صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 107 از 107

موضوع: ازدواج با پسر کوچکتر

11853
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج با پسر کوچتر

نقل قول نوشته اصلی توسط تک ستاره نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    من دختری 27 ساله هستم که دفتر خدمات کامپیوتری دارم مدتی یکی از پسران همسایه که 19 سال دارد به عنوان کار آموزی با من کار می کرد قبل از آن ما با هم هیچ آشنایی نداشتیم ولی با مادر ایشان رابطه گرم و صمیمی داشتیم و ایشان همیشه به من ابراز علاقه می کردند
    بعد از اینکه کارآموزی به پایان رسید باز هم مادرشان از من خواست چون تابستان است و پسرش بیکار باز با من کار کند و من هم قبول کردم
    بعد از تابستان این آقا دانشگاه قبول شدند ولی باز می آمدند و به من کمک می کردند
    روزی مادرشان را دیدم خیلی خوشحال بودند و گفتند که پسرشان خیلی بهتر شده (اجتماعی تر ) و من گفتم شما راضی هستید باز با من کار کند ؟ چون درس دارد به درسش لطمه نمی خورد؟و هیچ پولی هم از من قبول نمی کند ، ولی مادرشان در کل خیلی راضی و خوشحال بودند
    تا اینکه بعد از مدتی ما کم کم به هم علاقه مند شدیم و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم من فکر نمی کردم مشکل زیادی در این رابطه داشته باشیم چون هم خانواده ها با هم آشنا بودیم و تقریبا از نظر فرهنگی و مذهبی در یک سطح بودیم ولی این آقا از ابتدا به من گفتند که مادرشان مشکل ساز خواهد شد چون برادر دیگرشان هم با خانمی که 3 سال بزرگتر از خودشان بود ازدواج کرده بودند و مادرشان مخالف شدید بودند ولی بهرحال بمن گفتند باید صبر کنم تا مادرشان راضی شود و من هم قبول کردم
    بعد از بیان این مسئله با خانواده شان مادرشان مخالفت کردند و من هم طبق قولی که داده بودم با همه سختی ها و مشکلات کنار آمدم
    البته خیلی هم به ایشان اصرار کردم که حرف پدر و مادرشان را گوش کنند و دست از سر من بر دارند ولی ایشان به هیچ وجه راضی نشدند

آنها می گفتند اول باید لیسانس بگیرد ( آن موقع ترم اول کاردانی بود ) و بعد به سربازی برود بعد شاید قبول کنند با من ازدواج کند ولی ما می گفتیم حداقل شما بیایید نشان بگذارید یا عقد کنیم تا بعد برویم سر زندگیمان . ولی آنها هیچ راضی نمی شدند قدمی بردارند .
    تا اینکه ایشان بعد از دو ترم دانشگاه را رها کرد و به سربازی رفت ابتدا به منطقه دور افتاده بود ولی انتقالی گرفت به شهر نزدیک خودمان .
    پدرشان جدیدن آمدند و با من صحبت کردند گفتند من موافقم ولی بعد سربازی و تا آن موقع هیچ قدمی هم بر نمی دارم ولی مادرشان به هیچ وجه هرگز راضی نمی شود و جلو نمی آید ولی تا بعد سربازی باید صبر کنید .حالا ایشان تازه 5 ماه خدمت کرده اند و من نمی دانم چه کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    با تشکر
    راستش بایدبگم ...تشکیل یک زندگی شیرین و لذت بخش که انتظارات طرفین رو بر اورده کنه در گرو اینه که اولا شما دو نفر تناسبهای فکری اعتقادی اخلاقی رفتاری خانوادگی با هم داشته باشید و ثانیا خصوصیاتی که برای شما مهمه در طرف مقابل وجود داشته باشهبنا بر این اگه بعد بررسیها به این نتیجه رسیدید که تناسبهای لازمه رو دارید و خصوصیاتی که هر کدوم انتظار دارید در طرف مقابل هست می تونید ازدواج کنید.

چون نتیجه اینه که تدریجا بین شما عشقی پایدار ایجاد می شه که زندگیتون رو شیرین و انتظارات هر دوی شما رو از زندگی بر اورده می کنه.

البته دو مورد هست که باید مورد توجه قرار بگیره چون ممکنه موجب پشیمون شدنش بشه...

اولین مورد بچه دار شدن شماست که باید توافق کنید ، به هرحال سن شما از ایشون بیشتره و باید در نظر گرفته بشه ... که از نظر سن الان شما مشکل خاصی نیست .

و دومین مورد ایجاد ارامش جنسی برای او است که با تلاش شما و به کار گیری روشهای مختلف برای جلب رضایت او به دست میاد و موجب می شه که احساس نکنه که شما بخاطر بالاتر بودن سن نمی تونی نیاز جنسیش رو بر اورده کنی و در نتیجه از ازدواج با شما پشیمون بشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

2. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش بایدبگم ...تشکیل یک زندگی شیرین و لذت بخش که انتظارات طرفین رو بر اورده کنه در گرو اینه که اولا شما دو نفر تناسبهای فکری اعتقادی اخلاقی رفتاری خانوادگی با هم داشته باشید و ثانیا خصوصیاتی که برای شما مهمه در طرف مقابل وجود داشته باشهبنا بر این اگه بعد بررسیها به این نتیجه رسیدید که تناسبهای لازمه رو دارید و خصوصیاتی که هر کدوم انتظار دارید در طرف مقابل هست می تونید ازدواج کنید.

چون نتیجه اینه که تدریجا بین شما عشقی پایدار ایجاد می شه که زندگیتون رو شیرین و انتظارات هر دوی شما رو از زندگی بر اورده می کنه.

البته دو مورد هست که باید مورد توجه قرار بگیره چون ممکنه موجب پشیمون شدنش بشه...

اولین مورد بچه دار شدن شماست که باید توافق کنید ، به هرحال سن شما از ایشون بیشتره و باید در نظر گرفته بشه ... که از نظر سن الان شما مشکل خاصی نیست .

و دومین مورد ایجاد ارامش جنسی برای او است که با تلاش شما و به کار گیری روشهای مختلف برای جلب رضایت او به دست میاد و موجب می شه که احساس نکنه که شما بخاطر بالاتر بودن سن نمی تونی نیاز جنسیش رو بر اورده کنی و در نتیجه از ازدواج با شما پشیمون بشه
    آقای فرخ .. این تایپیک ها ماله چندین ماه پیش هستن ..... حتی تک ستاره که مشکلش بوده ...بیشتراز یک ماهه دیگه این سایت نیومده....
    وقتی شما تایپیک های خیلی قدیمی رو نظر میدید ...کاربرای دیگه فکرمیکنن مشکل جدیدیه و همه نظر میدن و درصفحه اول قرار میگیره .....

درصورتی که خوده کسی که مشکلش رو مطرح کرده خیلی وقته این سایت نمیاد ................. پس فکرکنم دلیلی نداره که این تایپیک های قدیمی در صفحه اول باشن ..
    مثل
    به من میگن آشغال...داغونم ....

4. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

درسته ای مطالب مربوط به گذشته است ولی مواردش میتونه .. واسه خیلیل پیش بیاد ...
    پس نمیشه به صرف اینکه خوده فرد نیست ... اگه مطلبی داریم برای بقیه قرار ندیم ...
    اصل مطالعه و کسب تجربه است ...
    بقول معروف : پرواز را بخاطر بسپار ، پرنده رفتنیست .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

چند تا دليل وجود داره كه نشون ميده راهت اشتباهه
    1-از شما خيلي كوچيكترهه دليل از اين واضح تر؟ بريد از چند نفر كه شرايطشون مثل شماست پرسوجوكنيد متوجه خواهيد شد
    2-خانوادش مخالفت مي كنند حتما چيزي رو ميبنند كه شما نمي بينيد و عشق چشمتون رو كور كرده
    3- نه كار داره نه سربازي رفته چجوري ميخايد زندگي كنيد؟ شما 27سالتونه بچه كه نيستيد شرايط رو بايد درك كنيد زندگي آسون نيست سختي داره همش كه عشق و عاشقي نيست

7. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهشا دست ازین عشقای هندی بردارید زندگی شوخی نیست ... ای اقا و خانومی که نمی دونی ازدواج چیه ...

8. کاربران زیر از radar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

افسوس که ماعادت رو با عشق اشتباه میگیریم.پسری رو که مامانش تربیت نکرد با مهر ومحبت های مامان دومش تربیت شد واجتماعی شد... میشه معادله ریاضی..چطور میشود دختری27ساله پسری 19 ساله داشته باشد جواب.خریت دختر27 سال به اضافع پسرندیدبدید بااحساس به توان2 منهای کمکاری مادرسابق درجامعه پذیر کردف فرزندمیشودپسری با دومامان

10. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    تشکر شده 63 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج با پسر کوچکتر

سلام درسته این تاپیک مال قبله ولی به قول آقای farokh ممکنه دوستان دیگه هم بیان بخونن واسه همین با اجاره منم نظر خودمو میگم:
    همه جا هم اسلام هم علم روانشناسی بیشتر تاکید بر این دارن که پسر بزرگ تر باشه نه دختر
    این هم دلایل منطقی و علمی ثابت شده داره!
    اول اینکه دختر تو سن 9سالگی به بلوغ میرسه و پسر 15سالگی و این سن سن بلوغ جنسیه و بعد از اون دختر ها معمولا نمیگم همه ولی زودتر از پسرها به بلوغ فکری میرسن و معمولا هم از لحاظ چهره زودتر چین و چروک برمیدارن ...
    پسری که نوزده سالش هست و تازه به بلوغ فکری رسیده به نظرم نباید زیاد احساسی رو این پسر فکر کرد!
    چون ببخشید نمیخوام خدایی نکرده جسارت کنم...پس فردا همین که میگه دوست دارم موقعی که میخواد بره بیرون یا جایی با خانومش دعوتش میکنن به خاطر اختلاف سنی زیاد که بعد از ازدواج بیشتر مشخص میشه مخصوصا بعد از زایمان خانم شکسته تر میشه ، ممکنه خجالت بکشن یا به بهانه های مختلف بگن نه نمیخواد تو بیای و این حرفا...
    در مجمو این طور موارد آدم دور نگر باشه بهتره ، اگر میخواین خوشبخت باشید هیچوقت توزندگی خودتو احساسی عمل نکنین.
    مورددیدم دختر چندماه بیشتر بزرگ نبوده ها ولی پسره هر حرفی که دختره میزده میگفته چیه فک کردی چون از من بزرگتری عاقل تری؟!درصورتی که دختر منظوری نداشته ...
    این که میگین چون پدرشون تو سن 18سالگی ازدواج کردن هیچ ارتباطی به ایشون نداره!جامعه ی اون موقع میطلبیده زودتر ازدواج کنن و رسم و رسوم ها براین بوده چه دختر چه پسر زود ازدواج کنن!و الان طور دیگه ای شده!
    به نظر من آدم نباید احساسی تصمیم بگیره...12سال هم اختلاف کمی نیست...شما دختر خوبی هستین و درسن مطلوب ازدواج قرار دارین و مطمئن باشین فردی همسن شما یا کمی بزرگتر از شما میتونید درکنار هم تشکیل زندگی بدین...
    عشق مال دورروزه اوله بعدش دیگه عشقه میره عادی میشه ...ادم باید عاقلانه فکر کنه
    ببخشیدا قصد جسارت نداشتم خدایی نکرده

11. کاربران زیر از sania بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)