مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    ازدواج در سن کم
    سلام خسته نباشید
    من یک پسر که 16 ساله هستم عاشق یک دختر تو فامیل شدم که 2 سال از من بزرگ تره بهش گفتم تو مجازی و اونم بهم ابراز علاقه کرده و گفته بزار 20 سالت بشه باهم به خانواده میگیم اما تنها مشکل ما اینه که حرف مردم منو از خود بی خود میکنه یعنی میگن عشق تو بچگانه است اصلا عشق نیست و ...
    و حست اشتباهه
    چی اشتباهه اقا اینکه من نمیخام مثل پسر های دیگه باشم اشتباهه نخام که دوست دختر بازی کنم یا فقط دنبال حال جنسی باشم من میخام عشق واقعی مو داشته باشم الان اکثر هم کلاسی هام با 6 تا دختر همزمان هستن و میگن دختر واسه سرگرمیه عشق چیه بابا مشکل دوم هم سن هست یعنی از نظر منم این مشکل نیس اما حرف های مردم رو مخه اخه از قدیم مرد ها دنبال کوچیک ترن خب کاری به حرف های روانشناسی و اینکه میگن عقل دختر زود تر تکمیل میشه و... ندارم
    اما به نظر من عشق سن نمیشناسه و در تصورم اینه که دختر دل داره و نباید باهاش بازی کنیم این پسرای که همزمان با چند نفر هستن نمیدونم واقعا وجدان ندارن خب تو اون هارو به چشم بازی میبینی اما اون دختر اسباب بازی که نیست دل داره گناه داره
    از سمتی هم تمام سایت ها میگن ازدواج با سن بالا تر از خودت مشکل داره اما 2سال واقعا چیزی نیس والا الان خیلی از ادم های معروف به عنوان مثال پیکی دفاع تیم بارسلونا با ش************ا خواننده هالیوودی ازدواج کرده که ش************ا 10 سال بزرگ تره و 2 تا بچه هم دارن. هرکی هم بهم بگه که سن مشکله من همینو میگم اونم ساکت میشه

گفتم واسه اولین بار تو یک سایت بگم ببینم چی مگین
    نظر شما درمورد من و رابطه ام و حرف های مردم چیه ؟

مرسی خوندید💜
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.80
    تشکـر
    668
    تشکر شده 671 بار در 406 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : حرف مردم
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید
    بحث اختلاف سنی فقط یکی از عوامل هست ولی شما سنت خیلی کم هست هنوز به بلوغ اجتماعی اقتصادی و فکری نرسیدید به هر حال آدم تا 22 سالگی واقعا تفکرات و دیدش به زندگی کلی عوض میشود ممکن هم نظر شما عوض شود و یا دختری که دوستش داری آنوقت شما پیامدهای شکست عشقی را میدانید اگر همین سایت را نگاه کنی کلی از این موارد میبینی که چه ضربه ای در اثر همین عشق شکست خورده خورده اند به عنوان برادر بزرگتر بهت میگویم این راهی که میروی خیلی خطرناک است خیلی اشخاص با سن بیشتر از شما هم به مشکل برخوردند تصمیم با خودت هست

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید
    بحث اختلاف سنی فقط یکی از عوامل هست ولی شما سنت خیلی کم هست هنوز به بلوغ اجتماعی اقتصادی و فکری نرسیدید به هر حال آدم تا 22 سالگی واقعا تفکرات و دیدش به زندگی کلی عوض میشود ممکن هم نظر شما عوض شود و یا دختری که دوستش داری آنوقت شما پیامدهای شکست عشقی را میدانید اگر همین سایت را نگاه کنی کلی از این موارد میبینی که چه ضربه ای در اثر همین عشق شکست خورده خورده اند به عنوان برادر بزرگتر بهت میگویم این راهی که میروی خیلی خطرناک است خیلی اشخاص با سن بیشتر از شما هم به مشکل برخوردند تصمیم با خودت هست
    داداش نمیشه فرااموش کرد براچی دوتا دلی که عاشقن بی دلیل جدا بشن؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    12
    تشکر شده 48 بار در 35 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    اینطور که از طرز بیانت مشخصه شما حرفه هیچکس و قبول نداری ، 2 سال بزرگتر بودن که مهم نیست ، سن هم که مهم نیست ، کار و درآمدم که نداری مهم نیست
    خانواده ام که مهم نیست ، شما همین امشب برو خواستگاری کار و یکسره کن
    همه آدمها تو همه شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن

6. کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط برزین نمایش پست ها
    اینطور که از طرز بیانت مشخصه شما حرفه هیچکس و قبول نداری ، 2 سال بزرگتر بودن که مهم نیست ، سن هم که مهم نیست ، کار و درآمدم که نداری مهم نیست
    خانواده ام که مهم نیست ، شما همین امشب برو خواستگاری کار و یکسره کن
    کاملاً موافقم
    قبل از اینکه بری خواستگاری برو حمام با خودت خلوت کن بعدش ببین هنوز عاشقی ؟ اگه دیدی از عشقت کم نشده برو خواستگاری

8. کاربران زیر از arti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.73
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,694 بار در 4,782 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی 8078 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یک پسر که 16 ساله هستم عاشق یک دختر تو فامیل شدم که 2 سال از من بزرگ تره بهش گفتم تو مجازی و اونم بهم ابراز علاقه کرده و گفته بزار 20 سالت بشه باهم به خانواده میگیم اما تنها مشکل ما اینه که حرف مردم منو از خود بی خود میکنه یعنی میگن عشق تو بچگانه است اصلا عشق نیست و ...
    و حست اشتباهه
    چی اشتباهه اقا اینکه من نمیخام مثل پسر های دیگه باشم اشتباهه نخام که دوست دختر بازی کنم یا فقط دنبال حال جنسی باشم من میخام عشق واقعی مو داشته باشم الان اکثر هم کلاسی هام با 6 تا دختر همزمان هستن و میگن دختر واسه سرگرمیه عشق چیه بابا مشکل دوم هم سن هست یعنی از نظر منم این مشکل نیس اما حرف های مردم رو مخه اخه از قدیم مرد ها دنبال کوچیک ترن خب کاری به حرف های روانشناسی و اینکه میگن عقل دختر زود تر تکمیل میشه و... ندارم
    اما به نظر من عشق سن نمیشناسه و در تصورم اینه که دختر دل داره و نباید باهاش بازی کنیم این پسرای که همزمان با چند نفر هستن نمیدونم واقعا وجدان ندارن خب تو اون هارو به چشم بازی میبینی اما اون دختر اسباب بازی که نیست دل داره گناه داره
    از سمتی هم تمام سایت ها میگن ازدواج با سن بالا تر از خودت مشکل داره اما 2سال واقعا چیزی نیس والا الان خیلی از ادم های معروف به عنوان مثال پیکی دفاع تیم بارسلونا با ش************ا خواننده هالیوودی ازدواج کرده که ش************ا 10 سال بزرگ تره و 2 تا بچه هم دارن. هرکی هم بهم بگه که سن مشکله من همینو میگم اونم ساکت میشه

مرسی خوندید������

ازدواج در سن کم:در حال حاضر بحث شما نداشتن شرایط ازدواج... که حداقلش داشتن استقلال مالی برای تامین هزینه های زندگی مشترک

خود شما باید در این مورد قضاوت کنید ایا حاضرید دخترتون رو به چنین فردی بدید ؟ مسلما جوابتون منفیه

نکته بعدی اینکه باید از خواب بیدار بشید و بدونید شما با افرادی که نام بردید در کشورهای خارجی خیلی تفاوت دارید پس بیخودی به این مثالها تکیه نکنید

هر وقت تونستید شرط اول که گفته شدو اجرایی کنید مطمین باشید درخواست شما پذیرفته میشود و گرنه فقط در حد یک شوخی باقی خواهد ماند
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    تشکر شده 1,180 بار در 666 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : ازدواج در سن کم
    سلام

پسر گلم مطلب شما رو خواندم چون پرسیده بودی باید این پاسخها رو بهت بدم:

میگی عاشقم و عشقم خالصه و بی نظیر , میگم بسیار عالی.

میگی میخوام فقط با یکی باشم, میگم بسیار انسانی و خوبه.

میگی 2 سال تفاوت سنی مهم نیست, میگم زیاد نه.

میگی مردم حرف میزنن و......, میگم حرف مردم باد هواست.

میگی میخواهیم با هم دوست باشیم , برای شناخت همدیگه, میگم خیلی هم خوبه منتها بدون رابطه کامل جنسی.

میگی میخوام 20 سالگی ازدواج کنم, میگم حتما غلطه بگذار برای بعد از 25 سالگی. و اگر در ان سن و سال هنوز هم رو میخواستید و کششی داشتید, بعدش خواستگاری و.....

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.73
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی 8078 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    و حست اشتباهه

مرسی خوندید💜
    داداش ادم وقتی یکاری میکنه باید فکر بعدش هم باشه
    تو این جور موارد نمیشه ریسک کرد
    منم ۳۰ سالمه اما چون پول و کار ندارم تا حالا ازدواج نکردم
    شما ازدواج کنی مشکلات بعدش رو هم در نظر بگیر
    مستقل شدن و هزینه های زندگی مشترک
    شما الان ازدواج کنی فوقش ۲۲ سالگی یچه دار میشی ایا میتونی از پسش بربیای؟
    به نظرم تمام این موارد رو در نظر بگیر

14. کاربران زیر از وال بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ازدواج در سن کم:در حال حاضر بحث شما نداشتن شرایط ازدواج... که حداقلش داشتن استقلال مالی برای تامین هزینه های زندگی مشترک

خود شما باید در این مورد قضاوت کنید ایا حاضرید دخترتون رو به چنین فردی بدید ؟ مسلما جوابتون منفیه

نکته بعدی اینکه باید از خواب بیدار بشید و بدونید شما با افرادی که نام بردید در کشورهای خارجی خیلی تفاوت دارید پس بیخودی به این مثالها تکیه نکنید

هر وقت تونستید شرط اول که گفته شدو اجرایی کنید مطمین باشید درخواست شما پذیرفته میشود و گرنه فقط در حد یک شوخی باقی خواهد ماند

مشکل پول مادی نیست یک کاری میکنیم پول رو جور میکنیم کار و... بعد هم من گفتم 20 سالگی منظورم اینه که 20 سالگی میگم به خانواده ها فوقش عقد میکنن 22 ازدواج تا اون موقعه 6 سال دیگه یعنی خدا بزرگ یک کاری میکنیم مثالی همکه زدم ربطی به پول خارجیوها نداشت بخاطر اختلاف سن شون گفتم وگرنه خیلی ها. هم تو ایران هستند که اختلاف دارن هم تو خانواده خودتون

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

پسر گلم مطلب شما رو خواندم چون پرسیده بودی باید این پاسخها رو بهت بدم:

میگی عاشقم و عشقم خالصه و بی نظیر , میگم بسیار عالی.

میگی میخوام فقط با یکی باشم, میگم بسیار انسانی و خوبه.

میگی 2 سال تفاوت سنی مهم نیست, میگم زیاد نه.

میگی مردم حرف میزنن و......, میگم حرف مردم باد هواست.

میگی میخواهیم با هم دوست باشیم , برای شناخت همدیگه, میگم خیلی هم خوبه منتها بدون رابطه کامل جنسی.

میگی میخوام 20 سالگی ازدواج کنم, میگم حتما غلطه بگذار برای بعد از 25 سالگی. و اگر در ان سن و سال هنوز هم رو میخواستید و کششی داشتید, بعدش خواستگاری و.....

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    سلام ممنون از حرف هاتون که درک کردین منو من گفتم 20 سالگی به خانواده میگم و حدودا 22 و 23 ازدواج من ترسم از این تا اون موقعه انقدر این مردم حرف نا امید کننده میزنن واقعا علاقم به اون دختر از دست بره خب اون دلش میشکنه و شما میگی 25 سال اون دختر باید تا 27 بخاطر من یعنی صبر کنه 😢
    واقعا نمیدونم حالم چطوره فقط به من بگید حرف های مردم رو چیکار کنم من ن میخام دلی رو بشکنم ن میخام مثل پسر های دیگه باشم 🌹
    مرسی که خوندید

17. Top | #11

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    71
    تشکر شده 1,180 بار در 666 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پسر گل گفتم حرف مردم باد هواست, سعی کن اصلا وازرد این معقوله نشی باهاشون تا بحثی هم در نگیره.

در ضمن قرار نیست نه دلی رو بش************ی و نه کسی دل تو رو یش************ه. بلکه فقط شناختی است از همدیگر که اگر تا ان سنین با هم مشکلی نداشتید و عاشق هم بودید و.... که خوب نامزدی و......

و اگر نبودید که خوب تجربه شکست و عشقی دگر که خیلیها آن را تجربه کرده اند.

آره عزیز اگر ایشون و شما علاقمند به همدیگر هستید باید صبر کنید تا درس هر دو تمام شود و کار و خدمت سربازی و...... اندوخته مالی و استقلال قاعداتا بالای 25 سالگیست در این دوره و زمانه

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    ویرایش توسط شهرام2014 : 11-15-2017 در ساعت 09:59 PM
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

18. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازدواجية المعايير,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية,  ازدواج موقت,  ازدواج,  ازدواج الشخصية,  ازدواجية الرؤية,  ازدواجية النظر,  ازدواجية العمل,  ازدواجية الجنسيات,  ازدواج در وقت اضافه,  ازدواج در خواب,  ازدواج در روسیه,  ازدواج در ایران,  ازدواج در اسلام,  ازدواج در قرآن,  ازدواج در آمریکا,  ازدواج در دین زرتشت,  ازدواج در ایران باستان,  ازدواج در آلمان,  #عشق,  #عشقي,  #عشقتك,  #عشقته,  عشق النساء,  عشق منتدى قصة,  عشق بازی,  عشق چت,  عشق ممنوع,  عشق یعنی,  مجازی خدا,  مجازی حفظ,  مجازی دکتری,  مجازی سازی,  مجازی دانشگاه تهران,  مجازی پیام نور,  مجازی بانک پاسارگاد,  مجازی پارس,  مجازی عشق,  مجازی دنیای,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)