مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38

موضوع: مشکل نازایی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.74
    تشکـر
    1
    تشکر شده 568 بار در 297 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشکل نازایی

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1993 نمایش پست ها
    عزیزم خیلی ناراحت شدم و از ته دل واستون دعا میکنم
    ولی شما داری همه چیز رو فدای بچه دار شدن میکنی
    شوهرت خیلی ادم خوبیه چرا با اینکارا و گریه ها آزارش میدی ... خیلیا بچه هاشون شدن بلای جونشون
    شما که میگی دکتر گفته هیچ مشکلی ندارین و نمیدونن چرا حامله نمیشین
    من بهت پیشنهاد میدم توی فکر این باشین که شرایط بچه گرفتن از بهزیستی رو تکمیل کنید و به هیچ وجه هم جلوگیری نکنید
    خدارو چه دیدی شاید بعد اینکه یه بچه گرفتین و ثواب کردین خدا به خودتونم یه هدیه الهی و یه فرزند خوب داد
    از پدر مادر همسرت بخواین که خونه رو به اسمتون کنن تا بتونید بچه بیارین و به عوضش کم کم پول خونه رو بهشون برگردونید
    امشب با همسرم دوتایی رفتیم گردش. بعد هم از پاساژ یه جفت کفش نوزاد خریدم و با شوق و ذوق گفتم اینو برای دختر یکی از اقوام همسرم که به تازگی باردار شده خریدم تا خوشحالش کنم.
    همسرم چشماش گرد شده بود از تعجب پرسید انگار تو بیشتر از مادر بچه ذوق داری.
    سعی کردم خودمو نبازم.راجع به چیزای خوب باهم کلی گپ زدیم.بعدم برگشتیم خونه و کفشها رو با دقت کادو کردم.
    همسرم امشب خیلی خوشحال بود. شاید باورتون نشه ولی چشماش از شادی برق میزد.
    خودمم حس بهتری دارم. شاید اگه با خوشحالی دیگرون تلاش کنم شاد بشم، خدا به خودم هم یه نی نی داد.
    فقط توروخدا برام دعا کنین. خیلی دلم شکسته.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18720
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    113
    تشکر شده 139 بار در 93 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

کار بسیار خوبی کردید.
    این افکار و پرورش نده- وقت خودتو صرف رهایی از این افکار نکن-
    خدارو چی دیدی ناممکن رو ممکن میکنه-امیدت به خدا باشه-

4. کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13756
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام دوست عزیز اینو تازگی برای یه دوستام خوندم
    از شیخ بهایی منقول است که به جهت حمل زنان سوره رعد ایه31"ولو قرانا...جمیعا"را به حروف مقطعه بنویسد "و ل و ا ن ق ر ا ن اً..."و بر پهلوی زن بندد حامله شود."فرمودند برای 900 زن نسخه کردم همگی حامله شدند."
    باورت میشه من خیلی وقت ندارم برای کسی چیزی بفرستم چون یه بچه اتیش پاره دارم اگه ناشکری نباشه که هست به نظرم تا بچه نیومده نفس بکش البته میدونم میگی نفست از جای گرم بلند میشه اما برو خوش باش.البته بچه برکت خدا برکت زندگیتو زیاد کنه اما تا نیومده برو خوش باش

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.74
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط zramzni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اینو تازگی برای یه دوستام خوندم
    از شیخ بهایی منقول است که به جهت حمل زنان سوره رعد ایه31"ولو قرانا...جمیعا"را به حروف مقطعه بنویسد "و ل و ا ن ق ر ا ن اً..."و بر پهلوی زن بندد حامله شود."فرمودند برای 900 زن نسخه کردم همگی حامله شدند."
    باورت میشه من خیلی وقت ندارم برای کسی چیزی بفرستم چون یه بچه اتیش پاره دارم اگه ناشکری نباشه که هست به نظرم تا بچه نیومده نفس بکش البته میدونم میگی نفست از جای گرم بلند میشه اما برو خوش باش.البته بچه برکت خدا برکت زندگیتو زیاد کنه اما تا نیومده برو خوش باش
    ممنون که به فکر افتادین برای مشکل من چاره ای پیدا کنین.
    راستش از این کارا زیاد کردم. دعای فلان امام و انگشتر فیروزه و نماز فلانی و....
    گفتم که دنبال طب عرفانی هم رفتم و فایده ای نداشت.
    نمی دونم والا. اگه قراره تا آخر عمر بدون بچه بمونم، بالاخره مجبورم یه جوری باهاش کنار بیام. الان فقط راه کنار اومدن با این مساله رو نمیتونم پیدا کنم.
    به خودم باشه بالاخره یه جوری سر خودمو گرم میکنم ولی حرفای بقیه چه از رو بدجنسی، چه از رو دلسوزی و چه از رو کنجکاوی خیلی آزارم میده.
    یه عده تا منو میبینن پچ پچ میکنن. تاسف میخورن و ترحم آمیز بهم زل میزنن. لابد با خودشون میگن چطور حاضر شده با این نقصی که داره، تو جمع حاضر شه!
    یه سری دیگه میگن تو و شوهرت حتما بچه خوشگلی خواهید داشت چون هر دوتون خوش قیافه این، پس چرا یکی نمیارین.
    بعد هم شروع میکنن به نشون دادن عکس بچه های چشم رنگی تو ژورنالها. انگار آپشن دارم که قیافه بچه مو تعیین کنم. تمام مدت هم باید با یه لبخند تصنعی تظاهر کنم فعلا قصد بارداری ندارم تا وقتی عکساشون تموم شه!
    یه سری دیگه هم که نمیدونم در گذشته چه مسائلی با خونواده همسرم یا گاهی خونواده خودم داشتن، دیگه ملاحظه رو کنار میذارن و علنا زیر زبونت رو میکشن که قضیه چیه و...

اینا برای من عادی شدن. امکان نداره تو یه جمعی برم و حداقل یکی از این موارد پیش نیاد. همین چیزا بیشتر آدمو داغون میکنه.
    من خودم میدونم بچه ما میتونه خیلی خوشگل، باهوش، مهربون یا هر چیز دیگه ای باشه. ولی وقتی بچه ای در کار نیست، فکر کردن به این چیزا چه دردی از ما درمون میکنه؟ مردم چرا اینقدر بی ملاحظه با عواطف دیگرون بازی میکنن.
    منم وقتی یه بچه خوشگل میبینم اولین فکری که میکنم اینه که این میتونست بچه من باشه ولی چه فایده....
    بدبختی من اینه که بین شونصدتا نوه های خانواده همسرم، فقط 4 تا پسر هست. که از بد روزگار، یکیش هم شوهر منه. حالا بچه ما قراره نام خانوادگی اینا رو یدک بکشه. چون یکی از کاندیدا هنوز به سن ازدواج نرسیده. اون 2 تای دیگه هم بعید میدونم حال و روزی بهتر از من داشته باشن چون سن شون خیلی بیشتر از ماست.
    خلاصه کنم. کم کم متلک های مادرشوهرم هم شروع شده. دیگه این یکی رو نمیدونم کجای دلم بذارم.
    هر روز صبح تا چشمام را باز میکنم، هنوز مغزم روشن نشده، اول فکرم میره سمت همین قضیه. برای همین میگم زندگیم مختل شده. عین دیوونه ها گاهی با یه بچه خیالی حرف میزنم. براش قصه میگم. قول پارک رفتن بهش میدم و کارایی که مامانا برای بچه هاشون میکنن، برای بچه فرضیم انجام میدم.
    از وقتی داروهامو قطع کردم، نزدیک 5 کیلو کم کردم. از بس هورمون میزدن بهم. لااقل الان برگشتم به تنظیمات کارخونه!!!!!
    حرفای همه تون درسته. قبول دارم. اشتباه بزرگی میکنم که زوم کردم رو این موضوع و قدر زندگی مو نمیدونم.
    ولی چکار کنم. خودمم میخوام خلاص بشم. کمکم کنین بهش فکر نکنم. اینجوری پیش بره گمونم پست بعدی رو از تیمارستان براتون بذارم!!!!
    بازم ممنون که برام وقت میذارین.

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13756
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

این کارو با اعتقاد راسخ انجام بدید مطمئن باشید جواب میگیرید.برای ارامشتونم 5تا ایه الکرسی بخونید معجزه میکنه خبرای خوش را هم با ما درمیون بگذارید التماس دعا.

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18605
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

چرا از روش لقاح مصنوعی و کاشتن استفاده نمیکنید ؟؟ یکم به خودتون استراحت بدین و این روشم امتحان کنید

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.74
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1993 نمایش پست ها
    چرا از روش لقاح مصنوعی و کاشتن استفاده نمیکنید ؟؟ یکم به خودتون استراحت بدین و این روشم امتحان کنید
    راستش نمی خواستم این موضوع رو عنوان کنم ولی بهتره بگم.
    به دو دلیل اصلا نمی خوام سراغ درمانهای پزشکی برم.

دلیل اول اینکه تو این سالها اونقدر رو تخت معاینه خوابیدم و دستمالی شدم که از تصور تکرارش سردرد میگیرم. بلاهایی به سرم اومده که از لحاظ روحی و روانی تحمل ادامه این مسائل رو ندارم. قبلا هم اشاره کردم، هرچیزی رو نمیشه مطرح کرد. فقط در همین حد بگم، نمیتونم ادامه بدم. یه جورایی فوبیا گرفتم. از اینکه لمس بشم، و...متنفرم.

2. اینجا کاربرانی هستن که شاید از نظر مذهبی، تفاوت نظر باهم داشته باشیم. همینطور که شاید من بعضی حرفای اونارو درک نمیکنم، شاید اونام همین نظرو راجع به من داشته باشن. پس لطفا به خاطر اعتقاد شخصی، ملامتم نکنین.
    دوسال قبل تو اوج درمانهامون، رفتم پیش یه حاج آقایی که میگن با یه تکه نبات شفا میده. شاید بعضی هاتون بشناسید.
    چون به چشم دیدم مریض سرطانی مونو شفا داد، تو اوج درماندگی رفتیم پیششون. قبلش به همسرم گفتم بهشون بگو هفته دیگه وقت ivf. دارم، چکار کنم؟
    وقتی نوبت مون شد، همسرم گفت ما برای نازایی اومدیم.
    هنوز اشاره ای به وضعیت درمان و... نکرده بود، اون آقا انگار فکرو میخونه، فوری پرید وسط حرف همسرم، گفت به هیچ وجه دیگه دنبال دوا و درمون نرین. خداخودش بهتون بچه میده فقط هنوز وقتش نشده. اگه برین سراغ اینکار (هنوز ما نگفته بودیم چه قصدی داریم) یه بلایی سرتون میاد که دیگه نمیشه کاریش کرد!
    حسابی شوکه شدیم. واسه همین هم زنگ زدم دفتر آقای جعفری تبار و باقی قضایا پیش اومد.

بعد از این جریانات یهو همه داروهامونو قطع کردم. تا چند وقت قبل هم پر از انرژی مثبت بودم. تازه به اونایی که باردار نمیشدن، قوت قلب هم میدادم.ا ما اتفاقات ناگواری که تو این مدت برامون افتاد حالم روحسابی بد کرد. بعد هم چند نفر از نزدیکانم باردار شدن و انگار دوباره داغ دلم تازه شد.
    واسه همین تاکید کردم دنبال دوا و درمون نیستم، فقط یه آرامش فکری لازم دارم.
    حتما اگه فرجی شد پست میذارم.
    ممنون از همدلی تون. خواهشا برام دعا کنین. دستی دستی دارم زندگیمو فدای بچه میکنم. خودمم میدونم ولی نمیتونم جلوشو بگیرم.

10. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18605
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بت حق میدم
    بنظرم توی فکرش نرو
    هر چی خدا بخواد و صلاح بدونه همون میشه
    یه مدت بیخیال باش ... مثل دوران نامزدیت برو با شوهرت خوش بگذرون
    حتی اگر تظاهر کنی مطمن باش کم کم این شادی واست درونی میشه
    مطمنم مشکلت حل میشه

12. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6620
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    122
    تشکر شده 249 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام دوست عزیز
    اینهمه هول و غم و نا امیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا برای چی؟ما واسه چی داریم زندگی میکنیم و آخرش به کجا میرسه؟غیر این هست که بعدا حسرت هر روزی و هر ثانیه ای که از دست دادیم رو خواهیم خورد؟فکر نکن من از بیرون گود دارم نگاه میکنم و نصیحت میکنم.منم شرایط تو رو دارم.با این تفاوت که من از تو هم بزرگترم.منم دارم پا میزارم تو 30 سال.پلی کیستیک دارم.کم کاری تیروئید هم دارم.دکتر نازایی هم رفتم.معاینه هم شدم و خوب میدونم چقدر چندش آوره دستیار دکتر آماده ت کنه بعد دکتر بیاد و اون دستمالیت کنه و ... تازه تو اون حالت هم باید منتظر بمونی تا خانوم دکتر کی کارشون تموم شه تشریف بیارن معاینه کنن.
    منم وقتی خبر بچه دار شدن یا بارداری کسی رو میشنوم تا شب حالم بده.حتی گریه میکنم.ولی از فرداش دیگه خوب میشم.من اینقدرز بخاطر بچه به خودم فشار آوردم که افسردگی و پانیک گرفتم.چقدر هزینه صرف روانشناس کردم که فایده نداشت و آخرشم رفتم روانپزشک.و چقدر هزینه صرف روانپزشک و داروهای خارجی غیر بیمه کردم و میکنم تا اینکه خوب باشم.روزی 6 تا قرص اعصاب میخورم.اما شکر خدا خیلی خوب شدم.الان شادم و سرزنده.به نظر من شمام حتما به روانپزشک مراجعه کن.چون افسردگی شدید داری و حتما باید درمان شی.کمی که آرامش نسبی پیدا کردی میتونی بری مشاوره و طرز فکرتو عوض کنی.قرار نیست همه ازدواج کنن و قرار نیست همه هم بچه دار شن.زندگی زناشویی فقط تو بچه داشتن خلاصه نشده اینم که میگن آدم بدون بچه زندگیش بدون حاصله حرف چرنده.اینا از فقر فرهنگیه.چه بسا تو جوامع پیشضرفته خیلی ها خودشون هیچوقت نمی خان بچه دار شن و نمیشن هم.شمام به خدا توکل کن و بگو هرچه پیش آید خوش آید.یادت باشه که دنیا رو هر جور بگیری اونجوری میگذره.من یه بار خواب دیدم بچه دار شدم اما بچه م مریض بود داشتم میبردمش اتاق عمل.نارسایی قلبی داشت خیلی کوچولو بود 3 روز بود شیرم نخورده بود میگفتم تورو خدا بزارید شیر بدم بهش دکتر میگفت نه قبل عمل نمیشه.اینقدر معصوم و مظلوم بود گریه هم نمیکرد.فقط دوتامون بودیم تو بیمارستان.مامانم اینا داشتن با بچه خواهرم بازی میکردن.ولی اصلا محل بچه منت که داشت میرفت اتاق عمل نمیزاشتن.چون بچه من مریض بود و بچه خواهرم سالم.اونم با حسرت بهشون نگاه میکرد.اونقدر تو خواب گریه کردم.تا چند روز تو جو خوابم بودم و همش غصه میخوردم.به خودم گفتم این خواب یه هشداره.گفتم خدایا شکرت راضیم به رضای تو.هر چی صلاح بدونه حتما خوبه.گذاشتم به عهده خدا.دنبال دکتر و دارو و درمانم نرفتم.گفتم صلاح بدونه میده ندونه نمیده.هر وقتم خواست بده بازم شکر.شمام واگذار کن به خدا.غصه نخور.ببین اونایی که بچه دارن چقدر مشکل دارن و نمیتونن واسه خودشون باشن؟اما بچه ندارا راحتن و هر کاری بخوان میکنن و هرجا بخوان میرن.یکم به مزایای نداشتن بچه فکر کن.همش فکرتو رو فاجعه سازی متمرکز نکن.بچه نداشتن فاجعه نیست.خیلی ناراحتی میتونی یه سگ بگیری بزرگش کنی همدمت شه .خیلی تو درمان افسردگی موثره.در ضمن میتونی سرپرستی موقت بگیری.همون خانواده امین.شرایطشو ببین تو سایت.هر وقتم خونه ششدانگ داشتی میتونی سرپرستی دائمشو بگیری.اصلا مصیبت نیست اینا.بخدا مصیبت چیزای دیگه س.نهایتش میشه رحم اجاره ای هم استفاده کنی.اما چیزی رو به زور از خدا نخواه و شاکی نشو.یه کم بارتو بزار به عهده خدا.توکل کن.توکل واقعی.ایمان داشته باشه هر چی خدا برات میخاد صلاحه و بهترینه.کمی ول کن این قضیه رو راحت میشی به خدا.

13. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6620
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    122
    تشکر شده 249 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

خداوند کلاغ و طوطی را در یک شب و هردو را سیاه آفرید.طوطی اعتراض کردو زیبا و قشنگ شد.ولی کلاغ به رضای خدا قانع شد.حالا کلاغ آزاد است ولی طوطی در قفس.پس راضی باشید به رضای خدا

15. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)