نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اختلاف سنی پسر

1423
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اختلاف سنی پسر

سلام من ي دختر ٢١ساله هستم ك ي پسر ١٨ ساله عاشقم شده منم دوسش داشتم يعني ب مرور ابراز علاقه كرد و من بهش وابسته شدم و تو رابطم متاسفانه خيلي پيش رفتم ولي الان بعد يه مدت ٧-٨ماهه فهميدم نه از لحاظ زندگي باهاش مشكل ندارم خودمو قانع كردم كه با اختلاف سنيش كنار بيام ولي هر چي ميگذره با وجود عشقي ك بهش دارم رابطمون محاله حالا من نميدونم چطور قانعش كنم كه منو فراموش كنه و من اونو بدون اينكه بهمون ضربه اي بخوره

2. 2 کاربران زیر از ايليا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دل

و راستش رو بخوايد هر چي ميگذره خيلي ازش دلخور ميشم ميبينم با اون كسي كه اوايل خودش نشون ميداد فرق داره خلاصه خيلي كم كم مشكل داريم پيدا ميكنيم اون دوست داره با من ازدواج كنه ولي سن وشرايطش اصلا مناسب نيست. و من نميدونم چه جور راه حلي واسه مشكللم پيدا كنم من حتي باهاش صيغه محرميت خوندم وايا اگه ولش كنم ميتونم به زندگي صادق و بدون عذاب وجدان رو با شخص ديگه اي بدست بيارم

4. 2 کاربران زیر از ايليا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    382
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام من مشاور نیستم ولی تجربه شخصیم ثابت کرده که عاشقی تو سن ایشون در آقایون اغلب عاشقی گذراست یعنی زود گذره ازش فاصله بگیر و کم کم این رابطه رو قطع کن ایشون زمانی که با شما دوست شدند شخصیت شون کامل شکل نگرفته بود با گذشت زمان کم کم شخصیتش شکل میگیره که احتمالا تغییر اخلاقشم برا همین بوده به نظر من اگر ازدواج کنید فک نکنم که ازدواج موفقی باشد واگر بخواهید با کس دیگه ای ازدواج کنید نباید عذاب وجدان داشته باشید چون گذشته هر کسی به خودش مربوطه و و دروان قبل از ازدواج ممکنه خیلی اتفاقا برا افراد بیافته منم دقیقا هم سن خودتم و درک میکنم که نگرش یه دختر 21 ساله به پسر 18 ساله چیه به نظر من نمیشه بهش تکیه کرد امیدوارم که از حرفام دلخور نشی و موفق باشی دوست عزیز

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    369
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختر خوب
    واسه من هم تو سن 19 سالگی همین قضیه پیش اومد و با دختری که 2.5 سال بزرگتر ازم بود آشنا شدم و وابسته شدیم ولی بدون اون پسر هرچند که نمیدونه داره چه اشتباه بزرگی میکنه ولی ممکنه بعدا پشیمون بشه و احتمالش زیاده که یه روزی بیاد و بهت بگه عزیزم دوستت دارم ولی واسه زندگی نمیخوامت چون نظراتش هنوز ثبات نگرفته و خودش هم بی تقصیره
    پسرا تون سن 18 سالگی ممکنه یه ویژگی برا همسرشون رو خوب بدونن در صورتی که 1 2 سال دیگه بد بدونن.
    برادرانه خدمتت عرض کنم که کم کم ارتباطتون رو کم کنید و از مشاوره هم کمک بگیرید.هرچی وابستگی کمتر باشه تصمیم منطقی تری میشه گرفت.و اصولا یه پسر 18 ساله نه خودش نه قول هاش و شخصیتش قابل تکیه نیست .اون الان داره یه عشق پاک و درواقع حس کنجکاویشو ارضا میکنه.به احتمال زیاد اصلا هم اهل بدی نیست یعنی شما رو به قصد کارهای بد و دوستی زود گذر نمیخواد ولی تجربه ثابت کرده که آخرش همین میشه
    بازم اگه ابهامی داری ببرس

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ايليا نمایش پست ها
    سلام من ي دختر ٢١ساله هستم ك ي پسر ١٨ ساله عاشقم شده منم دوسش داشتم يعني ب مرور ابراز علاقه كرد و من بهش وابسته شدم و تو رابطم متاسفانه خيلي پيش رفتم ولي الان بعد يه مدت ٧-٨ماهه فهميدم نه از لحاظ زندگي باهاش مشكل ندارم خودمو قانع كردم كه با اختلاف سنيش كنار بيام ولي هر چي ميگذره با وجود عشقي ك بهش دارم رابطمون محاله حالا من نميدونم چطور قانعش كنم كه منو فراموش كنه و من اونو بدون اينكه بهمون ضربه اي بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايليا نمایش پست ها
    و راستش رو بخوايد هر چي ميگذره خيلي ازش دلخور ميشم ميبينم با اون كسي كه اوايل خودش نشون ميداد فرق داره خلاصه خيلي كم كم مشكل داريم پيدا ميكنيم اون دوست داره با من ازدواج كنه ولي سن وشرايطش اصلا مناسب نيست. و من نميدونم چه جور راه حلي واسه مشكللم پيدا كنم من حتي باهاش صيغه محرميت خوندم وايا اگه ولش كنم ميتونم به زندگي صادق و بدون عذاب وجدان رو با شخص ديگه اي بدست بيارم
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم این ارتباط از ابتدا نباید شکل میگرفت چرا که منطقی نبوده و نیست
    و اما سؤالاتی که من از شما دارم تا بدین وسیله از شرایطتون بیشتر اطلاع پیدا کنم و بتونم راهنماییهای لازم رو بکنم اینه که:
    گفتین توی رابطه خیلی پیش رفتین... یعنی بین شما رابطه جنسی هم برقرار شد، درسته؟ آیا هنوز باکره اید؟
    و اینکه مدت این صیغه ی محرمیت چند وقته؟ آیا تموم شده یا نه؟
    آیا کسی از خانواده هاتون از این موضوع اطلاع داره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد