مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

موضوع: بچه دار شدن

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9694
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بچه دار شدن

نمیدونم از روزی هم پردمو با عمل برداشتم هیچ.حسی ندارم یعنی قبلا با شوهرم که معاشقه داشتیم منم خوشم میومد تحریک میشدم اما حالا نه.نمیدونم بخاطر برداشتن پرده است یا چیز دیگه.خواهرهای کوچیکتر از خودم ازدواج کردن بچه هم دارن.من خودم هم شاغلم حتی چندتا از شاگردام هم ازدواج کردن و الان حامله ان هر زنی که بچه بغلشه میبینم هی تو.دلم میگم خوش بحالش.نه بخاطر بچه بخاطر اینکه کار دخولشون تموم شده و الان مثل من روحش گرفتار نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8436
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    90
    تشکر شده 326 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ببین سماجان برو قسمت نظرات همون مطلب یواشکی مثلا که جدیدتره نظر بذار و مشکلت بگو شاید جواب داد

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,069 بار در 600 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7271 نمایش پست ها
    سلام من 6ساله ازدواج کردم ولی موفق به دخول نشدم یعنی از دخول میترسم تا اینکه رفتم دکتر گفتن مشکل ذهنی هست و اسمشم واژینیسموسه.دکترم گفت باید پرده بکارتتو با عمل باز کنیم الان دو هفته است عمل کردم و پرده بکارت رو باز کردم.اما بازم از دخول میترسم.من دوست دارم زود بچه دار شم چون دیگه.تحمل حرفای مردم بخصوص خانواده شوهرم رو ندارم البته حق هم دارن.تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم.شب قبل از شوهرم خواستم آب شو روی پردم بریزه بعد که ریخت خودم آب شو سمت واژن بردم و نیم ساعتی دراز کشیدم آیا اینجوری احتمال بارداری هست?تو رو.خدا کمکم کنید الان اولویت تو.زندگیم بارداریه.کلافه ام .افسردگی گرفتم?کسی اینجا هست یا می شناسید که واژینیسموس داشته باشه و خوب شده باشه بتونم ازش کمک بگیرم.ممنونم
    سلام

عزیز مشکل شما بیشتر مشکل روانیست تا فیزیکی. که به احتمال زیاد ریشه در دوران کودکی شما داره و نیاز به آنالیز و تراپی داره شایدم به مقدار کمی دارو و اونم کار یک روانشناس و روانپزشکه

چطور همسر شما این 6 سال..... جای تقدیر از ایشون داره. توی دوران کودکی یادتون میاد شاهد رابطه جنسی پدر و مادر یا اقوام دیگه بوده باشید و یا مورد تعرض یا تجاوز جنسی قرار گرفته باشید؟

لطفا نقل قول کنید که بتونم پاسخ دهم

دکترا در روانشناسی

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9694
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مشکل شما بیشتر مشکل روانیست تا فیزیکی. که به احتمال زیاد ریشه در دوران کودکی شما داره و نیاز به آنالیز و تراپی داره شایدم به مقدار کمی دارو و اونم کار یک روانشناس و روانپزشکه

چطور همسر شما این 6 سال..... جای تقدیر از ایشون داره. توی دوران کودکی یادتون میاد شاهد رابطه جنسی پدر و مادر یا اقوام دیگه بوده باشید و یا مورد تعرض یا تجاوز جنسی قرار گرفته باشید؟

لطفا نقل قول کنید که بتونم پاسخ دهم

دکترا در روانشناسی
    سلام شهرام جان خیر من نه در کودکی شاهد رابطه جنسی کسی قرار گرفتم نه خودم آزار و اذیت جنسی شدم فقط احساس میکنم حرف های دوستام که قبل من ازدواج کردن و از شب اول زفافشون برام تعریف کردن رو تاثیر منفی گذاشته و ملکه ذهنم شده.من کلا آدم ترسویی هستم مخصوصا ترس ازین که یه جسم خارجی وارد بدنم شه

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    64
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

سلام شهرام جان خیر من نه در کودکی شاهد رابطه جنسی کسی قرار گرفتم نه خودم آزار و اذیت جنسی شدم فقط احساس میکنم حرف های دوستام که قبل من ازدواج کردن و از شب اول زفافشون برام تعریف کردن رو تاثیر منفی گذاشته و ملکه ذهنم شده.من کلا آدم ترسویی هستم مخصوصا ترس ازین که یه جسم خارجی وارد بدنم شه
    نه عزیز این گفتها باعث این نوع ترس به این عمق نمیشه شما و همسرتون چند سالتونه و تحصیلات هر دوی شما و شغل و کار هر دو لطفا

6. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,278 بار در 1,139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

واژينيسموس‌ عبارت‌ است‌ از اسپاسم‌ عضلات‌ اطراف‌ مدخل‌ مهبل‌؛ اگر شديد باشد، ممكن‌ است‌ مانع‌ از مقاربت‌ گردد. مي‌تواند زنان‌ را در تمامي‌ سنين‌ مبتلا كند.
    علايم‌ شايع‌
    انقباض‌ غيرارادي‌ عضلات‌ اطراف‌ مهبل‌ و مقعد. مهبل‌ چنان‌ محكم‌ بسته‌ مي‌شود كه‌ آلت‌ تناسلي‌ مرد نمي‌تواند براي‌ مقاربت‌ جنسي‌ وارد آن‌ شود. از گذاشتن‌ هرگونه‌ شي‌ء مثل‌ تامپون‌، ديافراگم‌ يا اسپكولوم‌ (براي‌ معاينه‌ پزشكي‌ استفاده‌ مي‌شود) نيز جلوگيري‌ مي‌كند.
    علل‌
    تمايل‌ ناخودآگاه‌ براي‌ جلوگيري‌ از ورود آلت‌ تناسلي‌ مرد به‌ خاطر عوامل‌ عاطفي‌ يا رواني‌. اين‌ عوامل‌ ممكن‌ است‌ شامل‌ ترس‌، اضطراب‌، خصومت‌، عصبانيت‌ يا تنفر از فعاليت‌ جنسي‌ باشند.
    حساس‌ نبودن‌ همسر، ناكافي‌ بودن‌ يا ماهرانه‌ نبودن‌ اعمال‌ جنسي‌ مقدماتي‌ يا ناكافي‌ بودن‌ ميزان‌ نرم‌ كردن‌ مهبل‌ قبل‌ از تلاش‌ براي‌ دخول‌ اختلالات‌ فيزيكي‌ (نادر) مثل‌ عفونت‌ها، واكنش‌هاي‌ آلرژيك‌ يا پرده‌ بكارت‌ سفت‌ و سوراخ‌ نشده‌
    عفونت‌ مهبل‌
    عوامل‌ افزايش‌دهنده‌ خطر
    اولين‌ تجربه‌هاي‌ جنسي‌
    سابقه‌ صدمات‌ و آسيب‌ جنسي‌ (زنا با محارم‌، تجاوز، سوءاستفاده‌ جنسي‌)
    استرس‌
    پيشگيري‌
    معاينه‌ لگن‌ به‌ وسيله‌ يك‌ پزشك‌ و مشاوره‌ قبل‌ از شروع‌ فعاليت‌ جنسي‌
    عواقب‌ مورد انتظار
    در صورتي‌ كه‌ علت‌ زمينه‌اي‌ را بتوان‌ علاج‌ كرد يا از طريق‌ درمان‌ طبي‌ يا مشاوره‌ رواني‌ بتوان‌ يك‌ روش‌ براي‌ كنار آمدن‌ ابداع‌ كرد، قابل‌ علاج‌ است‌.
    عوارض‌ احتمالي‌
    تروماي‌ رواني‌ به‌ خاطر احساس‌ گناه‌، اضطراب‌، كاهش‌ اعتماد به‌ نفس‌ و احساس‌ بي‌كفايتي‌ يا مشكلات‌ بين‌فردي‌ در نتيجه‌ اين‌ اختلال‌
    درمان‌
    اصول‌ كلي‌
    آزمون‌هاي‌ تشخيصي‌ مي‌توانند شامل‌ معاينه‌ لگن‌ براي‌ رد كردن‌ اختلالات‌ فيزيكي‌ باشند (ممكن‌ است‌ براي‌ معاينه‌ دقيق‌ احتياج‌ به‌ داروهاي‌ خواب‌آور باشد). سابقه‌ جنسي‌ مهم‌ است‌ و شامل‌ تجارب‌ زودهنگام‌ در كودكي‌، پاسخ‌هاي‌ جنسي‌ قبلي‌ و فعلي‌، روش‌هاي‌ ضد بارداري‌، اهداف‌ توليدمثلي‌، احساس‌ در قبال‌ همسر و مشخصاتي‌ در مورد دردي‌ كه‌ تجربه‌ مي‌كنيد، خواهد بود.
    درمان‌ در ابتدا متوجه‌ هرگونه‌ مشكل‌ طبي‌ و سپس‌ كاهش‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌ و مشكلات‌ رواني‌ خواهد بود.
    براي‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌، يك‌ نوع‌ درمان‌ شامل‌ گشاد كردن‌ ملايم‌ و تدريجي‌ مدخل‌ مهبل‌ با گشادكننده‌هاي‌ لاستيكي‌ يا شيشه‌اي‌ است‌. احتمالاً درمان‌ در مطب‌ 3 بار در هفته‌ لازم‌ خواهد بود و بايد در منزل‌ حداقل‌ 2 بار در روز تمرين‌ كنيد.
    قبل‌ از اتساع‌ يا تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، به‌ مدت‌ 15-10 دقيقه‌ در وان‌ آب‌ داغ‌ بنشينيد. حمام‌ گرفتن‌ غالباً عضلات‌ را شل‌ مي‌كند و ناراحتي‌ را تسكين‌ مي‌دهد. هروقت‌ مفيد باشد، حمام‌ را تكرار كنيد.
    علاوه‌ بر درمان‌ با گشاد كردن‌ يا در صورتي‌ كه‌ موفقيت‌آميز نباشد، روان‌درماني‌ يا مشاوره‌ توصيه‌ مي‌گردد. اين‌ امر مي‌تواند شامل‌ تمركز حس‌ و بهبود روابط‌ با همسر، همراه‌ با درمان‌ براي‌ حل‌ هرگونه‌ تعارض‌ در زندگي‌ شما باشد.
    قبل‌ از تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، شما و همسرتان‌ بايد از يك‌ نرم‌كننده‌ مثل‌ ژل‌ مهبلي‌ k-y يا روغن‌ بچه‌ استفاده‌ كنيد.
    داروها
    معمولاً براي‌ واژينيسموس‌ دارو لازم‌ نيست‌ ولي‌ خواب‌آورها يا آرام‌بخش‌هاي‌ خفيف‌ ممكن‌ است‌ به‌ مدت‌ كوتاه‌ تجويز شوند.
    فعاليت‌
    محدوديتي‌ وجود ندارد.
    رژيم‌ غذايي‌
    رژيم‌ غذايي‌ خاصي‌ ندارد.
    در اين‌ شرايط‌ به‌ پزشك‌ خود مراجعه‌ نماييد
    اگر خود يا عضوي‌ از خانواده‌تان‌ علايم‌ واژينيسموس‌ را داشته‌ باشيد.
    اگر علي‌رغم‌ درمان‌ پس‌ از 3 هفته‌ علايم‌ بهبود نيابند.
    اگر بعد از درمان‌ علايم‌ عود كنند

7. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.11
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,309 بار در 980 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

آبجی بهار اینجایی؟؟؟؟؟؟ی دیقه بیا تو چت باکس.

فکر کنم تنظیمات کاربریت ایراد دارهااااااااااااا.

9. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9694
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    نه عزیز این گفتها باعث این نوع ترس به این عمق نمیشه شما و همسرتون چند سالتونه و تحصیلات هر دوی شما و شغل و کار هر دو لطفا
    من 26 و همسرم 33سال.من معلم هستم و همسرم در شرکت نفت کار میکند.من لیسانس هنر و همسرم لیسانس شیمی

10. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    64
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

من 26 و همسرم 33سال.من معلم هستم و همسرم در شرکت نفت کار میکند.من لیسانس هنر و همسرم لیسانس شیمی
    مرسی. مشکل و بیماری خاص روانی و یا وسواس و خشم و عصبانیت در خانواده پدری و مادری خودتان میدانید بوده و یاهست؟ از آمپول و واکسن هم میترسید و به هراس و اضطراب میافتید؟

11. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9694
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مادرم ناراحتی اعصاب داشته ولی با دارو درمان شده مشکل ضعف اعصاب داشتن.خودم هم زود جوش میارم و زود عصبی میشم.وسواسم زیاد نیست یعنی میتونم کنترلش کنم.کلا آدم ترسویی هستم به مرگ زیاد فکر میکنم و میترسم و به پوچی میرسم.مثلا اگه کسی بمیره من شب اول قبرش تا صبح دیگه خواب ندارم.قرآن هم زیاد میخونم.ببخشید شما روانشناسید؟ می تونید بهم کمک کنید?بخدا تا آخر عمرم دعوتتون میکنم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشکل بچه دارشدن در واژینیسموس

كروه هاى وازينيسموسى

عملیات بچه دار شدن

www.roozikezanshodam.blogfa.com

من و واژینیسموس

هدفتون از بچه دارشدن چیه؟

بچه بازان

مشاوره بابت بچه دارشدن

باردارى يك زن وازينيسموسى

شوهربهم میگ بروکس بدبچه دارشو

من يك وازينيسموسى ام

بجه دارشدن يه وازينيسموسى

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

لباس بچه گانه دختر,  لباس بچه,  لباس بچه گانه دخترانه,  لباس بچه پسرانه,  لباس بچه گانه,  لباس بچه آشور,  لباس بچه گانه مجلسی,  لباس بچه دخترانه,  لباس بچه گانه پسرانه,  لباس بچه دختر,  بچه ناخواسته,  بچه ناخواسته چیست,  بچه های ناخواسته,  بچه دار شدن ناخواسته,  بچه ی ناخواسته,  سقط بچه ناخواسته,  حکم بچه ناخواسته,  خصوصیات بچه ناخواسته,  تعبير خواب بچه ناخواسته,  انداختن بچه ناخواسته,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)