نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: تنفر از لمس بدنم توسط همسر

15019
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر از لمس بدنم توسط همسر

همسرم از لمس بدن من لذت میبره ولی من برام چندش آوره
    فقط نسبت به او چنینم از همون اول نمیدانم چکار کنم از خدا خواستم که راز اینو برام کشف کنه
    وقتی که منو میبوسه یا دست یه صورت و گوشهام میکشه میخوام داد بزنم و بالا بیارم
    سرد مزاج نیستم یک خانم موقت دارم نسبت به او چنین نیستم
    خیلی دوست دارم خانمم رو در آغوش بگیرم و ببوسم ولی موقع تماس مخصوصا او با من انگار یک انرژی منفی وارد بدنم میشه ( انگار جن منو زده)انگار ته پایم رو بخارونن
    البته هر هفته دو هفته ای رابطه جنسی باهاش دارم ولی اگه اون وسط کار سر و گردنم رو دستمالی کنه متنفر میشوم
    البته بوی بدنش هم آزارم میده چوم گرم مزاج است بوی مخصوصی داره
    انگار یک انرژی منفی داره که وارد بدنم میکنه اصلا نمیتونم بیشتر از چند دقیقه شب روبرو بغلش بخوابم فوری بدنم گریزون میشه ولی با خانم موقتم اگه تا صبح بغلم باشه راحتم حتی انرژی میگیرم
    ویرایش توسط mkmk : 09-21-2014 در ساعت 08:37 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تنفر از لمس بدنم توسط همسر

خب این یک حسی نیست که یکشبه به وجود اومده باشه

شما از قبل نسبت به ایشون این حس رو داشتید ، پس بهتره خودتونو گول نزنید ...

در واقع شما باید از همون موقع که به ایشون حسی نداشتی وارد زندگی مشترک نمیشدید

مسلما" وجود خانم دیگه در زندگی باعث شده که شما از این موضوع کناره گیری کنید

همونطور که برای مرد تعدد زوجین قرار داده شد ولی همونطورکه گفته شده انسان نمیتونه عدالت رو رعایت کنه

بهتره برای این حالت به مشاور مراجعه کنید شاید بتونه به شما کمک کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

واقعا متاسفم براي خانمي كه با شما هم آغوش شده ببخشيدا خانمتون خبر دارن از اينكه با خانم ديگه اي هستيد متاسفم واسه همه مردهاي كه بخاطر..........تن به چندين نفر ميدن

4. 7 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mkmk نمایش پست ها
    فقط نسبت به او چنینم از همون اول نمیدانم چکار کنم از خدا خواستم که راز اینو برام کشف کنه
    خیلی دوست دارم خانمم رو در آغوش بگیرم و ببوسم ولی موقع تماس مخصوصا او با من انگار یک انرژی منفی وارد بدنم میشه ( انگار جن منو زده)انگار ته پایم رو بخارونن
    البته هر هفته دو هفته ای رابطه جنسی باهاش دارم ولی اگه اون وسط کار سر و گردنم رو دستمالی کنه متنفر میشوم
    انگار یک انرژی منفی داره که وارد بدنم میکنه اصلا نمیتونم بیشتر از چند دقیقه شب روبرو بغلش بخوابم فوری بدنم گریزون میشه ولی با خانم موقتم اگه تا صبح بغلم باشه راحتم حتی انرژی میگیرم
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم لطفا به سوالات زیز به دقت پاسخ بدید:

سن شما و همسرتان- تحصیلات هر دو- طریقه اشنایی و ازدواج- چند ساله که ازدواج کردید- طریقه آشنایی با همسر موقت- فرزند دارید یا خیر.

لطفا و حتما نقل قول کنید که در جریان قرار بگیرم.سپاس

6. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم لطفا به سوالات زیز به دقت پاسخ بدید:

سن شما و همسرتان- تحصیلات هر دو- طریقه اشنایی و ازدواج- چند ساله که ازدواج کردید- طریقه آشنایی با همسر موقت- فرزند دارید یا خیر.

لطفا و حتما نقل قول کنید که در جریان قرار بگیرم.سپاس
    ==
    سن من 40 و همسرم 38و 20 سال ازدواج کردیم و 2 فرزند داریم
    خیلی دوست دارم همسرم رو در آغوش بگیرم و نوازش کنم از ته دل و لی اصلا بدنم جواب نمیده یک عکسالعمل اتومات دارم از همون اوایل از بوی عرق تند اون شکایت داشتم و تذکر میدادم بعضی وقتا جبهه میگرفت و گاهی هم دوش میگرفت ولی اون بیگناهه چون طبیعت بدنش همینه که طبع گرم و خشک دارای پوست خشک و چروک و داغ و بوی نامطبوع == اینو قبول کنین که همسرتون رو برای لذت بغل کنین و با بدن داغ اون مواجه بشین دیگه میل جنسی فروکش میکنه و هر دفعه همینطور= خیلی سعی میکنم که تظاهر کنم و برای خودم هم سخته که چرا به این بوی و بدن داغ و خشک حساس ام=همسر موقت که 12 سال کوچکتره هم از طریق خانم یکی از دوستام آشنا شدم که اون فکر میکرد مجردم و بنای ازدواج دارم و تقصیر از من بود که مخفی کردم و اون دل داد و نتونست دل بکنه و برای اون هم سخته =در ضمن خانم اولم از همسر موقتم خبر دار شده و اوایل جنگ و دعوا براه انداخت ولی بقول خودش برای بچه ها ادامه داده و میسازه= کارم و شرایطم سخته
    ویرایش توسط mkmk : 09-23-2014 در ساعت 03:59 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما زود قضاوت نکنید خود شما از هم آغوشی همسرتون لذت میبرین و حتی قبل از اون بیصبرانه منتظرین و لی من دوت دارم لذت روحی ببرم ولی با اکراه هم آغوشی میکنم اگه باهاش زیر یک پتو همنفس بشم انگار نفسم بند میاد و نمیتونم بازدم اون رو تنفس کنم شاید بهتره در مشاوره قبل از ازدواج طبع ادمها در نظر گرفته بشه==دقت کنین در اطرافیان شما کسانیکه خانم چاق دارن همیشه به خانمشون التماس و خانم فراری است چون طبع خانم سرده و زیاد خوشش نمیاد و دست خودش هم نیست= من هم همینطور

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

==
    سن من 40 و همسرم 38و 20 سال ازدواج کردیم و 2 فرزند داریم
    خیلی دوست دارم همسرم رو در آغوش بگیرم و نوازش کنم از ته دل و لی اصلا بدنم جواب نمیده یک عکسالعمل اتومات دارم از همون اوایل از بوی عرق تند اون شکایت داشتم و تذکر میدادم بعضی وقتا جبهه میگرفت و گاهی هم دوش میگرفت ولی اون بیگناهه چون طبیعت بدنش همینه که طبع گرم و خشک دارای پوست خشک و چروک و داغ و بوی نامطبوع == اینو قبول کنین که همسرتون رو برای لذت بغل کنین و با بدن داغ اون مواجه بشین دیگه میل جنسی فروکش میکنه و هر دفعه همینطور= خیلی سعی میکنم که تظاهر کنم و برای خودم هم سخته که چرا به این بوی و بدن داغ و خشک حساس ام=همسر موقت که 12 سال کوچکتره هم از طریق خانم یکی از دوستام آشنا شدم که اون فکر میکرد مجردم و بنای ازدواج دارم و تقصیر از من بود که مخفی کردم و اون دل داد و نتونست دل بکنه و برای اون هم سخته =در ضمن خانم اولم از همسر موقتم خبر دار شده و اوایل جنگ و دعوا براه انداخت ولی بقول خودش برای بچه ها ادامه داده و میسازه= کارم و شرایطم سخته
    سلام
    خوب عزیز, البته توضیح ندادید ولی میتوان حدس زد که از دواجتون هم سنتی بوده چون چطور میشه انسان از بوی کسی بدش بیاد ولی بهش کشش داشته باشه!!!!؟؟

البته علم روانشناسی ثابت کرده که بو یکی از مهمترین دلایل کشش دو غیر هم جنس انسانی به سوی یکدیگره!! پس مسئله شما جای تعجب نداره.

متاسفانه ما ************ تراپیست در ایران نداریم ولی فکر میکنم بتوانید از مراکز دانشگاهی شهرتون یا مو سسه تحقیقات حجامت وطب سنتی شهرتون کمک بگیرید

که تا حدودی در عوض کردن طبع مزاجی و بوی بدن ایشون کمک کنند. اگر نه مواد اتر مانندی هست در بازار که به میتونید به بینیتون بمالید تا مدتی حس بویائیتون رو منحرف میکنه(قبل از نزدیکی)

شما هم که دو زنه هستید و خوب ایشون هم مادر 2 فرزند شما و از زن دومتون هم که خبر دارن. 20ساله که تحمل میکنید خوب بقیه اش رو نیز تحمل کنید.

موفق باشید

10. 4 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7192
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کاملا طبیعیه و خانومتون باید به فکر این موضوع باشند که قبل از رابطه حتما دوش بگیرند و از اسپری ها ی عرق گیر و عطر و لوازم ارایشی خوشبو استفاده کنند.خیلی منطقی باهاشون صحبت کنید و بهشون بگید که دوست دارید جفتتون قبل از رابطه تمیز و خوشبو باشید.مشابه این مشکل رو کس دیگه هم داشت با شوخی و خنده و اینکه دوست داره همسرش هر روز دوش بگیره و... حل شده

12. کاربران زیر از دخترک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    مشکلی که بین شما و همسرتون وجود داره ربطی به عدم علاقه یا تمیز نبودن همسرتون نداره.مشکل شباهته کروموزومی بین شما و همسرتونه که باعث میشه از نظر جنسی دافعه بوجود بیاد.هرچه بین دو انسان شباهت ژنتیکی زیاد باشه انسان از بوی طرف مقابل و لمسش لذته کمتر میبره و چندشش میشه.برای همینه که به طور طبیعی تمایل به ارتباط جنسی بینه اعضای درجه یک افراد مثل خواهر و برادر وجود نداره.چون دافعه بوجود میاد.دلیل لذت بردنتون از رابطه با همسردیگرتون تفاوت زیاد ژنتیکی است که باعث میشه از بوی بدنشون خوشتون بیاد و از لمسشون لذت ببرید.هرچی تفاوت کروموزومی بیشتر باشه اشخاص لذت جنسی بیشتری میبرن و بچه های سالمتر و باهوش تری میتوانند بدنیا بیارن.
    شاد و موفق باشید

14. 2 کاربران زیر از parastoopour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : تنفر از لمس بدنم توسط همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoopour نمایش پست ها
    با سلام
    مشکلی که بین شما و همسرتون وجود داره ربطی به عدم علاقه یا تمیز نبودن همسرتون نداره.مشکل شباهته کروموزومی بین شما و همسرتونه که باعث میشه از نظر جنسی دافعه بوجود بیاد.هرچه بین دو انسان شباهت ژنتیکی زیاد باشه انسان از بوی طرف مقابل و لمسش لذته کمتر میبره و چندشش میشه.برای همینه که به طور طبیعی تمایل به ارتباط جنسی بینه اعضای درجه یک افراد مثل خواهر و برادر وجود نداره.چون دافعه بوجود میاد.دلیل لذت بردنتون از رابطه با همسردیگرتون تفاوت زیاد ژنتیکی است که باعث میشه از بوی بدنشون خوشتون بیاد و از لمسشون لذت ببرید.هرچی تفاوت کروموزومی بیشتر باشه اشخاص لذت جنسی بیشتری میبرن و بچه های سالمتر و باهوش تری میتوانند بدنیا بیارن.
    شاد و موفق باشید

ویرایش توسط delphic : 10-08-2014 در ساعت 12:43 AM
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

بنده هم با نظر پرستو موافقم خيلي خوب وعلمي بيان كردن به نظر بنده يكي ديگر ازمعايب ازدواجهاي سنتي عدم آگاهي از خصوصيات يكديگر است. واين عاملي براي بيشتر اختلافهاي زناشويي ميباشد ايشون با وجود بوي بد همسرشون همبستري رو قبول ميكنن و 20 سال است كه تحمل كرده اند بنده به ايشون به خاطر صبر بزرگي كه دارن تبريك ميگم.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    مساءل جنسی خیلی پیچیده اس.وبه راحتی نمیشه درمورد افرادقضاوت کرد از اونجایی که این نیاز جزو نیازهای اولیه یه فرد هستش.اما ایکاش همون موقع قبل از اینکه همسر دوم برا خودتون انتخاب میکردین میرفتین دوتایی پیش مشاور و روابطتتونو بهتر میکردی.البته تا الانم خیلی خوبه که اومدید و اینو مطرح کردید.هم به شما باید آفرین گفت که تا الان لاهمسرتون موندید و به خانومتون بخاطر تحملش گرچه شکست اما بخاطر بپه هاش هست و مطمءنن به شمام علاقه داده که مونده.:d
    ولی برای حل این مشکل بنظرم برید پیش یه مشاور .مشاوره های جنسیم هست که میتونید بهشون مراجعه کنین.
    موفق باشین

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بیچاره زنت دلم براش سوخت.چرا اکثر مردا اینجورین...........از ازدواج میترسم

19. کاربران زیر از الناز پ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoopour نمایش پست ها
    با سلام
    شاد و موفق باشید
    ===========
    اگه کروموزوم هست پس چرا همسرم از تماس من نهایت لذت رو میبره و دایم یه من دست میزنه ولی من شب احساس میکنم که میخواد دستش رو دراز کنه در درونم لرزش پیدا میشه- البته اگه اون دستمالی نکنه و فقط من فاعل باشم میشه رابطه جسمی انجام داد ولی اینکه بوسه لب به لب رو باید بعدا تف کنم

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7362
    تشکـر
    38
    تشکر شده 89 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

همون دیگه چون زن موقت دارین اینجوری هستین..............

بیچاره خانومتون..خدا سر هیچ زنی نیاره که شوهرش بره زن صیغه کنه

22. کاربران زیر از sarinaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما باید به یه متخصص ************ولوژی مراجعه کنید .

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش به احتمال زیاد دعای جدایی بین شما و زنتون نوشتن مطمئن باش به احتمال زیاد کار همین همسر دومت هست
    درسته دعانویسی و ... الان مد شده ولی به یه سید یا سیده معتمد دعانویس نه هرکسی که بخواد ازت سواستفاده کنه مراجعه کن بهش بگو کمکت کنه مطمئن باش این حست دلیلش دعای جدایی هست که بین شما و هسمرتون نوشتن تو سوره الناس هم داریم

25. کاربران زیر از hossein1991 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به همه
    منم با دوستان موافقم بهترین راه برای این مسئله مراجعه به مشاور هست .چون یکم پیچیده شده، شاید با خوندن یکی دو مقاله ما نتونیم کمکی به شما بکنیم اما مطمئن باشید اگر از ته دل دنبال برگردوندن آرامش به زندگیتون هستید مشاوره بسیار نتیجه بخش خواهد بود . اصلا نگران نباشید فقط عمل کنید

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزیتا 69 نمایش پست ها
    سلام به همه
    منم با دوستان موافقم بهترین راه برای این مسئله مراجعه به مشاور هست .چون یکم پیچیده شده، شاید با خوندن یکی دو مقاله ما نتونیم کمکی به شما بکنیم اما مطمئن باشید اگر از ته دل دنبال برگردوندن آرامش به زندگیتون هستید مشاوره بسیار نتیجه بخش خواهد بود . اصلا نگران نباشید فقط عمل کنید
    سلام دوست عزیز
    به تاریخ پست هم توجه کنید، قدیمیه ، مال پارساله

28. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)