نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل خودارضایی

1601
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14326
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل خودارضایی

سلام
    مشکل منو شاید خیلی ها داشته باشن اما الان به راهنمایی نیاز دارم..
    من از بچگی خود ارضایی داشتم ..اولش نمیدونستم چرا...اصلا نمیدونستم این کار چیه..ولی بعد بهم عادت کردم..الان تقریبا دوسالی میشه که خیلی خودمو کنترل میکنم..اما گاهی اوقات نمیشه...
    این قضیه اونقدر بهم فشار میاره که واقعا کم آوردم...طوری شدم که دیگه از توبه کردن خجالت میکشم...نمیتونم نماز بخونم و واقعا روی وضعیت روحیم تأثیر گذاشته..طوری که گاهی بیخود خیلی عصبانی میشم..آرومم نمیگیره...بعضی اوقاتم اصلا نمیدونم الان که خوشحالم این واقعیه یا..اینکه الان که ناراحتم حس واقعییمه یا نه...نمیتونم احساساتمو تشخیص بدم..ازخودم متنفرم و واقعا میخوام این اوضاع خوب شه..ولی دیگه بریدم..هر راهی رو امتحان کردم ولی نشد.اینکه توی این چند سال چقدر زجر کشیدم رو خدامیدونه،گرچه هیچوقت نذاشتم کسی بفهمه.
    خودارضایی باعث شده اکارمم مسموم بشه..و این بیشتر عذابم میده..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : یه مشکل که همیشه باهام بوده

سلام، به انجمن خوش اومدین

پیشنهاد میکنم این لینک را مطالعه کنین: http://forum.moshaver.co/f146/%D8%B1...C%DB%8C-12158/
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط 002Mahan نمایش پست ها
    سلام
    مشکل منو شاید خیلی ها داشته باشن اما الان به راهنمایی نیاز دارم..
    من از بچگی خود ارضایی داشتم ..اولش نمیدونستم چرا...اصلا نمیدونستم این کار چیه..ولی بعد بهم عادت کردم..الان تقریبا دوسالی میشه که خیلی خودمو کنترل میکنم..اما گاهی اوقات نمیشه...
    این قضیه اونقدر بهم فشار میاره که واقعا کم آوردم...طوری شدم که دیگه از توبه کردن خجالت میکشم...نمیتونم نماز بخونم و واقعا روی وضعیت روحیم تأثیر گذاشته..طوری که گاهی بیخود خیلی عصبانی میشم..آرومم نمیگیره...بعضی اوقاتم اصلا نمیدونم الان که خوشحالم این واقعیه یا..اینکه الان که ناراحتم حس واقعییمه یا نه...نمیتونم احساساتمو تشخیص بدم..ازخودم متنفرم و واقعا میخوام این اوضاع خوب شه..ولی دیگه بریدم..هر راهی رو امتحان کردم ولی نشد.اینکه توی این چند سال چقدر زجر کشیدم رو خدامیدونه،گرچه هیچوقت نذاشتم کسی بفهمه.
    خودارضایی باعث شده اکارمم مسموم بشه..و این بیشتر عذابم میده..
    حرف از نماز خوندن زدید ... در صورتی که نماز خوندن شرایطی داره که باید پاک باشید

پس همین شرط باعث میشه شما در بیشتر مواقع برای پاک ماندن و نماز خوندن ترک خودارضایی کنید

مورد بعدی اینه که تحریک شدن یکی از عوامل مستقیم در خودارضایی به حساب میاد پس از موقعیت هایی که تحریک آور هستن دوری کنید

چون وقتی تحریک صورت بگیره راهی جز جواب مثبت دادن به غریزه جنسیتون رو ندارید

در این جا هم بحث کاهش تعداد دفعات خودارضایی هست تا به مرحله ای برسید که بتونید خودتون رو کنترل کنید

چون همین کنترل میتونه شامل کنترل افکارتون هم بشه و شما رو از آشفتگی ذهنی نجات بده

پس به جای تنفر از خودتون شاکر خداوند باشید به خاطر سلامتی و داشتن چنین حسی ...

ورزش کنید و مواقع تنهایی و تحریک خودتون رو به کاری مشغول کنید تا بتونید تعداد دفعات رو به حداقل برسونید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)