماشالله در همه چیز کارشناسیم.
    الان مشکل این دوست عزیز حل شد؟
    عجب!!
    حرف شما درسته اقا سیاوش.خب تاپیک متعلق به صاحبشه که این مشکل رو دارن.من هم هر مضررتی که خطاب به Amir2020گفتم راجب این موضوع بالاخره صاحب تاپیک هم میخوندش وبا خوندن پست های تاپیکشون بالاخره باید حرفامون و نظراتمون تاثیری در کمک به دوستمون برای حل مشکلشون میکرد.
    امضای ایشان

54. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

درود
    بله بزرگوار در اینکه باید در هر چیز شک کرد شکی نیست اما اینکه بخواهیم کلا تحقیقات دانشمندان را کنار بگزاریم به نظرم صحیح نیست.خوب به دانشمندان اعتماد نکنیم به کی اعتماد کنیم؟ به رمال و فالگیر؟!
    بله در آن کشورها س ک س آزاد است ولی نه برای هرکس با هر شرایط (سن باید بالای 18 باشد همچنین باید هزینه پرداخت)
    در ضمن آن مقاله که میگویید مضخرف(!) در وبسایت دیلی میل (یکی از بزرگترین و معتبرترین وبسایتها در انگلستان که تعداد طرفداران و خواننده هایش اکثرا خود انگلیسی ها هستند) چاپ شده یعنی برای خودشان چاپ کرده اند! زبانش هم انگلیسی است!!!
    من نمیدانم شما واقعا نمیفهمید یا نمیخواهید بفهمید!! اگر قرار بود برای ما چاپ شود در دیلی میل به چاپ نمیرسید!!!! میدادند مترجم فارسی اش بکند بعد روی یک وبسایت فارسی میگذاشتند...
    همچنین نام متخصصین ذکر شده افراد خبره انگلیسی در آن ذکر شده که درجات علمی بالایی دارند و مورد تایید کالج سلطنتی لندن هستند نمیشود یک تحقیق اشتباه بکنند بعد کالج هم مهر تایید بزند.
    دیدید کلا غرب ستیزی دارید
    من نمیدانم این غرب بیچاره چکار کرده انقدر بدتان می آید خودتان را هم ول کنیم هوار میشوید بروید آنجا (اهان یادم آمد چرا باید غرب را بکوبید باید ارد بدهید وطن پرست هستید!)
    ظاهرا شما با این تفکرات ساده لوحانه نمیخواید بفهمید . من چند بار گفتم توی این مملکت محدود همه دوست دختر دارن راحت س ک س میکنن بعد بازم تکرار میکنی باید بالای 18 سال باشن و هزینه بدن .
    اونجا اصلا بکارت براشون مهم نیست . دختر بکارت نداشته باشه کاری ندارن ولی اینجا با همه ی این چیزا بازم رابطه دارن . این معنیش چیه ؟ یعنی نمیخوای بفهمی .
    من میگم اونا این چیزا را برای ما چاپ میکنن و راهشم اینه بصورت عمومی چاپ بشه تا غیر مستقیم به گوش ما برسه . تا حالا به این فکر کردی اگر فارسی چاپ میشد ما نمیومدیم بگیم چرا انگلیسی چاپ نشده ؟
    شک نمیکردیم چرا برای ما چاپ کردن و برای خودشون نیست ؟
    واقعا نمیخوای بفهمی و بحثی هم نداریم . شایدم بحث کردن الکیو دوست داری . به هر حال هر جور که صلاح میدونی و به هر کس میخوای اعتماد کن .

اب هویچ و موزم زیاد بخور ...

56. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

این را به دوستان سینه چاک طرفدار بگویید که نه امکان ازدواج را فراهم میکنند نه امکان کار را....
    فقط یادگرفته اند یوزارسیف بازی و مریم مقدس بازی دربیاورند خودشان را بگیری احتمالا یک پا خودارضا کن قهار هستند
    منتهی نمیشود باید پز پاکی بدهند !
    جالب است خودشان ادعای پاکی میکنند بعد حتی علایم افراط در خود ارضایی را هم میدانند! خودشان برای اثبات ادعاهای خرافیشان یک نیمچه سند نمی آورند به دانشمندان محققان توهین میکنند.
    از پاراگراف دوم به بعد طعنه زدین دیگه.درسته؟کارتون اصلا جالب نیست.خوبه که ادم احترام گذاشتن یادبگیره.چیزی از ادم کم نمیکنه جناب.
    امضای ایشان

57. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33311
    تشکـر
    1
    تشکر شده 27 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    از پاراگراف دوم به بعد طعنه زدین دیگه.درسته؟کارتون اصلا جالب نیست.خوبه که ادم احترام گذاشتن یادبگیره.چیزی از ادم کم نمیکنه جناب.
    کی با تو بود به خودت میگیری دخمل زشت

59. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

درود بزرگوار
    بله حق با شماست میدانم بابی از روش های درمانی دینی هم به روانشناسی باز شده صحیح است منکرش نیستم
    من کاری اصلا به جنبه روانی ندارم دوستی گفت سبب کوری کم حافظگی وزوز گوش میشود گفتم خیر سند هم خدمتشان دادم همین !!!
    بعد هم شما اگر جسمتان آزاد باشد سالم و سلامت باشید دیگر دچار امراض روانی نمیشوید, خودم را مثال میزنم که هرروز با سردرد(بیماری قلبی دارم) بلند میشوم خوب این دردها هی باعث میشود حرص بخورم و روانم آزار ببیند,فرض کنید شما میل جنسی دارید و امکان ازدواج هم ندارید (خوب دست به هرزگی نمیخواهید بزنید) اگر برطرفش نکنید هی میرود رو اعصابتان هی اذیت میکند (دروغ میگویم؟) انقدر فشار می آورد که مغزتان سه میزند!
    خوب میل جنسی هم یک نیاز اساسی بشر است اگر برطرف نشود شدیدا به روح روان آسیب وارد میکند...
    در ضمن فرمودید ما فکر نکنیم هرچه در کتب روانشناسی آمده 100% درست است (خوب پذیرفتیم!) اما شما هم باید بپذیرید فکر نکنید هرچه در کتب دینی آمده 100% درست است!! حله؟
    تازه حرف کتب دینی باد هواست همینطوری نوشته شده اما کتب روانشناسی و علمی اکثرا بعد از تحقیقات آزمایشات و زحمت های فراوان نگارش شده و همینطوری دیمی کتابت نشده....
    با سلام مجدد خدمت شما
    نمیدونم توجه دارید یا نه. ولی پشتوانه و معنی حرف شما( در رابطه با اینکه کتب روانشناسی علمی هست و کتب دینی باد هواست) تفکر ماده گرایی و نفی هر چیز غیر مادی هست.
    معمولا روش تحقیق در روانشناسی، تجربی و به صورت آزمایشگاهی هست
    ولی آیا روش تحقیق در علوم فقط به صورت تجربی و محسوس باید باشد؟؟
    منفعلانه برخورد کردن با مطالب روانشناسی و توجه نداشتن به مبانی روانشناسی درست نیست.
    به نظرم یه مقدار اگر فلسفه بخونید متوجه میشید که مادی گرایی و تجربه مکتب درستی نیست. در واقع درست است که ما میتونیم از ماده وتجربه در علم استفاده کنیم ولی راه کامل و انحصاری نیست و توجه به مادی گرایی صرف انسان را دچار مشکل میکند.
    اگر تمایل داشتید بیشتر در این رابطه برای شما توضیح میدهم

60. کاربران زیر از راهنما 110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33311
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

آن در پاسخ به شخص دیگری بود چرا به خودتان میگیرید؟! من جواب هرکس را بدهم شما به خودتان میگیرید؟
    کاری نداریم قصد کردی یک به یک بایکوت کنی همرو خخ

62. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

بانو مادر ترزا شدن یک اصطلاح است : یعنی موعظه نصیحت کردن , مادر ترزا انسان بزرگوار و محترمی بود که به مردم گمک میکرد نمیدانم چرا برداشت توهین میکنید! باشد قبول شما مادر ترزا نیستید
    مشکلتان حل شد؟!
    من گفتم بجای موعظه نصیحت سند بدهید سند ندادید و فقط حرف زدید...مخالفید درست اما سندتان کو؟ به چه علت مخالفید؟ تعصب یا سند معتبر؟ اگر سند معتبر نشان دهید اگر تعصب که هیچی
    من هیچ کس را مسخره نکردم اینکه برداشت مسخره میکنید نمیدانم مشکل از خودتان است من هرگز به کسی توهین نمیکنم...
    سند؟الان مثلا من تو فضای مجازی چطوری و چه سندی باید بدم بهتون؟شما خودت سند داری واسه حرفت؟اگر منظورتون از سند همون لینکی هست که خودتون گذاشتین،منم میتونم یه سرچ بزنم تو گوگل و لینک مطلب رو بذارم اینجا.یعنی کاری که خود شما هم میتونی انجام بدی.یا اینکه منظورتون این باشه برم یه همچین ادمی پیدا کنم بیارم باهاش مصاحبه کنین؟واقعا منظورتونو متوجه نمیشم.شما خودتم واسه حرفت سندی نذاشتی.اگر بخواین فقط میتونم یه کتاب معرفی کنم برید راجب مضراتش بخونین.که بازم این کار رو خودتونم میتونین انجام بدین و نیازی نیست من بگم.و راجع ب مادر ترزا هم اینایی ک گفتین رو همش خودم اطلاع داشتمو میدونستم.اما وقتی میگین اصلا شما مادر ترزا نیستی خوبه قبول؟یعنی شما خودتم قبول داری که اسم بنده رو مسخره کردی و صرف اینکه بحث کوتاه شه و اتمام پیدا کنه اینطوری میگین.
    ویرایش توسط Miss tarsa : 02-15-2017 در ساعت 06:46 PM
    امضای ایشان

63. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

1-کسی که س ک س کند دیگر خود ارضایی نمیکند! حل است؟ چرا مسیله را می پیچانید
    2-بله بله آن ها در وبسایت خودشان به زبان خودشان مطلب چاپ میکنند برای اینکه به گوش ما برسد یعنی لقمه را ده بار دوره سرشان میچرخانند تا ما بخوریم! حرفی ندارم یک تاپیک باز کنید به نام توهم توطئه تا مشکلتان حل شود!
    ببینید بزرگوار چرا فکر میکنید باید در وبسایت متعلق به خودشان که اکثر خوانندگانش هم خودشان هستند مطلبی چاپ کنند که به گوش ما برسد؟! خوب بدهند بی بی سی فارسی به فارسی چاپ کند دیگر مشکل روانی دارند اینطوری کنند
    در مورد بکارت موافقم بله حق با شماست اینطوری به قضیه نگاه نکرده بودم بله...
    قبلا هم گفتم علاقه ایی ندارم چیزیو به کسی ثابت کنم چون کسی بخواد بفهمه خودش میره میفهمه و کسیم اگر نخواد هرچقدرم دلیل بیاریم بازم یا مثل شما نمیفهمه و یا نمیخواد . البته کسی هم که خودش معتاد خودارضایی باشه به هر طریقی دنبال راهی میگرده که از حقیقت فرار کنه و مثبت جلوه بده .
    در هر صورت هر جور دوست دارید میتونید فکر کنید برای من اصلا مهم نیست ...

خودارضایی با تصویر سازی جنسی شروع میشه و منجر به گرایش فیلم پورن میشه و اینم از تاثیراتش :

ویلیام ام. استروترز (William M. Struthers)، استادیار روانشناسی دانشگاه ویتون می‌گوید، «ازآنجاکه مغز انسان لنگرگاه بیولوژیکی تجربه روانشناختی ماست، اینکه بفهمیم چطور عمل می‌کند برایمان بسیار مفید خواهد بود. اینکه بفهمیم مغز چطور به هم متصل شده است و در کجاها حساس است کمکمان می‌کند بفهمیم چرا پورنوگرافی این تاثیرات را می‌تواند بر افراد داشته باشد.» در زیر به هفت تاثیر پورنوگرافی بر مغز اشاره می‌کنیم.

۱. محتوای جنسی نورون‌های آینه‌ای را در مغز مردها تحریک می‌کند. این نورون‌ها که مسئول فرایندهایی هستند که چطور یک رفتار را تقلید کنیم، سیستم حرکتی دارد که با برنامه‌ریزی یک رفتار ارتباط دارد. در مورد پورنوگرافی، این سیستم نورون‌های آینه‌ای، محرک تحریک جنسی می‌شود که منجر به فشار جنسی و نیاز به خالی شدن می‌گردد. دکتر استروترز می‌گوید، «واقعیت ناخوشایند این است که وقتی فرد معمولاً از راه خودارضایی در این جهت اقدام می‌کند، عواقب هورمونی و نورولوژیکی در پی دارد که او را به چیزی که روی آن تمرکز کرده است وابسته می‌کند. به طور طبیعی آن چیز باید همسر او باشد اما می‌بینیم که برای بسیاری از مردها این به تصویری روی صفحه مانیتور تبدیل می‌شود. درنتیجه این، پورنوگرافی فرد را اسیر یک تصویر می‌کند، واکنش بیولوژیکی که برای پیوند دادن یک مرد به همسرش طراحی شده است را ربوده و درنتیجه آن پیوند را سست می‌کند.»

۲. در مردها، پنج ماده‌شیمیایی اصلی در تحریک و واکنش جنسی دخیل‌اند. هورمونی که مهمترین نقش را در اعتیاد به پورنوگرافی دارد، دوپامین است. دوپامین نقش مهمی در سیستم مغزی که مسئول یادگیری در ازای پاداش است، بازی می‌کند. هر نوع پاداشی که روی آن بررسی شده است، میزان انتقال دوپامین را در مغز افزایش می‌دهد و تعداد زیادی داروهای اعتیادآور ازجمله محرک‌هایی مثل کوکائین، آمفتامین و متامفتامین، درست روی سیستم دوپامین کار می‌کنند. وقتی فرد در معرض محرک‌های جدید قرار می‌گیرد، بخصوص اگر جنسی باشد، یا وقتی محرکی تحریک‌کننده‌تر از چیزی باشد که فرد تصور می‌کرد، دوپامین بالا می‌رود. ازآنجا که پورنوگرافی بسیار بیشتر از رابطه‌جنسی با شریک‌جنسی همیشگی، سطح دوپامین را بالا می‌برد، قرارگیری در معرض آن منجر به «اعتیاد تحریک» می‌شود و به مغز یاد می‌دهد این تصویر را ترجیح داده و از رابطه‌جنسی با شریک‌ جنسی همیشگی خود احساس رضایت کمتری کند.

۳. چرا مردها مدام به دنبال محتوای جنسی جدید برای ارضای جنسی خود هستند و نمی‌توانند به یک چیز بسنده کنند؟ دلیل آن با اثر کولیج در ارتباط است، پدیده‌ای که در گونه‌های پستاندار دیده می‌شود که جنس نر (و به میزان کمتر جنس ماده)، اگر با یک شریک جنسی جدید برخورد کند، علاقه جنسی جدیدی بروز می‌دهد. این مکانیزم نورولوژیکی یکی از دلایل اصلی تنوع‌طلبی مردها و اعتیاد به پورنوگرافی اینترنتی است.

۴. تحریک بیش از حد مدارات پاداش – مثل جهش تکرارشونده دوپامین درنتیجه نگاه کردن به پورنوگرافی – حساسیت‌زدایی می‌آورد. همانطور که گری ویلسون توضیح می‌دهد، «وقتی گیرنده‌های دوپامین بعد از تحریک زیاد افت کنند، مغز هم درست واکنش نمی‌دهد، به همین دلیل از آن لذت احساس پاداش کمتری خواهیم کرد. این باعث می‌شود که فرد به دنبال احساسات قوی‌تری برای رضایت باشد – مثلاً به دنبال محرک‌های جنسی شدیدتر، جلسات پورن طولانی‌تر یا تماشای مکررتر این محتواها. درنتیجه این هم مغز بی‌حس‌تر خواهد شد.

۵. دکتر استروترز می‌گوید، «عادت‌های روانی، رفتاری و احساسی که شخصیت جنسی ما را شکل می‌دهند، براساس تصمیماتی است که می‌گیریم. هرزمان توالی تحریک و واکنش فعال شود، حافظه‌ای نورولوژیکی ایجاد می‌کند که بر پردازش‌ها و واکنش‌های آتی به اشارات جنسی تاثیر می‌گذارد. با فعال شدن این گذرگاه، این مسیر به یک مسیر ارجح تبدیل می‌شود – یک سفر ذهنی. عواقب این بسیار گسترده خواهد بود.»

۶. چه چیز پورن اینترنتی را خاص می‌کند؟ ویلسون دلایل مختلفی را برای آن برمی‌شمارد: ۱) پورن اینترنتی بسیار جدید است؛ ۲) برخلاف غذا و دارو، تقریباً هیچ محدودیت جسمی برای استفاده از پورن اینترنتی وجود ندارد؛ ۳) با پورن اینترنتی فرد می‌تواند هربار شریک جنسی جدیدی برای خود داشته باشد؛ ۴) برخلاف غذا و دارو، پورن اینترنتی سیستم گریزی طبیعی مغز را فعال نمی‌کند؛ ۵) سنی که افراد شروع به تماشای این محتویات می‌کنند. مغز یک نوجوان در اوج تولید دوپامین است که او را دربرابر اعتیاد به این محتواها آسیب‌پذیرتر می‌کند.

۷. قرارگیری مردها در معرض محتوای جنسی با اضطراب اجتماعی، افسردگی، انگیزه پایین، ناتوانی نعوظ، مشکلات تمرکز و تصورات منفی نسبت به ظاهر و عملکرد جنسی خود، در ارتباط است.

ویرایش توسط Dev : 02-15-2017 در ساعت 06:59 PM

64. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

درود بزرگوار ممنونم زحمت کشیدید مطالب را یافتید.
    بهتر بود این مطلب را پیش تر میگذاشتید ممنونم.الان تازه بحث علمی شد
    خب پاسخ ها:
    1-
    خودارضایی با تصویر سازی جنسی شروع میشه و منجر به گرایش فیلم پورن میشه

این جمله ابتدایی شما غلط است !
    شما خود ارضایی را چسباندید به فیلم پورن دیدن بعد مضرات فیلم پورن دیدن را گفتید نه مضرات خود ارضایی!!

خود ارضایی با تصویر سازی شروع میشود و منجر به گرایش فیلم میشود؟! یعنی چه؟ یعنی هرکس خودارضایی کند فیلم پورن میبیند؟!
    بعد هم بزرگوار ما بحثمان درمورد خودارضایی بود شما چطوری رسیدید به اثبات مضرات دیدن فیلم پورن؟
    بله دیدن فیلم پورن مضر است من هم تایید میکنم اما اینکه با شامورتی بازی این دو را به هم ربط دادید اشتباه است
    شما وقتی خود ارضایی میکنی به گل های باغچه ی خونتون فکر میکنی ؟ خب وقتی کسی خود ارضایی میکنه تصویر سازی ذهنی از یک رابطه ی جنسی میکنه و این باعث ترشحاتی در مغز میشه و فیلم پورن هم همین اثرات را میزاره .

همه چیزو به مسخره گرفتی شما ؟ بجای خوشمزه بازی بهتره یکم فکر کنی بعد نقل قول کنی .

65. 3 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

خیر مثلا یک بانوی بدحجاب را میبینم قیافه اش میرود در ذهنم. فیلمی هم در میان نیست
    اگر خودارضایی باعث ترشح دوپامین میشود س ک س هم همینطور است پس س ک س هم مضر است!
    ببینید گوش نمیدهید فیلم پورن باعث افزایش بیش از حد آن ماده میشود که مضر است اما در س ک س و خودارضایی دوپامین ترشح شده برابر است پس ضرری ندارد شما بجای مسخره بازی همه چیز را بهم ربط ندهید و نتیجه بگیرید
    ما هم بلدیم بین افتادن سنگ از کوه و دعا کردن رابطه کشف کنیما
    میخوای همه جوره توجیح کنی که مبادا مجبور به ترکش بشی . باشه خودتو گول بزن و ادامه بده . بهتر بود بجای اینکه توی اون تاپیکت روی خودت ایراد بزاری یکم روی این چیزا تفکر میکردی شاید مشکلت حل میشد . خودت منظورمو میفهمی ...

باشه شما درست میگی هر جور دوست داری فکر کن ...

موفق باشی

67. کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

خیر اگر میدانستید مادر ترزا کیست توهین خطاب نمیکردید. بگزریم
    بله من سند (همان لینک) را گذاشتم.
    شما هم یک سند بزارید دیگر یا کتاب معرفی کنید حرف من همین است شما هی قیر قاژ میروید هی فکر میکنید بهتان توهین شده...
    یک سند معتبر بگزارید که مورد تایید دانشگاه های معتبر باشد (در حد سندی که من گذاشتم که مورد تایید کالج سلطنتی لندن بود)
    نگویید برو بگرد ! ما احترام گذاشتیم رفتیم گشتیم آوردیم شما هم بروید بگردید بیاورید دیگر.
    ما که دعوا نداریم بگزارید بخوانیم دستتان درد نکند نمیخواهیم که کتک کاری کنیم
    همان اول میزاشتید بجای این همه حرف و دلخوری سوتفاهم....
    شما گفتید احساس توهین و مسخره شدن کردید من هم گفتم چشم مادر ترزا نیستید بعد دوباره حس توهین بهتان دست داد عجب....
    لزومی نمیبینم واسه اطلاعاتم چیزی رو اثبات کنم.هرجور راحتی فک کن اما تمام چیزایی که راجع به مادرترزا گفتین واسم تکراری بود چون خودم میدونستم.این همه با بقیه کاربران داری بحث میکنی شما و اینم از لحن صحبتتون بامن.من بیشتر حس میکنم شما حوصلت سر میره دنبال بحث کردن‌میگردی.به هرحال دیگه اینم از مدرک من.هرچند میدونم واسه بحث هم ک شده اخرش یه چیزی میچسبونید بهش واسه انکارشون اما ب هرحال منم میذارمشون ببینم دیگه حرف حسابتون چیه:
    http://fa.parsiteb.com/خودارضایی-از-...ی-و-سای/
    و کتاب:
    خلوت شیطانی ( خودارضایی و راه درمان آن)ازعلی سهراب پور
    کتاب خودارضایی ممنون که اینم لینک دانلودشه:
    دانلود کتاب الکترونیکی "خودارضایی ممنوع ...!" | سایت علمی ، سرگرمی و آموزشی باهوش :: bahush.net
    امضای ایشان

69. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

70. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

... میایید؟!
    تاپیکها رو با مزخرف گفتنات خراب نکن

کاری به مسلمان یا مسیحی یا حتی بت پرست بودنش ندارم، چیزی که هست اینه هر کسی به هر دینی معتقد هست و در مذهب خودش آدم دیندار حساب میشه درصد خلاف و قانون شکنیش در اجتماع پایینه

و اکثرا کارهای خلاف از امثال شما پوچگراها و شیطان پرستا و کسایی که اعتقادات دینی( حالا هر دین حتی اون بت پرستش ) کمتری دارید سر میزنه
    چون تنها ملاک زنده بودنتون لذت بردنه، هر جا و هر زمان و هرطور با هر چیز و هر کسی به هر روشی که بتونید،
    به هیچ نظم و انظباط و قانونی نمیتونید پایبند باشید چون جلوی لذتتون گرفته میشه

ادعای علم و عقل و شعور هم نکن که هیچی نداری و پوچه محضی

توی پستایی که میزاری از شکلک استفاده نکن چون مسخره بودنتو بیشتر جلوه میده
    تو چرا نام کاربریت عربیه یه اسمی میزاشتی لااقل با حرفات تضاد نداشته باشه
    ویرایش توسط Experience : 02-15-2017 در ساعت 08:38 PM

71. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

...
    ادب و احترام برا انسانهایی هست که عقل و شعور دارند نه برا تو که همه چیو به مسخره گرفتی و هر چقد بهت بی ادبی شه حقته چون خودت جلبش میکنی
    ویرایش توسط Experience : 02-16-2017 در ساعت 09:28 AM

73. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33311
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

دیدید؟
    تفکر فاشیستی مذهبی دارید
    خودارضایی که میکنم آبم زرد رنگه
    دلیلش چیه؟

75. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

خودارضایی که میکنم آبم زرد رنگه
    دلیلش چیه؟
    اقای محترم اینجا چه جای این حرفاست.اگر مشکلی دارین تاپیک جدا بزنید.نه اینکه با افتخار به کارتون و بی پروا اینطوری راجبش حرف بزنین و یا سوال کنین.اگر مشکلی دارین دوستان تو تاپیک جدا کمک میکنن بهتون.لطفا یکم رعایت کنید.
    امضای ایشان

76. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33311
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    اقای محترم اینجا چه جای این حرفاست.اگر مشکلی دارین تاپیک جدا بزنید.نه اینکه با افتخار به کارتون و بی پروا اینطوری راجبش حرف بزنین و یا سوال کنین.اگر مشکلی دارین دوستان تو تاپیک جدا کمک میکنن بهتون.لطفا یکم رعایت کنید.
    این تاپیکم در مورد خودارضایی هست
    من از کارم پشیمونم ولی چه کنم چاره ای نیست
    بهم خیلی فشار میاد

77. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33311
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

دیدید؟
    تفکر فاشیستی مذهبی دارید
    راستی توجه کردی فیلم های پوررن کیفیتشون اومده پایین
    قبلا قشنگتر بازی میکردن و کاراکترها زیباتر بودن
    الان خیلی زشت شدن

78. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

بله کاملا معلوم شد دین دارها چه انسان های مودبی هستند
    شما داری با هتاکی تاپیک را خراب میکنی نه بنده!
    1-پوچ گرا شیطان پرست نیست(!) پوچ گرا اصلا دین را قبول ندارد چه برسد به اینکه ضدش را قبول داشته باشد!!! اصلا نه دین را نه شیطان را کلا اصلا این خرافات و موهومات را باور ندارد!!
    در ضمن اخلاق ربطی به دین ندارد آدم مذهبی بی اخلاق هم کم نیست,در هر صنفی "آدم بی اخلاق هست" ربطی ندارد دین دار باشد یا نه تازه اگر دین دار باشد بدتر است چون دین دار مدعی است و باید بیشتر رعایت کند!
    2-فی الحال این مذهبیون هستند که جهان رو به گند کشیدن(ببینید دیگر شما که انقدر کباده فهم میکشید اسمتان به اصطلاح تجربه است) جنگ های صلیبی برای پوچ گراها بود؟ جنگ های فلسطین اشغالی برای پوچ گراها بود؟ جنگ ویتنام برای پوچ گراها بود؟ جنگ های خاورمیانه برای پوچ گراها بود؟ داعش و طالبان پوچ گرا هستند؟ جناب بی تجربه؟؟
    جنگ های جهانی برای پوچ گراها بود؟ جنگ تحمیلی 8 ساله برای پوچ گراها بود؟ جنگ در سوریه برای پوچ گراهاست؟ جنگ و کشتار مردم یمن برای پوچ گراهاست؟ جنگ در سودان برای پوچ گراهاست؟ نام یک پوچ گرای تروریست را بگویید انصافا مدیون هستید اگر نگویید....فقط بلدید ارد الکی بدهید کما اینکه کارنامه مذهبیون به مراتب سیاه تر از غیر مذهبیون است منتهی چون شما مقدس هستید نباید بهتان ایراد گرفت لابد!
    3-کسی ادعای چیزی نکرد من هم هیچوقت نگفتم فلانم یا فلونم اینکه برداشت شما از ما چیست به خودتان ربط دارد(من در هیچ پستی نه ادعای عقل شعور کردم نه خودم و اعتقادم را ستودم این شما هستی که با خود برتر بینی فکر میکنی چسبیده ایی به سقف آسمان و میتوانی توهین کنی!)
    4-من عقیده شما را زیر ضرب گرفتم شما با بی حرمتی فراوان که در خور شان خودتان بود شخص من را زیر ضرب گرفتی(شما هم میتوانی اعتقاد من را نقد کنی)
    5-دوست داریم شکلک بگزاریم مشکلی دارید؟
    6-نام کاربریم اسم خودم است چون مدعی نیستم خیلی آدم با تجربه ایی هستم که اسم "تجربه" بگزارم اما بلد نباشم دو کلمه محترمانه بحث کنم , اسم خودم را گذاشتم , بله اسمم عربیست و در اولین فرصت این اسم منحوس را عوض میکنم ممنونم متذکر شدید
    با سلام،

شما به چه چیزی اعتقاد دارید؟ جهان‌بینی و ایدئولوژی شما چیست؟ آدم غیر مذهبی چه کسی است؟ آدم بی دین منظورتان کیست؟

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)