نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: آیا ازدواج بکنم یا نه؟

1601
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7151
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا ازدواج بکنم یا نه؟

سلام - آقایی با 5 سال تفاوت سن (بزرگتر) - متارکه کرده و دو فرزند داره 15 ساله پسر و یک دختر 18 ساله دانشجو - من 37 سالمه تا حالا ازدواج نکردم کارمندم - خب دختر جذابی هستم - مورد توجه آقایان هستم (بابت اینکه تصور نشه مشکل ظاهری چیزی دارم که ازدواج نکردم - نه قسمت نبوده یا خواسگارام رو نمی پسندیدم ) - عاشق این آقا شدم - اون هم منو دوس داره - از لحاظ مالی شرایطش خوب نیست - خونه اجاره ای و مهریه زن قبلیشو می ده - هزینه دانشگاه دخترش و .... - ولی من خیلی دوستش دارم - دوست دارم باهاش ازدواج کنم ولی یه عده می گن شرایطش خیلی بده - خود اون آقا هم می گه شما حروم می شی - ولی اینا تعارفه - من چکار کنم - از یکطرف خب سلیقه م سخت پسندم - این آقا تمام اون شرایط فیزیکی که من برام مهمه رو داره - می ترسم کیس مناسبی گیرم نیاد (چون آدم بسته ای هستم - از مردانی که به سمتم میان می ترسم ) - می ترسم تا آخر عمر مجرد بمانم
    لطفا راهنماییم کنید= سپاسگزارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : آیا ازدواج بکنم یا نه؟

خوب دوست من با تعریفی که شما ازایشون دارید باید بگم همه چیزکه دوست داشتن نیست ........با اوضاعی هم که این آقا داره زندگی براتون خیلی سخت میشه بهتره منطقی تر فکرکنین......
    قبل از هرچیزی باید خودتونو دوست داشته باشین وقتی طرف میگه حروم میشی پس بهتره بهش فکرنکنی...

3. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

اره منم با نظر فریماه خانوم موافقم شما فقط زاهرشون رو پسندیدی بهتره خوب فکر کنین ، برا انتخاب همسر زندگیتون یک معیار انتخاب کنین که گذشت زمان اونو کمرنگ نکنه

خوب فکر کنین ، انشالاه موفق بشین

5. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nasringol نمایش پست ها
    سلام - آقایی با 5 سال تفاوت سن (بزرگتر) - متارکه کرده و دو فرزند داره 15 ساله پسر و یک دختر 18 ساله دانشجو - من 37 سالمه تا حالا ازدواج نکردم کارمندم - خب دختر جذابی هستم - مورد توجه آقایان هستم (بابت اینکه تصور نشه مشکل ظاهری چیزی دارم که ازدواج نکردم - نه قسمت نبوده یا خواسگارام رو نمی پسندیدم ) - عاشق این آقا شدم - اون هم منو دوس داره - از لحاظ مالی شرایطش خوب نیست - خونه اجاره ای و مهریه زن قبلیشو می ده - هزینه دانشگاه دخترش و .... - ولی من خیلی دوستش دارم - دوست دارم باهاش ازدواج کنم ولی یه عده می گن شرایطش خیلی بده - خود اون آقا هم می گه شما حروم می شی - ولی اینا تعارفه - من چکار کنم - از یکطرف خب سلیقه م سخت پسندم - این آقا تمام اون شرایط فیزیکی که من برام مهمه رو داره - می ترسم کیس مناسبی گیرم نیاد (چون آدم بسته ای هستم - از مردانی که به سمتم میان می ترسم ) - می ترسم تا آخر عمر مجرد بمانم
    لطفا راهنماییم کنید= سپاسگزارم
    سلام

ببینید اگه واقعا به ایشون علاقه دارید و فقط ترس از اینکه تا آخر عمر مجرد بمانید, میشه گفت بستگی به کششی دارید که داره و عواقبش هم رو باید بپذیرید. من بیشتر نگران دو فرزند ایشانم . که اگر با ایشان

زندگی را به شما زهر خواهند کرد!!!!!

در کل عزیز بهتره تا اخر عمر مجرد بمانید. دیگر خود دانید.

موفق باشید

7. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

1.اولا از کجا معلوم فردی که یکبار زنشو با دوتا فرزند رو رها کرده ...همین بلا رو سر شما نیاره...الان خانواده حامی شما هستن. اگر یه موقع ایشون شما رو ترک کرد حامی شما کیه...کی میخواد نیاز اقتصادی مسکن و پوشاک شما رو تامین کنه...شما فکر اینده باش نه حال

2.افراط و تفریط همیشه یکی از مسائلی هست که مردم رو به مشکلات دچار میکنه....اینکه من باید شوهرم همه چی 20 باشه فیزیک توپ قیافه قشنگ چشم ابی اینا همش یه نوع افراطه شما باید کم کم به این احساستون غلبه کنید ...زیاده خواهی ادمو بدبخت و کم خواهی انسانو حقیر میکنه...میانه بهترین شرایط اگر این فرد بعد از یه مدتی اون شرایط عالیشونو از دست داد اون موقع شما به مشکل میخورید

3.در مورد اینکه میفرماییین وضعیت اقتصادی خوبی نداره باید بگم که مسایل اقتصادی خیلی مهم تر از اون چیزیه که شما فکر میکنید..خیلی ها با همین دید ازدواج کردن و بعدن به دلیل کمبود مسایل مالی و تحقیر هایی که از سوی مردم میشد به سوی خودفوشی و فاحشگی کشیده شدند..مسایل اقتصادی یکی از اولویت های زندگیه...اگر شما فرضا از این اقا بچه دار بشوید کودکان شما باید از نظر اقتصادی تامین باشن چون همون طور که میدونید اقتصاد و فرهنگ خیلی با هم رابطه نزدیکی دارند...همه کسانی که خلاف کار شدند اکثرا از مسایل کمبود اقتصادی رنج میبردند

عجله نکنید میانه رو باشد احساسات رو بگذارید کنار و منطقی جلو برید

اللهم صل علی محمد و ال محمد
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ما د راینجا بحثمون بخاطر ازدواج قبلی ایشون نیست بلکه بخاطر اینه که ایشون با مشکلات زیادی داره دست و پنجه نرم میکنه

در ضمن مشکل بعدی پذیرش بچه های ایشونه که با سنی که دارن مسلم بدونید شمارو به این سادگی نخواهند پذیرفت ...

چون شما شرایط زندگی مشترک رو درک نکردید پس در این زندگی بهت زده میشید و مشکلات دیگه ...

متاسفانه خانوما دیر وارد یک رابطه میشن ولی وقتی هم که وارد شدن دیگه احساساتشون اجازه منطقی عمل کردن رو بهشون نمیده

به هر حال ما شاید نیمه خالی این زندگی رو می بینیم ولی باید بدونید که زندگی واقعیتیه که باید با دیدی روشن و بدون تردید

واردش بشید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4589
    تشکـر
    10
    تشکر شده 106 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظرم برو پیش مشاوره.
    ولی همه چی به خودت بسته است. درضمن فرزندان اون اقا راضین شما بشین همسر پدرشون؟
    شرایط رو بسنج زندگی بالا و پایین زیاد داره ولی اگه شریک زندگیت به دلت باشه سختیاش شیرینه
    امضای ایشان
    دستمو بگیر....... نذار اشتباه برم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم شرایط زندگی این آقا خیلی سخته خصوصا با ذاشتن دو فرزند ک الان توی شرایط سنی حساسی هستند و مطمین باشین دچار مشگل میشین با هاشون .یکم سعی کن از حساسیتت کم کنی تا ان شاالله ب زودی بتونی ازدواج کنی ولی ب نظرم دیگه اصلا ب ایشون فکر هم نکنین خودتونو حیف نکنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد