نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: میشه راست حسینی کمکم کنید

2621
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه راست حسینی کمکم کنید

من ۲۳سالمه نمی دونم ازکی به خودارضای روآوردم خیلی دوس دارم ترک کنم هزاربارقصدش داشتم ولی...من مثل ادمای افسرده شدم روزی صدبارخودم نفرین میکنم پسرای که می گین عوارض خودارضای دارن می خوان ترک کنن اونااگه ترک کنن مشکلی ندارن ولی من ۹۸درصدبکارتم ازدست دادم فقط به خاطرکنجکاوی الان چکارکنم چه جورهم ترک کنم هم باکره بشم گاهی وقت دوس دارم بمیرم شبهااینقدرگریه میکنم که چشام دردمیگیره اگه میدونستم که دخترپرده بکارت دارن به خدااگه یه باربه خودم دست میزدم چندبارتلفنی یاچتی ازمشاوره کمک خواستم ولی اونابجاکمک بدترم کردن

2. کاربران زیر از هانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : میشه راست حسینی کمکم کنید

سلام .
    درمورد خودارضایی . باید خودتون تصمیم جدی بگیرید و این تصمیم هم باید دنبالش .یه اراده قوی باشه .یه اعتماد به نفس قوی . چه جوری .الان بهت میگم . مثلا : بگه که من میتونم دیگه خودارضایی نکنم و روی حرفش بمونه .و بدونه وقتی حرفی زد حتما روی حرفش میمونه .
    چه جوری .مثلا : خودتو سرگرم کن باهرچی . نذار ذهنت به مسایل کوفتی و شهوت کشیده بشه . اصلا بهشون فکر نکن . زندگیتو کن .وقتی سرگرم زندگی و.. شدی .و البته فکرت مثبت باشه . دیگه سراغ خودارضایی نمیشی .میدونی چرا .چون اصلا بهش فکر نمیکنی . و اگر زرنگ باشی و خودت بخوای . اصلا بهش فکر نمیکنی که به خوای اونوقت دچار شهوت بشی .منظورمو میفهمی ؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من هزارباراین کارکردم ولی ازصبح تاشب توخونه بیکارم گاهی وقتهاکه چندروزاین کارنکردم شباخواب میبینم بعدروز به روم تأثیرداشته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خوب تمام روز خونه ایی .قبول . ایا اونایی که همه روز خونه ن خودارضایی میکنن؟ چی باعث شده که وقتی بیکاری .دست به خودارضایی بزنی ؟ چه دلیلی داره ؟ میدونی چقد عوارض داره ؟ فکرکردی به مشکلاتی که بعدا ممکنه واست پیش بیاد؟

میخوام نظرتو بدونم . ارزششو داره ؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخوام یک جواب متفاوت ولی کاملا علمی بهت بدم اگر از جانب سایر دوستان هم مخالفتی بود خوشحال میشم که منطقی و مستند بحث کنیم.
    اولا که شما قبل از هر چیز باید دست از عذاب دادن و مقصر دونستن خودت برداری چون واقعا نیستی.چرا؟ الان بهت میگم. خودارضایی مرحله ای از رشد همه آدمهاست و هر کسی تو زندگیش حداقل(دقت کن که گفتم حداقل) یکبار اینکار رو کرده.و لذا شما از این بابت تقصیری متوجهتون نیست مضاف بر اینکه ندونسته برات عادت شده. و باید عرض کنم خدمتتون که شناخته شده ترین ************ولوژیست های دنیا تا به حال هیچ ضرری برای این کار در صورتی که کمتر از 4 بار در هفته صورت بگیره نشناختن و لذا تاثیرات فیزیولوژیکش کاملا شبیه یک ************ نرمال است. تمام اینها رو گفتم که با دید بازتری به قضیه نگاه کنی و خودتو بی جهت آزار ندی. پس اتفاقی که برای شما در رابطه با بکارتتون رخ داده دقیقا مثل یک تصادفه.و قرار نیست شما به خاطر یک تصادف قید باقی زندگیتو بزنی. به جای گریه کردن و حروم کردن روزای قشنگ جوونیت بهتره کمی قویتر باشی و روی پای خودت وایسی.پس خواهر خوبم، به یک پزشک مراجعه کن و همه چیز رو براش تعریف کن و مطمئن باش اونهم موقعیتت رو درک میکنه و قضیه ساده تر از چیزی که فکر کنی حل میشه و انشالا به زندگی عادی برمیگردی چون اصلا با مشکل عدیده ای مواجه نیستی فقط متاسفانه بیان این مسائل در جامعه ما فعلا یک تابو هستش. درضمن،شما جز نیروهای مولد این کشورید پس حتما فکری برای اوقات بیکاریتون بکنید.
    موفق باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط هانا نمایش پست ها
    من ۲۳سالمه نمی دونم ازکی به خودارضای روآوردم خیلی دوس دارم ترک کنم هزاربارقصدش داشتم ولی...من مثل ادمای افسرده شدم روزی صدبارخودم نفرین میکنم پسرای که می گین عوارض خودارضای دارن می خوان ترک کنن اونااگه ترک کنن مشکلی ندارن ولی من ۹۸درصدبکارتم ازدست دادم فقط به خاطرکنجکاوی الان چکارکنم چه جورهم ترک کنم هم باکره بشم گاهی وقت دوس دارم بمیرم شبهااینقدرگریه میکنم که چشام دردمیگیره اگه میدونستم که دخترپرده بکارت دارن به خدااگه یه باربه خودم دست میزدم چندبارتلفنی یاچتی ازمشاوره کمک خواستم ولی اونابجاکمک بدترم کردن
    سلام عزیزم
    اونچه که من میدونم این هست که منظور از باکرگی در یک دختر و اهمیت این مسئله برای ازدواج در آینده به معنی عدم داشتن رابطه دختر هست و آسیب دیدگیهایی که بر اثر دیگر موارد عارض شده توسط پزشکی قانونی کاملا قابل فهم است و باین جهت نگران نباشید.
    اگر شما قصد واقعی دارید نه فقط در حرف زدن و نه فقط بعد از این عمل فقط یک راه دارید: پرهیز
    اگر همه دنیا جمع شن تا شما قصدی رو عملی کنید تا پرهیزکاری در شما نباشه هیچ اتفاقی نمیفته...
    بعد از قرار گرفتن در معرض محرکها شما نخواهید توانست به کنترل خودتون بپردازین پس تا زمانیکه هنوز کنترل در اختیارتون هست از محرک دوری کنید.
    ذدون اینکه نگران اثر جسمی که در گذشته بخودتون وارد کردید باشید اثرات منفی روانی رو با گذشت زمان برطرف کنید.
    باید زمان طولانی بگذره و شما در همه این زمان طولانی دیگه تجربه دوباره ای از این عمل نداشته باشید و انقدر ذهنتون ازش تهی بشه تا اصلا فراموش بشه و ازش در ذهنتون فقط بعنوان یک حماقت در نوجوانی یاد کنید.
    موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

8. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ازراهنمایاتون متشکرم فقط من خواب چکارکنم ذهنمو چه جوری گول بزنم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم ولی منظورم این نبود که خودتونو گول بزنید... تا اونجاییکه اطلاع دارم خوابها ناشی از افکار و وقایعی هستن که روزانه اتفاق می افتن پس اگر در طول روز مشغولیات دیگه ای داشته باشین بنظر میرسه این حالت پیش نیاد. البته پیشنهاد میکنم یکباره انتظار قطع این خوابها رو نداشته باشین و ناامید نشین. قبل از خواب موضوعات دیگه ای برای فکرکردن انتخاب کنید و اگر جز با فکر کردن به این مورد خوابتون نمیبره تا زمانی که کاملا خواب آلود نیستید به رختخواب نرید .از نمازهای واجب روزانه کمک بگیرید.
    سعی کنید در طول روز تنها در منزل نمونین و از اجتماعات سودمند و مورد علاقتون بهره مند بشید و علاقه ای رو انتخاب کنید و فکرتون رو مشغول پیشرفت در اون کنید . ( حتی اگر محصلید)

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من بیشتروقتهاتنهام خانوده تعصبی داریم بدونه مادرم حق بیرون رفتن ندارم دانشگاه رو غیرحضوری میرم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

قبول دارم امین نمی ارزه ولی دست خودم نیست

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خوب نمیشه خودتو سرگرم کنی. دوست نداری ؟ دخترعمه دختر خاله . دختر همسایه یی . هرچیزی که سرگرم بشی وفکرت به شهوت و.. خطور نکنه

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

؟؟؟؟؟؟؟؟

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه همه یادانشجویاسرکار

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ :راستشو بخواید

راستشو بخواید من خیلی وقت بود که عمل خودارضایی رو انجام میدادم،ولی حدود یک یا دوماه شایدم بیشتره که اصلا حتی بهش فکرم نمیکنم
    حتی دفعات قبل هم فقط از روی بیکاری این عملو انجام میدادم،بهترین راه اینه که به آینده فکر کنید نه اینکه خودتونو زجر بدید ونگران باشید که پردمو از دست دادم یانه،منظورم اینه که به همسرتون به اینکه چه لذتهایی رو میتونید دونفری تجربه کنید فکرکنید.باورکنید من دیگه حالم بهم میخوره از خود ارضایی وامیدوارم که دیگه به سمتش گرایش پیدانکنم.وسعی کن هیچوقت تو خونه تنها نمونی وبیشتر ازنت دوری کنی.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

؟؟؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

خب عیب نداره کسی نیست
    خدا که هست. از خدا خجالت نمی کشی تو اون لحظه؟
    یک نذر چهل روزه یس بکنید . تا چهل روز هر بار یک همچین حسی کردید سریع وضو بگیرید قرآن رو باز کنید و یس بخونید. فرض بگیرین که هنوز هیچ آسیبی بخودتون نزدید از حالا به بعد خودتونو سالم نگهدارید .

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اصلا نگران نباش.توکل به خداوند داشته باش.این سایت به رهاییت خیلی کمک میکنه www.masturbation.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)