نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نشون کردن

3162
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نشون کردن

سلام من 16 سالمه و دختر داییمو دوس دارم میخوام بگم که خانوادم میگن هنوز زوده و تو چیزی نمیدونی و از ایین حرف ها میگم فقط برو به داییم اینا بگو که فقط به کسی دختر داییمو ندن همین و بدنش به من و بعد از پنج سال با هم ازدواج کنیم من رتبه 1 هستم در قلمچی

باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نشون کردن

سلام
    عزیزه من شما تو تاپیک قبلی خودتون رو پدر خودتون معرفی کردید :d
    و در ظاهره پدر پاسخ هایی که پدرتون بهتون دادند رو درک کردید !!
    پدر و خانوادتون به کنار ؛ به عنوان یک دوست اینا رو میگم

به نظرم یه پسر تا وقتی حداقل به 20 سالگی نرسیده هیچ وقت نباید اجازه فکر کردن به گزینه های ازدواج رو به خودش بده !
    وقتی انسان به بلوغ میرسه دیگه بچه نیست ، پس نباید هم تصامیم بچگانه بگیره
    شما تو سنی هستید که فقط و فقط باید در درجه اول به درس و در درجه دوم به شغل آیندتون فکر کنید
    خواهشا این فکر رو از سرتون کامل بیرون کنید !!!
    نشون کردن یه توهین به شما ، خانوادتون ، دختر داییتون و خانوادشون هست
    شاید شما الان داغ باشید و حرف منو متوجه نشید ، اما یه چند سال دندون رو جیگر بزارید و اگر نتیجه نگرفتید تا آخر عمرتون منو نفرین کنید !!
    هنوز به طور کامل شخصیت شما و ایشون شکل نگرفته ، حداقل 5 6 سال زمان میخواد تا یه شخص به یک نقطه از زندگیش برسه که قدرت تفکر و انتخاب و سنجش داشته باشه . شما الان این گزینه ها رو ندارید و باید صبر کنید

شاید الان ظاهر زیبای ایشون یا طرز برخورشون برای شما جذاب باشه ، اما این رو هم درک کنید که برای ازدواج فقط این 2 مورد کافی نیست !

شما همون 6 5 سال رو تحمل کنید ، بعد از اون خودتون به تنهایی قدرت و اختیار این رو دارید که تصمیم بگیرید و ببینید چه شخصی براتون مناسبه . البته سن مناسب ازدواج هم تقریبا 25 هست و باید یه 10 سالی صبر کنید ! تو 20 سالگی شما صرفا یه شناخت خیلی نسبی به ازدواج خواهید داشت ...

تا 5 سال هم به احتمال 95 درصد ایشون ازدواج نمیکنند ، چون با این وضع اقتصادی کسی سراغ ازدواج نمیره و ایشون تا 20 ساله نشن فکر نکنم کسی به عنوان گزینه ازدواج روشون حساب باز کنه

3. 6 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen79 نمایش پست ها
    سلام من 16 سالمه و دختر داییمو دوس دارم میخوام بگم که خانوادم میگن هنوز زوده و تو چیزی نمیدونی و از ایین حرف ها میگم فقط برو به داییم اینا بگو که فقط به کسی دختر داییمو ندن همین و بدنش به من و بعد از پنج سال با هم ازدواج کنیم من رتبه 1 هستم در قلمچی

باید چیکار کنم
    امیدوارم بتونید این موضوع رو برای همیشه انجام بدید ...

تا وقتی شرایط لازم برای ازدواج رو ندارید بهتره از چنین تصورات و پیشگویی هایی دست بردارید

حتی به قول شما نشون کردن هم اگر باشه شما وقتی سنتون بالا بره نظراتتون هم تغییر خواهد کرد

پس بیخودی نه خودتون و نه دختر داییتون رو درگیر و زندانی یک احساس نکنید

چون خانواده شما دقیقا" میدونه چرا با این خواسته شما مخالفت میکنه و امیدوارم با سن کم خودتون بتونید واقع بین باشید چون هنوز به سن بلوغ هم نرسیدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من پسرا تا سن 25 سالگی عاشق صدتا میشن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد